MAti21

Kupię Elektrozawór , cewkę do case 844 od przedniego napędu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MAti21    3

Witam poszukuję elektrozaworu, cewki od załączania przedniego napędu do case 844, według katalogu pasującą od modeli 856, 956, 1056, czy ktoś może ma dostęp do takich części lub posiadałby na na sprzedaż to byłbym bardzo wdzięczny za kontakt. Załączam zdjęcia jak to u mnie wygląda,

post-43514-0-27972400-1423567258_thumb.jpg

post-43514-0-47724800-1423567280_thumb.jpg

post-43514-0-74403900-1423567296_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego uporałeś się z tym tematem? Gdzie kupiłeś tą cewkę? Jak wykręca się tą cewkę to ucieka olej ze skrzyni?

Edytowano przez ekologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmash_pl    1

W takim razie dobrze trafiłeś,poniewaz u nas znajdziesz taki elektrozawór,możemy doradzić tutaj lub na PW,zapraszamy i słuzymy pomocą. Cenowo również wychodzi to bardzo rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oskarus    0

WitaM, kupiłem nową cewka 1040zl. Pytanie czy ma znaczenie jak ją podłącze. Tzn. są dwa kafelki, ewentualnie jak źle podepne to spale coś?
PS.chodzi o Case 1056XLA, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek2997
      Witam,wraz z ojcem planujemy kupić ciągnik do 35tys MAX.W tej chwili mamy 5ha,ale planujemy rozwinąć się na ok 15-20ha.Uprawy raczej zboże (przenica,rzepak itd..).
      Teraz pytanie jaki ciągnik wybrać? Mamy jeszcze Władymirca T25 i zostanie do lekkich prac z racji tego że jest z nami ponad 30 lat i żadnych poważnych usterek nie było.
      Myśleliśmy nad:
      MF: 675,690,3050,3060
      Zetor 7211 ew,7245
      Case 856,745 itd
      Maszyny mamy typowo pod Władka,tak że dopiero dopasujemy je po kupnie ciągnika,na to też jakiś grosz sie znajdzie.
      Prosiłbym o opinie o tych ciągnikach od ich użytkowników,czy to dobry wybór?spalanie,awaryjność,itd. Do ilu motogodzin "bezpiecznie" kupć ciągnik?
      Może jakieś inne propozycje? C360 odpada,gdyż ojciec jeździł kiedyś takim dużo i chciałby żeby jakiśtam komfort jednak był.
      Naszymi faworytami są wymienione MFy,dziś oglądaliśmy jednego,ale w kiepskim stanie troszkie,miał 15tys na liczniku i jedna opona troszke bardziej zużyta od drugiej.
      http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-3060-CID757-ID7j47H.html#87dc9034c1
      Decyzja zostanie podjęta na wiosnę marzec/kwiecień,tak że czasu na szukanie czegoś sensownego też jest dosyć dużo.
      A i jeszcze jedno,są jakieś dotacje w 2015 na rozwinięcie rolnictwa? bo kompletnie nie wiem nic na ten temat.
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez MAti21
      Witam poszukuję elektrozaworu, cewki od załączania przedniego napędu do case 844,katalogowa pasuje od 856,956,1056 czy ktoś może ma dostęp do takich części lub posiadałby na na sprzedaż to byłbym bardzo wdzięczny za kontakt. Poniżaj załączam zdjęcia jak to u mnie wygląda. 



    • Przez cygan96
      Drodzy użytkownicy mam zamiar kupić ciągnik marki case w zasadzie w środę jade obejrzeć 856xl ( 85km silnik 4 ) ale mam też w okolicy case 956xl ( 95km silnik 6) w podobnej cenie i z tond moje pytanie którego wybrać ?? Ciągnik będzie pracował na 15 ha. będzie wykonywał większość prac choć najcięższe z nich to pewnie będzie orka i siew agregatem a tak poza tym chciał bym nim jeździć z przewracarką karuzelową 5m kosić jakąś  kosiarką 2,1m itp. Mi się wydaje ze lepsza by był ten mniejszy gdyż jeździć przewracać siano bykiem 6 cylindrowym to chyba trochę głupio by też wyglądało. A Jak ze spalaniem u obu ?? podobno te silniki palą bardzo mało kolędzie w 6 cyl. spala tyle co w c 360. Proszę doradzie co i jak piszcie swoje uwagi
    • Przez traktorpolo
      witam koledzy pilnie potrzebuje pomocy, mam internationala 956xl rok 83 stary model ale dotychczas byłem zadowolony,   stało się to w orce  pompa sprawna olej jest na bank, 1  jedna dzwignią co się ustawia głębokość orki góra dół działa bez zarzutu podności i opuszcza ale druga dzwignia przestała prawidłowo działać ta 2 co się ustawia do transportu podnoszenie pługa tzw na fuul, jak docisnę do końca nic nie idzie pług w góre ale dopiero jak dwoma rekami mocno docisnę to działa, tak jakby się coś wyrobiło tylko co....sprawdzałem połączenia na dźwigienkach i jest ok  kręciłem tymi cięgiełkami i to samo dalej  nic, jak b mocno docisnę w gure to pług idzie na full do góry ale jak puszcze to opada   potrzebuje pomocy koledzy bo czas w pole wracać     może jekieś podpowiedzi  może gdzie jest rozdzielacz  ale to bym wykluczył raczej....  nie wiem porozkręcałem poł kabiny dalej nic     to wygląda jakby ta dzwignia 2 się wyrobiła tylko gdzie   brakuje po prostu 1 cm rzeby działało      czekam na odpowiedzi pozdrawiam
    • Przez traktorpolo
      witam koledzy prawdopodobnie mam coś z rozdzielaczem od podnośnika potrzebuje informacji gdzie on się znajduje i jak się do niego dostać prawdopodobnie się zawiesza lub jest zabrudzony   pomocy  objawem jest to ze jak włącze ta wajche od podnoszenia do samej góry  na transport to wtedy jak go na maxa będę dociskał do podnosi ładnie ale nie trzyma jak puszcze to opada  a wcześniej po prostu się blokował tak jakby się zatrzasnoł i podnosił   podejrzewam ze rozdzielacz tylko gdzie on jest i jak się do niego zabrać   z góry dzięki za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj