Polecane posty

grego    385

No wiem, że wolisz..., ale bez kobity troche trudno o to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Właściwie to z dopłatami..., toteż mi co chwile tu jakiś brzęczy w przglądarce... ale wieczorem...:P.  Co tam Romek, żal i Ciebie dopadł? Ale próbuj, próbuj tego kwiatu jest pół światu ;).

 

Edit.

Bawcie się sami, bo nigdy ich nie skończe, ¬¬, a wieczór coraz bliżej :P

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@marko Nie wiem jak Ciebie ale mnie uczono szacunku do Siebie a Ciebie widzę odwrotnie. Uczono Cie tego Żebyś robił z Siebie Debila, trudno się mówi. Już nawet nie jestem na Ciebie wkurwiony, zaczynam Ci współczuć głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka120    342
1 godzinę temu, grego napisał:

Ale próbuj, próbuj tego kwiatu jest pół światu ;).

A trzy czwarte gówno warte xD

Panowie, o gustach się nie dyskutuje, bo jak widać nawet i po tym forum, każda potwora znajdzie swego amatora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka120    342
Napisano (edytowany)

Ja preferuję mądrych i rozsądnych mężczyzn :D A wygląd to sprawa drugorzędna ;)

Ja już się nie rozglądam :D

A Roman jakie preferuje? 

Edytowano przez stokrotka120
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
36 minut temu, 30pawel napisał:

@marko Nie wiem jak Ciebie ale mnie uczono szacunku do Siebie a Ciebie widzę odwrotnie. Uczono Cie tego Żebyś robił z Siebie Debila, trudno się mówi. Już nawet nie jestem na Ciebie wkurwiony, zaczynam Ci współczuć głupoty.

 prosiłem żebyś popracował nad retoryką a ty co ? rozsypałeś się na całego ...jak coś nie działa to trzeba próbować z innej nuty ..tego już nie nauczyli ? 

wróć jeszcze raz do obrazka i próbuj aż do skutku  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciebie też większość prosi żebyś się zgłosił do psychiatry , a ty co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

bekasy to nie większość tylko domowe przedszkole :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@marko A po co mam wracać do jakiegoś obrazka jak i tak zadania o Tobie nie zmienie dopóki nie przestaniesz robić z Siebie pajaca bo ten temat po to nie jest tak jak Tobie się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Mistrzu to se odchacz ten temat bo będzie cały czas brzeczało a po co  żyć  w stresie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

To jak nazwać ciebie , tego który tu wiedzie prym ?

4 minuty temu, marko-kolo napisał:

bekasy to nie większość tylko domowe przedszkole :D

 

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Stokrotka jak może inni się oglądają 

 kwestia spotkania odpowiedniej osoby 

Co chętna na nowe znajomości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)
8 minut temu, 30pawel napisał:

@marko A po co mam wracać do jakiegoś obrazka jak i tak zadania o Tobie nie zmienie dopóki nie przestaniesz robić z Siebie pajaca bo ten temat po to nie jest tak jak Tobie się wydaje.

mnie twoje zdanie nie interesuje bo nie jesteś wyrocznią  ...ale pisz ,powtarzaj jak chcesz  

tylko zobacz sobie jak sam sobie wystawiasz ocenę ..  spróbuj  chociaż to załapać   a potem może lepiej ci pójdzie ,złapiesz odbicie jak skumasz gdzie popełniasz podstawowy błąd  

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolo , weź już się zlituj ! Ten temat naprawdę nie jest tylko o tobie . Poczytaj trochę wstecz i popatrz tak z boku na to co napisałeś dotychczas , to może wtedy zrozumiesz na kogo tu wychodzisz .:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

no właśnie temat nie o mnie po poco cały czas beczysz  o mnie ? ...pisz do lasek ..kto ci broni ?:D

skoro nie potrafisz posługiwać się sarkazmem itp .  i nic nie łapiesz to co ja poradzę na to ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Policz wpisy przez ostatnie dni i zobacz ile twoich , to może zrozumiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a co tam limit jakiś obowiązuje ? może ma tu ktoś wyłączność ? czy ja kogoś wyganiam i bronie pisać jak wy ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kuźwa , nic do tłuka nie trafia . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

no jesteś bezradny nie wpadłeś na to to żałuj ? ;)...nikt  tu smarków nie słucha :D

nawet zakapować się boisz bo nie masz za co a  sam zarobisz xD

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trafiłeś . Właśnie dlatego taki ubaw z ciebie . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 i po to ten temat żeby był ubaw ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel

@marko Ubaw by był jak byś przestał debila udawać bo to śmieszne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj