Zaloguj się, aby obserwować  
komsim

Potrzebna pomoc Agrofotowiczów !

Polecane posty

komsim    1

Drodzy koledzy oraz koleżanki potrzebuję Waszej pomocy.

 

Nasza koleżanka Joanna Nadolska która studiuje na Uniwersytecie Medycznym potrzebuje pomocy w pisaniu pracy magisterskiej rozchodzi się o wypełnienie krótkiej ankiety.

 

Celem ankiety jest tylko i wyłącznie uzyskanie opinii w temacie która to posłuży jako podstawa do pracy magisterskiej która Aśka pisze.

 

Być może temat jest dość kontrowersyjny ale osobiście uważam że Aśka poruszyła temat dość ważny a często pomijany przez ludzi albo nawet spychany na dalszy plan.

 

Tematem pracy jest: "Seksualność współczesnej młodzieży" .

 

Na forum mamy kilka tematów związanych z naszymi przyszłymi partnerami gdzie czasem porusza się tematy związane z "czystością przed ślubem" czy ogółem "rozwiązłością" więc uważam że temat jest wciąż na żywy.

 

Post umieszczam w dziale Hyde Park gdzie chyba jest to najlepsze miejscena tego typu sprawy z uwagi na to iż może zostać uznany za spam przez moderatora jak i konto przy okazji może dostać bana tak więc z góry oznajmiam że jestem tego świadom ale chcę tylko pomóc naszej koleżance dla której każdy Wasz głos jest na miarę złota i przyczynia się do bardziej obiektywnej oceny.

 

Bardzo proszę zatem o wypełnienie ankiety przez tych wszystkich którzy są skłonni jej pomóc dla Was będzie to max 2-4 minut czasu poświęconego na wypełnienie ankiety ale dla niej będzie to nie bywała pomoc z Waszej strony .

 

Ankieta oczywiście w pełni anonimowa więc liczymy na szczere odpowiedzi :)

 

Link do ankiety:

 

http://goo.gl/forms/kdYLZ7cQlk

 

Z góry dziękuję za każdy oddany głos w ankiecie być może i Aśka się nie długo odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Każdy głos na wagę złota. :) Jak stara może być młodzież?

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komsim    1

Przepraszam że dopiero teraz ale po prostu nie mogłem ...

 

Dziękuję za pozwolenie na umieszczenie takiego tematu kto jest studentem ten sam jest w stanie docenić pomoc koleżanek oraz kolegów w przypadku pisania pracy.

 

Ogólnie wiadomo że to już ostatni dzwonek na oddawanie prac w wielu przypadkach więc dziękuję tym którzy wsparli koleżankę Joannę.

 

Kolego "a1fe26c2" głównie Asi zależało na grupie wiekowej 15-20 lat która najbardziej pasowała by do tematu pracy ale wszelkie inne osoby z poza tej grupy wiekowej które były chętne do poświęcenia swego czasu i wyrażenia opinii w ankiecie jak najbardziej nie były żadnym problemem a jedynie dodatkowym wsparciem.

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy dotychczas wsparli koleżankę w badaniach .  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj