Polecane posty

marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

  naprawdę zaczynam mieć wyrzuty ;)...bo widzę że będziesz beczał bez końca :D

będziesz musiał  mi wybaczyć bo mam gdzieś twoje wypociny ...gdybyś miał trochę rozumu to byś skapnął i nie beczał tyle 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
Napisano (edytowany)

kużwa dość ,ile można,

co niektuzy pokazują się tu  jacy sa  ,a opinia o nich pozostanie na długo

Edytowano przez Tomasz78
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka120    336
1 godzinę temu, Roman4321 napisał:

Stokrotka jak może inni się oglądają 

 kwestia spotkania odpowiedniej osoby 

Co chętna na nowe znajomości? 

Nie chętna :P Dodałam komentarz, bo kiedyś ktoś mnie tu "zawołał" i od tamtej pory ciągle przychodzą powiadomienia, a że taka gówno burza tu i było multum powiadomień to zajrzałam żeby zobaczyć, co w trawie piszczy :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no , na początku to było nawet zabawne. A teraz,się zrobiło trochę nudne. Ileż można się przepychać,kto mądrzejszy? Taka dobra rada, warto czasami poudawać głupszego, a można się czegoś nauczyć

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

8 stron obrzucania się gównem i nadal żadnych wniosków, niby dorosłe chłopy a uprawiacie dziecinadę rodem z gimnazjum:/

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Nie  rozumiem dlaczego czepiacie się marko-kolo obskakując 10 na 1?

Można się pośmiać....po prostu jest nietuzinkowy i niekonwencjonalny.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ywa nie wiem czy czytasz temat, ale z 10 na 1 , to grubo by można zjechać ;)to już raczej pojedynek, to mogli by na pw wskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Ywa napisał:

Nie  rozumiem dlaczego czepiacie się marko-kolo obskakując 10 na 1?

Można się pośmiać....po prostu jest nietuzinkowy i niekonwencjonalny.

:ph34r:

To juz raczej nie zrozumiesz, ale ten stosunek 10:1 powinien dać Ci jednak do myslenia..... On sam, a cały świat przeciw niemu? Czy może jednak On przeciw całemu światu.... ;).

 

Witam i pozdrawiam koleżanke :P

 

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173
12 godzin temu, stokrotka120 napisał:

Ja preferuję mądrych i rozsądnych mężczyzn :D A wygląd to sprawa drugorzędna ;)

Ja już się nie rozglądam :D

A Roman jakie preferuje? 

no i to jest dziewczyna co ma w głowie poukładane, mięć taka za żone to jak wygrać milon złotych w totolotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Marko znam z innych tematów...... od 3 lat.

Kłótnia z nim to prawdziwe wyzwanie....miałam tę przyjemność:10_wink:hehe...  z nim to nie gadka szmatka.......

Lubię go po prostu za to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Roman4321 napisał:

myślałem że powstrzymasz  się już  od komentarzy o.O

Ale kusixD

 

Odezwał się ten powściągliwy xD.

 

Cytat

Marko znam z innych tematów...... od 3 lat.

Kłótnia z nim to prawdziwe wyzwanie....miałam tę przyjemność:10_wink:hehe...  z nim to nie gadka szmatka.......

Lubię go po prostu za to....

Kłótnie nazywasz przyjemnością? No to chyba jest was tylko takich dwóch na tym bożym świecie O.o

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witaj Grego :)

Trzymajcie za mnie jutro kciuki....mam sprawę w sądzie oraz na policji świadkuje choć jeszcze nie wiem w jakiej sprawie ..muszę się przygotować i zebrać energię dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A witaj ;)

Ee skoro kłótnia to dla Ciebie przyjemnośc to nie ma się czego bać :D, tylko radze zachowac umiar... ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, Ywa napisał:

Witaj Grego :)

Trzymajcie za mnie jutro kciuki....mam sprawę w sądzie oraz na policji świadkuje choć jeszcze nie wiem w jakiej sprawie ..muszę się przygotować i zebrać energię dziś.

No świadków to raczej nie zamykają , to skąd taki stres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel

Ywa napisał:

Trzymajcie za mnie jutro kciuki....mam sprawę w sądzie oraz na policji świadkuje choć jeszcze nie wiem w jakiej sprawie ..muszę się przygotować i zebrać energię dziś.

Trzymać kciuki nspewno będziemy. Energi w tym temacie jest dużo i chętnie sie nią podzielimy, tylko na policji jej za bardzo nie rozladuj co byś tam przypadkiem kilku dni nie spędziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Wszystko będzie dobrze o ile nie weźmie przykładu swjego kolegi, bo więzienie to będzie najmniejszy problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ładnie życzycie...

Sprawę mam z energią i dochodzę sprawiedliwości za faktury 3 lata wstecz, bo miałam kW naliczony potrójnie za wiele miesięcy....w ogóle przypomnieć sobie to teraz o.O

A na policji hm może znowu sąsiadowi trawę kradną....hm nie mam pojęcia.

Jeśli jutro nie odezwę się to myślcie, że siedzę :18_kissing_heart:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel

grego napisał:

Wszystko będzie dobrze o ile nie weźmie przykładu swjego kolegi, bo więzienie to będzie najmniejszy problem :D

O to możemy być spokojni, raczej z niego przykładu brać nie będzie.

Ywa napisał:

Jeśli jutro nie odezwę się to myślcie, że siedzę 

Użytkownicy AF zrobią straj w razie czego i szybko by Cie wypuścili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Ywa napisał:

Ładnie życzycie...

Sprawę mam z energią i dochodzę sprawiedliwości za faktury 3 lata wstecz, bo miałam kW naliczony potrójnie za wiele miesięcy....w ogóle przypomnieć sobie to teraz o.O

A na policji hm może znowu sąsiadowi trawę kradną....hm nie mam pojęcia.

Jeśli jutro nie odezwę się to myślcie, że siedzę :18_kissing_heart:

Jakoś poinformuj gdzie paczki słać.:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Ywa napisał:

Marko znam z innych tematów...... od 3 lat.

Kłótnia z nim to prawdziwe wyzwanie....miałam tę przyjemność:10_wink:hehe...  z nim to nie gadka szmatka.......

Lubię go po prostu za to....

A myslalem ze zapomialas :D...

Osobiscie szanuje bardziej ludzi z ktorymi jest sie o co kłócić i przepychac niż takich szczekaczy jak tu po niektórzy ...nie maja zadnej sily retorycznej i żadnych argumentow i tylko szczekaja ciagajac za nogawki 

Grego a z tym calym swiatem to naprawde sie rozmarzyles ..zejdz na ziemie i nie udawaj ze jetes tu kochany 

Toniecie poprostu w szambie ktore sami sobie tu z pewna pania wykopaliscie  ....a ja wam reki nie podam i pewnie nie tylko ja :D 

 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@zetorki12 Może nie będzie aż tak źle i dziewczyna jutro do nas wróci. :) @marko Już widzę jak się kolejki ustawiają w twojej obronie, normalnie jak za prl a nawet dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to trochę pobronie marko:D

powiedział to co większość wie, ale tego nie mówi. Jest na tyle arogancki, że wygarnął prosto z mostu. A potem to już kto jest większy głupekxD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj