nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

akko    52

Jak myślisz czy ci radni pojawili się za rządów PO ? Sprawdź sobie bo ci radni byli już za ćwoka z PIS ,,sp***rzaj dziadu" którego sekta smoleńska świętym obwołała .Dokładnie ilu ich będzie zostało uchwalone w 2002 roku jak dobrze pamiętam kiedy styropiany obejmowały koryto . Mniej więcej ,,mlaskacz" zbawiciel Jaro dopiero odważył się wtedy wychylić z pod kiecki mamusi a u Macierewicza następowały pierwsze objawy choroby psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może wypadałoby sprawdzić ile zdrożała administracja za rządów PO......jak już porównując.

 

P.S.

PO w mojej opinii jest nikim w kwestii dbania o interesy narodu...........np. obłudnie, ale tak naprawdę oferując mu pracę na emigracji.

Promowało degeneracje, homoseksualizm itp. np. o mało nie brakowało a wypaczone wzorce rodziny w wychowaniu dzieci przywlekłoby z Niemiec do nas. Zadłużali nas i sprzedawali im bez skrupułów....tylko ślepiec tego nie zauważyłby.

 

U mnie ponad 10 lat temu położyli pierwszy gazociąg, teraz kładą drugą nitkę...z tym że obecnie inwestycję przejął niemiecki "słup" z nazwą Polska.

 

Dlatego wbrew pozorom  ta utopijna kościelna tarcza Jareczka w tym sensie jest potrzebna....żeby Polska była Polską

....to jakaś nadzieja zawsze...

 

a z Rydzyka to przynajmniej pośmiać się można....tylko żal staruszek...

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Babcią z tym dobrze. Ciekawe co my będziemy robić na starość, jak się zapowiada z 500 do 1000 emerytury. Według niektórych lepiej zrobić nic niż próbować coś zmienić. Cytując klasyka państwo polskie jest tylko teoretycznie, a innego reszta to h... d .....i kamieni kupa. Czy to opozycja ówczesna wymyśliła te słynne hasła, czy czolowi działaczę podsumowali tak swoje 8 lat wspaniałych rządów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Wczoraj widziałem jak się Macierewicz wypowiadał o planach armii to napomniał znów ,że Smoleńsk to był zamach na państwo Polskie snuł też plany ,że na początek na wschodniej ścianie mają powstać 3 dywizje pospolitego ruszenia.Ma też zacieśniać współpracę z państwami Nato ,żeby wiedzieć na czym stoi w razie agresji na nasz kraj,czyli PIS szykuje się na wojnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

To może wypadałoby sprawdzić ile zdrożała administracja za rządów PO......jak już porównując.

 

P.S.

PO w mojej opinii jest nikim w kwestii dbania o interesy narodu...........np. obłudnie, ale tak naprawdę oferując mu pracę na emigracji.

Promowało degeneracje, homoseksualizm itp. np. o mało nie brakowało a wypaczone wzorce rodziny w wychowaniu dzieci przywlekłoby z Niemiec do nas. Zadłużali nas i sprzedawali im bez skrupułów....tylko ślepiec tego nie zauważyłby.

 

U mnie ponad 10 lat temu położyli pierwszy gazociąg, teraz kładą drugą nitkę...z tym że obecnie inwestycję przejął niemiecki "słup" z nazwą Polska.

 

Dlatego wbrew pozorom  ta utopijna kościelna tarcza Jareczka w tym sensie jest potrzebna....żeby Polska była Polską

....to jakaś nadzieja zawsze...

 

a z Rydzyka to przynajmniej pośmiać się można....tylko żal staruszek...

 

Jednak 50 lat komuny zrobiło swoje, czyli państwo powinno dać pracę z odpowiednią pensją nie ważne co się robi i jakie się ma wykształcenie, państwo powinno zachęcić do robienia dzieci, państwo powinno je wychować moralnie i wykształcić, państwo powinno decydować co możemy oglądać i gdzie chodzić jednym słowem państwo powinno zrobić za nas wszystko łącznie z myśleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Antoni szykuje się na wojnę bo tak mu szepcą doradcy albo mówią głosy.
NIe wiem czy sam nie funduje nam "śpiocha " w postaci nowego doradcy. Młodzieniec ten, kształcony za oceanem, indoktrynowany przez "iluminatów i lobby żydowsko - polonijne" został nie przypadkiem umieszczony w otoczeniu polityka pokroju Antoniego.
Będzie tylko czekał aż jego patron zbłaźni się całkowicie i wtedy powie parę sęsownych zdań, czym zasłynie jako wyrocznia i mąż optrznościowy.

A tak naprawdę będzie lobbował cały czas za koncernami US . Już śmigłowce z europy są be?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Nie jesteś obiektywny, rakiet patriot od USA też nie chce a przynajmniej za tą kase.

,Chcesz pokoju gotuj sie do wojny''

Jak byłeś w wojsku to powinieneś wiedzieć że konflikt jest nieunikniony ,wcześniej czy póżniej , moim zdaniem wcześniej niż się nam zdaje..


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Zamiast tych rakiet i śmigłowców powinno się przeszkolić i uzbroić kilka milionów Polaków w kałacha i rpg bo jeżeli by wybuchł konflikt to żadne rakiety i śmigłowce nie pomogą zostanie tylko partyzantka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Antoni szykuje się na wojnę bo tak mu szepcą doradcy albo mówią głosy.

NIe wiem czy sam nie funduje nam "śpiocha " w postaci nowego doradcy. Młodzieniec ten, kształcony za oceanem, indoktrynowany przez "iluminatów i lobby żydowsko - polonijne" został nie przypadkiem umieszczony w otoczeniu polityka pokroju Antoniego.

Będzie tylko czekał aż jego patron zbłaźni się całkowicie i wtedy powie parę sęsownych zdań, czym zasłynie jako wyrocznia i mąż optrznościowy.

A tak naprawdę będzie lobbował cały czas za koncernami US . Już śmigłowce z europy są be?

 

 

Po Belgii i Francji widać że wcale głupio nie robi na wojnę się szykując.

Podobno teorie spiskowe są przez liberałów i lewice wyśmiewane więc nie rozumiem co to za teoria o tym młodzieńcu?

Może słabo kojarzę ale czy czasami PiS nie krzyczał najgłośniej dlaczego są francuskie śmigłowce wybierane a nie nasze Polskie?

Powoli rzygać się chce: pierw rządu nie ma, nic nie robią, potem rząd jest to robią za szybko, każą po nocach pracować! Rzuca się PiSowi kłody pod nogi (choćby z tymi sędziami TK), jak "kłody" usuwają to zaraz że zamach na demokracje, a jak już nie ma czym dowalić to się bajeczki wymyśla jak choćby o Potrowiczu. Wszystko to przy wielkim zadowoleniu części społeczeństwa. Chyba ludzie już tęsknią za PO-PSL...


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Zamiast tych rakiet i śmigłowców powinno się przeszkolić i uzbroić kilka milionów Polaków w kałacha i rpg bo jeżeli by wybuchł konflikt to żadne rakiety i śmigłowce nie pomogą zostanie tylko partyzantka.

 oj tam , mamy przecież sporą grupę ''krzyżowców ''czytaj moherów - co miesiączek przechodzą szkolenie , jakby co to do struga się krzyży i na front  :D  :D  :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Nie ma śmigłowca polskiego. Nie ma i nie będzie. Nie ma w sensie  - lata, ma dopuszczenia, jest możliwość uzbrojenia i seryjnej produkcji.
Nie ma a to o czym krzyczą związkowcy to i tak nie nasze. Nie mówcie mi tylko że związki zawodowe są tak silne w tych zakładach i tak im zależy na gotowości bojowej naszej armii że aż musiały reagować.

I tak to co zapłacilibyśmy zostanie wyssane przez zakład matkę.
A co do młodzieńca. Teoria jak teoria, może i spiskowa ale warta rozważenia. Ja bym tak zrobił a lud by to kupił.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Jak by ktoś nie wiedział to z Konstytucji

Art. 194.

  1. Trybunał Konstytucyjny składa się z 15 sędziów, wybieranych indywidualnie przez Sejm na 9 lat spośród osób wyróżniających się wiedzą prawniczą. Ponowny wybór do składu Trybunału jest niedopuszczalny.

     

  2. Prezesa i Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego powołuje Prezydent Rzeczypospolitej spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A przypadkiem nie PO?

1448381837_bnaony_600.jpg

 

Nie w tym sensie koleżanko. Chodziło mi o to, że PiS już drugi raz wygrał stawiając na szali zwycięstwa cały swój potencjał. I jeśli będzie tak władzę sprawował, jak to dał nam do zrozumienia już teraz na początku, to szansy na kolejną wygraną nie widzę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

nasi gora  :D  :D  :D

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/daniel-obajtek-nowym-szefem-arimr,598117.html

cyrk szybko sie zaczal, za pare rolek folii ogrodniczej mozna zostac prezesem arimr

http://pokazywarka.pl/bajkaobajtku/

ile kosztuje rolka folii bo zamierzam zostac kierownikiem biura w krakowie, stary jest z po wiec na pewno poleci  B)  B)  B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polszu    11

Ja jestem zadowolony i dumny z postawy Pana Prezydenta Andrzeja Dudy!  

Ponadto bardzo mi się podoba zdecydowana postawa rządu Pani Beaty Szydło. Wietrzenie i odkręcanie tego co w znacznej mierze w pełni świadomie psuto i niszczono w Polsce jest bardzo potrzebne.

 

Powiem więcej "podnosząc ciśnienie czerwonym" :-) , że Pan Minister Antoni Macierewicz za to co zrobił dla Polski zasługuje na to by być wicepremierem!!

 

Semper fidelis! Pozdrawiam serdecznie.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A tak, tak pan Macierewwicz to dobry towarzysz i oddany sprawie NKWU-dzista.Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Dla mnie PIS to to samo co PO .Takie samo kolesiostwo z tym że nominują czubków (patrz Macierewicz) którzy powinni być w szpitalu dla psychicznie chorych .On bierze za doradce synka jednego z zarządzających uniwerkiem na którym Macierewicz wygłaszał idiotyczną teorie mgły ,magnesu itp.Wiem to od rodzinki z USA .Kolejnym przykładem jest zatrudnianie przestępców różnej maści gdzie w innych krajach to jest nie do przyjęcia .Robi tak bo mamy prezydenta który jest delikatnie mówiąc krętaczem i ich uniewinnia .Takie coś to tylko w PL .Polska wystawiona jest na pośmiewisko .Premier też mamy taką co narobiła długów w gminie którą zarządzała i w nagrodę będzie rządzić państwem doprowadzając je do ruiny .Poczytaj i niech Ci różowe okulary opadną http://natemat.pl/150403,oto-gmina-brzeszcze-tu-mieszka-beata-szydlo-i-tu-byla-burmistrzem-czy-doprowadzila-ja-do-ruiny

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Akko....to wszystko jest powszechnie wiadome.....tylko wyboru dla wyborców nie ma...z dwojga złego....mniejsze na dzień dzisiejszy wybrano. Z pewnością nie da się odkręcić tak przekręconego systemu nie stosując przekrętów.....

A jak się rozbestwią to znów będzie wymiana.

Wolę aparatczyka Jareczka niż protegowanego z lat 80-90tych podstępnego niemieckiego Tuska.

Niektórzy z wiekiem głupieją a innym jakaś tam mądrość przychodzi wraz z doświadczeniem błędów.

 

Jednak przekonasz się wkrótce, za jaką cenę…
Czyż król ślepców jest dumny ze swego oka?
Jak długo cieszy go widok potykających się?

Jednooki jest samotny wśród ślepych.

 

P.S.

Są pośmiewiskiem, bo propaganda każe się śmiać. BĄDŹ PONAD TYM i wyzbądź się kompleksów, które nam się wmawia, aby  stłamsić nasz przepiękny kraj. Ludzie słabi się wstydzą.

Niech się śmieją i co z tego.

Człowiek mądry umie po ludzku przyznawać się do błędów i kroczyć dalej, w lepszy sposób.

Jak człowiek bez doświadczenia może komuś radzić, tak jak kościół w sprawach rodzinnych skoro obłudnie mają celibat.

 

A w USA, ue to są dopiero zakłamane, marionetki rządzące się w swoich wewnętrznych korporacyjno-tajnych strukturach. Mam nadzieję, że nigdy im nie dorównamy i lepiej niech nas przez to ośmieszają swą ogłupiającą propagandą....

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Wiem dobrze jak jest w USA jeśli idzie o tv/gazety .Po prostu uważam że to co jest teraz to przegięcie .Może być tak że za 4 lata nie będziesz mógł już głosować bo będzie tylko jedyna słuszna partia .Tak jak PIS zaczyna rządzić to tak samo zaczynał Hitler .Też były marsze z pochodniami i podobna propaganda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

,,My'' jesteśmy w lepszej sytuacji.... :)

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polszu    11

Panowie bez obrazy...ale co wy wiecie o aktualnym ministrze Antonim Macierewiczu..?? Czy ktokolwiek z was zna jego prawdziwy życiorys? Z tego co się wypowiadacie wynika, że znacie tylko to co podały do wierzenia lewackie media do których niestety zalicza się aktualnie również  tzw. media "głównego nurtu" (czytaj ścieku:-)  ). To co podają to półprawdy jak i szczere łgarstwa...

Myślę, że p-wie Hartman, Żakowski, Lis, Miecugow, Kuźniar; jak i  p-nie Lewicka, Senyszyn, Olejnikowa są z Was dumne..

Edytowano przez polszu

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

To co usłyszałem na korytarzu pewnego budynku w pobliżu cytadeli z jego ust wystarcza mim aby pozostać przy swojej opinii. 
Chcesz to go beatyfikuj, albo wystaw ołtarzyk ze zdjęciem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj