Zaloguj się, aby obserwować  
MateuszZoto

kurs ochrony roślin MIKOŁÓW

Polecane posty

lukbold    1054

A to jeszcze są te kursy? byłem 2 tyg temu. 15 ludzi miało problemy żołądkowe po mielonym, ziemniakach i surówce.. pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszZoto    5

to jest niby 1 poziom, jak tego nie masz to na inne nie masz co iść, dobrze że mi mówisz to jutro sobie obiad chyba odmówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

hehe nie no następne szkolenia podobny były z innym menu i wszystko ok było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pandanger
      Witam. Piszcie co wiecie o kondycjonerach wody, łączeniu z pestycydami, adiuwantami, itp.
    • Przez thaler351ta
      kto zajmuje się uprawą ziołami?takimi jak babka płesznik i lancetowata jeżówka lubczyk i prawoślaz?bo mam problemy z chwastami i chcą mnie z pola wygonić
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez adamc330
      Witam niedawno skończyłem kwalifikowany kurs zawodowy R3 i moje pytanie kieruje do osób które też skończyły taki kurs, czy musiał ktoś płacić za przystąpienie do egzaminu z OKE ????.
      Podczas odbioru zaświadczenie o ukończeniu kursu R3 szkoła zażyczyła sobie opłaty w sekretariacie lub wpłacenie na konto szkoły pieniędzy, bardzo mnie to zdziwiło że nie kazali płacić prosto na konto OKE tylko na konto szkoły.
    • Przez tomek2607
      czy orientuje się ktoś gdzie, kto prowadzi kursy inseminacji bydła, ile taki kurs kosztuje, ile trwa czasu??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj