Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11413 odpowiedzi na ten temat

#1481 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 14 październik 2015 - 09:22

yhm za to Pospieszalski to jedyny niezależny, obiektywny dziennikarz w Polsce... :lol:  Co do Lisa to akurat nie powiedział bym, że jest jakimś zagorzałym fanatykiem czy narzędziem PO bo potrafi wytykac im błędy drążyć afery czego nie można powiedzieć o przydup....ch dziennikarskich PISu. On poprostu ma dość liberalne poglądy, nie po drodze mu z demagogią socjalistyczną i zaściankowością PISu, a że akurat jest to choć trochę zbieżne z poglądami PO to fanatycy PISu zaraz mu przypisali taką łatkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:25
  •  

#1482 Share Marcel1609

Marcel1609

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 październik 2015 - 12:09

Komentarz zbędny

edit : może poza jednym - oglądajcie dalej telewizję i myślcie, że to wszystko naprawdę 

Edytowany przez Marcel1609, 14 październik 2015 - 12:13.

#1483 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 14 październik 2015 - 12:30

zapytaj jego rzecznika

patologie należy napiętnować i likwidować a nie usprawiedliwiać, ale do tego trzeba mieć umysł otwarty a nie klapki

Ależ pytam Ciebie, posiadacza umysłu najbardziej otwartego na tym forum. Nie oświecisz mnie, prostaka i głupka ??
Nie napisałem, że patologii nie należy piętnować. Nie ma nic dobrego w tym, że to dziecko musi tyle dziennie chodzić, skoro w prosty sposób można by zorganizować jego dowóz. Śmieszy mnie tylko fakt, że rodzice są załamani tą sytuacją, bo im się dzieciak zmęczy za bardzo w czasach, kiedy dzieciaki tyją na potęgę.

To nie tak jak piszesz ,Ty może i wywalczysz tak jak ja co swoje ,ale nie każdy jest tak poradny i to stwarza problemy które powinny rozwiązywać urzędy i instytucje do tego powołane

Nie każdy jest tak poradny, to racja. Ale to niczyja wina, że się urodził takim a nie innym. Nie każdy jest po równo inteligentny, piękny, zaradny czy bogaty, ludzie są różni. Choćby nie wiem jak chcieli być inni, to często nie potrafią. Każdy ma, przynajmniej w teorii, równe szanse a urzędy mają traktować każdego tak samo. I przez to ten zaradniejszy więcej w takim urzędzie wywalczy. Jest takie brutalne, ale szczere przysłowie, sprawiedliwie nie zawsze znaczy równo ...

Edytowany przez Kaszlak79, 14 październik 2015 - 13:01.

#1484 Share LukaszC5

LukaszC5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 14 październik 2015 - 13:34

Dzieci już nie tyją bo PO zlikwidowało większość szkolnych sklepików :)

#1485 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 14 październik 2015 - 13:49

na nikogo ze starej bandy głosował nie bede , petru to baran szkoda gadać , lewica nie bedzie umiała rządzić bo wszystko sprzedali co bylo już , pis rozpeta wojne ale dbają o swoje , korwin , dobrze mówi ale żle dobiera słowa , zostaje kukiz trudno powiedzieć jaki bedzie ale lepiej nowy niż stare chamy trzymające ryj przy korycie

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#1486 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 październik 2015 - 14:05

zbigniew stonoga, zachęcam do zapoznania się z tą osobą. profil na fb. jest też temat na tym forum.

http://www.agrofoto....a-lepsze-życie/

Edytowany przez Niewielkilecznieduzy, 14 październik 2015 - 14:10.

#1487 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 14 październik 2015 - 15:32

Jakie czasy, taki Stan Tymiński https://pl.wikipedia...nisław_Tymiński,

na nikogo ze starej bandy głosował nie bede , petru to baran szkoda gadać , lewica nie bedzie umiała rządzić bo wszystko sprzedali co bylo już , pis rozpeta wojne ale dbają o swoje , korwin , dobrze mówi ale żle dobiera słowa , zostaje kukiz trudno powiedzieć jaki bedzie ale lepiej nowy niż stare chamy trzymające ryj przy korycie

Tylko że Kukiz swoją szansę przerżnął takimi "strategicznymi" ruchami, jak wystawienie Liroy'a jako jedynkę na liście w Kielcach. Wybory prezydenckie to całkiem inna bajka niż parlamentarne, w tych pierwszych naród wybiera jednostkę, która potem i tak ma mało co do powiedzenia w konkretnych decyzjach co do rządzenia krajem.

W parlamentarnych wybiera się natomiast jakiś zespół, i tutaj się Kukiz wyłożył, licząc że nie założenie garnituru, wytrzeszczanie oczu i wymachiwanie rękami coś mu pomoże. Tak się wygrywało, ale zaraz po upadku PRL-u.

Masz jednak kolego rację, Ja głosując na PO wybieram mniejsze zło, ta partia to nie mój ideał. Nie mamy zbyt wielkiego wyboru, ale Ja wychodzę z założenia że ktoś tym krajem rządzić musi.

Edytowany przez Kaszlak79, 14 październik 2015 - 15:35.

#1488 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 14 październik 2015 - 15:55

Nie rozumiem Cię po co głosować w ogóle na zło......mniejsze czy większe co za różnica?

Ja mam przynajmniej wiarę, lepsze to niż tkwić w bagnie i godzić się na zło..........owszem może ona okazać się ślepą....

W labiryncie zawiłości politycznych, prawnych...jasność, ciemnota może zamienić się niestety w pomroczność jasną.

Tak się dzieje do tej pory.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1489 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 14 październik 2015 - 16:33

Kazdy bedzie lepszy od tych teraz ,

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#1490 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 październik 2015 - 16:53

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? 25 trzeba wybrać na pewno rozsądnie, a Ci co mają zdrowy rozsądek na pewno nie zagłosują na PO czy PiS, złodzieje z wiejskiej. Zapoznajcie się z tym Zbigniewem Stonoga, myślę że on mogłby trochę zrobić dobrego dla nas wszystkich. wszystkie te urzędasy i komuchy boją się go.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1491 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 14 październik 2015 - 20:55

Opinia jest jak doopa, każdy ma swoją. Dla mnie ten człowiek nie ma nic ciekawego do zaoferowania.

Nie rozumiem Cię po co głosować w ogóle na zło......mniejsze czy większe co za różnica?

Ja mam przynajmniej wiarę, lepsze to niż tkwić w bagnie i godzić się na zło..........owszem może ona okazać się ślepą....

W labiryncie zawiłości politycznych, prawnych...jasność, ciemnota może zamienić się niestety w pomroczność jasną.

Tak się dzieje do tej pory.

Koleżanko, wiara to nie w polityce. Tu trzeba trzeźwo ocenić szanse danego ugrupowania. Kukiz zawalił, naprawdę myślałem że będzie miał 3-cie miejsce. Teraz niech się martwi, żeby w ogóle do sejmu z czymś wejść.

Kazdy bedzie lepszy od tych teraz ,

Szanuję twoje zdanie, ale był już Palikot, jest JKM i Kukiz, i jakoś się na lepszych nie zapowiadają.

#1492 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 14 październik 2015 - 21:42

program Lisa to narzędzie PO trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć

Racja Elu, ale problem jest dużo bardziej rozległy. Nie tylko Lisek to lizus władzy. Kierownictwo i/lub właściciele np. TVP czy Polsatu jest głęboko zakorzenione w "tamtej epoce". Radio czy prasa podobnie. Zresztą nie tylko media ale także najbardziej newralgiczne struktury III RP (biznes, polityka, nauka i inne).

Obecnie większość polityków widzi wybory w ten sposób: oddaj na mnie głos i spie*dalaj.

#1493 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 15 październik 2015 - 07:32

z mediami to racja ,dla nas potrzebny drugi Orban prawdziwy gospodarz który dba o swoją gospodarkę ,zaprowadziłby porządek w państwowym aparacie kontroli jak arimr,US  w których biurokracja przerosła już wszystko a rolnik czuje się zaszczuty przez urzędników , znam takich przypadków mnóstwo

#1494 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 15 październik 2015 - 21:57

juz to widze-oczyma wyobrazni, wszedzie zapanuje polska b i mentalne podkarpacie w wersji pis-2.0, bo wersja 1.0 juz byla i sama sie wykonczyla-dla mniej rozgarnietych[wyborcow pis-u] VI RP trwala 2 lata i to byla totalna paranoja i zenada, a poprzednie wcielenia kaczora-od 89 roku jest z przerwami[na szczescie] u wladzy i nic nie pokazal.

wiec na jakiej podstawie uwazacie ze od listopada bedzie inaczej jesli przez wiele lat w roznych konfiguracjach prawi i sprawiedliwi[pod roznymi szyldami] niczego nie zbudowali, jak facet ktory nawet kota nie mial wlasnego moze budowac dobrobyt i potege czegokolwiek, ja bym sie bal go nawet przy pasieniu krow zatrudnic, bo za miedza kukurydza jeszcze rosnie..

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1495 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 16 październik 2015 - 08:19

Kraków z wami! Czyli PO-wskimi żydami.  Jacus ,słowa które wypisałeś o Kaczyńskim  zawierają zamierzone nieścisłości. Krótkie rządy PIS zakończyły się w wyniku skandalu obyczajowego jakiego dopuścili się działacze Samoobrony. To dzięki ich działaniom banki zaczęły   powszechnie udzielać kredyty mieszkaniowe, w wyniku czego gwałtownie rósł popyt na materiały budowlane i ich cena , razem napędzając gospodarkę. Pojawili się również żydowscy hochsztaplerzy którzy zrobili sobie z zaistniałej sytuacji frankowe eldorado.

Wracając do tych różnych konfiguracji , łatwo możesz prześledzić partyjną historię Nuselbauma-vel Myszkiewicza,vel Niesiołowskiego, albo tego od psa Saby Dornbauma. Kaczyński jako jedyny prezes partii wy***przał z niej aferzystów i o tym powinniście wiedzieć.

Za każdą władza stoją tysiące urzędników, ale to premier odpowiada jednoosobowo za ich pracę. W tym porównaniu zdecydowanie wygrywa Kaczyński. Urzędników mniej, wydatki mniejsze, afer mniej. Tyle gwoli ocen ,bez wyzwisk i fałszywych idiotyzmów.

Teraz najważniejsze. Ani PO ani PIS nie są moimi faworytami podobnie jak lewica, Korwin czy niezależna. Kukiz od początku wart był zainteresowania ze względu na to ,że pod swoim nazwiskiem tworzył inicjatywę oddolną która zbliżała nas do wpływu na władzę w Polsce. Jednak za Kukizem stali ludzie i to oni byli trybikami jego sukcesu a nie samo nazwisko muzyka. Po raz kolejny widać jak prywatne aspiracje i dążenia są w stanie popsuć dobrą inicjatywę . Być może zagłosuje na nich ale nie na pewno.  Pozostaje jeszcze PSL. I tu jako rolnikowi warto mi się zastanowić. Powiecie ,PSL partia aferzystów i oszustów. Partia układowej koniunktury. Jednak jakby nie było partia ta związana jest z rolnikami i rolnictwem. W najważniejszych chwilach to tylko na nią mogą liczyć rolnicy. Wiecie dlaczego? Bo działacze tej partii przeważnie też są rolnikami  i żyją z rolnictwa  , chociaż nie z uprawy czy z hodowli.  Broniąc swoich interesów bronią tez interesów naszych- rolniczych.

Nikt , ani  PO, PIS, lewica czy PSL nie jest w stanie spłacić zadłużenia Polski. Zauważcie że nikt tego nawet nie deklaruje. Natomiast prawie każda partia czyni obietnice które jeszcze bardziej nas, Polaków zadłużą. Wolno im , skoro ich wybierzecie. Jak możecie w ogóle myśleć ,ze ci ludzie , Kopacz, Szydło, Duda, Miller, Korwin czy inni poświęcają się bezgranicznie dla nas? Że ich pęd do sprawowania władzy to w naszym wyłącznym interesie. Bzdura. To tylko pęd do sprawowania władzy służący żydowskiemu zniewoleniu.

Wybiorę tych którzy czynią najmniej obietnic na mój koszt, tych których znam i tych do których mam choć odrobinę zaufania i szacunku.

Załączone miniaturki

• eb47f925787cdbe2c09ad7dec1b2479e.jpg

#1496 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 16 październik 2015 - 19:32

korwin:

"Jeżeli chcesz zostać oszukany po raz trzeci to zagłosuj na Platformę Obywatelską,

jeżeli chcesz sobie przypomnieć jak to było za pierwszym razem to zagłosuj na Nowoczesną Ryszarda Petru."

#1497 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 16 październik 2015 - 21:43

ja zaglosuje jak zwykle na po-3 glosy z domu, w odroznieniu od was wiem ze kazdy polityk klamie ,a ich klamstwa sa najmniej szkodliwe dla polski, o czym sie przekonacie po kilku latach rzadow pis-u , nie jestem naiwnym idiota jak wy . 

ereksio-jestem kibicem cracovii i jestem dumny z tego ze jestem "zydem" mimo ze w odroznieniu od ciebie jestem rodowitym polakiem z dziada -pradziada a nie pomorskim przybleda z kresow

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1498 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 16 październik 2015 - 23:27

kresy- a gdzie to jest? Nie słyszałem aby Kaszubi wywodzili się z kresów, natomiast większość rodowitych Polaków z Małopolski z dziada pradziada to sługusy żydów co na żydów będą głosować. Czy nie jesteś tego przykładem? 

Załączone miniaturki

• 0e8e8b38a0c8f5c6c6f96285cd44a65a.jpg

#1499 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 17 październik 2015 - 18:27

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? nam by się przydał premier z Węgier

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1500 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 17 październik 2015 - 19:49

A wraz z nim VAT 27% ... Już widzę jak grzecznie nasz naród taką podwyżkę akceptuje.