Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11391 odpowiedzi na ten temat

#1161 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 18 lipiec 2015 - 07:35

Morderstwa pod zasłoną postępu naukowego i (nie-)świadomości ludzi. A bezbronne ćwiartowane dzieci głosu nie mają. Takie okrucieństwo rangi eksperymentów medycznych podczas wojny. Nawet jeszcze gorsze, bo jest to robione pseudo-legalnie.

Nauka nie liczy się z uczuciami tylko z pieniędzmi. Tak jak ludzie w dużej mierze ...coraz bardziej uzależniani i przekonywani, że w innych kategoriach nie myśli się dziś. Bardziej potrzebne niż powietrze..........bo będziemy za nie płacić też..................

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 23:59
  •  

#1162 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 18 lipiec 2015 - 08:31

Pra­wo do życia nie jest tyl­ko kwes­tią świato­poglądu, nie jest tyl­ko pra­wem re­ligij­nym, ale jest pra­wem człowieka. 

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#1163 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 18 lipiec 2015 - 18:55

o ile jest się człowiekiem a nie ż.... .

#1164 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 19 lipiec 2015 - 06:17

A propos dopalaczy i kadry rządzącej

http://www.wiocha.pl...rzcie-DOPALACZY

#1165 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 20 lipiec 2015 - 20:26

"podczas sobotniego kazania ksiądz Stanisław Małkowski mówił: "Trzeba się zbroić, bo kraj jest zagrożony. Emigracja to zamierzone działanie rządzących Polską. Chodzi o to, żeby nasze społeczeństwo wymarło"

http://pl.blastingne...c-00481191.html

przykre....przyznać się, że sama jestem takim owocem=emigrantką

...możecie mnie zlinczować...

Edytowany przez Ywa, 20 lipiec 2015 - 20:32.

#1166 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 01:54

Ywa za co za to ze chciałąś walczyć o swój własny los, za to że przez kadrę złodziejskiej frakcji i baranów zniszczyli tak kraj że nie ma pracy i ludzie za groszem muszą uciekać i robic za parobków za granicą, ja ciebie nie zlinczuję bo sam bym tak zrobił jakbym nie miał możliwości na rozwój, patrryiotyzm jest dobry jak się ma pełen brzuszek, ale widząc po społeczeństwie ludzie nie daja się już omamić i nie dają sobie wciskac kitu jak to maja dobrze jak cudownie i w ogóle, jak to jest och i ach, dla złodzieji tak ale już im nie długo i się skończy

#1167 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2116 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 21 lipiec 2015 - 08:07

Nie blużnij że w Polsce nie ma pracy!!!

jak się ludziom nie chce to tak jest albo jak są wybredni i chcieli by na początek zarobić 3000 to nie dziwota ze nie ma pracy.

jak ktoś chce to robote zawsze znajdzie, u mnie w pracy przyjmują ciągle , zarobki na początek od 1800zł na rękę a ludzi nie ma.....

wymagania:

-zawodowe wykształcenie

-chęć pracy.

Praca na produkcji, robimy części do nowych aut.

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 21 lipiec 2015 - 08:07.

#1168 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 21 lipiec 2015 - 12:29

To opisz dokładnie jak za 60 zł dziennie można wykarmić rodzinę, ubrać i posłać dzieci do szkoły. Tacy cwaniacy od flaszki i wszystkie żydowskie przydupasy zawsze będą twierdzić że jest ok. i tylko ludzie są do kitu.

Załączone miniaturki

• 7a3383f3cb8952a5e4d1ae523b7a469c.jpg

#1169 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 12:30

Kulawa koza może w twoim rejonie jest jakiś zakład pracy który przyjmuje nie w każdym rejonie kraju tak jest , pogadaj z tymi którzy pracują za 1500zł na miesiąc, bez składki emerytalnej i bez ubezpieczenia na zwykłej śmieciówce, a jak zaczynasz się domagać lepszych warunków to cię straszy że na toje miejsce sa inni, a 3tyś to normalne pieniądze nie jakaś wariacka kwota to jest jak by ci się wydawało a spróbuj utrzymać rodzine za połowę tego gdzie żona spodziewająca się dziscka, dwoje małych dzieci i gdzie ojciec pracuje tylko, za śmieszne grosze, wcale nie dziwię sie młodym że uciekają bo w tym kraju może jest praca ale często za uwłaczającą kwotę, gdzie rodzina z Syrii będzie dostawała 12tyś zł, jeżeli by taką kwoetę przeciętna rodzina Polska sysponowała wystarczyło by jej na wszystko a nie że ciągle oszczędzasz i martwisz się czy do pierwszego ci wystarczy. Powiedzcie ze tak nie jest, że to nie prawda

Edytowany przez zetorlublin7341, 21 lipiec 2015 - 12:34.

#1170 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 12:44

Czyli w każdej gminie powinno wybudować państwo jakiś zakład pracy i zapisać 3 tyś. wynagrodzenia.  Wtedy wróci dobrobyt, kazdy będie miał pracę, brzuszki będą pełne to i o jakimś patriotyzmie się pomyśli. No i jeszcze obowiązkowo pracowników powinien zabierać do pracy klimatyzowany autobus gdzie śliczna pani powita serdecznym "dzień dobry" skacowanego Zdzicha patriotę. No k..wa wipisz wymaluj wymarzona Irlandia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1171 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2116 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 21 lipiec 2015 - 16:53

Kulawa koza może w twoim rejonie jest jakiś zakład pracy który przyjmuje nie w każdym rejonie kraju tak jest , pogadaj z tymi którzy pracują za 1500zł na miesiąc, bez składki emerytalnej i bez ubezpieczenia na zwykłej śmieciówce, a jak zaczynasz się domagać lepszych warunków to cię straszy że na toje miejsce sa inni, a 3tyś to normalne pieniądze nie jakaś wariacka kwota to jest jak by ci się wydawało a spróbuj utrzymać rodzine za połowę tego gdzie żona spodziewająca się dziscka, dwoje małych dzieci i gdzie ojciec pracuje tylko, za śmieszne grosze, wcale nie dziwię sie młodym że uciekają bo w tym kraju może jest praca ale często za uwłaczającą kwotę, gdzie rodzina z Syrii będzie dostawała 12tyś zł, jeżeli by taką kwoetę przeciętna rodzina Polska sysponowała wystarczyło by jej na wszystko a nie że ciągle oszczędzasz i martwisz się czy do pierwszego ci wystarczy. Powiedzcie ze tak nie jest, że to nie prawda

Jestem z Małopolski tak samo jak ty i pracy jest od groma.Nie wiem skąd jesteś ale w Krakowie i okolicznych miastach pracy jest Full.

#1172 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 17:08

http://pieniadze.fak...y,418818,1.html

Artykuł z 2 lat wstecz, jednakże skąd biorą te dane do średnich? 25zł/h?

Z zarobków mężczyzn chyba?  ^^

Edytowany przez Ywa, 21 lipiec 2015 - 17:14.

#1173 Share 343

343

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 18:55

Ywa

Ja myśle ,że takie zarobki to biorą się z średniej.Czyli biorą udział w liczeniu te najniższe krajowe i pensje jakiś głownych prezesów banków i tympodobnych.Już nie pamiętam ile taki prezes zarabia ,ale w tv jak usłyszałem to kopara mi opadła.

Edit.Znalazłem.

http://wyborcza.pl/1...abia_mniej.html

Jeżeli te dane są prawdziwe ,że prezes zarabia 700 tys rocznie to zawyża średnią krajową.

Edytowany przez 343, 21 lipiec 2015 - 18:56.

#1174 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 21 lipiec 2015 - 19:01

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Praca w kraju jest ponieważ masa narodu wyjchała z kraju za pracą . Nikt nie jest w stanie policzyć ile osób wyjechało ,to co oficjalnie podają to trzeba pomnożyc 2 lub 3 . Dużo osób ma w Polsce gospodarsto i legalnie pracuje za granicą na umowe o prace .

#1175 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 21 lipiec 2015 - 22:39

Praca za przyzwoite pieniądze jest ale wokół wielkich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław. Gorzej jest tak pośrodku np. jak u mnie 70km od Poznania i 100km od Wrocławia, pracy ful np. w sadach przy zrywaniu wiśni stawka za dniówkę -UWAGA - całe 20 złotych. Żeby zostać sprzątaczką w szpitalu trzeba mieć już plecy w postaci ordynatora oddziału (autentyczny przykład) oczywiście są i inne firmy nawet można by powiedzieć takie o zasięgu międzynarodowym np. WIX-FILTRON gdzie 80% załogi jest na śmieciówce i zarabia ok.1600zł. a żeby zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną to podanie trzeba wysłać z 6 miesięcy wcześniej.

#1176 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 01:42

Miro osłabiasz mnie w tej chwili i to bardzo i to tak że szkoda cię cytować człowieku,  jakbyś policzył życie i ceny w naszym kraju sam byś stwierdził że 3tyś to na 4 osobową rodzinę to też mało jest, rachunki, media że o życiu nie wspomnę, człowieku nawet w bankrutującej Irlandi ludzie żyją, jakoś nie widzę żeby ludzie spierdzielali do biedy, a każdy pcha się do dobrobytu więc nie pisz dziecko głupot, no  chyba że jesteś klasa pracodawców i się żucasz żeby nie zapłacisz vbo sobie nowego merca nie kupisz. Dobrze płatnej pracy jest mało i niech nikt nie pisze że inaczej jest, pracy jest sporo ale na gównianych warunkach bez ubezpieczenia np rentowego, moja dziewczyna tak pracuje okolice Myślenic, ma na rękę 1600zł ma ubezpieczenie zdrowotne ale już składki rentowej jej nie opłaca, a jak powiedziała mi że się odezwała żebu ją ubezpieczył społecznie to powiedział jej ,, Pani nikt na siłę tutaj nie trzyma,, nasze państwo to patologia jest że daje taka możliwość, ogólnie rżądy zielonego trola i złodziejskiego PO to wymyśliły, gdzie za rządów innych partii  nie było tyle śmieciówek i takich umów o pracę, niedaleko koło mnie spółka amplus, hurtownia warzyw, wycwaniła się tak że zatrudnia rolników na takich warunkach że ty płać krus sobie z pola a my ci zapłacimy na czarno 1500zł za miesiąc i wszyscy będą happy, nawet za komuny nie było czegoś takiego ponieważ pomimo że rolnik, pracodawca miał obowiązek opłacić zus takiemu pracownikowi, a świadczenie miał i rentowe i emerytalne z tego. Kulawa koza napisałeś że jest roboty tak może i jest ale przeanalizuj oferty i powiedz mi i sam przyznasz rację że ofert pracy na przyzwoitym poziomie gdzie płaca jest realna do życia i gdzie opłacone jest ubezpieczenie zdrowotno emerytalne może mamy 20%. No chyba że wam płaca na poziomie 1500zł odpowiada i że uważacie że to kokosy, jeżeli tak to ja życze powodzenia w życiu i dorobieniu się czego kolwiek w życiu za takie pieniążki, gdzie nie mozesz na nic odłożyć i cię na nic nie stać a wiecznie siedzisz z notesem i się denerwujesz czy ci wystarczy. To tak jakby mi ktoś zaraz powiedział że rolnik ne moze brać za ziemniaki 1zł za kg bo przy plonie 20 ton ma 20 tyś zł, matko jakie kwoty, może i nie wielkie a nortmalne, cena taka że jest coś zrobić za to kupić i żyć, a nie mordować się za gówniane pieniądze całe życie. Ywa patologia jest tam gdzie prezes pkp za odejście z pracy ma 600tyś odprawy, patologia to gdzie prezes banku zarabia 200tyś na miesiąc i on jest wpisany do średniej krajowej, doszło do tego ze w Polsce zaczynają się robić slumsy jak w krajach 3 świata, gdzie mamy elitę bogatych a większość to bieda jest. Powiecie że jak się chce można wszystko znaleźć i mieć, tak zgodzę się ale nich będą dane możliwości tego rozwoju,  ludzi ma się w d*pie a przejmuje się uchodźcami, Kopaczowa bębni ze kasę na nich będzie dawać unia, ale nie powie skąd ta unia ma pieniądze że Polska oddaje do jej wspólnej kasy nasze ciężko zarobione pieniądze. Ja się nie zgadzam na takie życie i nie chce takiego życia dla swoich dzieci, chcę normalności, dobrej stabilnejh pracy i normalnego kraju do życia a nie wiecznie gnębionego i wykorzystywanego ponad miarę zwykłego szaraka

Edytowany przez zetorlublin7341, 22 lipiec 2015 - 01:51.

#1177 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 510 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 15:33

A chodziło w tej mojej wypowiedzi tylko oto że generalnie to ludzie wędrują za pracą z nie odwrotnie. Dlatego zawsze znajdzie się miejsce gdzie jej brak, dlatego ludzie przemieszczają się. Jedni w obrębie kraju a inni europy. Różni ich tylko odległość do pokonania do domu na święta .
Jakie to możliwości rozwoju chciałbyś dostać? Jakie do tej pory wykorzystałeś? 
Tak mam Mercedesa A Class z 1998 roku, i to jest dobry samochód sami chodzimy w kombinezonach a ludzie pracujący u nas zarabiają 4-6tyś. 

Pewnie to podpada pod klasę pracodawców, więc jako "proletariat" powinieneś mi skopać tyłek.

#1178 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 18:15

Praca u nas w kraju jest ale do osób zdesperowanych co zadowala ich 1000 zł i umowy śmieciowe bez ubezpieczenia i składek emerytalnych o czym się nie myśli jak jest się młodym, zdrowym i bez dochodów a jak przychodzi czas że siły do pracy odchodzą i jest wiek emerytalny to nie jeden się zdziwi że emerytury  nie dostanie lub dostanie zwykłe grosze a zapomogi z opieki społecznej nie dostanie bo mu powiedzą że ma emeryturę która może być mniejsza od tej zapomogi.

Praca na pełny etat z ubezpieczeniem i zarobkami od 3 tyś. na konto jest tylko dla osób co mają plecy i niekoniecznie wykształcenie w odpowiednim kierunku i niema się co dziwić że co mądrzejszy wyjeżdża za chlebem za granice bo tu pracuje i na chleb mu nie starcza a o dobrach luksusowych jak zakup nowego samochodu czy mieszkania za gotówkę to 99,9% społeczeństwa pracującego może sobie co najwyżej tylko pomarzyć.  

#1179 Share Rafal122

Rafal122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 20:06

I pomyśleć że według sondażów tylko 58% Polaków uważa że ona nie nadaje się na premiera:

http://interia360.pl...rmarketow,73899

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1180 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 22 lipiec 2015 - 20:16

Bo opozycja wcisnęła społeczeństwu mit, że nasz kraj jest w ruinie i to wina PO.

I jeżeli pracy brakuje w okolicy to się emigruje tam gdzie jest a nie żąda budowy zakładu pracy w okolicy bo nie chcesz się się wyprowadzać.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST