Polecane posty

Gość 30pawel   
Gość 30pawel

marko-kolo napisał:

doczytałeś chłopie w końcu to co inni wiedzieli już dawno ? ..więcej się nie chwal że coś wiesz bo to jest żałosne dzieciaku  co mam odpuścić ? zmyśliłem coś ?  nieprawdę pisałem ?  sam drążysz temat a nic nie wiesz i się ośmieszasz  

Ja Cie prosiłem a Ty dalej debilem chcesz być ale to Twój problem. Chcesz pogadac to napisz na pw bo dzieciak w ciągu roku wiecej przeżył niz Ty przez cale życie. Gdzie ten mod który liczyć nie potrafi do 7miu. :) liczył ja i liczył i ni chu... mi nie wychodziło. (z matmy to ja magister nie był) ale do 7miu potrafie liczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co tam sprzedasz mi newsa że mody pw czytają ? ... :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
a no czytają! A Ty o tym nie wiedział? @withan.. sie zapytaj bo był modem na jakimś forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie opowiadajcie głupot, zwykły modek nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)
5 minut temu, grego napisał:

To ciemniaku z zajszczanym łbem już wie tu każdy, więc nie rób z siebie wiekszego durnia niż jesteś, tez żeś mnie tu arsenałem od siedmiu boleści straszył xD

  nie straszył tylko wbijaj na pw to dam ci poczytać :D..jest i wątek o tobie ;)

 

czytają jak raport poleci albo ktoś dołączy do konwersacji ...pewna pani pewnie nie skapnęła tego i rozpowszechnia głupoty  :D

a to ze admin może to wiemy bo było pisane o tym i sam się przyznał ....wiec wielkie mi rewelacje :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Tak jest jak mówisz, ktoś zaraportował, modek tam wlazł a ta pier*oli że czytają.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 no nie potrzebnie bo to tajemnica ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
37 minut temu, 30pawel napisał:

a no czytają! A Ty o tym nie wiedział? @withan.. sie zapytaj bo był modem na jakimś forum.

No to Ci odpowiem, jak już zapytałeś . Na forum na którym byłem modkiem, nie było takiej opcji żeby zwykły modek miał możliwość czytania prywatnych wiadomosci....

 

:* 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel

@withanight Już zostałem uświadomiony że musi admin(jacek) dac na to zezwolenie. :) mój błąd, przepraszam. Pisz na temat bo ja się kłócić nie lubię, chyba że zostanę do tego sprowokowany ;) a ja mam słabe nerwy:) pozdr. ps. gdzie szukać problemow technicznych(w jakiej kategori) bo wydaje mi sie że wiem jak zrobiłem myk taki że zacytowany post znalazł się w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa Admin da zezwolenie, niby z jakiego powodu?  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
10 minut temu, 30pawel napisał:

@withanight Już zostałem uświadomiony że musi admin(jacek) dac na to zezwolenie. :) mój błąd, przepraszam. Pisz na temat bo ja się kłócić nie lubię, chyba że zostanę do tego sprowokowany ;) a ja mam słabe nerwy:) pozdr. ps. gdzie szukać problemow technicznych(w jakiej kategori) bo wydaje mi sie że wiem jak zrobiłem myk taki że zacytowany post znalazł się w innym temacie.

Ty mi tu moja kukiełko tematu nie zmieniaj :D 

:* 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@withanight Fajnie że My na Ty ale dalej tolerancyjny nie jestem:) to gdzie mam tego tematu o problemach szukać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Ale problemach z czym ? z postrzeganiem rzeczywistości  ? :D    

 

:*

 

 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

temat o problemach to tutaj, dobrze trafiłeśxD. Byśta się za robotę wzięli, a nie o pierdołach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel

artur125 napisał:

temat o problemach to tutaj, dobrze trafiłeśxD. Byśta się za robotę wzięli, a nie o pierdołach

jakie pierdoly? :) @yacenty nie potrafi mojej yntelygenci powtórzyć;) haha ale ze mnie magic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
teleleportowac sie to jeszcze nie potrafie ale i na to sposób się znajdzie. :) znając siebie to odrazu bym na marsie wylądował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
8 godzin temu, grego napisał:

no to musze zacząć spisywać te wasze groźby, bo sie ich już tu pare nazbierało... Ciekawe jest czego się tak boicie skoro sie do nich uciekacie? bo chyba nie tych bredni wyssanych z palca i jakich tu mówicie ;)

Chyba nie zdajecie sobie sprawy z powagi zaistniałej sytuacji. To nie groźby tylko informacja. Niczego się nie boimy,jednak Wy sobie nie zdajecie sprawy,że piszac takie brednie na nasz temat, nastawianiem innych użytkowników przeciw mnie,ubliżaniem, celowym wyśmiewaniem się -  łamiecie prawo.

Ps. Wysmiewacie się czyjegoś wykształcenia,jednak nie przewidzieliście tego,że kwalifikacje w życiu można podnosić i niekoniecznie ma się tylko jedno wykształcenie:)

Wypowiadam się teraz raz a dosadnie - celowo publicznie. Przeczytaj Grzegorz @Ansja bo widać,że tu nie zagląda tylko ma popychacza swego.

Wyciągnęłam dłon - usunęłam się stąd,mimo to że wiele osób lubiłam. Anna jest "królową" forum więc korony nie zabieram. Natomiast to,co wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.

1. Anno,złamałaś punkty regulaminu :

IV w tym : 1,2,7;e Mogłabym to zgłosić,ale mściwa nie jestem i nie zależy mi żebyś dostała banana.

Mam za to inne dowody i informuję publicznie : Zaprzestań swoich działań wobec mnie i się ogarnij to i ja nie zacznę. To ostatnie moje ostrzeżenie.

Zadzwoniłabym do Ciebie na pogawędkę telefoniczną,ale szczerze szkoda mi czasu. Natomiast możesz usiąść i czekać,ponieważ zadzwoni do twych drzwi Policja, zgodnie z z art. 216 k.k. za przestępstwo zniewagi.  Typ kwalifikowany; pośrdenio oraz publicznie. 

 

Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności.

 

Pozdrawiam,Żonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Ansja też jak sypała paragrafami to nie wiadomo było czy śmiać się czy płakać. Nie wygrasz z zawziętością nawet jak usuniesz konto. 

Baby za kudły się weście i do kisielu.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

@Aga Szczerze to nawet nie wiem o czym ty teraz mówisz..., ale powiem Ci, że gdyby miano zamykac za wyśmiewanie to dawno by nas tu już wszystkich pozamykali...;). Przeczytaj sobie co tu ludzie piszą do siebie nawzajem... Tu jednak trzeba mieć nieco dystansu do tego co ktoś o kims pisze, a nie się zaraz nie wiadomo jak unosić ;)

Edit

A tu masz akurat racje Romek, chłopy niech sie walą po ryju, a baby do kisielu xD

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

Możesz się śmiać,śmiało. Zazwyczaj żartuje,natomiast teraz zupełnie nie.

Grzegorz mówisz o dystansie? Dystans a zniewaga mienia to dwie różne rzeczy. Odpuścić bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Ja jeszcze nie zaczęłam się unosić:)

4 minuty temu, grego napisał:

@Aga Szczerze to nawet nie wiem o czym ty teraz mówisz..., ale powiem Ci, że gdyby miano zamykac za wyśmiewanie to dawno by nas tu już wszystkich pozamykali...;). Przeczytaj sobie co tu ludzie piszą do siebie nawzajem... Tu jednak trzeba mieć nieco dystansu do tego co ktoś o kims pisze, a nie się zaraz nie wiadomo jak unosić ;)

Ps. RODO wchodzi dopiero od 25 maja 2018roku, a dane osobiste radzę bardziej chronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Śmiesznie to nie było jak taki jeden groził Luckowi, że go zaj...., choć żałosne owszem.

Dawno już mówiłem, że koło nazwy tematu trzeba dać ostrzeżenie - "Agrorandka - tylko dla ludzi o mocnych nerwach" ;)

Edit

Przeczytaj sobie ileż to juz na mnie tu niby mają haków ile padło groźb o ujawnienie Bóg wie czego, i co mam płakac, na policje iść?

A ciągajcie się za te włosy dalej...

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj