Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11757 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisany 19 czerwiec 2015 - 17:44

To kto Twoim zdaniem kierował Komorowskim  i Tuskiem ,Jarosław czy ciocia Angela? :P ;) ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 01:34
  •  

#1042 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2126 postów

Napisany 19 czerwiec 2015 - 18:13

"A jeszcze Duda nie urzęduje na stołku prezydenckim a już wokół niego smrodzik po 1 niejasne powiązania jego ze SKOKami , 2 niejasne jego decyzje odnośnie ułaskawienia znajomego zięcia Kaczynskiego ,3 ostatnie prasowe doniesienia o wyłudzieniach pieniędzy z parlamentu Europejskiego na 17 asystentów tylu ich miał może wszystko według niego było legalne ale smierdzi"

Jak masz jakiekolwiek dowody w sprawie to idź do prokuratora. 

Coś mocno ta PO boi się rządów PiS - czyżby mieli coś na sumieniu? Bo w to że zależy im na Polsce to już chyba mało kto wierzy:)

#1043 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 19 czerwiec 2015 - 21:40

dowody z 2 punktu zniknely z kancelarii prezydenckiej -krasnoludki je chyba wyniosly.nie wiadomo kto napisal decyzje i podsunal ja do podpisania prezydentowi- watpie zeby ktokolwiek czytal kazdy papier przyniesiony na biurko. jest jeszcze sprawa watpliwego zatrudnienia w biurze europosla dudy w krakowie corek kandydata pis na prezydenta krakowa[ to w miare madre miasto i nie mial szans] kwalifikacje mialy odpowiednie po ojcu oczywiscie. wiec bajdurzenie o wyzszosci moralnej politykow pis-u to w bajkach jest prawdziwe.

bedziemy mieli niedlugo szopke[w przenosni i doslownie] i to krakowska bo kandydatka na "premierke:" jest specjalistka od szopek , tak zaczynala kariere w muzeum narodowym[jest etnologiem ] jako organizator konkursu na szopki krakowskie i na tym powinna poprzestac ale niestety do po jej nie przyjeli i po paru latach w pisie [tam przyjmowali kazdego jak leci. nawet bylego czlonka uw -dude] zrobila oszalamiajaca kariere-co zreszta trudne nie bylo bo tam tylko prezes i dluuuugo nic.

jest jeden plus tej kandydatury-to baba ze wsi pod oswiecimiem wiec moze bedzie miala wiecej zdrowego rozsadku niz reszta tej holoty.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1044 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 20 czerwiec 2015 - 08:30

"A jeszcze Duda nie urzęduje na stołku prezydenckim a już wokół niego smrodzik po 1 niejasne powiązania jego ze SKOKami , 2 niejasne jego decyzje odnośnie ułaskawienia znajomego zięcia Kaczynskiego ,3 ostatnie prasowe doniesienia o wyłudzieniach pieniędzy z parlamentu Europejskiego na 17 asystentów tylu ich miał może wszystko według niego było legalne ale smierdzi"

Jak masz jakiekolwiek dowody w sprawie to idź do prokuratora. 

Coś mocno ta PO boi się rządów PiS - czyżby mieli coś na sumieniu? Bo w to że zależy im na Polsce to już chyba mało kto wierzy:)

Ooo tak, mają krew na rękach. Przecież Ryży z Putinem do Tupolewa strzelił, są dowody że wyraźnie doszło do eksplozji na pokładzie samolotu. Bo takie drzewa jak pod lotniskiem Siewiernyj rosną, to samolot tego typu może wręcz "kosić" jak trawę, na to podobno są dowody.

#1045 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 21 czerwiec 2015 - 14:11

:)

"Bojąc się głosić prawdę.....już jesteśmy poddańcami"....."niewolnikami ...."...systemu.....pieniędzy....czyli czyimi?

...oczami wpatrzonymi w "piekne obrazy", tego, co się nam wmawia...

Dlaczego nikt nie potrafi wyciągać wniosków chociażby z historii.....?

ludzka naiwność nie zna granic......

Czy uważacie, że postęp techniczny = się postępowi umysłu?

https://konwentnarod...-tym-nie-dowie/

"Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich, jak swych synów, przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. ODPŁACALI ZDRADĄ na RZECZ CIEMIĘŻYCIELA i ZABORCY, i to BEZ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW."

Zetorlublin: "... a nowoczesność hm spoko ok niech będzie nie mam nic przeciw żydom, muzłumaninom i LGBT ale niech szanują prawa obywateli i normy obowiązujące w państwie i społecznosci"

http://wolna-polska....-jezusa-2015-06

naprawdę?..........

to tylko niewinne rzeczy, taki teatrzyk......to jeszcze nic..

To wszystko ma związek z polityką, religijnością.......narodowością....to już jest tak głęboko zakorzenione

tylko złotego środka brak....

Edytowany przez Ywa, 21 czerwiec 2015 - 15:11.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1046 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 21 czerwiec 2015 - 16:12

na to podobno są dowody.

na przekopanie metr w głąb i na sekcje zwłok też, zaświadczy o tym sama pani premier

#1047 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 21 czerwiec 2015 - 18:54

No to zobaczymy jak poradzi sobie z tym PiS jak będzie u władzy. To już niedługo.

#1048 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 13:00

"Utworzenie systemu politycznego opartego o dwie wielkie partie, wymiennie sprawujące władzę i mimo teatralnych gestów wzajemnej „opozycji” realizujące identyczne programy, to jedno z priorytetowych zadań masonerii w krajach naszej części Europy. System taki, by był skutecznym, musi posiadać pewne mechanizmy, które sprawdziły się doskonale w państwach tzw. Zachodu. Mechanizmy te, karmiące się siłą emocji elektoratów, wyolbrzymiają do monstrualnych rozmiarów mało istotne różnice i podnoszą je do rangi sztandarów danych partii. Słabo zorientowany wyborca stając pod takim sztandarem, koi swe emocje w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Nic nie szkodzi, że krótko po wyborach mamy, mówiąc delikatnie, trudności z odnalezieniem przedwyborczych deklaracji w programach rządzących, za kilka lat znów zasilimy naszymi emocjami ów niezawodny mechanizm.":

http://worldinfoport...nskie-w-polsce/

"Z całą pewnością szacowny, masoński „The Economist” jest dobrze poinformowany. Druga wojna światowa posunęła znacznie realizację masońskich planów integracji europejskiej i globalnej. Utrwalony w jej wyniku na długie dziesięciolecia podział świata na dwa „wrogie” sobie obozy stwarzał tym planom sytuację bardzo dogodną. Jednak ten największy w dotychczasowych dziejach ludzkości konflikt zbrojny postawił globalistom również pewne istotne przeszkody. Rozbudzenie patriotyzmów i więzi narodowych, wzmocnienie instytucji narodowego państwa, to były z tych przeszkód największe. Światowe centra judeo-masonskie zabrały się więc z ogromną energią do niwelowania tych niebezpiecznych dla nich przeszkód. Druga połowa lat 40-tych i początek lat 50-tych jest świadkiem narodzin całego szeregu inicjatyw w postaci międzynarodowych konwentykli o utajnionym obliczu. Najważniejsze z nich, jak się wydaje, to tzw. Klub Bilderbergu, założony przez „naszego” Józefa Retingera"

Jaki z tego morał?

Dla mnie taki, że powinniśmy się cieszyć spokojnym życiem, doceniać to co mamy, najmniejsze rzeczy i rodzinę, a w sercu chować patriotyczne wartości. Nie gonić w obłędzie za pieniądzem, czego od nas wymagają i doprowadzają....tracić energie na coś, co nie jest najistotniejsze, choć ważne.....ale najważniejszego szczęścia nie zapewnia....

Edytowany przez Ywa, 23 czerwiec 2015 - 14:33.

#1049 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 17:33

Ależ koleżanko, kto Ci zabrania "żywota człowieka poczciwego" ?? Jest to dla Ciebie najważniejsze, proszę bardzo. Zrozum tylko, że nie każdy potrzebuje do szczęścia akurat tego, co Ciebie uszczęśliwia. Demokracja polega na tym, że możemy się kulturalnie i bezkonfliktowo różnić, tworząc jednak jakąś całość. Natomiast cały czas odnoszę wrażenie, że mówisz innym, jak żyć najlepiej. Ja gonię za pieniędzmi, chcę ich mieć jak najwięcej, odżywam wtedy, kiedy jestem aktywny. Nie mówię Ci przy tym, że to najlepsze co może człowieka spotkać.

PS, co masz do masonów ??

#1050 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 18:02

:)

Dokładnie wiesz o co mi chodzi....wkółko powtarzam słowo patriotyzm.....

Każdy ma obowiązek "aktywnie gonić" za środkami do życia....to naturalne, słuszne i bezsprzeczne... to zaleta....  :)

Czyli twierdzisz, że za bardzo narzucam się :huh: ?  Ok .....to wybacz........jeśli mnie tak odbierasz.....to tylko pogląd jeden z wielu...

Gdybyśmy się wszyscy zgadzali to nie byłoby dyskusji i emocji.............a przecież o to chodzi..o kontrofensywę...i dlatego ten temat jest najciekawszy....

P.S. Co mam do masonów: boję się ich po prostu.....

To przekonaj mnie do nich skoro ich popierasz......że świat bez granic, z jedną walutą/a raczej bezwalutowy, globalizacja, wolny rynek, centralizacja władzy, bankowości, pełna kontrola,.....itd, to do czego dążą masoni m.in jest lepsze i dlaczego?

Może jestem zacofańcem ....

Edytowany przez Ywa, 23 czerwiec 2015 - 18:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 23 czerwiec 2015 - 18:54

http://www.nacjonali...yczna-w-sejmie/

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#1052 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 23 czerwiec 2015 - 19:23

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ciekawy zakątek odkryłem na forum, tyle o polityce.
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#1053 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 23 czerwiec 2015 - 21:20

Fascynacja masonami jest tak samo pojarana jak  straszenie w tym kraju WSI. Droga koleżanko, jednych i drugich nie wolno się bać. Zapewniam Cię, że kaliber 9mm daje sobie radę swietnie radę a 7,62 to już lekka przesada.

#1054 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1230 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 07:21

YWA pisz krócej i jaśnie bo żle sie czyta twoje wątki

#1055 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 09:14

Ja nie zrozumiale? ;)          domyślam się, że używam innego języka....

.....hm....ok będę wklejać obrazki...

SYNTEZA

(tu może łatwiej zrozumieć, ale  z użyciem stop klatki):

"Donald Tusk

W gronie swoich najbliższych współpracowników stwierdził. NIECH SZLAG TRAFI TE STOCZNIE".

(fakty mówią same za siebie)

.....często przejeżdżałam/przejeżdżam przez stocznie Gdynia, Gdańsk......krajobraz zardzewiałych dźwigów stoczniowych..

SZCZEGÓLNIE POLECAM wykład......meritum całej polityki....!!!

Edytowany przez Ywa, 24 czerwiec 2015 - 15:11.

#1056 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 11:32

Fascynacja masonami jest tak samo pojarana jak  straszenie w tym kraju WSI. Droga koleżanko, jednych i drugich nie wolno się bać. Zapewniam Cię, że kaliber 9mm daje sobie radę swietnie radę a 7,62 to już lekka przesada.

Wiesz w Polsce jest taki słynny gangster "Masa" objęty programem świadka koronnego. Przeczytaj sobie wywiad z nim i to co mówi o WSI...
http://wiadomosci.on...y-wywiad/2c6kjw

#1057 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 18:52

Ja nie zrozumiale? ;) domyślam się, że używam innego języka....
.....hm....ok będę wklejać obrazki...
SYNTEZA
(tu może łatwiej zrozumieć, ale z użyciem stop klatki):

"Donald Tusk
W gronie swoich najbliższych współpracowników stwierdził. NIECH SZLAG TRAFI TE STOCZNIE".
(fakty mówią same za siebie)
.....często przejeżdżałam/przejeżdżam przez stocznie Gdynia, Gdańsk......krajobraz zardzewiałych dźwigów stoczniowych..

SZCZEGÓLNIE POLECAM wykład......meritum całej polityki....!!!

Masz rację, premier tak nie powinien mówić. Ale podaj proszę choć jeden sensowny pomysł na nasze stocznie...

#1058 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 21:42

Mówi że nic nie powie bo przyjdzie WSI i go zje. Żyje bo odstrzelenie go pokazało by że był kimś. Według niego coś mu się przecież od nas należy.
Policja ma skakać i go chronić bo jaśnie pan pojechał na kiełbaskę do lasu, a tam zbóje gwałcili czerwonego kapturka a on taki czuły na krzywdę ludzką więc też poczuł się zagrożony.
Gdyby był zagrożeniem dla WSI żaden świadek koronny by go nie uratował. Po prostu nie zdążono by mu go nadać.  

#1059 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 22:42

pewnie jest hakiem na kogoś..(zgaduję oczywiście na żarty)

W ogóle czuję niepokój....ogólny......Nie szukam informacji na te temat....otwieram stronę i same się pokazują....

Sensowny pomysł na stocznię....to nie do mnie.... mogę tylko pomodlić się... <_<

Otworzyli tam klub B90 w jednej czy dwóch halach...nie miałam jeszcze okazji..

Cóż tu napisać skoro jestem laikiem, nie to co Wy.....Kaszlak...a Ty masz jakiś pomysł?

Całe to dążenie do prywatyzacji mające na celu zapewnienie źródła dochodu dla państwa z podatków tzw. szarego człowieka, bądź co bądź nie wydaje mi się również bezpieczene dla stoczni w obliczu zagrożeń finansowych świata. Podczas gdy Polska, jak się okazuje nie zapewniła sobie żadnych rezerw i zależna jest od banku światowego więc na prawdziwe wsparcie państwa nie ma co liczyć........Wychodzi na to, że tylko zachodni inwestorzy=okupanci  mogą wskrzesić potencjał stoczni. Bo mam już wątpliwości czy Polska to państwo czy kolonia, bo tak nasze władze dały się łatwo omotać i sprzedać.

A otwarte granice i wyjazd Polaków jest celem tzw elit i jest im na rękę, po to a żeby okupanci mogli  się tu rozsiedlić i przejąć to, co im się wcześniej nie udało.

Nie ma to sensu..........jestem po prostu zmartwiona tym wszystkim bardzo.......

Jeszcze w dodatku wojska rosyjskie gromadzą się w obwodzie kalingradzkim.....a to pewnie wszystko spisek amerykańsko-rosyjskich masonów i tylko dla nich ma to swoistą istotę.

Poza tym przeraża mnie to, że mam non stop zawalona skrzynkę różnymi ofertami kredytowymi, podstępnie sformułowanymi. Ten miniony rok to juz jakaś plaga i spamy nie pomagają.

Edytowany przez Ywa, 24 czerwiec 2015 - 22:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 25 czerwiec 2015 - 07:17

Ostatnio sprawdziłem jak Polska jest woda mineralna i jest nie wiele lepiej jak z piwem i wódką czyli:

Grupa żywiec(Żywiec Zdrój ) - Danon

Nałęczowianka - Nestle

Kropla Beskidu - Coca Cola

Z bardziej znanych jeszcze Polskich wód to sa Muszynianka, Ustronianka, Cisowianka chociaż o tej ostatniej chodza pogłoski ze jest przygotowywana do sprzedaży .