Skocz do zawartości

Zdjęcie

Produkcja soków


4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jerzykpol

jerzykpol

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 luty 2015 - 14:47

Produkcja soków

Witam, czy jest na forum ktoś kto produkuje soki? Ile kosztowała inwestycja w to? Dobry biznes? Coś mi się obiło o uszy, że dobry, ale chętnie posłucham bardziej doświadczonych w tym temacie osób.



Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
Produkcja soków Dzisiaj, 22:03
  •  

#2 Share waldac

waldac

    Zaawansowany

  • Members
  • PipPipPip
  • 392 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 10 luty 2015 - 22:56

Produkcja soków

Naturalne?

 

czy chemia z wodą ??



#3 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

    Zaawansowany

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:opatów

Napisany 11 luty 2015 - 07:38

Produkcja soków

Jeśli masz pewny zbyt to wszystko może być super biznesem



Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

  • agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Produkcja soków Dzisiaj, 22:03
  •  

#4 Share Adas164

Adas164

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 11 luty 2015 - 09:52

Produkcja soków

Kolego jak byś był sam w okolicy to czemu nie ;D ale najlepsze naturalne :) będziesz w tym dobry to możesz mieć zysk po jakimś czasie :) też o tym pomyślałem ale u mnie w okolicy już powstała grupa producentów owoców i oni też robią soki.(oni tylko z jabłek + gruszki i chyba wiśnie)

a ja mam pomysł z jeszcze jednego :D ale nie wiem czy to coś polepszy by zaryzykować :D



Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
Produkcja soków Dzisiaj, 22:03
  •  

#5 Share adek1614

adek1614

    Zaawansowany

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 04 marzec 2015 - 12:12

Produkcja soków

Maszyna ok 50 tys zł. Ja w tym roku dwa razy robiłem soki u człowieka który zainwestował w ta maszyne.  Najważniejsze chyba to kwestia prawna bo  urząd skarbowy przywali sie za byle co. Z tego co wiem  to on robił sok tylko z owoców  klientów,  lub z owoców , które ktos kupił od niego. Ze swoich nie mógł robic bo to juz by była produkcja i musiałby podatek odprowadzac.  Za 3 l soku brał 5,5 zł



Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: Czym dokarmić drzewa jesienią? zobacz »