Polecane posty

RafaKdziela    443

Cześć koledzy i koleżanki .Tak czytam to forum od początku i może teraz nie jestem na bieżąco w temacie ,ale jeżeli ktoś szuka miłej i mądrej dziewczyny do tego bardzo grzecznej ,to mam taką sąsiadkę .Ma ok 33 lata i pracuje w sklepie obecnie .Skończyła liceum i ma matutę .Jej rodzice mają gospoarkę ok 17-18ha  i Grażyna ,bo tak ma na imię pomaga rodzicom  ,sam nie raz widziałem ,jak jedzie ciągnikiem ,ma do tego prawo jazdy na auto .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Tu ciągle szukają i kobiety i mężczyźni ;):P

Ale nie nastolatek raczej :)

Ani sąsiadek :P

 

Jak już to możesz podrzucić sąsiadce tą stronkę to pewnie w tym dziale się zawieruszy :P hehe

Bo jak tak chcesz sąsiadki swatać, to tak też mogę 2-3 kolegów też kawalerów już w wieku odpowiednim na męża :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Sąsiadka nie ma kompiaka ,to trzeba jej pomóc :D A szkoda żeby taka miła dziewczyna się zmarnowała .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Sam ją zaproś do domu u posadź za komputer hehe to założę się że prędzej się z sąsiadką ożenisz niż ona znajdzie kogoś przez internet ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Jak szuka to znajdzie :D

Edytowano przez Landfarmer

Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Cześć koledzy i koleżanki .Tak czytam to forum od początku i może teraz nie jestem na bieżąco w temacie ,ale jeżeli ktoś szuka miłej i mądrej dziewczyny do tego bardzo grzecznej ,to mam taką sąsiadkę .Ma ok 33 lata i pracuje w sklepie obecnie .Skończyła liceum i ma matutę .Jej rodzice mają gospoarkę ok 17-18ha  i Grażyna ,bo tak ma na imię pomaga rodzicom  ,sam nie raz widziałem ,jak jedzie ciągnikiem ,ma do tego prawo jazdy na auto .

 

Skoro taka jest o czemu sam się za nią nie weźmiesz?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Koledzy odpowiedź jest bardzo prosta .Sąsiadkę lubię i tak zostanie ,bo nie jest w moim typie i nic więcej nie będzie z tego ,a napisałem o niej ,bo jest sama i szkoda mi ,żeby tak zostało .Jestem pewien że wielu chłopaków by się przy niej zakręciło ,ale nie wie gdzie ,tym bardziej ,że jest domatorką i po pracy prosto jedzie rowerkiem do domu .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

No to zabierz ją na jakąś imprezkę z dobrą ekipą i może kogoś pozna


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale przecież kolega napisał ze ona jest domatorką.... a takie osoby wolą ciszę i spokój a nie imprezy i szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Oj tam ale zawsze można spróbować a może jest domatorką przez to że niema z kim iść na imprezkę


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Chyba wiele domatorek jest samotnych

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może być typ człowieka inowertyk, który ceni sobie spokój i tyle. I nie rozumiem dlaczego krąży opinia że poznaja się ludzie tylko na imprezach tylko na dyskotekach :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

wolnych dziewczyn jednak jeszcze trochę jest, u mnie we wsi ciężko znaleźć i po sąsiednich też raczej szału nie ma lecz trochę dalej mam znajomą 34 lata- też typowa domatorka, ugotować, sprzątnąć- to lubi i też wolna, ogólnie w porządku kobieta. też nie może nikogo znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

We  wsi nie ma - w sąsiednich  też  ......trochę  dalej  1  !    macie  jedną  kobietę  w   powiecie  :P    gatunek wymarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Daremw nie wiadomo czy nie może czy nie chce.

Zakładam, że rozmawiałeś z nią i widać żeby chciała...

Jeżeli tak to ogłoś wici niech chętni się do Ciebie zgłoszą i już...dasz namiary na PW, może coś z tego będzie..może komuš przypasuje rejon. A reszta to juž w inwencji zainteresowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

gwarantuję że szukała, trochę czasu już jej nie widziałem ale mało z domu wychodzi także wątpię żeby coś sie zmieniło. w moim profilu jest miejscowość, także jak ktoś by był zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Jakby ktoś był zainteresowany :P randką w ciemno.

Zastanów się czy sam poszedł byś na takie zaznajomienie bo ktoś z forum napisał ze jest fajna i do tego nie w jego typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Apista a dlaczego od razu randka...dostaje sygnał można gdzieś dziewczynę spotkać, w sklepie, košciele, a ona nie musi nic wiedzieć.

To wystarczy by sie zorientować w tym właśnie typie.Jeżeli dziewczyna będzie w naszym...to już wtedy można działać jak tam komu pasuje...Tak to widzę, a jakby dobrze się potoczyło to po jakimś czasie można się przyznać komu zawdzięcza się miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Jakby ktoś był zainteresowany :P randką w ciemno.

Zastanów się czy sam poszedł byś na takie zaznajomienie bo ktoś z forum napisał ze jest fajna i do tego nie w jego typie.

załóżmy że była by w czyimś typie, ciekaw jestem tylko czy ta osoba była by w jej typie bo ona też ma coś do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Skoro tak to dlaczego nie słyszymy tego typu historii?

Próbujcie skoro uważacie że może coś takiego wypalić ;) Bo raczej nie macie nic do stracenia by się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no i byś sie zdziwił że czasami fajna dziewczyna może być sama, ja ją troszkę kiedyś poznałem... myślałem że jest młodsza :) długowłosa wysoka szatynka, ani nie jest wychudzona ani brzucha nie ma. jej główny mankament to to że nosi trochę grubsze okularki a tak jest na prawdę w porządku i porządna dziewczyna. jak ktoś nie wierzy w ten opis to już nie mój problem, ktoś w stosownym wieku może sie zainteresować.

z tym że jak chyba każdy ma jakieś tam wymagania (moim zdaniem nieduże) i wiadomo że lepiej jak by jej sie facet spodobał (też bez szczególnych wymagań)- lubi zdecydowanych, którzy mają coś do powiedzenia a sama woli się podporządkować.

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Daremw to już pełna charakterystyka pięknie...no chłopacy 30+ nie zastanawiać się, ktory tam czuje konkretne powołanie małżeʼnskie, a instynkt ojcowski buzuje to nie ma się co długo namyślać...

Warto slorzystać z takiej informacji u źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj