Polecane posty

grego    385
13 godzin temu, withanight napisał:

Greguś myślisz , że mnie sprowokujesz? Zmartwię Cię bo wasz plan związany ze mną ,niestety się nie powiedzie...  więc odpuście sobie ...

Nie, no coś ty, nawet przez myśl mi to nie przeszło, towarzyszu withanight, jak już jesteśmy na "WY" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Jedne usuwają inne już dawno nie zalogowane 

A co będą siedzieć i czekać nie wiadomo na co  ...na towarzystwo znudzonych związkowców 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, poklm09 napisał:

dużo dziewczyn usuwa konta. Ciekawe dlaczego

Widać nie mają nic do powiedzenia, to jest forum  a nie portal randkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tak, bo strasznie obrażone ch*j wie na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Ale żeby zaraz konta usuwać, wstydzą się czego czy co, żeby iść w taki akt desperacji ?o.O

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@grego Widocznie mają coś na sumieniu :) może czegoś się faktycznie wstydzą a może chłopy z af są tacy nudni że wolą poszukać w realu albo na fb. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
1 godzinę temu, 30pawel napisał:

@grego Widocznie mają coś na sumieniu :) może czegoś się faktycznie wstydzą a może chłopy z af są tacy nudni że wolą poszukać w realu albo na fb. ;)

Ooo widzę kolejny pod skrzydła "anioła" przyjęty :D hahahahah 

 

2 godziny temu, Roman4321 napisał:

Jedne usuwają inne już dawno nie zalogowane 

A co będą siedzieć i czekać nie wiadomo na co  ...na towarzystwo znudzonych związkowców 

Romuś , nie powiem... to Ci wyszło :D


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@withanight nie cytuj poprzedniego posta bo Cie Szymanox usadzi. :) ja lubie aniołki tym bardziej zbuntowane. :) mamy XXI wiek ale tolerancyjny nie jestem. Także jak chcesz ze mna pogadac to na pw. Sory charakteru nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

O rany jak Ty mi żeś teraz pocisnął ;)

Widzę , już przerobiony do końca .

Szkoda , bo rozsądny się wydawałeś :D Ale każdego idzie głupotami nakarmić i wykorzystać do swoich celów ;) Anulka wymyslila , że gej a głupcy szerza dobrą nowinę dalej :D

Normalnie Janusze :D przepływu informacji...

Ale humor to mi nieźle poprawiłeś :D


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel

@withanight Ja tez myślałem że jestes bardziej rozsądny i nie dzasz się w to show wciągnąć. Wiedzę masz duża wiedze ale nie potrafisz jej wykorzystać w odpowiedni sposób. Odpuść Sobie chłopie bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Odpuść bo taka sytuacja może każdego dzisiaj spotkać. pozdro. mam wazniejsze sprawy niż znęcanie sie nad kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Ja swojej wiedzy jeszcze nie zacząłem wykorzystywać , bo uważam, że jeszcze nie pora na to.

Ale jak znowu ktoś komuś zechce zycie niszczyć to wtedy wiedzą się podzielę ;)

 

Show? , gdzie to show? 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@withanight Show dlatego ze prywatne sprawy załatwia się prywatnie a nie na forum publicznym. więc jak to nazwać?jak ma sie kogoś przy boku kogo sie kocha to sie przygód nie szuka. Jak ukochanej osobie bym przysiegal to bym tej obietnicy dotrzymał bo inaczej po co przysięgac? bez sensu. pisze to co ja myślę i to jest moje prywatne zdanie. Nikomu nie każe się z nim zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

 zmyślanie pewnych historii na forum publicznym żeby kogoś oczernić uważasz ze jest ok ? ....ile ludzi jeszcze musi usnąć konta  żeby pewna pani miała satysfakcję ? ;)

 

przeczytaj co napisał LL NA SWOIM PROFILU ...i powiedz mi kto tu zna prawdę i kto posługiwał się insynuacjami i kto wykreował całą historię ?

podobno pewna pani doskonale wie jak było ? czyli co jedna wielka ściema i ustawka bo się panie nie lubiły ...i ty tu jeszcze swoje dyrdymały chłopie wypisujesz ? zastanów się po czyjej stronie stoisz i kogo popierasz ? 

 

dobrze że choć jeden zrozumiał że dał się wkręcić w gieee  i potrafił przeprosić i się przyznać do tych zmyślonych bredni ...mi od razu śmierdziało to pewna panią i tyle ;)..bo to jest naprawdę przykra pani i szkoda słów żeby to oceniać co ona wyprawia na tym forum  :ph34r:

Edytowano przez marko-kolo
  • Thanks 2

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
4 godziny temu, Sean napisał:

No tak, bo strasznie obrażone ch*j wie na co.

Bo wyciekły bardzo duzo wiadomosci o dziewczynach i nie tylko, dla pewnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel

@marko a kto każe konto usuwać. bronić swojej racji i tyle. (jezeli ją sie ma) można juz temat o ... Z i L odpuścić bo to smieszne nie jest wrecz zalosne. @poklm09zadnej satysfakcji nikt niema bo teraz nudy będą:) żonke pozdrów bo wiedze tez swoją miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no jest żałosne bo to były zwykłe brednie zmyślone na czyjeś życzenie ...jeśli tego nie wyłapałeś to  jesteś właśnie żałosnym małym człowieczkiem i tyle bo brałeś w tym udział ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Odpuść marko. przepraszam za moje posty ale odpuść. To nie są już żarty.. odpuść chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

doczytałeś chłopie w końcu to co inni wiedzieli już dawno ? ..więcej się nie chwal że coś wiesz bo to jest żałosne dzieciaku 

co mam odpuścić ? zmyśliłem coś ?  nieprawdę pisałem ? 

sam drążysz temat a nic nie wiesz i się ośmieszasz ;)

 

temu panu pogratulować i mam nadzieje że choć trochę pomogłem mu w tym wyznaniu ;)

a ty grego jesteś zwykłym śmieciem  ze swoja panią że to wykorzystaliście dla własnych podłych celów 

  

Chcialem sprostować to co ostatnio wypisywałem na temat Zosi . Na początku chce ją bardzo, bardzo przeprosić , bo bardzo ja skrzywdziłem , wiem że same przeprosiny po tym co zrobiłem to jest kropla w morzu i nie wystarczą, jeśli  mogę w jakiś sposób zadośćuczynić to proszę napisz .  Ja prawie Ciebie zniszczyłem , wiedziałem że jesteś w ciąży , a rzucałem   takie oskarżenia i kłamstwa skierowane w Twoją stronę , jestem idiotą  przecież jak Ty się czułaś czytając tę moje brednie , a nie daj Bóg jak by coś Ci się stało , ja wogole nie myślałem . Wszystko co pisałem na jej temat jest nie prawdą , wyssałem sobie to z palca , rzucałem obelgi i kłamstwa skierowane w jej stronę , nigdy nie spotkałem się z nią , to dziecko to też było kłamstwo , jest nie moje . Jest jej męża i jej , między nami była tylko przyjaźń internetowa, tylko zawiodlaś się na takim przyjacielu , ja na niego nie zasługuje , nie panowałem nad emocjami, chyba dlatego że ubzduralem sobie w głowie  Bóg wie co , a dobrze wiedziałem że ma swoją rodzinę . Ja pierwszy napisałem do Ciebie na priv . Zosia jest naprawdę wspaniałą, mądrą , inteligentną kobietą , bardzo dużo mi pomogła , a ja jej w taki sposób podziękowałem , za to co ja jej zrobiłem wypisywałem  to ja jej nawet do pięt nie dostam , to wszystko jest moja wina , bo to tylko ja roznosiłem ploty Zosia jest w porządku i nikomu nic nie pisała do innych . Jeszcze raz  Cię przepraszam i proszę wróć na forum żeby się pośmiać i porzartować  z innymi , jeśli wrócisz ja usunę swój profil .

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, withanight napisał:

Ja swojej wiedzy jeszcze nie zacząłem wykorzystywać , bo uważam, że jeszcze nie pora na to.

Ale jak znowu ktoś komuś zechce zycie niszczyć to wtedy wiedzą się podzielę ;)

No proszę, ten co sie nie daje sprowokowac i nie wchodzi między wódkę, a zakąskę rzuca już groźbami O.o.

Cytat

przeczytaj co napisał LL NA SWOIM PROFILU ..

marko weź sie może i Ty nie ośmieszaj, chłop napisał dla świętego spokoju aby to zakończyć i tyle. Najśmiesniejsze, że w taki sposób by ujawnić nawet to co nie było ujawniane do tej pory...,(ciekawe w jakim celu ;))... Oczywiście ironicznie przecząc temu wszystkiemu, sprytnie ;) . No i git, tamta strona zadowolona, chłopy też i co chcieć więcej ;). Temat można uznac za zamknięty i tyle, jedni widzą swoje inni swoje, więc jeśli już jesteś taki fair to może nie sugeruj komuś w co ma wierzyć ;) .

 

Cytat

a ty grego jesteś zwykłym śmieciem  ze swoja panią że to wykorzystaliście dla własnych podłych celów 

Śmieciem to jestes Ty, bo zanim tu cokolwiek napisałem, miałes niezłą frajde z tego tematu, a robienia durnia z Lucka nie miałes końca... I co ku... uśmieszki ci nagle znikły cwaniaku?

Edytowano przez grego
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no i dobrze zrobił i to mu się chwali ...a taki śmieć jak ty co podjudzał i insynuował jakąś niby odpowiedzialność i aferę a pewna pani chciała pisać jak było  to naprawdę wielki szacun  i ukłony   ;)....

  • Thanks 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tylko tacy nie maja żadnego honoru i to inni przez nich konta usuwają :ph34r:


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
8 minut temu, marko-kolo napisał:

no i dobrze zrobił i to mu się chwali ...a taki śmieć jak ty co podjudzał i insynuował jakąś niby odpowiedzialność i aferę a pewna pani chciała pisać jak było  to naprawdę wielki szacun  i ukłony   ;)....

nagle śmieciu już jakoś zapomniałeś, że o tym wszystkim pisał sam luck? Wtedy wydawało Ci się śmieszne, a teraz to co pisze to już nie? Wtedy mu nie wierzyłes drwiłeś, a teraz masz go za mentora?  Dla mnie to co teraz napisał jest wręcz tragiczne i mi go zwyczajnie żal..., ale to jego sprawa. przeciez nikt go nie zmuszał żadnymi groźbami typu "zdechniesz sku....u" ;). Chłop zwyczajnie nie wytrzymał i pękł.

 

P.S

I brawo malutki prowokatorku za odgrzebanie tematu, ale przeciez o to ci właśnie chodziło nie?

Edytowano przez grego
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj