Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11660 odpowiedzi na ten temat

#1641 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 13:23

terroryści islamscy pokazali francuzikom ile warta jest ich polityka, nie ma lekko za głupotę trzeba płacić

dobrze, że zmieniliśmy prezydenta i premiera na normalnych, jest nadzieja, że nie sprowadzą kilku tysięcy uchodżców a wśród nich kto wie ...

Nadzieja matką głupich, a prezydenta i rząd będziemy oceniać przy następnych wyborach.

Czy normalnych to czas pokaże ,ponadto unia nałoży sankcję jak ich nie przyjmiemy ,pytanie co sie dla rządu bardziej będzie opłacać   .

Z ust mi to chłopie wyjąłeś. Ludzie zapominają, że nie ma nic za darmo.

za te zamachy odpowiedzialny jest głupi francuzki rząd

"Kowal zawinił a Cygana powiesili", gratuluję pojęcia odpowiedzialności. Ministranci też są odpowiedzialni za pedofilskie afery biskupów, bo młodzi chłopcy "wodzą ich na pokuszenie".

Edytowany przez Kaszlak79, 15 listopad 2015 - 13:29.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 19:25
  •  

#1642 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 14:26

Ministranci też są odpowiedzialni za pedofilskie afery biskupów, bo młodzi chłopcy "wodzą ich na pokuszenie".

tobie nawet zamachy islamskich terrorystów kojarzą się z pedofilią, brakuje ci czegoś? kup sobie w końcu sutannę na allegro i spełnij swoje marzenia

gratuluję pojęcia odpowiedzialności

kto wg ciebie odpowiada za bezpieczeństwo w państwie - krasnoludki?

należy dodać, że francja jest jednym z największych producentów broni

co było po wymierzeniu sprawiedliwości dla głupców z brukowca, którzy prowokowali do zamachów, rząd francuzki dał brukowcowi pieniądze na dalsze szerzenie nienawiści

#1643 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 17:20

Mi nie brakuje nic zasadniczo, a na pewno sutanny. Wytłumacz mi za to, jak taka Francja a wcześniej inne kraje miały się w 100% obronić przed tak skomplikowanym problemem, jakim jest terroryzm, dużą ilością broni ?? Że co, miały wydawać masowo pozwolenia na posiadanie broni obywatelom ?? W liberalnych pod tym względem Stanach na nic się to nie zdało.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1644 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 17:38

bardzo prosto.gonic ja psow wszysko co inne kulturowo i obyczajowo.ciekawe czy nadal tak bedziesz pieprzyl glupoty o tym zeby sprowadzac to bydlo do polski jak to robiles wczesniej po tym co sie stalo we francji. ile ludzi musi miec poderzniete gardlo zeby ciemnota lewacka zrozumiala ze nalezy walczyc o swoj kraj a nie wpuszczac wszystko co leci.kazdy ma swoj kraj i n iech go pilnuje

#1645 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 18:12

Nie popełniajmy błędów innych państw !!! Przyjmowanie ,,imigrantów'' nie zwiększy bezpieczeństwa Polski .

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#1646 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 16 listopad 2015 - 23:40

bardzo prosto.gonic ja psow wszysko co inne kulturowo i obyczajowo.ciekawe czy nadal tak bedziesz pieprzyl glupoty o tym zeby sprowadzac to bydlo do polski jak to robiles wczesniej po tym co sie stalo we francji. ile ludzi musi miec poderzniete gardlo zeby ciemnota lewacka zrozumiala ze nalezy walczyc o swoj kraj a nie wpuszczac wszystko co leci.kazdy ma swoj kraj i n iech go pilnuje

No nie ma jak to polska gościnność. Dla mnie tacy jak Ty są inni kulturowo i obyczajowo, Polska "B" to dla mnie inny kraj.

#1647 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 01:34

człowiek który dostał majątek po niemcu, wyznacza granice Polski B :lol: wez sie pie....lnij w ten pusty caban

#1648 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 08:50

Byłem kiedyś w Wałbrzychu . Podszedł do nas starszy Pan który zobaczył Lubelskie tablice i pierwsze pytanie które zadał to " Co tam panowie w Polsce słychać?" Mówimy że tu przecież też Polska a on machnał ręką i mówi ze to juz nie Polska .

człowiek który dostał majątek po niemcu, wyznacza granice Polski B :lol: wez sie pie....lnij w ten pusty caban

Jesli dostał majątek po Niemcu to jest przesiedleńcem ze wschodu i prawdopodobnie Ukraińcem :D  albo Niemcem i siedzi na swoim. Czytając jego posty i ziejącą z nich nienawiść do Plaków i wszystkiego co polskie to obie opcje są prawdopodobne. ;)

#1649 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 10:17

Jesli dostał majątek po Niemcu to jest przesiedleńcem ze wschodu i prawdopodobnie Ukraińcem :D  albo Niemcem i siedzi na swoim. Czytając jego posty i ziejącą z nich nienawiść do Plaków i wszystkiego co polskie to obie opcje są prawdopodobne. ;)

Na ziemiach tzw.odzyskanych nie tylko Ukraińcy, Niemcy, czy też polska biedota, zostali osiedleni, ale też ludzie którym kazali porzucić wszystko i wyjechać z ojcowizny w zamian oferując jakieś nędzne ochłapy, tylko dlatego że nie chcieli wyrzec się swojej polskości, więc @OKEY nie obrażaj.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#1650 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 11:05

Prawda jest taka że za to wszystko co się dzieje to odpowiedzialni są amerykanie i bogate państwa w europie bo to one obalają rządy tak jak im pasuje  żeby grabić bogactwa naturalne.I mamy co mamy .A Niemcy to zapraszały uchodców tylko po to żeby mieć kolejnych niewolników,to niech się teraz martwią tym problemem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1651 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 13:15

Za kogo ty się uważasz żeby nas obrażać??? Taki z Ciebie Polak i patriota??? Dla twojej wiadomości mieszkają tu ludzie którzy szukając lepszego jutra zostawili te nędzne morgi Lubelszczyzny, Radomszczyzny  itp. i wyjechali na tereny wschodniej odradzającej się po latach zaborów Polski. Tam ciężko pracowali, budowali domy chcieli godnie żyć. Przelewali krew za Polskę we wrześniu 1939 r., ginęli w radzieckich obozach na Syberii, walczyli z Ukraińcami spod znaku Bandery, trafiali do niemieckich obozów pracy. Jeden z moich dziadków przeszedł z Polską armią cały szlak bojowy "od Lenino do Berlino", drugi który był przedwojennym ułanem i służył w 21 pułku Ułanów Nadwiślańskich, w czasie Rzezi Wołyńskiej brał czynny udział w tworzeniu polskich oddziałów samoobrony, jak już zaczęli tłuc banderowców to zostali spacyfikowani przez Niemców i wywiezieni na roboty przymusowe w głąb III Rzeszy. Gdzie mieli wracać po wojnie? Ich domy leżały już w ZSRR.

Także daruj sobie te głupie teksty.

Edytowany przez lukejro, 17 listopad 2015 - 13:17.

#1652 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 19:05

Koledzy, z kim tu dyskutować, tak o historii naszego kraju jak i o współczesnych jego problemach ?? Dla części ludzi z tego forum jak nie myślisz tak jak Oni, to jesteś zdrajca, Niemiec, Żyd albo Ukrainiec, na pewno nie Prawdziwy Polak. Jak jest nagonka, że każdy muzułmanin to terrorysta, to wszystko gra. Płacz się zaczyna, gdy Europa się z nas śmieje mówiąc, że każdy obywatel Polski to złodziej, k**wa albo pijak.

Moi przodkowie dostali, konkretnie moja prababka. Nie za darmo, w Busku na wschodzie II RP zostawiła nowy murowany dom a mojego pradziadka zamęczyli Niemcy przy kopaniu umocnień, miał 36 lat. Ot taka karma, lub jak kto woli, zadośćuczynienie. Całe Ziemie Odzyskane są rekompensatą za poważne przesunięcie granicy II RP na zachód. I jeszcze jedno, wytłumaczysz nam co to caban ?? Bo Ja znalazłem taką definicję: https://pl.wikisourc...aropolska/Caban. Mam się uderzyć w barana, woła czy pasterza ?? Trochę to nielogiczne, nie sądzisz ??

Byłem kiedyś w Wałbrzychu . Podszedł do nas starszy Pan który zobaczył Lubelskie tablice i pierwsze pytanie które zadał to " Co tam panowie w Polsce słychać?" Mówimy że tu przecież też Polska a on machnał ręką i mówi ze to juz nie Polska .

Jak mu nie była Polska w Wałbrzychu i tak był ciekaw co w Polsce, to bym zapytał po co się męczy w tej Niby Polsce ?? Przecież może się przeprowadzić do Prawdziwej Polski. Szkoda tylko że jakoś w naszych stronach nie widać masowego exodusu 100%-wych Polaków do 100%-wej Polski. Rozumiem tego starszego pana tylko w jednym względzie, zapewne urodził się i spędził swoją młodość na Wschodzie II RP i stąd sentyment do "raju utraconego". Dla Nas, drugiego pokolenia urodzonego za Ziemiach Odzyskanych nie ma innej, lepszej Polski na wschodzie kraju.

Ani Niemcem nie jestem, bo rodowici Niemcy wyjechali z Ziem Odzyskanych w 1945 albo później (z całym szacunkiem dla Mniejszości Niemieckiej w Polsce), ani też Ukraińcem, bo Ci zostali na Ukrainie.

Prawda jest taka że za to wszystko co się dzieje to odpowiedzialni są amerykanie i bogate państwa w europie bo to one obalają rządy tak jak im pasuje  żeby grabić bogactwa naturalne.I mamy co mamy .A Niemcy to zapraszały uchodców tylko po to żeby mieć kolejnych niewolników,to niech się teraz martwią tym problemem.

Tak, to było nie przewidziane działanie. Bo likwidując rządy dyktatorskie na Bliskim Wschodzie USA i Europa nie rozumiała, że te rządy, bądąc złe same w sobie, jednak trzymały porządek w tych państwach. Wszyscy chyba liczyli, że będzie jak w Europie Środkowej i Wschodniej po obaleniu komunizmu.

Edytowany przez Kaszlak79, 17 listopad 2015 - 19:18.

#1653 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 19:30

No nie ma jak to polska gościnność. Dla mnie tacy jak Ty są inni kulturowo i obyczajowo, Polska "B" to dla mnie inny kraj.

a z jakiej ty polski A jestes jak spieprzyles robic u kogos? glupis i tyle .z ta goscinnoscia to juz calkiem ci w lepetynie sie popierdolilo.widziales na zywo uchodzcow?ja tak bo w sobote wrocilem z francji wiec mi nie mow ze czrne bydlo ktore jest przeklenstwem europy mamy sprowadzac.albo jest glupi do cna albo robisz to na czyjes zlecenie .jedz do Calais ,wypij kawke z uchodzcami i w opowiedz jak bylo jak wrocisz caly.masz kompleks nizszosci bo musiales robic w innym kraju i bronisz tego na sile nie odrozniajac ludzi od bydla ktore tam naplywa

Edytowany przez szmergiel, 17 listopad 2015 - 19:32.

#1654 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 19:59

I znowu swoi  

A miało być innaczej ( ułaskawienie)

Edytowany przez GoRAL1, 17 listopad 2015 - 20:28.

#1655 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 565 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 20:32

. Płacz się zaczyna, gdy Europa się z nas śmieje mówiąc, że każdy obywatel Polski to złodziej, k**wa albo pijak.

Europa to teraz płacze a nawet wyje   ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#1656 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 20:53

I tak oto nasz dzielny prezydent, załatwił się sam na własną prośbę. Myślę że jeszce chwila a płakać to my będziemy. I to nie przez emigrantów czy innych, a przez elitę wybraną ostatnio.

#1657 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 20:58

Nastepny krok

http://www.tvn24.pl/...e,595017,s.html

#1658 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 17 listopad 2015 - 21:47

a z jakiej ty polski A jestes jak spieprzyles robic u kogos? glupis i tyle .z ta goscinnoscia to juz calkiem ci w lepetynie sie popierdolilo.widziales na zywo uchodzcow?ja tak bo w sobote wrocilem z francji wiec mi nie mow ze czrne bydlo ktore jest przeklenstwem europy mamy sprowadzac.albo jest glupi do cna albo robisz to na czyjes zlecenie .jedz do Calais ,wypij kawke z uchodzcami i w opowiedz jak bylo jak wrocisz caly.masz kompleks nizszosci bo musiales robic w innym kraju i bronisz tego na sile nie odrozniajac ludzi od bydla ktore tam naplywa

Z takiej: https://pl.wikipedia...ki/Polska_A_i_B. Ty od kiedy taki honorowy, już się nie dorabiasz na sprzątaniu placu zachodnim rolnikom ?? Tak samo ty zarabiasz dzięki Europie Zachodniej jak i Ja. Bydło w czarnych sukienkach, które co niedzielę drze mordę w kościołach jest przekleństwem naszego kraju, a w twoich stronach dalej prowadzi swoją agitację, i to skutecznie http://colaska.pl/ .

Europa to teraz płacze a nawet wyje   ;)

Na widok takich jak Ty zapewne.

I tak oto nasz dzielny prezydent, załatwił się sam na własną prośbę. Myślę że jeszce chwila a płakać to my będziemy. I to nie przez emigrantów czy innych, a przez elitę wybraną ostatnio.

Kochaj, dziel i rządź. Tylko jak długo ... https://fbcdn-photos...cdcad0bef23905f

Edytowany przez Kaszlak79, 17 listopad 2015 - 21:54.

#1659 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 18 listopad 2015 - 09:13

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać tylko napisałem w odpowiedzi na ten tekst.

Powstawiałem te mordki :D ;)  w tekście bo jak tu z tym poważnie dyskutować. To nie ja dzielę Polskę na A i B .

Nie wnikając w historie to dla mnie Polska jest od Bugu do Odry od Tatr do Bałtyku i każdy kto czuje sie Polakiem jest Polakiem i nie ważne czy jego korzenie są Ukraińskie czy Niemieckie.

@Kaszlak79 nie lubi kleru i to jego sprawa ale czytając jego teksty to nie lubi też Polaków.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1660 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 18 listopad 2015 - 09:23

Jeszcze kilka takich decyzji i Duda i Pis w następnych wyborach zaliczą dno,a w między czasie zrujnują Polskę.