nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

daron64    4255

@staszek
No jazgotu nie ma, pisalem pare postów temu czemu najwięcej uwagi info poswieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Kto chce niech daje16113893_635467066637646_234855758610146


ego można było się spodziewać! W konsekwencji rozwoju niezależnego dziennikarstwa i "drugiego" obiegu informacji, treści kolportowane w Internecie są praktycznie poza kontrolą rządzących. W dobie coraz łatwiejszego dostępu do sieci, zainteresowanie postami i artykułami zamieszczanymi na niezależnych witrynach i udostępnianymi na Facebooku czy Twitterze wciąż wzrasta.

germany-flag-1472660_960_720_J7aLaAi.jpg
 
 

Nic więc dziwnego, że władza lęka się czegoś, nad czym nie może zapanować. Stąd też pomysł niemieckiego rządu, który planuje wymusić na Facebooku i Twitterze, by oba portale usuwały wpisy uznane przez "ekspertów" za hejt i mowę nienawiści w określonym czasie, pod rygorem kar. "Media społecznościowe nie mogą być platformą rozpowszechniającą bezkarnie hejt" - grzmi przewodniczący frakcji poselskiej CDU/CSU w Bundestagu Volker Kauder. Autorom treści uznanych za "hejt" ma grozi odpowiedzialność karna.

Pozostaje pytanie, kto i wedle jakich kryteriów będzie tropił "niPodziel się i skomentuj

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no widzę staszek że nie bardzo możesz znaleźć tej kwoty na druku z krusu  której nie płacisz  :D  :D  :D

 jak przychodzi do konkretów od razu się wycofujesz , 

 

 

widzisz nie głupi powiedział że dziadostwo to stan umysłu a nie kiszenia

więc trzymaj te swoje 1,5 zł w kiszeniu i uważaj żeby cię nie napadły dzieci z puszkami .... no i wyłącz TVN   ;)

 

Ja tam podatki płacę jak każdy i łaski mi nikt nie robi w szpitalu nigdy nie byłem do lekarza chodzę tylko prywatnie wspólczuję Ci że masz z rodziną tyle problemów zdrowotnych nie przeszkadza mi wcale że poszły to pieniądze z moich podatków nigdy nieżałuje potrzebującym  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Sam hejt to mały problem. Ja bym zakazał działalności firmom zawodowo zajmującym się kreowaniem rzeczywistości. Pod hejt podciąga się to co wyczyniają firmy tworzące całe blogi aby wpływać na postrzeganie wydarzeń w danym kraju. Często to tyko przykrywka dla służb specjalnych. Oczywiście to odpowiedź na zapotrzebowanie, na informację przetrawioną i podaną na tacy. Chyba najszybciej potęgę tej broni pojęła Rosja. Mówi się o wpływie hakerów na wyniki wyborów a to właśnie takie działanie przynosi największe efekty. Można wzniecać panikę a można i pewne wydarzenia przykrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Konfetti zrzucane z helikoptera specjalnie na głowę Zielińskiego. Ochrona Kaczyńskiego za milion miesięcznie i tym podobne. Też trzeba płacić.

 

Ale nie z Twoich milon miesięcznie ;):P :P  dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

Już  ci  pisałem  500+  jest z oszczędności  z  wyłudzeń VAT  więc  nie z twoich  podatków  tylko z podatków  nieuczciwych  ludzi  a  ty  chyba do  nich  nie należysz   tak sądzę 

 

Pamiętaj   szpitale  istniały  przed wośp i   będą  istnieć  jak wośp nie będzie   i są  szpitale  które  odmawiają  przyjęcia  od nich sprzętu 

 

 Czy ty wiesz na czym polega wyłudzenie Vat kto na nim zyskuje a kto traci?  Skad Państwo ma pieniądze które są wyłudzane?

 

tylko, że duża część tych 50 baniek jest państwowa i powinna iść na szpitale bez pośrednictwa owsiaka - i tutaj jest sedno sporu

 

 

i ludzie przynoszą (ci co chcą) więc po co szantaż moralny?? i państwo dokłada czyli wszyscy podatnicy

tylko, że z tych pieniędzy robi się min woodstock i ktoś sobie luksusowo żyje

dostaje dużo pieniędzy państwowych więc niech otworzy wszystkie księgi rachunkowe i się rozliczy - dlaczego nie chce

Jak państwowa skoro dawana z prywatnej kieszeni?

Szantaż moralny uprawia sie uzasadniając zasazność 500+ argumentami o pierwszym wyjeździe dzieci nad morze

 

 

Kto chce niech daje16113893_635467066637646_234855758610146

A wiesz może ile przez ten czas zebrał Rydzyk i czy on sie rozlicza na co poszło?  Zasada działania jest taka sama ale nie wiedzieć czemu nikt  z PISiorów ojca dyrektora nie potepia

 
 
 

 

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  wszystkie rozliczenia można sobie znaleźć i przeanalizować bardzo dokładnie

widać tam wyraźnie że koszty funkcjonowania są bardzo niskie  i nigdzie nie przekraczają 10 % 

ktoś tu pisał że nie ma rozliczeń , więc jak w dzióbku ? 

 

 http://s.wosp.org.pl/Files/Bilans%20Fundacji%20za%202010%20(1)(1).pdf

 http://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia

 

 

ta tabelka wyżej to nie za bardzo  pasuje do tych dokumentów  ;)

 

 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt nie daje z prywatnej kieszeni wszystko na to szoł idzie z naszych podatków samorządy dokładają z naszych kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie co pleciesz tylko takie są fakty nie udawaj głupiego że wszystko jest organizowane z pieniędzy podatników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jasne przecież  to idzie z tych 1,5 zł które nie dałeś 

 a organizuje to telewizja publiczna które nie transmituje  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jasne przecież  to idzie z tych 1,5 zł które nie dałeś 

 a organizuje to telewizja publiczna które nie transmituje  :D  :D  :D

 

http://krajna.com.pl/a/xxiii-final-wosp/print ludzie już nie dają się oszukiwać przejrzeli n oczy Owsiak przejdzie do histori jak komunizm B)

http://niezalezna.pl/62811-maja-dosc-sponsorowania-owsiaka-kolejne-miasta-tna-wydatki-na-final-wosp

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Staszek ,  Jak dziś dałem na WOŚP to były to moje czy państwowe pieniądze?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  staszek dałeś tyle co na ubezpieczenie zdrowotne - czyli nic 

  a raban będziesz robił ..hmm co za bieda umysłowa 

  masz chłopie sprawozdania i analizuj a potem napisz nam ile tam brakuje i kto co ukradł  ;)

 

 ps. staszek tu specjalnie dla ciebie do tego co wkleiłeś  , zaktualizuj swoje dane ; :D  :D  :D  

 

http://natemat.pl/189315,matka-kurka-publikuje-przelew-19-tys-zl-dla-jerzego-owsiaka-masz-i-pier-ol-sie-napisal-bloger

 

 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Staszek ,  Jak dziś dałem na WOŚP to były to moje czy państwowe pieniądze?

Pewnie według staszka to były ani Twoje ani państwowe tylko staszkowe pieniądze. Bo gdybyś coś kupił za tą kasę to byłby podatek a jak wiadomo ci co płacą podatki składają się na wygodne życie staszka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj zabolała Was prawda B)


No ale pewnie też niezły hajs na tym zarabiacie dlatego tak zawzięcie go bronicie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Wszystko z pieniędzy podatników  sam widzisz zebrane kwoty są kilkakrotnie mniejze niż wydano z naszych podatków  :P :P :P  

Skoro wiecej wydano na organizacje niż uzyskano ze zbiórki to jaka jest w tym wina Owsiaka? Kazał im wydawać państwowe pieniądze czy co?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to teraz już są Państwowe? :P :P  A jeszcze przed chwilą były podatników B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek masz jakieś aktualne dane czy tylko zwidy ? 

 

 

Sąd zdecydował, że Piotr Wielgucki naruszył dobra osobiste Owsiaka. Zarzucał mu oszustwa i nieprawidłowe wykorzystywanie darów przekazanych na rzecz Fundacji WOŚP. Sąd nakazał blogerowi usunięcie oszczerczych publikacji, opublikowanie na swojej stronie przeprosin, wypłacenie finansowego zadośćuczynienia w kwocie 10 tys. PLN, oraz zwrot kosztów postępowania sądowego. 

– W sumie koszt kłamstw na temat Jurka Owsiaka będzie dla blogera wynosił około 20 tys. PLN – poinformowało niedawno biuro prasowe fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bloger wykonał wyrok w swoim "stylu".

http://natemat.pl/189315,matka-kurka-publikuje-przelew-19-tys-zl-dla-jerzego-owsiaka-masz-i-pier-ol-sie-napisal-bloger

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech Owsiak założy sobie konto jak Rydzyki niech tam wpłacają CI CO mają ochotę na co wydanie obchodzi mnie to ale niech nie robi szopki


Nie prubuj zagłuszyć faktów B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Staszek - to mogłoby nie zadziałać bo nikt nie ma takich zdolności do wyłudzania pięniędzy od bogobojnych staruszków jak służby naziemnie Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 racja ... przekazy wypełnione anioły przywożą  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze że Publiczna Telewizja się nie angażuje w ten prywatny interes Owsiaka B)


Widzisz brak WAm argumentów no ale to typowe dla takich buraków :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj