nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

dzikidaniel    227

Niech najlepiej zaraz cały koszt paliwa zwrócą. A co tam, przecież Polska bogata jest, niech każdy ma...

 

To zacznij od wyśmiewania siebie. Bo sam w TVP info widziałem jak pokazywali jak strzelają do górników. Gdy ci protestowali miedzy innymi przeciwko Zagórowskiemu. Chyba 2 lata temu jak się nie mylę zimą. Strajk rolników i jazda traktorami pod warszawę tez był w tvp info cały dzień pokazywany. Tak samo jak mówili, że po sądach ich ciągają. 

Już nie raz pisałem, że część elektoratu PiSu ma klapki na oczach i nie widzi pewnych rzeczy. Lub po prostu nie chce ich widzieć.

Pocieszające w tym wszystkim, że PSL jednak się kończy. Nikt nie mówi, że praca górnika jest lekka i nie potrzebna. Ale kopalnie w których wydobycie jest nie rentowne powinni jednak zamykać. Co do handlu węglem to kiedyś pisałem. Jest tak wielu pośredników, że węgiel kupowany po 200 w kopalni kosztuje na składzie 800. Ale pośrednicy dzielą się z politykami i dzielić będą. PiS nie zaczął rządów od leczenia takich patologii jak obrót węglem. Ale od mieszania przy TK. Widać co jest dla Jarka najważniejsze. Władza dla samej władzy a nie jakieś tam kopalnie czy inne obietnice.

Czy to twoje tvpinfo informowało cały dzień że w nocy w całej Warszawie wstawiono zakaz poruszania się traktorom? Czy informowało o szczegółowych kontrolach rolników? Czy były robione wywiady z rolnikami na żywo, i puszczone bez cenzury? Nie było więc nie klep bzdur o informowaniu, to raczej dezinformacja.

Kto ma klapki na oczach to ma. Wczoraj dostałeś pytanie od damianzbr i nie raczyłeś odpowiedzieć:

 

Więc o co tak na prawdę chodzi, ostatnio wszelkie informacje były dla mnie nie dostępne i mam zaległości. Objaśnisz mi?

Więc o co chodziło w tym proteście? Z chęcią usłyszę to z ust oświeconego obywatela bez klapek na oczach.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście można napisać, że nie prawda, że tv nie informowała o strajkach rolników czy górników. Ale jak ktoś oglądał i pamięta to i tak wam nie uwierzy.  Wywiady z rolnikami na miejscach protestów były puszczane cały dzień. Ale skoro ktoś ogląda "niezależne" media z Torunia to o czym w ogóle chce dyskutować. Skąd może wiedzieć co inne stacje puszczają? Najlepiej napisać, że nie prawda i już. Zresztą do kogo te pretensje? Napiszcie list do tvp czy tvn. Albo w ogóle nie oglądajcie i spokój. Macie tv z Torunia i tam się wszystkiego dowiecie. Lub poczekajcie aż PiS przejmie tvp i wtedy informacje będą po waszemu i będą się wam podobały.

@dzikidaniel ja wiem ty jednego dnia piszesz, że analizujesz fakty i wiele ci wychodzi a drugiego dnia piszesz, że w tej samej sprawie nic nie wiesz. Dlatego trochę mi cię szkoda a zarazem się śmieje z tego. Bo szarpiesz się z tym wszystkim i tylko cyrk wychodzi. Jakie znaki zakazu? Ronicy jadący z pod Siedlec mogli w majestacie prawa i przepisów ruchu drogowego dojechać najdalej do miejscowości Zakręt. Nie pamiętam już dokładnie gdzie. Ale tam zakaz wjazdu ciągników stoi od lat. To samo tyczy się zbierających się pod Białymstokiem na wylotówce na Warszawę. Ich tez pokazywali w tv łącznie z wywiadami. Oczywiście wiadomo było, że nie zdecydują się na pokonanie drogi dwa razy dłuższej niż z pod Siedlec. Ale gdyby chcieli to na drodze ekspresowej dla twojej wiadomości kodeks ruchu drogowego zabrania jazdy ciągnikiem. Więc tez nie trzeba było rozstawiać znaków.  Na każdej drodze wjazdowej do Warszawy są takie zakazy. I to od lat. Jeszcze mi się przypomniało, że rolnicy pod Białymstokiem mieli na blokadzie telewizor w którym ciągle leciało tvp info. Więc nie zmyślajcie, że tv tego nie pokazywała. Bo mielili to kilka dni tak samo jak protest pod ministerstwem.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Chłopie czy ja powiedziałem ,gdzie kolwiek ,że nie było informacji o strajkach górników i rolników? Nie! Ja powiedziałem o tym ,że nie było aż takie nagłośnienia i w czasie ,aż tak długiego nagłośnienia. Czytaj ze zrozumieniem, to chyba nie takie trudne. Nie oglądam trwam ani radia Maryja tez nie słucham za to oglądam TVP info i inne stacje to mam porównanie. Chodzi tutaj o aspekt propagandowy. Tak samo jak mówią w mediach ,że Białoruś to zacofany i wgl. Prawda taka ,że mają drogi równie dobre co u nas ,a podatek VAT niższy. Oczywiście ludziom tam się żyje bardzo średnio i Polska jest krajem bogatszym ale nie ma co mówić ,że Białoruś to trzeci świat.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dodaj jeszcze, że u Putina w kieszeni siedzą. A wszystkie gazociągi i ropociągi należą już do Gazpromu. Wiem, że tam są drogi równe. Ale nie gadaj, że ludziom się żyje średnio. Mieszkam na ścianie wschodniej. Przyjeżdżają choć teraz trochę mniej. I wcale się nie cieszą, że u nich fajnie.

Rolnicy czy górnicy strajkowali kilka dni. Gdzieś do tygodnia. I tyle mieliła to tv. Co mieli pokazywać jak strajki się pokończyły. Dalej strajki których już nie ma? Sprawa TK ciągnie się już kilka tygodni. Więc tv to mieli. A że nie ma nic ciekawszego to mielą sprawę TK. I powiedzmy sobie szczerze PiS owi wcale nie zależy aby ta sprawa jak najszybciej ucichła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

@dzikidaniel ja wiem ty jednego dnia piszesz, że analizujesz fakty i wiele ci wychodzi a drugiego dnia piszesz, że w tej samej sprawie nic nie wiesz. Dlatego trochę mi cię szkoda a zarazem się śmieje z tego. Bo szarpiesz się z tym wszystkim i tylko cyrk wychodzi. Jakie znaki zakazu? Ronicy jadący z pod Siedlec mogli w majestacie prawa i przepisów ruchu drogowego dojechać najdalej do miejscowości Zakręt. Nie pamiętam już dokładnie gdzie. Ale tam zakaz wjazdu ciągników stoi od lat. To samo tyczy się zbierających się pod Białymstokiem na wylotówce na Warszawę. Ich tez pokazywali w tv łącznie z wywiadami. Oczywiście wiadomo było, że nie zdecydują się na pokonanie drogi dwa razy dłuższej niż z pod Siedlec. Ale gdyby chcieli to na drodze ekspresowej dla twojej wiadomości kodeks ruchu drogowego zabrania jazdy ciągnikiem. Więc tez nie trzeba było rozstawiać znaków.  Na każdej drodze wjazdowej do Warszawy są takie zakazy. I to od lat. Jeszcze mi się przypomniało, że rolnicy pod Białymstokiem mieli na blokadzie telewizor w którym ciągle leciało tvp info. Więc nie zmyślajcie, że tv tego nie pokazywała. Bo mielili to kilka dni tak samo jak protest pod ministerstwem.

Weź już się nie ośmieszaj. Kolejny raz nie odpowiadasz na pytania kierowane do ciebie tylko niczym rasowy polityk wymyślasz swoje.

Pisałem dokładnie to że w świecie faktów millerowskiej komisji jest tyle błędów i niemożliwości dla samolotu pokroju tu-154 że to kupy się nie trzyma. O faktach pisałem dokładnie tyle że ja je pierw sobie sprawdzam, a ty przyjmujesz je jako pewnik. Jednak ciągle nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

O tych zakazach tobie poszukam. Wtedy okaże się jak było a jak tobie tvpinfo powiedziało. Zresztą to taka telewizja że informację zaczynają się od słów: pewnie, prawdopodobnie, możliwe, mogło, będzie itd. Jeśli uważasz że takie media są cokolwiek warte to cóż, horoskopy tyle samo mówią.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ja z innej bajki 

Jest prezydent

jest premier

faktycznie rzadzi ktos trzeci 

zamach stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

kaj popieram w 100 procentach ,z rolników media zrobiły idiotów bo o co im chodzi mają dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

Dodaj jeszcze, że u Putina w kieszeni siedzą.

 

a My jesteśmy w lepszej sytuacji? ile jest naszych własnych zakładów, bez większości udziałów zagranicznych spółek i wspólników, weź np zakłady mięsne pod lupę, czy to nie ma zwiazku z tym, że tak spadło pogłowie świń? Nikt nam w kraju porządku nie zrobi jeśli sami o porządek nie zadbamy,

 

co do zamachu stanu podaję definicję z wiki

 

zamach stanu (przewrót, pucz – niem. Putsch, hiszp. golpe de estado, fr. coup d'état) – niespodziewane, często z użyciem siły (zbrojny zamach stanu), przejęcie władzy politycznej w państwie przez jednostkę lub grupę osób, wbrew obowiązującemu prawu[1]. Jest pogwałceniem normalnego toku życia politycznego i porządku instytucjonalnego. Oznacza pozakonstytucyjną i pozaprawną drogę przejęcia kontroli nad państwem.

 

kurcze chyba to nie pasuje, przecież wygrali wybory, chyba że to drugiej stronie się marzy, i już mydlą oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

a My jesteśmy w lepszej sytuacji? ile jest naszych własnych zakładów, bez większości udziałów zagranicznych spółek i wspólników, weź np zakłady mięsne pod lupę, czy to nie ma zwiazku z tym, że tak spadło pogłowie świń? Nikt nam w kraju porządku nie zrobi jeśli sami o porządek nie zadbamy,

 

Pogłowie świń spadło dlatego, że za drogo produkujemy. Na zachodzie produkcja trzody jest wydajniejsza i na przemysłową skalę więc w istocie rzeczy jest tańsza. A że mamy wolny rynek to zakłady kupują tam gdzie taniej i nie ma się co tu doszukiwać wielkich spisków. Wielkie fermy w Polsce sobie jakoś radzą najwięcej zrezygnowało małych rolników, którzy trzymali parę świnek w chlewikach gdzie produkcja była nie opłacalna. Może się myle ale jesli chodzi o zakłady mięsne to nie widzę akurat w tym sektorze dominacji zachodnich firm w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Weź już się nie ośmieszaj. Kolejny raz nie odpowiadasz na pytania kierowane do ciebie tylko niczym rasowy polityk wymyślasz swoje.

Pisałem dokładnie to że w świecie faktów millerowskiej komisji jest tyle błędów i niemożliwości dla samolotu pokroju tu-154 że to kupy się nie trzyma. O faktach pisałem dokładnie tyle że ja je pierw sobie sprawdzam, a ty przyjmujesz je jako pewnik. Jednak ciągle nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

O tych zakazach tobie poszukam. Wtedy okaże się jak było a jak tobie tvpinfo powiedziało. Zresztą to taka telewizja że informację zaczynają się od słów: pewnie, prawdopodobnie, możliwe, mogło, będzie itd. Jeśli uważasz że takie media są cokolwiek warte to cóż, horoskopy tyle samo mówią.

 

Na co niby kolejny raz nie odpowiedziałem? Dlaczego skrzydło leżało przed brzozą? Przecież ja nic nie wiem ale ty analizujesz fakty to mi wyjaśnij. Najpierw piszesz, że analizujesz fakty i dużo ci wychodzi. Potem, że nic nie wiesz. To kto tu się ośmiesza? O jakich faktach pisałeś dokładnie? Jakie fakty sprawdzasz? Pozmyślałeś coś, że ostro samolot do góry się wzbijał po zderzeniu z brzozą. Skąd to wiesz? Symulacje pokazują co innego? Jakie fakty nie możliwe dla tu 154 zawiera raport Komisji Millera? Zmyślasz coś na poczekaniu albo piszesz, że nic nie wiesz. Żadnych faktów tu nie podałeś.

Kto ci każe oglądać TVP. Oglądaj TV Trwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

A wiesz ile jest w Polsce dunskich tuczarhi?

 

Komisja maciarewica tez stawia tezy w formie pytania ale w taki sposób aby ludzie rozumieli to jako fakt, dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

grego świnie na zachodzie nie są tańsze od naszych łatwo to dostrzec patrząc na ceny kiedy niemieckiej ,gdzie cena jest srednio wyższa o te 40-60gr na wadze WBC. Tanie z zachodu to są mięsa które leżą juz jakiś czas w chłodniach albo elementy które na zachodzie słabo się sprzedają i przeważnie takie mięso trafia do Polski i idzie w kiełbasy itd.
A jeśli chodzi o to ,że Białoruś jest pod butem Putina i wszędzie są tam symbole komuny to tak masz rację hubertus ,ale znowu u nas wszędzie panują symbole UE. Każda rzecz która została wybudowana chociażby za euro z UE jest kilka tabliczek mówiących o tym. Dla mnie to jest podobne tylko mentor inny.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie przyrównuj UE do Putina. Bo to trochę śmieszne jest. Putin w zamian za kasę przeją kluczowe przedsiębiorstwa czy infrastrukturę Białorusi. Póki co UE w Polsce tego nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Takim przykładem może być zadane na forum publicznym pytanie. "Kiedy przestanie pan bić żonę"?
I nie ważne czy facet ma żonę czy nie i tak część pomyśli - drań bije żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Nie jest wcale śmieszne ,bo niektóre rzeczy w Polsce też są przejmowane przez zachodnich kapitał np. zakłady mięsne. W delikatny sposób ,ale jednak też przejęcie.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

To sie nazywa inwestowanie

 

A tak wogule to na swiecie jest takie przemieszanie kapitału że nie mozna sie zorietowac kto za czyje 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

UE nie przejmuje ale ci dla których UE została stworzona już tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki82    31

Ogłądaliście Wiadomości .

Teraz to już jadą propagandą bez żenady, z całej rury.

Pierwszego newsa oczywiście o Trybunale przygotowała ta Lewicka co ją mieli zawieśić za wywiad z v-ce premierem Glińskim.

Już sobie chyba szykuje posadkę w TVN bo żadna inna w miarę obiektywna stacja takiej dziennikarki nie weźmie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewers66110    10

demokracja jest wtedy jak PO rządzi

 

@ela3225 to nie jest prawda że jak PO jest u władzy jest demokracja. To że PiS został wybrany przez większość obecnych wyborców a to że Ciebie boli przegrana to wcale nie oznacza że może być gorzej albo lepiej. Nawet im Nowoczesna i PSL nie pomoże. A pozatym powinien być człowiek u władzy pokroju Korwina lub Putina. Oni by zaprowadzili porządek a przede wszystkim ustawiły by media do pionu (mam na myśli p.Michika, p.Lisa, o.Rydzyka i wielu innych) każdy gadać potrafi lecz nie potrafią wziążć odpowiedzialności za swoje tanie śpiewki np. w czasach rządu Hitlera lub Stalina zapłaciliby za to glową.

Edytowano przez rewers66110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewers66110    10

Ogłądaliście Wiadomości .

Teraz to już jadą propagandą bez żenady, z całej rury.

Pierwszego newsa oczywiście o Trybunale przygotowała ta Lewicka co ją mieli zawieśić za wywiad z v-ce premierem Glińskim.

Już sobie chyba szykuje posadkę w TVN bo żadna inna w miarę obiektywna stacja takiej dziennikarki nie weźmie.

 

Jeszcze jej zostaje Gazeta pesudo "Wyborcza" ewewntualnie "Newsweek". Tok FM.

Edytowano przez rewers66110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj