Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11411 odpowiedzi na ten temat

#1261 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 20:06

Nie brukowców, ale ultraprawicowo-katolickich bezładnych bazgroł dla takich zajaranych fanatyków jak Ty, i nie spisek, ale spiskowa teoria dziejów napędzana manią prześladowczą. Od tych 152 mld. wartości "majątku narodowego" wypracowanego za czasów PRL-u odejmij kwotę długu jaki III RP odziedziczyła po PRL, a najpierw to wszystko do porządku zrewaloryzuj.

Drugiej części postu nie skomentuję, dla zasady nie komentuj idioty, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 20:50
  •  

#1262 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 20:39

powtarzasz się koleżko, ale jadem plujesz jak najlepszy uczeń mistrza Niesioła

#1263 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 21:04

Ty za to jak najlepszy uczeń mistrza Jarka, napędzanego z kolei miłością katolicką emanującą od Ojca Dyrektora. Natchnieniem przy tym jest dla Ciebie ś.p. tow. Gierek. Ty też się powtarzasz, bo ciągle twierdzisz, że najlepszym okresem w historii Polski XX wieku był PRL. Ale masz rację, nudne się to robi, tym bardziej że dane statystyczne traktujesz wybiórczo.

Polecam: http://portalwiedzy....czny,haslo.html

#1264 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 21:32

Cierpisz na urojenia pokaż mi chociaż jeden post w którym gloryfikuje PiS i Jarka jak ty PO. Dałeś się nastawić że jak ktoś nie jest za PO to jest za PIS-em I klerem, wyobraź sobie że tak może nie być.

Poza tym widzę że jako młody, wykształcony z wielkiego miasta Klisina oprócz TVN-u, GW czytujesz ONET to wiele tłumaczy

#1265 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 21:48

kaszlak zaraz pewnie powiesz, że głodne dzieci to agenci putina :)

Edytowany przez nie, 16 sierpień 2015 - 21:51.

#1266 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 22:05

zapewne powie że to bezładny bazgroł  ultraprawicowych-katolickich  zajaranych fanatyków, podpalaczy ładu i spokoju najstabilniejszych rządów w historii

Edytowany przez binek, 16 sierpień 2015 - 22:09.

#1267 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 22:29

zdecydowanej wiekszosci polskich dzieci przydala by sie glodowka-tyja na potege i niedlugo przegonia amerykanow w wadze, widze to po kolegach swoich dzieci. dziwne ze sa gminy gdzie nie ma dozywiania dzieci, nawet u nas jest cos takiego choc naprawde glodnych to nawet ze swieca by nie znalazl-znam tych kombinatorow i wiem do czego sa zdolni, moze w polsce b jest inaczej ale ja nie duda i nie bede tam pielgrzymowal zeby z pozycji turysty ogladac "dzikich ludzi" ktorych los tak naprawde g..no mnie obchodzi, przynajmniej do najblizszych wyborow.

ciekawe ilu z was juz po tygodniu sie przekonalo ze duda was wydymal bez mydla- po uwaznym obserwowaniu wypowiedzi[bo czynow to jeszcze zadnych nie bylo] stalo sie jasne ze nic z wyborczych obietnic nie zostalo. zreszta na szczescie dla polski, w tym jednym przypadku moge byc dumny ze krakowski cwaniacze[jak ja] was wyrolowal :D  :D  :D .

a tak zupelnie na serio to co prezydent moze zrobic dla rolnikow-w zadnej ustawie nie ma nic na ten temat, moze mi podpowiecie w jakim dzienniku ustaw szukac kompetencji prezydenta ws. rolnictwa.....

tvn-nie ogladam ale jestem czytelnikiem gw od ponad 20 lat i zapewniam was ze nic z tego co wam sie wydaje tam nie pisza.natomiast prawdziwy hardcor to czytanie i ogladanie prawicowych mediow- co bardzo czesto robie-po takiej lektorze to nawet mocarza nie trzeba taki odlot 

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1268 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 22:41

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? jacus najlepsze to się dopiero zacznie:) ja sobie dodałem temat do obserwowanych żeby nie przegapić momentu w którym będzie można powiedzieć "a nie mowilem" ...

#1269 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 16 sierpień 2015 - 23:16

zobaczcie, komorowski z tuskiem 8 lat rządzili nie spełnili obietnic, mało tego kłamali, że nie podniosą podatków i wieku emerytalnego, zadłużyli kraj na 500mld zł i są najlepszym rządem/prezydentem w historii polski

a duda urzaduje 10 dni i już wszystkich wydymał, okłamal, nie spelnił ................ i tak bez końca 24h/dobę sączy się jad i nienawiść

#1270 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 00:23

Ale co złego w tym, że zadłużyli? Zachód Europy o wiele bardziej zadłużył swoich obywateli i tam jest raj a u nas państwo III świata według was. Podatki w tych państwach także są wyższe a mimo to nasze państwo uważa się za grabieżców pieniędzy. Przypominam, że zadłużanie nie jest złe jeżeli spłacanie długów nie jest problemem. A jak mi wiadomo, nie mamy żadnych problemów ze spłatą długów.

I czy ktoś pamięta politykę finansową PiS za ich rządów? Bo pod koniec kadencji uchwalili ustawy które z opóźnionym zapłonem obniżyły dochody budżetu państwa o 40 mld złotych (obniżka PIT) jak i w latach 2007 i 2008(tak, tak, PiS uchwalił ustawę budżetową na rok 2008) zwiększył wydatki budżetowe o 52 mld złotych. Więc jakim cudem da się zmniejszać wpływy i zwiększać wydatki bez znaczenia dla deficytu budżetowego? Oczywiście to był już problem PO ale czy ktoś pamięta kto to spowodował?

Czy ktoś z Wad pyta Dudę i PiS skąd wezmą 250 mld na swoje obiecanki?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1271 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 05:34

Cierpisz na urojenia pokaż mi chociaż jeden post w którym gloryfikuje PiS i Jarka jak ty PO. Dałeś się nastawić że jak ktoś nie jest za PO to jest za PIS-em I klerem, wyobraź sobie że tak może nie być.
Poza tym widzę że jako młody, wykształcony z wielkiego miasta Klisina oprócz TVN-u, GW czytujesz ONET to wiele tłumaczy

Mi wystarczy że gloryfikujedz PRL. PO nie gloryfikuję, traktuje raczej jako mniejsze zło. Wyobraź sobie że tak może nie być, jak sobie to wymyśliłeś, choć nie wiem czy twoja wyobraźnia to ogarnie.

kaszlak zaraz pewnie powiesz, że głodne dzieci to agenci putina :)

Nie, to kolejny chory wymysł propagandy Jarka..., yyy to znaczy Prezydenta Dudy. Kolejny po tym, że Polskę trzeba z gruzów odbudowywać, choć ostatnio troszkę zmienił retorykę, i nasz kraj już odbudowy nie potrzebuje, wystarczy mu naprawa. Podobnie jak nie będzie 500zł na każde drugie dziecko w Polsce, pomimo tego, że dzieci przez rządy złego Tuska głodują.

Edytowany przez Kaszlak79, 17 sierpień 2015 - 07:12.

#1272 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 17:50

Ale co złego w tym, że zadłużyli?

nic, jeśli przyjdzie i spłaci, możesz mu pomóc - to na kiedy się deklarujecie?

skąd wezmą 250 mld na swoje obiecanki?

czy możesz pokazać nam obliczenia?

i nie zapomnij spytać kłamczuchy skąd ona weźmie na swoje obiecanki

Nie, to kolejny chory wymysł propagandy Jarka

z nienawiści miesza ci się w głowie, zapomniałeś już co twoja kłamczucha mówiła?:

"Jak ktoś mówi, że w Polsce dzieci głodują, to dają argument naszym niekoniecznie przyjaciół, którzy dzisiaj w tej rosyjskiej propagandzie wykorzystują to przeciw Polsce. Czy to jest obywatelska i patriotyczna postawa? – mówiła Ewa Kopacz.

że Polskę trzeba z gruzów odbudowywać

taki teksty słyszałem od komorowskiego i kopacz

czy możesz podać jakiś cytat  dudy, ukazujący taką jego wypowiedź

#1273 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 18:30

Tekst o odbudowaniu kraju z ruiny wzią się chyba z tej wypowiedzi Dudy:

Skoro się dało odbudować polską gospodarkę po I wojnie światowej, po rozbiorach, to musi się dać i dzisiaj. Skoro dało się państwo odbudować po II wojnie światowej, choć czasy były, jakie były i nie mieliśmy suwerenności, nasi ojcowie potrafili odbudować Polskę, to co - my nie potrafimy Polski naprawić?

http://wpolityce.pl/...dent-komorowski

#1274 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 19:22

Skąd ten popłoch i oburzenie u zwolenników PO z tym odbudowywaniem kraju, przecież sam minister Sienkiewicz przy ośmiorniczkach za 2000zł mówił - ''..państwo polskie istnieje tylko w teoretycznie'' więc trzeba odbudować aby istniało faktycznie - takie moje zdanie.

Informacja z jedynego prawdziwego źródła prawdy wiec myślę że niepodważalna http://www.tvn24.pl/...aty,439819.html

#1275 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 19:25

http://wpolityce.pl/...uczciwej-wladzy

Słowa Dudy, że Polska jest w ruinie.

http://www.bankier.p...d,16842311.html

Wyliczenia ile będą kosztować rządy PiSu jeżeli dotrzymają słowa.

I jeżeli nie chcesz spłacać długów to proszę żebyś nie korzystał z tego co oferuje państwo Polskie. Niech rodzina nie wyciąga rękę po emerytury, dzieci nie wysyłaj do szkół czy na studia a także nie korzystaj z infrastruktury itp. Nie zapominajmy o dopłatach czy dotacjach. Czy jesteś hipokrytą i z miłą chęcią wyciągasz po to rączki?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1276 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 sierpień 2015 - 19:53

Krassus spoko to niech państwo nie wyciąga ode mnie vatów, podatku ekologicznego, podatku drogowego, podatku w paliwie i innych bezsensownych rzeczy, skoro płacę to mam prawo wyciągać ręce co mi się należy, po za tym sam skończyłem studia i musiałem zapłacić za zaoczne, pomimo tego ze przysługiwało mi stypendium naukowe nie dostałem ponieważ maiłem za dobrą sytuację materialną i powiedz gdzie sprawiedliwość, mówicie ile będą kosztować obietnice pisu, o ile mi dobrze wiadomo mamy deflacje, czyli można było nie było dodrukować trochę pieniądza bo one i tak będa miały pokrycie w towarze, a przypomne że ta kasa i tak pójdzie do budżetu więc im wiecej państwo ma pieniędzy tym więcej może zrobić dla szarego obywatela, pod warunkiem że przy władzy są normalni ludzie, a nie klasa panów wpierdzielająca ośmiorniczki po 2 tyś,. Ciekawi mnie jedno dlaczego nie ma podsłuchanych polityków pisu, ale mniejsza oto. Jutro premierzyca będzie z rządem w krakowie ja się pytam ile kosztuje takie lansowanie się za piedniądze podatnika, jest sens w tym, otóż zobaczyli po wyborach prezydenckich że władza im ucieka to się trzeba było wziąć za lansowanie, na szczęście ludzie nie są już tak łatwowierni i wilkowi w owczej skórze już nie zaufają

#1277 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 19:58

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Pudło Panowie, o przemyśle: http://www.radiomary...ajowy-przemysl/, o wojsku: http://fakty.interia...ie,nId,1681907, o wspólnocie: http://www.polskiera...owac-wspolnote. Więc komuś innemu się tu miesza w głowie, bo albo czegoś nie pamiętacie, albo celowo mijacie się z prawdą. Odbudowywanie kraju ze zniszczeń poczynionych przez 8 lat rządów PO-PSL było motywem przewodnim kampanii Pana Prezydenta, miłujacego zgodę dla dobra kraju...

Edytowany przez Kaszlak79, 17 sierpień 2015 - 19:59.

#1278 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1343 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 19:58

A Jaro to w jakiej skórce chadza?

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#1279 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 21:18

Słowa Dudy, że Polska jest w ruinie.

chyba czytać nie potrafisz

Wyliczenia ile będą kosztować rządy PiSu jeżeli dotrzymają słowa.

nie wyliczenia tylko napisane kwoty, nie wiadomo skąd wzięte ("mogłoby to kosztować ponad 100 mld złotych") - a dlaczego nie pińcet :)

nie jesteś ciekawy skąd kopacz weźmie na swoje obietnice??

i jeszcze jedno doktorze ekonomii, kredycik to wiesz jak wziąć i przepieprzyć a spłacać to mają inni, taki z ciebie bohater??

a ty kaszlak też po polsku nie rozumiesz?

poza tym jaki ten duda jest głupi nie? mówi, że trzeba rozwijać przemysł i modernizować armię, buahhhaaaaaa co za koleś, pewnie jak gdzieś wyjeżdża to meble ze sobą zabiera buaahhhhaaaa, ale jaja, normalnie korea płn

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1280 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 17 sierpień 2015 - 21:27

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? https://m.youtube.co...h?v=OHH0OwO3LQQ