Polecane posty

Gość   
Gość

 

Jak z loden to tylko whiskey, picie whisky z lodem to barbarzyństwo wobec trunku ;)

 

no pewnie że tak. Na forum sami degustatorzy trunków i nie ma mowy o lodzie by móc bezgranicznie delektować się aromatem whisky.

 

Gdybyś nie był polakiem być może i uwierzył bym w to, ale jakoś nie słyniemy z picia dla przyjemności związanych z aromatem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

Gdyby rolnicy zaczęli kupować trunki i się degustować to chyba wyszli by już całkiem na debecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

moglam zainwestowac w tą rolete na tablice , a tak trudno lampa błysła ... :)

 

Jak błyśnie mówisz policjantowi, że to nie ty kierowałaś i nie wiesz kto tego dnia jechał twoim autem i dostajesz wtedy tylko mandat bez punktów.

 

popieram przedmówce CB pomaga ale i czasem wkurza... jak zaczną pier..lić bez sensu na około o jednym i tym samym...albo wacek znasz tego i tego? nie nie znam a dlaczego? no bo to kolega mojego sąsiada i z nim piwo można wypić jak żona nie pilnuje...

Mi akurat to nie przeszkadza gorzej jak ktoś zaczyna śpiewać :P

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

@ - Migotka święte słowa, dobra pasja. Nie ma co owijać w bawełnę jeśli coś nam nie pasuje:)

@ - Kolego Stasiek, szaunku trochę. Raz że jest to koieta, a po drugie nie parobek.

 

hmm mam nadziję że jak StasiekS w swojej furii mnie już poćwiartuje to postane choć jednego witualnego znicza , albo choc raz ktos sie pomodli za mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

znam to :D ale spokojna twoja rozczochrana :D ale ze mną mogła byś być w garażu :D tam jest spokój i chłód więc zagrzanie by nam nie groziło :D

ej mogotka ale jak robią ładne zdjęcia to chyba dobrze :D

 

 

wcale takie ładnie nie bo punkciki wpadną , a za nimi nie tęsknie ;p

 

hahah jaka rozczochrana

w moim garazu chłód to prawda, ale garaż peywatny - wyłącznie do użytku w samotności hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

tak jak kokoman0 napisał jak przyjdzie list to pow ze nie ty jechałaś albo podaj inna osobę :D

hehe mój może prywatny ale z taką panna ee nastolatką to z miła chęcią bym w nim przebywał :D

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

oj nastolatko :D mogę ci to na gg cały czas pisać :D

aaa no i w garażu obowiązkowo wieża stereo :D tak że na pewno by się nam lepiej majsterkowało :lol: :D :D :D

 

 

hahah , ale sądowy zakaz trzymania się ode mnie w odleglosci nie bliższej niz 50 metrów haha ;p zgoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

to byś była po za garażem :lol: bez przesady takiego dużego garażu to ja nie mam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kokoman0 przechodzi takie coś? Na pewno się nie dostanie pt.? Dobrze wiedzieć. A to CB to na prawdę pomaga. Przez 3 lata miałem CB, 0 mandatów, 0 pt. karnych. Kontroli trochę było ale zawsze jakoś farta miałem. I ja było CB to chyba nigdy mnie nikt nie ostrzegł. Bo już wcześniej migali, jedynie co nieraz to tylko o drogę pytałem. CB się popsuło i od tamtej pory nie działa do dziś. 3 kontrole i bym miał z 6 pt. ale jakoś zawsze udało mi się uprosić niebieskich o pouczenie. Morał taki, jak masz CB to ci chociaż szczęście przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

globus512, widzę że też zauważyłeś brak szacunku do kobiet w wypowiedziach staskaS, a szacunek trzeba umieć okazywać nie tylko kobietom ale wszystkim ludziom, bo inaczej sami nie będziemy szanowani...

 

Nastolatka, nastolatka :)

 

milo jest poczyatc opinie i wypowiedzi ludzi z klasą, choć zdarzają sie czasem takie ananaski ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
no ty to jestes chodząca glizda jedna ! niepotrzebnie autem ?? osz ty ! uwielbiam auta, fakt czasami coś przeskrobie, ale wyobraź sobie że każdy ma prawo miec pasje itp, ja lubie szybką jazdę , pieczenie itp , niewygórowane obowiązki ?? wiesz wydaje mi sie ze mam ich wiecej niz ty i lepiej sobie z nimi radze,

Z pieczeniem ciast czy gotowaniem to na pewno lepiej ode mnie. Tego nie podważam. Chociaż najlepszymi kucharzami są mężczyźni. A co do obowiązków. Kobieta powinna jak najwięcej odciążać mężczyzn z prostych obowiązków. Jak historia pokazała mężczyźni są stworzeni tylko do rządzenia.

 

znajduje wsrod tych niewygorowanych obowiązków czas na studia na 2 kierunkach, pomoc w domu, upieczenie co 2 dni na zmiane ciasta z siostrą i itp czas, a twoim pewnie jedynym zajeciem jest pisanie tutaj , a z rolnictwem masz tyle wspolnego ile widziales w telewizji, a ciągniki ? pewnie na wystawie w sklepie z zabawkami , wiec tacy pseudorolnicy , jakos mnie nie interesują i nie stanowią tła do prowadzenia rozmów...

Nie za długi masz łańcuch, żeby tak daleko się z domu oddalać? Chyba, że studiujesz on-line, w przerwie między obieraniem ziemniaków a praniem.

 

 

Jak z loden to tylko whiskey, picie whisky z lodem to barbarzyństwo wobec trunku ;)

Niektórzy mówią, że picie z colą to barbarzyństwo jednocześnie zachwalając walory smakowe whisky z Biedronki albo Lidla. W Polsce nie jest popularne whisky dlatego u nas picie Jacka lub Ballantisa uznaje się za szczyt burżujstwa a wszyscy pseudo smakosze wytykają tych co piją je z Colą lub lodem, mimo że na zachodzie takie whisky można kupić za parę dolarów albo euro a upijają się nimi często tamtejsi nastolatkowie podczas imprez mając gdzieś czy powinno pic się z lodem albo czy wypada mieszać z Pepsi.

 

@ - Kolego Stasiek, szaunku trochę. Raz że jest to koieta, a po drugie nie parobek.

No i co z tego, że kobieta? Mam ją nosić na rękach czy może obsypywać prezentami bo to w końcu kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

kokoman0 przechodzi takie coś? Na pewno się nie dostanie pt.? Dobrze wiedzieć. A to CB to na prawdę pomaga. Przez 3 lata miałem CB, 0 mandatów, 0 pt. karnych. Kontroli trochę było ale zawsze jakoś farta miałem. I ja było CB to chyba nigdy mnie nikt nie ostrzegł. Bo już wcześniej migali, jedynie co nieraz to tylko o drogę pytałem. CB się popsuło i od tamtej pory nie działa do dziś. 3 kontrole i bym miał z 6 pt. ale jakoś zawsze udało mi się uprosić niebieskich o pouczenie. Morał taki, jak masz CB to ci chociaż szczęście przynosi.

Dla kumpla przeszło (po za tym w angorze kiedyś było o tym coś). Tak samo jak nie masz prawka na motor a naprzykład zatrzymają cię do kontroli wtedy wciskasz, że nie masz dokumentów i podajesz dane osoby która ma prawko na motor. Wtedy dostajesz mandat 50PLN (brak dokumentów) i eja dalej w drogę.

 

Niektórzy mówią, że picie z colą to barbarzyństwo jednocześnie zachwalając walory smakowe whisky z Biedronki albo Lidla. W Polsce nie jest popularne whisky dlatego u nas picie Jacka lub Ballantisa uznaje się za szczyt burżujstwa a wszyscy pseudo smakosze wytykają tych co piją je z Colą lub lodem, mimo że na zachodzie takie whisky można kupić za parę dolarów albo euro a upijają się nimi często tamtejsi nastolatkowie podczas imprez mając gdzieś czy powinno pic się z lodem albo czy wypada mieszać z Pepsi.

 

Z colą dobrze się pija ów trunek.

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Zwracaj się do niej jak i nnych użytkowników z szacunkiem. Jeśli nie potrafisz to lepiej nic nie pisz. Co to za stwierdzenia że ma za długi łańcuch? Może to właśnie ciebie trzymają nałańcuchu że się tak odnosisz do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

Z pieczeniem ciast czy gotowaniem to na pewno lepiej ode mnie. Tego nie podważam. Chociaż najlepszymi kucharzami są mężczyźni. A co do obowiązków. Kobieta powinna jak najwięcej odciążać mężczyzn z prostych obowiązków. Jak historia pokazała mężczyźni są stworzeni tylko do rządzenia.

mężczyźni to lepsi kucharze -prawda (kosmosu nie odkryłeś jakos tym), odciązać np ciebie ?? od czego od klikania w klawiature hmm ? ciekawe masz te pojecie rzeczywistości ...

 

 

Nie za długi masz łańcuch, żeby tak daleko się z domu oddalać? Chyba, że studiujesz on-line, w przerwie między obieraniem ziemniaków a praniem.

 

nie za długi tzn nawet w pewnym sensie to za krótki że nie moge cie ugryść!

 

 

No i co z tego, że kobieta? Mam ją nosić na rękach czy może obsypywać prezentami bo to w końcu kobieta.

nie masz pojecia o kobietach nic zapytaj kolegi ltory tak bardzo cie popiera... nie kazda kobieta nic nie robi, nie bede ci tego tlumaczyc bo nie warto za bardzo sznauje prace mojej mamy ktora zniszczyła sobie zdrowie, by pisac ci coś ...

Edytowano przez Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale zniszczyła sobie zdrowie w słusznej sprawie. Czy to nie jest zaszczyt dla kobiety, gdy może wiernie i z poświęceniem służyć swojemu mężowi? Czy nie takie życie powinno być ideałem dla reszty młodych dziewcząt, które dopiero aspirują aby być porządną kurą domową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

Prędzej jego zlinczują niż on ciebie poćwiartuje :)

 

wątpię , szczerze... teraz to już pewnie i posoli, bo widac agresja do kobiet, aż buzuje i wy sie dziwicie ze trudno znaleść kobiete , patrzycie jakimiś stereotypami, wymysłami , niektorych bawi dobiajnie innych, i ukazuja kobiety jako tępe, glupiutkie narzedzia do pracy, wiecie co ? przepraszam ale takie pisanie jest bez sensu, postrzeganie nas jako nic nie warte "darmowe roboty , ktore bez zająknięcia tylko siedza w domu i sprzatają , to juz chyba przeszlosc"- a bynajmniej tak mi sie wydaje,

u mnie w domu bynajmniej nie bylo nigdy tak by moja mama i my siedziały w domu i nic nie robiły, mamy dużo pola, nie mam ani brata ani dziadka ktory za nas bedzie robic ,a my bedziemy sie obijać, musimy robić wszystko same i najmowac ludzi do pomocy bo samemu cięzko , dletego jak ktos sie uwaza za 'Bożka" ktory wie wszystko i tak glupio ocenia innych , a tym bardziej wlicza mnie do takich osób to dziękuję za rozmowę ,..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

Wow! 7 stron w 3 dni! dobrzyście są :)

 

@Filipoo- On ma za długi łańcuch nie krótki bo na krótkim by tak nie wojował :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj