Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11575 odpowiedzi na ten temat

#1541 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 09:59

A kto tu się śmieje z czyjeś śmierci ?? Śmieszne jest to, co się według sprawy dzieje.

Za 50-100 lat historia wyjdzie na jaw co się stało i dlaczego tylko wtedy to już będzie bez znaczenia. Moim zdaniem ale podkreślam to jest moje zdanie, wypadek ten bardzo przypomina mi wypadek generała Sikorskiego wtedy też on nie pasował swoim sojusznikom.

Jakoś nie widzę analogii, a porównywanie tych dwóch przywódców to już trochę nietakt ...

A co powiesz o takim scenariuszu i wsparciu???????

Szeroka koalicja to stabilne rządy, jestem jak najbardziej za, ktokolwiek by nie rządził.

Tak, żeby było w temacie......

Znaczy że co, banki trzymają w swoich rękach to słynne 500zł na dziecko ??

Edytowany przez Kaszlak79, 07 listopad 2015 - 10:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:30
  •  

#1542 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 07 listopad 2015 - 11:02

Polska, Polacy są ciągle wykorzystywani przez wrogów . Wrogowie zewnętrzni mnij jednak niż ci wewnętrzni, żyjący pośród nas starają się nas poróżnić aby tym samym osiągnąć swoje cele. Zniewolenie spowodowane zaborami rozbiło kruchą jedność Polaków  , którzy nagle znaleźli się podzieleni w trzech odmiennych zaborach , różnych strefach wpływów. Pakt Ribentrop-Mołotow i ustalenia Jałtańskie  jeszcze bardziej pogłębiły ten podział. Jak więc mogą Polacy rozmawiać jednym językiem, w jednym celu i w jednej słusznej sprawie.  Jeden z Was sam określił że Małopolskę zamieszkują ludzie wredni , zawistni i fałszywi. Skąd to wie? Bo sam tam mieszka, sam taki jest i sam tak postępuje. Rozumiem ,że żydowski klan rządowy nie może przeżyć porażki, o ile nie była ona ustawiona, i przy pomocy swoich mediów , pseudoministrów i działaczy pluje na nowo wybraną opcję , teraz jeszcze zanim zaczęła rządzić. Szlag człowieka trafia gdy czytać przychodzi wypowiedzi  jasnowidzów z Agrofoto co to nic nie zrobili a już wiedzą jak będzie za rok, za dwa lata i po zakończeniu rządów PIS. Czemu służy wasza durna wiedza? Komu? Czy to jest wasza forma demokracji? Jeśli nie będą rządzić wasi,  to nikt?  Możecie sobie być stalinowsko-żydowskimi pachołkami i wspierać dalej biznesy PO, pogrążające dalej finanse naszego kraju. Przecież tylko o forsę tu chodzi. Dług Polski nie wziął się z niczego. A tu nie ma jeszcze nowego rządu , a jasnowidze z Agrofoto krzyczą " źle rządzą , źle postępują  , zniszczą". Krzyczą , wiedząc że Polska jednak jeszcze ma stary rząd z PO, czyli wasz żydowski  rząd. To jak ?  Dzisiaj krzyczycie na swoich Pobratymców? Źle rządzą, źle postępują, nadal niszczą? Kaszlak na kogo dzisiaj  wyjesz ?

#1543 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 07 listopad 2015 - 11:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? A w którym zdaniu porównałem przywódców? Jedynie porównałem oba wydarzenia to tzn wypadki lotnicze.
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#1544 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 11:12

Z niczego się nie śmieję. Mówię tylko że rozumiem dlaczego piloci próbowali lądować, choć bardziej rozumiem ich samych niż - dlaczego.
Rozumiem bo nosiliśmy takie same gwiazdki, choć z innych szkół i wszczepiono nam podobny system wartości. Sam pewnie też bym próbował.

#1545 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 15:54

Widzę, że jest tu wielu zwolenników teorii spiskowych, ale dlaczego macie jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do przyczyn katastrofy (skoro nie wierzycie w wypadek) przecież Macierewicz już wszystko wyjaśnił i przyczynę podał, a przepraszam przyczyny bo było ich zdaje się juz kilkanaście od sztucznej mgły, przez pancerny samolot, któremu brzozy nie straszne, zdalne przejęcie kontroli nad samolotem, sabotaż w końcu po dwa wybuchy. Więc która prawda jest najprawdziwsza i co tu wyjaśniać skoro Macierewicz już wyjaśnił i przedstawił dowody?. Na nic zdały się nagrania i dane z czarnych skrzynek ukazujące, że piloci popełnili wiele błędów choć akurat ich rozumiem bo nie mieli jak odmówić.

Ten samolot nawet nie powinien wylecieć z Warszawy! Nie powinien w ogóle próbować lądować w niekorzystnych warunkach tylko odlecieć na zapasowe lotnisko tam złamano wiele procedur, których przestrzeganie zapewne uratowało by samolot. Zobaczcie jak wygląda to w liniach lotniczych tam pilotowi nawet przez myśl nie przejdzie próba lądowania we mgle tylko od razu leci na inne lotnisko i tam pasażerami się nikt nie przejmuje czy gdzieś zdążą najważniejsze jest życie. Ja specjalnie jakoś pilotów nie winię bo gdyby pasażerami byli by zwykli ludzie z pewnością nie próbowali by lądować, a tak niestety spróbowali... Pozatym mi się w głowie nie mieści jak można było wsadzić w jeden samolot niemalże całą polityczną elitę państwa i lecieć nad wrogie (według Kaczyńskich) państwo?

#1546 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 16:14

grego koniowi to powiedz.... :D

#1547 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 562 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 19:03

koniowi, po co ? koń to wie...  a  wyznawcy '' sekty smoleńskiej '' nigdy nie zrozumieją  :D  :D  :D ... i tu proste wnioski się nasuwają  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#1548 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 21:29

Polska, Polacy są ciągle wykorzystywani przez wrogów . Wrogowie zewnętrzni mnij jednak niż ci wewnętrzni, żyjący pośród nas starają się nas poróżnić aby tym samym osiągnąć swoje cele. Zniewolenie spowodowane zaborami rozbiło kruchą jedność Polaków  , którzy nagle znaleźli się podzieleni w trzech odmiennych zaborach , różnych strefach wpływów. Pakt Ribentrop-Mołotow i ustalenia Jałtańskie  jeszcze bardziej pogłębiły ten podział. Jak więc mogą Polacy rozmawiać jednym językiem, w jednym celu i w jednej słusznej sprawie.  Jeden z Was sam określił że Małopolskę zamieszkują ludzie wredni , zawistni i fałszywi. Skąd to wie? Bo sam tam mieszka, sam taki jest i sam tak postępuje. Rozumiem ,że żydowski klan rządowy nie może przeżyć porażki, o ile nie była ona ustawiona, i przy pomocy swoich mediów , pseudoministrów i działaczy pluje na nowo wybraną opcję , teraz jeszcze zanim zaczęła rządzić. Szlag człowieka trafia gdy czytać przychodzi wypowiedzi  jasnowidzów z Agrofoto co to nic nie zrobili a już wiedzą jak będzie za rok, za dwa lata i po zakończeniu rządów PIS. Czemu służy wasza durna wiedza? Komu? Czy to jest wasza forma demokracji? Jeśli nie będą rządzić wasi,  to nikt?  Możecie sobie być stalinowsko-żydowskimi pachołkami i wspierać dalej biznesy PO, pogrążające dalej finanse naszego kraju. Przecież tylko o forsę tu chodzi. Dług Polski nie wziął się z niczego. A tu nie ma jeszcze nowego rządu , a jasnowidze z Agrofoto krzyczą " źle rządzą , źle postępują  , zniszczą". Krzyczą , wiedząc że Polska jednak jeszcze ma stary rząd z PO, czyli wasz żydowski  rząd. To jak ?  Dzisiaj krzyczycie na swoich Pobratymców? Źle rządzą, źle postępują, nadal niszczą? Kaszlak na kogo dzisiaj  wyjesz ?

Wyję dziś na władzę, która wygrała wybory pustymi obietnicami, na pierwszy ogień poszli "frankowicze" którym Pan Prezydent obiecał pomoc nie dalej jak 3 miesiące po wyborach. Dobrze wiesz że nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale dla Ciebie sprawa jest prosta, wszyscy oprócz Ciebie w tym kraju są złymi Żydami, bądź nie wykluczone że nimi są... Co do zaborów, nie zapominaj że nasz kraj w tamtych latach został osłabiony przez polską szlachtę. Mnie szlag trafia jak słyszę takich wizjonerów jak Ty na tym forum. Ale to twoje i moje prawo pisać co się nam podoba.

#1549 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 21:50

A na Jasnej Górze wisi portret Matki Boskiej. Polka to pewnie nie była. To co, też do zdjęcia?

#1550 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 22:29

Wyję dziś na władzę, która wygrała wybory pustymi obietnicami, na pierwszy ogień poszli "frankowicze" którym Pan Prezydent obiecał pomoc nie dalej jak 3 miesiące po wyborach. Dobrze wiesz że nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale dla Ciebie sprawa jest prosta, wszyscy oprócz Ciebie w tym kraju są złymi Żydami, bądź nie wykluczone że nimi są... Co do zaborów, nie zapominaj że nasz kraj w tamtych latach został osłabiony przez polską szlachtę. Mnie szlag trafia jak słyszę takich wizjonerów jak Ty na tym forum. Ale to twoje i moje prawo pisać co się nam podoba.

Dzisiaj rano w TVP Info była rozmowa z Maciejem Pawlickim, który mówił, że prezydent Duda dotrzymał słowa i wczoraj przesłał im projekt ustawy o pomocy dla frankowiczów. Jak przyznał jest parę rozbieżności, ale będą dalej nad tym projektem pracować zwłaszcza, że kancelaria prezydenta wykazuje duże zaangażowanie w tej sprawie. A co do tych wg. ciebie pustych obietnic to poczekajmy aż PiS przejmie władzę i wtedy zobaczymy czy się z nich wywiążą...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1551 Share aro1975

aro1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2010 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 22:56

Ci co głosowali na pis to naiwniacy którzy połakomili się na obietnice tego śmiesznego człowieczka który został prezydentem i na resztę tej organizacji.

a najlepsza była wypowiedź jarka że jak zabraknie pieniędzy to się dodrukuje - bez komentarza. 500 zł na każde dziecko? kolejna bzdura - na drugie i kolejne do 18 roku życia może coś dadzą, ale skąd - z pustej kasy, jak całe społeczeństwo będzie musiało górników utrzymywać. 

nie mówię że rządy po były dobre, ale najwięcej złego zrobiło psl (przykład dopłat np. do strączkowych), brak reformy krus i przede wszystkim kolesiostwo.

w sumie dajmy czas nowej władzy zobaczymy co pokaże - osobiście myślę że rewolucji nie będzie i zakompleksieni ludzie sukcesu Polsce nie przyniosą.

#1552 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 listopad 2015 - 23:19

Dzisiaj rano w TVP Info była rozmowa z Maciejem Pawlickim, który mówił, że prezydent Duda dotrzymał słowa i wczoraj przesłał im projekt ustawy o pomocy dla frankowiczów. Jak przyznał jest parę rozbieżności, ale będą dalej nad tym projektem pracować zwłaszcza, że kancelaria prezydenta wykazuje duże zaangażowanie w tej sprawie. A co do tych wg. ciebie pustych obietnic to poczekajmy aż PiS przejmie władzę i wtedy zobaczymy czy się z nich wywiążą...

Weźmy pierwszą z brzegu, naprawdę myślisz że stać nasz kraj żeby miesięcznie wypłacać 500zł na dziecko ?? Mój znajomy ostatnio wyliczył, że jeśli ta obietnica przejdzie, to dostanie więcej na dzieci w Polsce niż obecnie dostaje w bogatej Holandii.

#1553 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 08 listopad 2015 - 09:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Jak wejdzie te 500 na dziecko to se na stare lata dorobię zawsze 6tysi piechotą nie chodzi, zwłaszcza że ubrania, buty i kątek w chałupie jeszcze są a miska zupy tędy czy tamtędy to nie majątek zwłaczcza że produkty swoje. Pis do boju hura hura.

#1554 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 08 listopad 2015 - 09:32

Pieniądze dla imigranta z Syrii .Emerytury dla ubeka .Odszkodowania dla żyda .Stypendium dla studenta z Ukrainy . A 500 zł na Polskie dziecko zrujnuje gospodarkę ;[ .esbecy450.jpegzydzi_odszkodowania.jpgpowinnismy-najpierw-pomoc-naszym-obywate

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#1555 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów

Napisany 08 listopad 2015 - 09:42

Minimalne wynagrodzenie 1200 z groszami a nie 1750..

Ja uważam podobnie , Polska to bogaty kraj i stać nas na wszystko....

Co do kopalni to niema nie rentownych tylko żle zarządzane...

#1556 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 08 listopad 2015 - 09:55

A które państwowe przedsiębiorstwa były w Polsce dobrze zarządzane ?? Cześć forumowiczów płacze o wyprzedaży majątku narodowego, który zbudowaliśmy za PRL-u, a to właśnie nasze kopalnie są reliktem tamtej epoki.

#1557 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów

Napisany 08 listopad 2015 - 10:34

Kilka mogę Ci wymienić....

Z resztą co znaczy,, dobrze''??? Ze wszyscy w koło nakradną ile sie da i jeszcze zostanie na funkcjonowanie firmy?

#1558 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 562 postów

Napisany 08 listopad 2015 - 14:22

jasne ,możesz tylko nie wymieniłeś żadnej  ;)

może chodzi  o Lasy Państwowe które to zarządzane są przez ludzi którzy  tworzą owe państwo w państwie dla siebie i to oni są właścicielami tego lasu a nie państwo -czyli naród ? 

finansują się sami ,zapewniają sobie byt i dobrobyt z majątku państwowego - to ma być te dobre zarządzanie ? 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#1559 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 08 listopad 2015 - 14:25

Weźmy pierwszą z brzegu, naprawdę myślisz że stać nasz kraj żeby miesięcznie wypłacać 500zł na dziecko ?? Mój znajomy ostatnio wyliczył, że jeśli ta obietnica przejdzie, to dostanie więcej na dzieci w Polsce niż obecnie dostaje w bogatej Holandii.

To w tej Holandii straszna bieda ;). Ja mieszkałem kilka lat w Irlandii oraz Anglii i te 500zł to są śmieszne pieniądze w porównaniu do pomocy jakie tamte państwa oferują. Zresztą ponad połowa naszych rodaków żyje tam tylko z socjalu a ich poziom życia jest kilkakrotnie wyższy od tego co mieli pracując w Polsce. Ale nie oto chodzi, jak powiedziałem niech przejmą władzę i po roku zacznijmy ich rozliczać. Ja podchodzę optymistycznie do życia i życzę im jak najlepiej, w końcu wszyscy chcą Polski bogatej i sprawiedliwej. Denerwuje mnie ta wrogość i zabetonowanie polskiej polityki, o ile potrafię zrozumieć polityków bo oni odgrywają pewną rolę, walczą o sondaże za to nie potrafię zrozumieć jak to może się udzielać zwykłemu wyborcy.  Przeczytałem parę postów w tym temacie i myślę, że jak niektórzy z was spotkaliby się na żywo to byście się pozabijali ;-)  Polityka to jest pewnego rodzaju show i trzeba do tego podchodzić z dystansem. W kampanii wszyscy dużo obiecywali(zwłaszcza PiS i PO), najmniej PSL i wyszedł na tym niestety najgorzej...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1560 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 08 listopad 2015 - 14:29

Kaszlak rozliczasz rząd który jeszcze nie powstał? Może rozliczysz nierząd który rządził osiem ostatnich lat i ich kilkadziesiąt afer. Kopalnie nie są nierentowne i nikt nie musi utrzymywać górników. To wymysł służący oddaniu kopalń za 1 zł dla swoich pobratymców. Górnicy pracują i za swą pracę otrzymują wynagrodzenie . To tak samo jakbyś napisał o utrzymywaniu rolników, hutników czy sprzedawczyń w hipermarketach. Indoktrynacja PO wyprała ci mózg co wcale nie przeszkadza tobie aby prezesi i zarząd kopalni był rentowny ze swoimi bajońskimi poborami.

Jeśli odetnie się tych pseudospecjalistów z PO z korzeniami żydowskimi od polskiej gospodarki to może być tylko lepiej.

Czy Polska jest bogata? Widocznie tak. potwierdza to żydowska finansjera która tak ochoczo pożycza Polsce na jej zgubę pieniądze.

Zamiast wmawiać głupotę i przywidzenia , może wytłumaczysz skąd w Polskim rządzie, ministerstwach ,kulturze wzięło się tylu opalonych górali ze wzgórz Golan?

Co do zarządzania to nie jest chyba mądre aby sprowadzać węgiel od "największego " wroga Polski skoro jest go pod dostatkiem w Polsce. Podobnie zboża i trzoda.

Dowiedz się najpierw ile holdingi i spółki płacą za wydobycie kopalniom i po ile oferują dalej efekt górniczej pracy. Skąd te różnice? Potem śmiało pisz że drogo, w co i tak nikt ci nie uwierzy. Tez nie głosowałem na PIS , ale jako rolnik szanuję demokrację. Minie czas, będzie ocena demokratycznego wyboru.