Polecane posty

Siwy7406    47

Coś mi się widzi, że @jacek456788 to zakompleksiony narcyz z małym przyrodzeniem, który tak ciekawie sie podbudowuje.

Edytowano przez Siwy7406

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Hahahahah dawno się tak ni uśmiałem :lol:

jacek456788 Jesteśmiszczem! ufielbiamczytaćTwojepostyiproszemowiencej !

A tak swoją drogą... w jakiej remizie stoisz na tej bramce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Coś mi się widzi, że @jacek456788 to zakompleksiony narcyz z małym przyrodzeniem, który tak ciekawie sie podbudowuje.

Dobrze powiedziane :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@ejczbio po jakiemu żeś ten post napisał :lol: krótki a pomyśleć trzeba co pisze :P wszystko razem,a odstęp gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

jak komuś coś nie pasuje to zapraszam zemną na solówkę a to że że mogę mieć każdą dziewczyne to już nie zależy ode mnie same się pchają dziewczyny i to że Moja Księżniczka przyjdzie do mnie to już moja sprawa i to że bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną , Ktoś tu napisał stan Umysłu drugi napisał sterydy : to tak powiem ći jeden z drugim czy ktoś głową nie w po żądku miałby 112 hektarów i 150 sztuk bydła i poradził by sobie przy tym wszystkim chyba Raczej nie załamał by się psychicznie a mnie proszę nie porzyruwnywać, do takich i to że Zwykły Rolnik może mieć Piękną Przyszłą żone to zależy też od wyglądu i od argumentów przekonujących do przyjscia wieś mnie się udało dziś moja Justynka pomagała przy Prasowaniu i nikogo nie bede słuchał czy bedzie pracowała justyna moja sprawa a ochroniarzem jestem dlatego żeby młodo się nie zestarzeć i trochę dorobić sobie przdaje się czasami szczególnie w tych czasach i już ma zamuwionego Nowego New Holanda 175 koni Mechanicznych mam Audi a3 jest jak i jak narazie nie zawdony samochód może w przyszłości zmienie na troche lepszy ale to w przyszłości Pracownika mam już jednego do pracy ale przy tylu hektarach i inwentarzu to za mało dojenie itd . haha chyba dziewczyna sama wie co robi jak podrywa chłopaka przynajmniej w Moim przypadku tak jest że same się pchają także coś w tym jest ale tak 2-3 lata wstecz to po dyskotece się miało co tydzień miałem inną dziewczyne teraz tak czasu brak a wiecie na co dziewczyny zwracają uwage na wygląd czy jesteś przystojny i taki umieśniony i na zdolności w moim przypdku to justynka wie że na Mechanice się bardzo dobrze znam wszystko naprawiam sam sobie i jeszcze teściowi coś w tym jest.

Może się znasz na mechanice, ale na poprawnej pisowni to już nie. Co do "solówki" widziałem już niejednego ochroniarza którego wynieśli ze sali.


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Biedna ta justynka i mądra chyba inaczej, że chce z kimś takim obcować współczuję im obojgu.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ren22    0

Witam:D śledze af kilka lat , temat również , ale ochroniarz Jacek , albo achraniacz Jacek to mój niekwestionowany idol:P mam wielka nadzieje , że wybranke Twojego życia nie poznałeś na forum , czacie bo to juz tragedia... Twój styl miażdzy:D Jacku wyznajesz zasade 3 z?? :D dla nie wtajemniczonych , zasada 3 z czyli zdobadz , zalicz , zapomnij:D życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Siwy7406 mają zgodność charakterów,bo inaczej tego nie widzę.ON-Pan i WŁadca,ONA-Kopciuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

@ania25 dziewczyno z gospodarki i na gospodarkę jak zauważam jesteś mocno zorientowana w tych tematach ale czyżbyś sama miała problem z facetem dla siebie? Bo niedługo czas minie na : jakiego będę chciała takiego będę miała a przyjdzie na byle jaki aby był.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Odwalcie się o Jacka ziomala i super kolesia.! Każdy z was chciałby być tak za***isty jak on jest za***isty. Ale jego zajebiszczości nigdy mieć nie będziecie i tak zajebistej justynki i Mechaniki zajebistej też nie.! O!

 

O za***iście 175 konnym za***istym kombajnie też możecie pomażyć! O!

 

 

:D:D:D:D:D:D ale beka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

O Tak!

Edytowano przez Siwy7406

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Witam:D śledze af kilka lat , temat również , ale ochroniarz Jacek , albo achraniacz Jacek to mój niekwestionowany idol:P mam wielka nadzieje , że wybranke Twojego życia nie poznałeś na forum , czacie bo to juz tragedia... Twój styl miażdzy:D Jacku wyznajesz zasade 3 z?? :D dla nie wtajemniczonych , zasada 3 z czyli zdobadz , zalicz , zapomnij:D życze powodzenia:)

Takiemu to tylko małego obciąć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

@ejczbio po jakiemu żeś ten post napisał :lol: krótki a pomyśleć trzeba co pisze :P wszystko razem,a odstęp gdzie :D

To jest post napisany po Jackowemu :D Pozazdrościłem jemu braku znaków interp. i postanowiłem przebić go brakiem odstępów :ph34r:

Ale widzisz, taki krótki a jednak Cię zainteresował... a podobno Wy tylko duże lubicie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

A ja chciał bym pogratulować koledze Jackowi, jesteś normalnie Królem tematu. Tak się zdobywa sławę, jak Jola Rutowicz czy jak jej tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bedzie Pracować przy krowach i w Polu to też tylko moja sprawa sam pozwólcie że bedę decydował swoją narzeczoną i nie bawem Przyszła Żoną

 

Jak sam podkreślasz, praca miały by być przy krowach? Proszę cię o zobrazowanie swojej wizji na temat prac wykonywanych przy krowach, przez Justynę z figurą modelki. Czyli dokładnie opisz jakie to zadania miałaby wykonywać?

Bo etat przy widłach i makaronie odpada na samym początku, to dla modelki za ciężko...

Dalej no nie wiem, bela w korytarz turem, ale co potem, czyżby też widły i heja? Ok, ale przy 150 sztukach jedna bela to chyba mało, po za tym niby słoma, ale jak ubita. Więc to zadanie jest także nie adekwatne dla osoby postury Justyny.

 

Nie zrozum mnie źle, ja nic do ciebie nie mam, ponadto jestem po twojej str. Martwię się tylko o Justynę i o to czy podoła tym wszystkim ciężkim zadaniom. Piszę to w dobrej wierze i mam nadzieję że zrozumiesz moje ostrzeżenia iż Justyna albo robi cię w balona ze względu na twój posag, lub faktycznie miłość do ciebie ją tak oślepiła i nie dostrzega że praca w oborze jest ponad jej siły.

 

P.S. Jacku, przecież pamiętasz jak to my koksy zawsze na siłce mówimy ,,z FIZYCZNEGO punktu widzenia, jest to nie-moż-li-we,,

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEHE, a dla mnie patrząc na styl pisowni Jacka to On ma jakieś 10 maks 12 latek :) :) :) A i gratuluje Tobie kolejnego Audi :P Ehhhh chłopie co Ty za bzdury wypisujesz.... Że za jakiś czas się dorobisz lepszego Audi?? Przecież już miałeś A4 chyba nawet w cabrio no i A6 :P ehhh ciekawe tylko w jakiej skali je masz?? 1:24 ??

Edytowano przez dominikziemniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

Mi się śmiać chce z takich co zadzierają nosa i mówią jakich samochodów się nie podorabiali i w ogóle cwaniactwo często tacy nie mają zielonego pojęcia o pracy na roli a rodzice głównie ciężko pracują na jego przyszłe życie... Każdy normalnie myślący (nie musi mieć matury) przyzna że pieniądze to nie wszystko! Owszem w dzisiejszych czasach żyć sie bez nich nie da ale jak mam robić na kasie w biedronce za 1,5tyś pln to wolę już na tej znienawidzonej gospodarce przez niektórych... Bo wiecie to wszystko wina systemu weźmie taki jeden dofinansowanie młody rolnik i myśli że coś wielkiego zrobi...i że jest panem... Do tego prawdę powiedziawszy trzeba mieć powołanie. A jeśli chodzi o kobietę na gospodarkę sam mam ten sam problem. Trochę denerwuje mnie w dziewczynach taka "dziuniowatość" wiecie dalej sr>a jak tyłek ma" A za granicą kible szorują i szwabom dają na lewo i prawo bo euro zobaczą. Taka jest prawda mądrość przychodzi z wiekiem... Najlepiej jest pokazać jak wygląda praca itp. dziewczyny z miasta odradzam z doświadczenia nic z tego dobrego nie wychodzi... Zwykle są cwaniary które myślą jaka kasa z tego była po sprzedaży <żal>... Ale na szczęście są wyjątki i takie PEREŁKI trzeba DBAĆ i chuchać... Ja już kilka perełek pościłem wolno ale może jeszcze się poszczęści :mellow: :)


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje - jako posiadacz 150 sztuk, jacek456788 powinien coś o tym wiedzieć......teoretycznie :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Każdy normalnie myślący (nie musi mieć matury) przyzna że pieniądze to nie wszystko! Owszem w dzisiejszych czasach żyć sie bez nich nie da ale jak mam robić na kasie w biedronce za 1,5tyś pln to wolę już na tej znienawidzonej gospodarce przez niektórych...

To jest Twój punkt widzenia. A nie pomyślałeś, że mogą być osoby które wolą wziąć 1500-2000 odbębnić swoje i mieć wyje...ane? Niż zapierdzielać 365 dni w roku dzień w dzień od 05 rano i śmierdzieć krowim łajnem?

Bo wiecie to wszystko wina systemu weźmie taki jeden dofinansowanie młody rolnik i myśli że coś wielkiego zrobi...i że jest panem...

Piszesz, jakbyś nie załapał się na to dofinansowanie.. :P

A jeśli chodzi o kobietę na gospodarkę sam mam ten sam problem. Trochę denerwuje mnie w dziewczynach taka "dziuniowatość" wiecie dalej sr>a jak tyłek ma" A za granicą kible szorują i szwabom dają na lewo i prawo bo euro zobaczą. Taka jest prawda mądrość przychodzi z wiekiem...

Taaa dają też Turkom, a Polak to pijak i złodziej, bo każdy Polak to złodziej, a każdy złodziej to pijak...

Denerwuje mnie takie jednostronne 'wioskowe' podejście do tematu(ja myślę tak, a każdy kto myśli inaczej jest głupi!) a może ona woli te przysłowiowe kilble szorować, niż żeby na nia krowa srała ? Może to jest jej "powołanie" heheh oczywiście żart z tym powołaniem, ale nie oceniajcie wszystkich swoją miarą...

I żeby nie było, że miastowy jestem:P bo też mam gosp. :) Pazdrawlaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja przemieszkałem tyle czasu za granicą że jednak przychyliłbym się do opinii kol.MarkaUA...

@ejczbio-czy dobrze pamiętam że posiadasz zagrabiarkę Kuhna ?-jeśli tak to miałbym pytanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Bo w Polsce to nie dają..... :P Posiadam, pytaj śmiało, tylko może na PW coby tu bałaganu nie robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    961

Kolego ejczbio widzę na siłę szukasz dziury w całym ja tylko podałem kilka przykładów z własnego doświadczenia...Dla wszystkich tej kochanej Ziemi nie starczy jeden musi robić w mieście a drugi na wsi... Każdy niech robi to co lubi.. Wtedy wszystko będzie ok ale temat jest o kobietach na gospodarkę... Wiedz i rolnikowi też od życia coś sie należy po pracy ciężkim dniu w oborze śmierdzącej :P Z żonką w saunie za 10 tyś euro pohasać :) :) :)


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ale @MarekUA nie pisał o saunie za 10 tysi tylko o tym że będzie musiał żonie za bara-bara w owej saunie 10 kawałków lekką rączką wybulić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj