Polecane posty

marko-kolo    709

O kurka pany sie rozzalily na calego:D

 

 

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
13 minut temu, 30pawel napisał:

W innych tematach pisze nawet dość inteligentnie

30pawel widzisz i tu jest między nimi różnica, udają greka ( nie mylić z gregiem ;) )  w hydeparku a w normalnych tematach skomlą jak naprawić rozrusznik w ursusie czy zetorze co dla mnie w wieku 15 lat było banałem .... Ale tak było jest i będzie na tym forum, zadaj pytanie jaki jest luz zaworu ssącego w mf-ie 3050 czy ile trzeba być na krusie żeby dostać premię jakąś tam - odpowie jedna góra dwie osoby, zadaj pytanie jaki lakier jest ładniejszy na ursusie - żółty czy czerwony - powstanie gównoburza na 15 stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powiedział , Ten co się tu nie udzielał . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Udzielam się wszędzie nawet na kółku gospodyń wiejskich - żeby dyskutowały ciszej jak gramy w remizie w karty przy flaszce  :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@pawel885 Tylko po co robi tutaj z Siebie pajaca jeżeli nim nie jest? czuje sie nie doceniony czy jak i w ten sposób chcę się dowartosciowac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 pajacowanie to domena tego tematu ....wiec sie nie sil 

Nie potrzebnie lamiesz glowe o co chodzi ...nie jetes w gronie dobrze poinformowanych :D....zreszta nie tylko ty bo i zetorki nic nie kuma jak zwykle ¬¬


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@marko Mogę wiedzieć więcej niż Ci się wydaje. Teraz to podsumowales Wszystkich swoją miarą z tym pajacowaniem, fajnie że tak o Wszystkich myślisz. @pawel885 af jest chyba po to żeby tacy znawcy jak Ty podzielili się swoją wiedzą osobom którzy potrzebują pomocy w danym temacie. Przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało. Bo teraz zaczynam się nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto
Napisano (edytowany)

Totalnie żałosne.

Edytowano przez Aga_Foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

 dzieci cos mialczecie cos prubujecie podszczekac a zadngo watku w tym nie ma ....dochodzenie w moje sprawie zostawcie gregowi juz on tam wypyta swoja szklana kule co i jak

Aga zobacz ile smarkow sie zlecialo na przepychanki ze mana ....rozkrecam temat a Ty mnie nie doceniasz :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Szklana kula lepiej cicho niech siedzi bo jeszcze jaka burza się zrobixD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel

marko-kolo napisał:

Aga zobacz ile smarkow sie zlecialo na przepychanki ze mana ....rozkrecam temat a Ty mnie nie doceniasz 

temat rozpir... a nie rozkrecasz. Nie wiem z czego Ty tak się cieszysz. Temat zdechł dawno temu, teraz tylko pisze się o osobach których tu niema. @Aga u mnie susza jest więc to słońce mnie... . Czlowiek przecież pochodzi od małpy więc co się dziwisz że czasami ludzie tak się zachowują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

Pochodzi od małpy zgodzę się,ale bez przesady z tym zachowaniem...pozatym jednak człowiek jest już dużo bardziej rozumny i inteligentny od małp,widać Panowie są jeszcze tym wyjątkiem,gdzie tak nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@Aga Dziwi mnie jeszcze jedno jak można udawać kogoś kim się nie jest? Zauważyłem że na af jest dużo dziewczyn wypowiadajacych się w innych tematach tylko od tego trzymają się z daleka tak samo jak Mody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517
2 godziny temu, Roman4321 napisał:

Chłopaki dogadzają sobie w najlepszexD

A panny do wzięcia cicho coś siedzo, zarobione czy jak? i o amorach ani myśloo.O

Gdzie ta perełeczka gdzie?:):):)

 

Łanie obserwują walczące jelenie na rykowisku. Swoje wnioski już one tam wyciągną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
2 godziny temu, marko-kolo napisał:

 dzieci cos mialczecie cos prubujecie podszczekac a zadngo watku w tym nie ma ....dochodzenie w moje sprawie zostawcie gregowi juz on tam wypyta swoja szklana kule co i jak

Aga zobacz ile smarkow sie zlecialo na przepychanki ze mana ....rozkrecam temat a Ty mnie nie doceniasz :D

I jak zwykle nie wytrzymał mały msciwy frustracik i znowu narobił w spodnie... Jeszcze żeby się choć potrafił podetrzeć, to nie, lezie tak między ludzi. Stary popatrz w koło siebie, bo ludzie chodzą już z zatkanymi nosami i omijają Ci szerokim łukiem... Nie widzisz tego, czy poprostu Ci to nie przeszkadza?

Musiała Ci dziewczyna zaleźć za skóre skoro się już tyle czasu mścisz na niej? Rok temu juz tu wylewałeś  te swoje frustracje względem niej, nie uważasz, że pora się pogodzić z utratą dumy? I to ten co LL zarzucał mściwość? No chłopie ile ku... można, rok? Jak jej nie dop...sz w taki czy inny sposób na publicznym forum to nie osiągniesz orgazmu czy jak? Dla takich jak ty są odpowiednie treści w necie gdzie sobie możesz ulżyć, bez wku.... wszystkich w koło... Paniał? Czy jeszcze lepiej wytłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

o widzę grego zresetował swoja kulę :D

no niestety jest tu grupka bekasów co lata za mną , musiałem gdzieś tam kopnąć im po tyłku ...już nawet nie pamiętam 

a ten smark wyżej co daje tu lekcje kultury to pisał o pewnej pani że jest psychicznie chora  a mi wypomina pochlebny zwrot '' królowa'' ....i co ja mam z takimi przydupasami się kopać ? 

 grego twoja wypowiedz na jakże wysokim poziomie .. i  co by tu pisać jak tu obrzydzenie bierze jak to się czyta  

widzę że strasznie ukuło i boli i tak ma być ;)

ps. grego już ty wiesz komu podziękować i przyciąć jęzorek ;) 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@marko Czytając twojego posta niewiedząc czemu ale przyszedł mi do głowy tytuł jakże zabawnej bajki pod również zabawnym tytułem "Pitu,pitu" :) gdyby to był film to główna rola była by twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

myślę ze w konkursie hipokryzji masz spore szanse na dobre miejsce nauczycielu od siedmiu boleści 

dziobaj dalej a może ktoś się tobą w końcu podetrze :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ło matko . Niech któryś moderator zajmie się tym debilem , bo tylko odruch wymiotny ten kolo wzbudza . Większego narcyza próżno szukać na tym forum .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
Cytat

..pisał o pewnej pani że jest psychicznie chora...

Czyli musisz chadzać sobie w spódniczce..., to owszem można powiedzieć, że pisałem tak o pewnej pani. No patrz ile my sie tu o tobie dowiadujemy ciekawych rzeczy, ale to już jest wręcz niesmaczne...:ph34r:

Daruj sobie wywody o swoim wysokim poziomie kultury, bo tu się ludzie już z tego śmieją... Twój jest rynsztokowy i do Ciebie trzeba właśnie tak pisać, bo inaczej nic nie pojmiesz. Bardzo się ciesze, że go zrozumiałeś acz żałuje, że odpowiedź była żenująca, ale czego się można było więcej spodziewać.... Zdajesz sobie sprawe, że robisz z siebie błazna? Tak z czystej formalności pytam...

 

 

edit.

Cytat

Masz już zamówiona wizytę u specjalisty?

Żartujesz ? Żaden już się nie podejmie takiego ciezkiego przypadku :P. To juz nie te dobre czasy gdzie, takim się podpinało elektrody i kręciło na maksa xD. Teraz lekarze wybredni, jak nie widzą dobrych rokowań to się nie podejmą i i się użeraj.... Jedyny ratunek to ośrodek zamknięty xD

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
57 minut temu, zetorki12 napisał:

Ło matko . Niech któryś moderator zajmie się tym debilem , bo tylko odruch wymiotny ten kolo wzbudza . Większego narcyza próżno szukać na tym forum .B|

raportuj ...a spokojnie polecisz za te wyzwiska 

akurat mam przewagę bo nie muszę wyzywać że by doprowadzić was do takiego stanu frustracji    :D

 

 grego żadnych wywodów nie daje ...mało tego nie pozuje nawet na takiego ...wiec strzelasz cały czas kula w płot bo ja tu nie startuje w konkursie kultury 

ale jeszcze do wyzwisk nie przeszedłem :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne , jasne . Ty zawsze na prowadzeniu . Szkoda tylko że w byciu debilem . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 szczanie po nogawkach mnie nie rusza wiec się nie sil 

żebym nawet chciał to niem o czym z tobą prowadzić nawet  debilnej rozmowy :D ..sikaj sobie w buty 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Możesz pomarzyć chłoptasiu . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ło matko następny szcza w buty :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj