Polecane posty

Gość   
Gość

Dziewczyny pamiętajcie że naturalne piękno jest najładniejsze. Nie szpachla jak to mówią zdobi kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniello123    0

chyba wyklucza bo jak pomaga w obrządku to ma to robić w sukience i makijażu żeby ładnie wyglądać?

....a czy tylko w sukience i makijazu kobieta ładnie wygląda???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie tak naprawdę czego oczekujecie od tej wybranki która ma z wami prowadzić te gospodarstwo czy ona ma was wspierać i pomagać czy ładnie przy was wyglądać bo już się pogubiłam

Powiem tak, może za wszystkich - biorę Ciebie, to będę kochał i ładnie ubraną i rozczochraną, tylko przy mnie bądź jak druga ręka jednego ciała, jeśli jednej będzie ciężko, to druga odruchowo jej pomaga, nie oczekując nic w zamian, a doczekamy do końca naszych dni razem. Myślę że większość kolegów się ze mną zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Mądre słowa i tak powinno być w życiu dwojga ludzi wtedy przez góry można wspólnie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Ja i tak uważam że większość z was woli te podrasowane panny ale miło jest czytać że są i tacy co doceniają naturalne piękno a miłość taka ja Twoja MAT912 to zdarza się raz na milion bo po upływie czasu jedno drugiemu powie nie jedno przykre słowo podczas kłótni i miłość pryska zostaje tylko przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Powiem wam ze kiedy kładziesz sie spać z wytapetowaną dziewczyną do łóżka to rano zome być mały szok ! dlamnie tylko i wyłącznie liczy sie naturalność a delikatne piegi na nosku np to tylko wisieńka na tym torcie szalenstwa ;p dziekuje ;p


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Bystra czyżbyś doświadczyła już przykrości ? Miłosć jest jak róża .kóra ma ciernie, cały czas jakbyś miała same ochy i achy,to by było zbyt monotonnie,irutyna by wdarła się w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofiaczek    83

Tapeta rzeczywiście brzydko i nienaturalnie wygląda, ale delikatny makijaż kiedy się wychodzi wskazany :)

Oczywiście jeżeli dziewczyna ma ładną cerę to nie jest konieczne, no ale....


 

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Panowie tak naprawdę czego oczekujecie od tej wybranki która ma z wami prowadzić te gospodarstwo czy ona ma was wspierać i pomagać czy ładnie przy was wyglądać bo już się pogubiłam

Wierz mi ,że jak kobieta chce ,to i pomoże, ba nawet pracuje w gosp. i może dość ładnie wyglądać. Oczywiście nie mam tu na myśli ,.aby odstrzelić się w mini oraz szpili i iść doić krowy ,bo to tylko kontuzją może się skończyć u kobiety lub jej faceta :P Dziś jest taki wybór w ubraniach itp. że naprawdę tylko chęci i jeszcze raz chęci .. ^^

Powiem wam ze kiedy kładziesz sie spać z wytapetowaną dziewczyną do łóżka to rano zome być mały szok !

A znasz taką co w makijażu poszła spać ? :huh: To ona ma coś z głową ,ponieważ już nie chodzi o to ,że jej facet rano może ''zejść '' jak ją zobaczy ,ale podstawowa spraw jest taka ,że mimo jak najlepszych kosmetyków ,to jest chemia i nie można tego mieć stale na twarzy . Takim postępowaniem przyspiesza się proces starzenia .

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

wozak jaką przykrość masz na myśli? Jeśli chodzi o taka miłość z och i ach to nie doznałam. Chciałabym żeby mój partner docenił mnie z wadami i zaletami a i nie kiedy wadę zamienił w zaletę i nie planował naszej przyszłości bez mojej wiedzy czy to duże wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroMAJKA    0

Meg5 zgadzam się z Tobą w 100%, która normalna dziewczyna idzie spać w makijażu :lol: A faceci nie udawajcie niewiniątek,że wam się tylko "natural look" podoba, którego nie kręcą podrasowane kocie oczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Bystra, hm w dzisiejszych czasach,ciężko chyba ze będziesz mieć worek pieniędzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Z facetami jest tak - każdy powie że woli naturalność a tak naprawdę to bez delikatnego makijażu chociaż nie ma co im się pokazywać. Nawet tutaj panowie wklejając zdjęcia po chwaleniu naturalnego wyglądu wkleili zdjęcie pani wymalowanej (nie za mocno, taki z lżejszych makijaży a jednak) i każdy z panów się nią zachwycał :rolleyes: to było w tym czy innym wątku zaraz na samym początku.

 

Poza tym zgadzam się z Meg5 - wystarczą chęci i można dobrać taki roboczo-domowy strój, że się wygląda kobieco :)

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Drogie panie Meg5 i WodnyElf zapraszam do mnie na gospodarstwo pomożecie mi i się postroicie. Przecież nikt nie chodzi w worku ani w łachach porwanych ale dżinsy podkoszulka i czapka z daszkiem to mało pociągający widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
dżinsy podkoszulka i czapka z daszkiem to mało pociągający widok

A kto tak powiedział ? Jak ubranie gustownie dobrane i dopasowane i do tego regularnie prane ,to moim zdaniem w sam raz . Mini ,szpilki na wychodne zostaw ,zawsze, to dla Twojego faceta będzie miła odmiana . Tylko żeby właśnie nie zapominać o tym ,że my kobiety na wsi jesteśmy nie tylko od roboty ,ale jeszcze by męża przyozdobić .... ;) Wierz mi ,będzie zadowolony ,a i jak żonka zadbana, to i bardziej przez męża zauważana i dopilnowana :D Żart oczywiście ,ale trochę w nim prawdy jest .... ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofiaczek    83

Tutak muszę się zgodzić z @bystrą... Na co dzień ciuchy są jakie są i niekoniecznie mówię tu o brudnych łachach czy dziurawych.

Ale nikt nie będzie prał ciuchów codziennie, nie oszukujmy się :D

Hm, jakiegoś super ubrania szkoda na co dzień, szczególnie do prac przy zwierzętach lub maszynach.

 

Łatwo powiedzieć, że kobieta musi o siebie dbać, żeby podobać się mężowi. Jeżeli jest dużo pracy w gospodarstwie to nie ma na to na co dzień siły, czasu ani chęci... Ale też należy pamiętać, że dużo też zależy od męża :)


 

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

A ja podzielam zdanie @Meg5 odnośnie ubioru do pracy. Faktycznie jeśli któraś założy dżinsy i koszulkę czy t-shirt i to o dwa rozmiary za duże, ale zakłada bo po co ma to leżeć w szafie to rzeczywiście nie ma na co patrzeć. Jednak, gdy założy się dobrze dopasowane dżinsy a latem spodenki i do tego fajna bluzka np. na naramkach i też odpowiednio dopasowana to już wygląda o niebo lepiej. Pracując w polu w takim stroju letnim jedynie można się nieco zakurzyć, ale to chyba nic w porównaniu z kurzem jaki musi znosić większość kombajnistów ;) Zresztą co tam kurz skoro wieczorem i tak się myjemy.

 

Mini i szpilki to nie tylko na wychodne bym założyła, ale bardziej na miłe zakończenie dnia i wieczór we dwoje z moim mężczyzną :rolleyes:

 

Dodam też, że to niemożliwe, aby na codzień nie mieć czasu o siebie zadbać. Prysznic a potem jakiś balsamik to codziennie a raz na tydzień długa odprężająca kąpiel to nie problem przynajmniej dla mnie i nie powiem że jestem zaniedbana mimo codziennej pracy ;)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ale nikt nie będzie prał ciuchów codziennie, nie oszukujmy się :D

A dlaczego by nie ,jak jest taka potrzeba ,to się pierze i codziennie . Latem ,szczególnie teraz gdy kurz ,upał piorę często ,bo naprawdę ubranie z jednego dnia nie nadaje się czasem już na następny .

Hm, jakiegoś super ubrania szkoda na co dzień, szczególnie do prac przy zwierzętach lub maszynach.

Moje pytanie znowu . Kto tu mówi o super ubraniach noszonych w oborze ? Jeszcze raz powtórzę ,że dziś za 50 zł można kupić fajny dres ,lub jakiś inne gustowne sportowe wdzianko i wyglądać ładnie i mieć przy tym wygodnie .

Łatwo powiedzieć, że kobieta musi o siebie dbać, żeby podobać się mężowi. Jeżeli jest dużo pracy w gospodarstwie to nie ma na to na co dzień siły, czasu ani chęci..

Wieczorem ,po tej robocie można wyglądać jak kobieta .....wystarczy chcieć . Nie wiem ,co Wy dziewczyny za prace wykonujecie ,że aż te dbanie o wygląd jest takim problemem ?

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W piżamce jak w piżamce ...moim skromnym zdaniem koszulki nocne są odpowiedniejsze i nie mam tu na myśli tych pod samą szyje i do kostek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

przecierz ubran dzisiaj nie brakuje to czemu nie wygladac ladnie,,,nawet krowy doic wymogi mowia by w bialym fartuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Też nie rozumiem w czym problem - dżinsy, podkoszulek w swoim rozmiarze i już się dobrze wygląda :)

 

Ja tam lubie piżamki :)

 

Rozbawiło mnie stiwerdzenie, że dbanie o strój do pracy typu dżins i podkoszulek to jest strojenie się :D

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

dziewczyny drogie panie piękne kobiety urocze istoty ;) wyruszam dzisiaj na impreze moze na siebie trafimy ;D udanej nocki ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroMAJKA    0

Temat "ciuchy" i między kobietami zawrzało :lol: @Michalmeer , z takim gadanym to sam do domu raczej nie wrócisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj