Polecane posty

Gość   
Gość

Wiec tak radze wrócić do tematu(tyczy się ost postów poza ostatnimi 2 postami)

 

Szczególnie zwracam się do @damianzbr i @tomaszpa1(lepiej uważaj bo 10% brakuje Ci do dożywocia). Temat jest w HP ale to nie oznacza ze możecie sobie robić na nim śmietnik. Śmietnik to sobie róbcie na PW, GG, nk czy facebooku. A najlepiej spotkajcie się dajcie sobie po razie i będzie spokój.

Chyba Bóg was opuścił, dziś wigilia a wy gadacie o takich bzdurach, prowokujecie się wzajemnie itd. Wzajemnie to życzenia należy złożyć, a nie prowokacje.

Dobra koniec OT.

 

 

Jesteś chłopcem na posyłki czy to Twoja własna inicjatywa by dać mi % karne? Pytam bo bardzo zainteresował mnie fakt iż kowalski który pisze nie na temat może to czynić bezkarnie i obchodzi się bez wszelakich %, natomiast gdy @damianzbr i @tomaszpa1 uczynią to samo przewinienie co kowalski zostają skrupulatnie karani %. Proszę byś mi sensownie wyjaśnił szczegóły działania tego procederu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

@damianzbr , tak się przyglądam i widzę że lubisz się wykłócać i prowokować , wydaję mi się że nie tylko ja to zauważyłem :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

a ja tam zycze Wszystkim Wesołych Swiat :) nie warto siedziec na af i sie kłocic,lepiej ten czas spedzic miło z rodzina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

wszystkiego najlepszego w święta - przede wszystkim rodzinnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych nie tylko rodzinnie ale i sercowo. Dużo powodów do radości w te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@damianzbr , tak się przyglądam i widzę że lubisz się wykłócać i prowokować , wydaję mi się że nie tylko ja to zauważyłem :)

 

To źle Ci się wydaje. A widzisz że za tego typu posty wybrańcy otrzymują % karny? Ciekawe czy moderator w końcu będzie poprawnie spełniał swe obowiązki i ku sprawiedliwości mianuje Cię tym wybrańcem. A może nosi się z zamiarem rzucenia powierzonej mu funkcji, iż z powodu np. braku czasu nie może być kompetentnym. A z powodu tejże niekompetencji, procentów nie otrzymasz. I jeśli wszyscy sobie czegoś życzą, to ja również Ci pożyczę, abyś szanował moderatora swego jak ciele w oborze, a z biegiem czasu, tak ono mlekiem się odwdzięczy a moderator przywilejem swym cię jedynego nie umęczy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
a jezeli ty tak twierdzisz to powiedz mi do jakiej grupy ludzi zaliczasz sie na skale kraju?

A po co mam Ci o tym pisać? Już mam i tak wysokie ego, że chwalić się nie muszę aby je podłechtać. A więc zastanawiaj się dalej i kombinuj. Pamiętaj, że 80ha i dwa auta nie jest wyczynem. Mieć jakąś firmę i zatrudniać w niej 1/4 gminy jest wyczynem.

 

haha jak rolnik 80 ha majacy jeszcze inna dzialalnosc, dobrze prosperujacy jest bliski zeru to powiedz mi co by trzeba napisac o ludziach zarabiajacych 1500 zł miesiecznie?

Że są bliżej zera niż Ty. Chyba proste czy mam Ci oś rozrysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

StasiekS, hehe , hm mowisz ze wyczynem jest zatrudniac 1/4 gminy no to wychodzilo by z 1000 osob minimum na taka przecietnie zaludniona gmine... watpie ze kims takim jestes bo jezeli byłbys wielkim przedsiebiorca to nie siedział bys na af z braku czasu a po drugie nie wchodził bys w dyskusje widzac jaki styl ma dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Mieć jakąś firmę i zatrudniać w niej 1/4 gminy jest wyczynem. "-to też żaden wyczyn (przynajmniej w mojej opinii)-w Polsce mamy mnóstwo firm które zatrudniają mniej lub więcej osób ale myślę że mało jest takich w których wszyscy (no prawie bo zawsze znajdzie się jakiś malkontent) szanowaliby swojego pracodawcę i nie chodzi mi o taki rodzaj szacunku który jest spowodowany obawą o pracę :D a o taki w którym chodzi o to że szef jest dobrym szefem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Panowie biznesmeni. :D

Wszyscy we trzech jesteście siebie warci, a obracać milionami na papierze, czy tam w internecie, to każdy potrafi. ;)

Edytowano przez krzysiek16m
błąd językowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszyscy we trzej jesteście siebie warci

 

Polska trudna języka dla czarny człowiek...

 

I czemu akurat we trzech a nie jeden? @tomaszpa1 twierdzi że jest więcej warty niż ja. Więc radzę byś nie zaprzeczał jego stwierdzeniu bo może się to źle dla Ciebie skończyć. Ja Ci nie grożę, tylko przed nim ostrzegam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jak tak czytam posty @tomaszpa w tym temacie i innych to zalatuje mi od nich czymś w stylu eugeniki, delikatnie mówiąc...chłopie nie chwal się tak tym swoim majątkiem bo majątek ma to do siebie że dzisiaj jest a jutro może go nie być także ocenianie ludzi wg stanu posiadania jest trochę nie na miejscu (zresztą zajrzałem na twój kanał na yt i specjalnego szału nie widze) a co do nadgorliwych moderatorów to ja ich porównuje do cieciów którzy stoją na drodze i kierują ruchem wahadłowym, dostali lizak i pomarańczową kamizelkę a są ważni jak komendant powiatowy drogówki... ;)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofiaczek    83

Przyglądam się od dłuższego czasu tej dyskusji i nie za bardzo wiem czemu ona ma służyć...

Temat zszedł "na psy", a szkoda.


 

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Polska trudna języka dla czarny człowiek...

 

I czemu akurat we trzech a nie jeden? @tomaszpa1 twierdzi że jest więcej warty niż ja. Więc radzę byś nie zaprzeczał jego stwierdzeniu bo może się to źle dla Ciebie skończyć. Ja Ci nie grożę, tylko przed nim ostrzegam. ;)

 

Wydaje mnie się, że obydwie formy są poprawne.

edit:

Sprawdziłem, Twoja forma jest poprawna . Przyznaje mój błąd.

 

Już ktoś wyżej zwrócił Ci uwagę że jesteś krzykaczem, szukasz kłótni i prowokacji, oczywiście odwróciłeś kota ogonem zwalając wszystko na złego moderatora. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@kryzsiek16m Mylisz się, nie jestem krzykaczem i prowokatorem. Np. Ty umiałeś się przyznać do błędu i przez to nie będę mógł wybornie się bawić. W przypadku np. tomaszpa1 jest zupełnie inaczej (na moją korzyść). Bo nie zdajesz sobie sprawy ile radości, daje mi robienie z kogoś na jego własne życzenie pośmiewiska. Może jednych drażni gdy ewenement pokroju tomaszpa1 udziela się na forum a ja sprytnie wymuszam by owy przypadek pisał jeszcze bardziej idiotyczne posty. Ale cóż, nic na to nie poradzę, że w TV kabarety powtarzają, a ja chcę poprawić sobie humor.

 

O nie, ponownie się mylisz, na nikogo nic nie zrzucam. A do moderatora nie mam żalu że dał mi %. Chcę wyjaśnień czemu dał tylko mi %? Według regulaminu powinno je dostać powiedzmy 90% osób z kilku ostatnich stron.

Więc jeśli i Ty jesteś modem, się pytam: jakie zasady ma ta zabawa?

1. Każdy jest traktowany indywidualnie?

2. Czy też może dalej olewamy regulamin i wolna amerykanka trwa, tak jak było to do tej pory?

3. Alb każdy skrupulatnie przestrzega regulaminu?

Nie mam do nikogo żalu, ale proszę Cię, wskaż który pt. będziecie respektować. Chyba mnie rozumiesz, w tej kwestii nie chcę być odmieńcem. Nawet nie wypada.

 

@gofiaczek to było by zbyt pięknie że wchodzisz a tam temat z górnej półki rozwinięty na 3 str. Narzuć jakiś wątek, a na pewno nim nie pogardzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

lukasx21, jak rozumiem u ciebie jest pokazowe gospodarstwo z wszystkimi nowymi budynkami , maszynami i masz w garazu najlepsze gabloty:), jezeli tak jest to gratuluje . moze nam przedstawisz to:)

damianzbr, pokaz nam co ty tam masz w swoich zasobach to sie chetnie posmiejemy:) idiota to wiesz kto jest ? ten co mu sie wydaje tylko ze idiote z kogos robi. jakbys był rzekomo człowiekiem z klasa nie pisałbys w tej dyskusji niewiadomo co. jakie dla ciebie wszystko jest oczywiste napisane twoim jezykiem jest niczym poemat :)... ja to czuje ze ty to powinienes byc jakims redaktorem ... znizasz sie ponizej mojego poziomu:P... brawo za pretensje do wszystkich łacznie z moderatorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

Mówiłem już że nie mam zwyczaju się publicznie chwalić. Zapraszam do mnie wtedy osobiście pooglądasz. Warszawa, ul Solidarności 68.

 

 

Damian nawigacja samochodowa pod tym adresem który podałeś pokazuje restaurację (nazwy nie podam ),chcesz powiedzieć że to twoja posiadłość ?

 

Jak dla mnie to nie jest ważne jaki kto ma majątek ,ważne jest jakim jest człowiekiem i czy potrafi szanować innych ludzi za to jakimi są ,a nie ocenia kogoś po ilości samochodów czy ciągników .

 

Jeden będzie miał starą 30 i będzie spoko gościem ,a drugi może mieć kilka nowych JD ale nie będzie bardziej szczęśliwy od tego pierwszego .

 

Tego co najcenniejsze nie kupi się za wszystkie pieniądze świata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

@kryzsiek16m Mylisz się, nie jestem krzykaczem i prowokatorem. Np. Ty umiałeś się przyznać do błędu i przez to nie będę mógł wybornie się bawić. W przypadku np. tomaszpa1 jest zupełnie inaczej (na moją korzyść). Bo nie zdajesz sobie sprawy ile radości, daje mi robienie z kogoś na jego własne życzenie pośmiewiska. Może jednych drażni gdy ewenement pokroju tomaszpa1 udziela się na forum a ja sprytnie wymuszam by owy przypadek pisał jeszcze bardziej idiotyczne posty. Ale cóż, nic na to nie poradzę, że w TV kabarety powtarzają, a ja chcę poprawić sobie humor.

 

O nie, ponownie się mylisz, na nikogo nic nie zrzucam. A do moderatora nie mam żalu że dał mi %. Chcę wyjaśnień czemu dał tylko mi %? Według regulaminu powinno je dostać powiedzmy 90% osób z kilku ostatnich stron.

Więc jeśli i Ty jesteś modem, się pytam: jakie zasady ma ta zabawa?

1. Każdy jest traktowany indywidualnie?

2. Czy też może dalej olewamy regulamin i wolna amerykanka trwa, tak jak było to do tej pory?

3. Alb każdy skrupulatnie przestrzega regulaminu?

Nie mam do nikogo żalu, ale proszę Cię, wskaż który pt. będziecie respektować. Chyba mnie rozumiesz, w tej kwestii nie chcę być odmieńcem. Nawet nie wypada.

 

@gofiaczek to było by zbyt pięknie że wchodzisz a tam temat z górnej półki rozwinięty na 3 str. Narzuć jakiś wątek, a na pewno nim nie pogardzimy.

człowieku do czego ty pijesz, nie pomyliły ci się tematy , ŚMIECISZ, o tomaszpa1 już nie wspomnę , macie problem to wbijaj na PW ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
watpie ze kims takim jestes bo jezeli byłbys wielkim przedsiebiorca to nie siedział bys na af z braku czasu a po drugie nie wchodził bys w dyskusje widzac jaki styl ma dyskusja.

A skąd wiesz kim jesteś? I po co ci to? Robisz jakiś ranking czy co? A o siedzeniu na forum można to samo powiedzieć o Tobie. Taki z ciebie przedsiębiorczy człowiek a także siedzisz tu sporo czasu.

A dyskutuje bo jest to forum dyskusyjne i lubię sobie podyskutować. Chociaż poziom jej poziom zostawia wiele do życzenia ale jednak chęć do popisania wygrała.

 

to też żaden wyczyn (przynajmniej w mojej opinii)-w Polsce mamy mnóstwo firm które zatrudniają mniej lub więcej osób ale myślę że mało jest takich w których wszyscy (no prawie bo zawsze znajdzie się jakiś malkontent) szanowaliby swojego pracodawcę i nie chodzi mi o taki rodzaj szacunku który jest spowodowany obawą o pracę :D a o taki w którym chodzi o to że szef jest dobrym szefem...

To też. Dobry szef w małej firmie będzie miał większy szacunek niż zły w dużej. Ale mi bardziej chodzi o porównanie wielkości osiągnięć w kwestii materialnej. Bo jeden z userów chce nam wmówić, że osiągnięcia dwóch pokoleń jego rodziny może porównywać do osiągnięć faceta który np. w ciągu dwóch dekad dorobił się sieci 50 sklepów. Którego uznamy za dobrego?

 

bo majątek ma to do siebie że dzisiaj jest a jutro może go nie być także ocenianie ludzi wg stanu posiadania jest trochę nie na miejscu

Zawsze interesowało mnie, dlaczego nie można oceniać ludzi pod względem majątku?

 

 

Przyglądam się od dłuższego czasu tej dyskusji i nie za bardzo wiem czemu ona ma służyć...

Temat zszedł "na psy", a szkoda.

Zarzuć jakiś interesujący temat czy może jesteś z tych kobiet które tylko czekają na konkretne propozycje i je zatwierdzają? To się ładnie nazywa syndromem księżniczki albo głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

post#3210

Ja proponuję byś użył jakiś bardziej dobitnych określeń, na ,,ka,, i ,,ha,, jak to zrobiłeś w PW. Przypomniała mi się pewna rozmowa ,,-co robiliście w klasie? -wykręcaliśmy żarówkę. -po co? -żeby nie pisać,, Wtedy nazwałem to samookaleczenie. Rozmowa pasuje do Twojego życiorysu z etapu szkoły, świadczą o tym wulgarne PW.

 

To może przypomnij mi jakie te słowa na "ka" i "ha" użyłem @damianzbr ? skopiuj tu może? o ile pamiętam użyłem bardziej wyrafinowanego słownictwa, określającego twój poziom umysłu i twoje zachowanie na tym forum. I widzisz nic się nie myliłem piszesz bzdety i siejesz zburzeństwo, na co większość ci zwraca uwagę, pies czy nawet małpa za 5 razem by zrozumiała a ty nie rozumiesz.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Panowie... są święta a wy się kłócicie... (pomijając fakt że kłótnia nie związana z tematem ;) ) Wesołych oraz przede wszystkim spokojnych świąt życzę


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

myślałem że już mnie nic nie zadziwi w internecie.... a jednak :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj