Setik

Problem ze wczytywaniem Allego

Polecane posty

Setik    555

Od dłuższego czasu mam problemy ze wczytywaniem Allegro. Wcześniej mi to nie przeszkadzało bo z niego nie korzystałem ale już zaczęło mnie to drażnić bo chciałbym sobie parę rzeczy zamówić i nie mam zielonego pojęcia jak to naprawić.

 

Nie mogę w Firefoxie nic wyszukać bo wczytuje mi tak jakby inne strony np. FB czy Agrofoto. Natomiast w Chrome mogę wyszukać ale nie ma obrazków. Poniżej w załącznikach dodaję SSy jak to wygląda w Firefoxie i Chrome.

post-127321-0-66730500-1423414370_thumb.jpg

post-127321-0-51544800-1423414373_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setik    555

Strona przeciążona zawsze kiedy wchodzę i w dodatku od 2-3 msc. Ciekawe.... Nie działa na IE, FF, Chrome. Działa jedynie na Operze lecz nie lubię z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setik    555

No nic. Będę zmuszony do korzystania z Opery dopóki nie sformatuję pcta. Dzięki za udzielenie się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

A odśwież stronę przez ctrl+f5, potem wyczyść przeglądarkę (w ustawieniach), jest też opcja że masz jakieś złośliwe oprogramowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj