nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
B3Agro    91

Tyle że przez ten czas rozwalą państwo.

 

PKB leci na łeb na szyję , rozdawnictwo ma się w najlepsze. To prosta droga do bankructwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ten nie, ale blondyna co w pisowskiej komisji wczoraj siedziała to moja znajoma.  wesoła postać, warto o jej braciach poczytać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

ten kod na proteście :)  to jak kupa gówna na polu leży i śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Powinni  się nie  patyczkować   tylko  wziąść  przykład z  Recepta Erdogana i  zrobić  porządek   z KODomitami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

 

Byłem na komisji rolnictwa.Rolnik żali się Boguckiemu,że ma 600 świń w strefie i nie ma komu sprzedać.Ma długi a tu 300,000 tysi w plecy A minister mu na to,że niech nie narzeka,bo tak jak teraz ma wieś to nigdy nie miała,bo 500+dostaje.A ten rolnik na to,że nie ma dzieci i to mu lata,chce tylko ceny godziwej i odbioru świń,bo ma kredyty a nie 500 zł to na piwo a nie na gospodarstwo.To oni,że tak nie wolno mówić,że tak to kodowcy judzą ,że jest dobrze,że minister jeździ do Chin i główny weterynarz jeździ do Chin.Mimo,że obaj mają lęk wysokości to latają i sie poświęcają a tu taka kodowska niewdzięczność !!!!!

ekojajo, 2016-12-15 16:26:09

Nie chcieli wypuścić ministra.Najpierw twierdził,że ma podpisane umowy z zakładami,które mają odbierać żywiec.Potem,że rozmawiał.Nie umiał powiedzieć z którymi.Mówił,że ma zapisane na karteczce.To My,żeby sekretarka przyniosła tą karteczkę,bo zostawił podobno w ministerstwie i takie cyrki.To jest nagrane na transmisje .sejm. gov .pl

ekojajo, 2016-12-15 20:48:00

To cytaty postów z Farmera. Jeśli tak jest na komisjach to czego i kogo tu bronić? Pozostaje tylko przepędzić kamery i zakazać wstępu rolnikom na posiedzenia komisji, awtedy rządzenie będzie czystą przyjemnością

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

Najlepszą werfikacją błyby przedterminowe wybory.

Tylko co tu weryfikować? Dlaczego rząd miałby podać się do dymisji? Bo robią kuku powiązaniom biznesowym, ujawniają korupcję,bo nie przyjęli migrantów ekonomicznych, bo Merkelowej i Junkersowi w d.pę nie włażą.

Wynik wyborów mógłby być zaskakujący - nie tylko wielkość parlamentarna ale i konstytucyjna. I co wtedy? Protesty w UE już były, gdzie dalej kodowcy by poszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

a widziałeś jak cep co nie zna  carycy Katarzyny kładzie się na korytarzu sejmowym i zachęca szczerbę aby go gwałcił o 3 nad ranem   :D  :D  :D

 

 

Pięknie ukazałeś zrozumienie tego co działo się na komisji - zamiast potępić działania "sędziego" który jaja sobie robił z komisji, pokrzywdzonych  i społeczeństwa, urągając jednocześnie zawodowi sędziego, Ty masz ubaw z utarczki słownej.

 

 

 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Zapomnij o większości konstytucyjnej. Parlamentarnej już by nie było nawet.

 

Wróżbita  Maciej  to  ty  ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Bo rozwalają gospodarkę , bo podnoszą podatki , bo łamią konstytucję , bo krok po kroku zabierają się za ograniczanie wolności , bo kumoterstwo jest niespotykanych rozmiarów.

 

PKB leci na ryj , podatki ida w górę. Rozumiem że typowego polskiego rolnika może to nie obchodzić bo on sobie siedzi na 5ha , zapłaci krus , dostanie 500zł na dziecko i chwali władzę.

 

I teraz powiedz mi - co będzie jak tym co płacą podatki , tworzą miejsca pracy zacisną pętlę podatkową i im się opłaci uciec z podatkami z tegodzikiegokraju nad Wisłą?

 

Kto się wtedy dołoży żeby ci zapomogę wypłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie w mieście właśnie się ludzie organizują na protest pod domem pisowskiego posłą ;). Będzie pewnie wesoło ;)

 

Wspólczuję że żyjesz wśród tej hołoty rządnej władzy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

 

Wynik wyborów mógłby być zaskakujący - nie tylko wielkość parlamentarna ale i konstytucyjna. I co wtedy? Protesty w UE już były, gdzie dalej kodowcy by poszli.

Po takim numerze chyba trzeba by odkurzyć rotę przysięgi wojskowej. 

Ja, żołnierz Wojska Polskiego,

przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,

bronić jej niepodległości i granic.

Stać na straży Konstytucji,

strzec honoru żołnierza polskiego,

sztandaru wojskowego bronić.

Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić.

Tak mi dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak w grudniu 81 roki :P :P


:P :P :P

 

.

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

w 1981 obowiązywała ta wersja :D :D :D

Ja, obywatel Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, stając w szeregach Wojska Polskiego, przysięgam Narodowi Polskiemu być uczciwym, zdyscyplinowanym, mężnym i czujnym żołnierzem, wykonywać dokładnie rozkazy przełożonych i przepisy regulaminów, dochować ściśle tajemnicy wojskowej i państwowej, nie splamić nigdy honoru i godności żołnierza polskiego. Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, zawarowanych w Konstytucji, stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności Rządowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami i w razie potrzeby nie szczędząc krwi ani życia mężnie walczyć w obronie Ojczyzny, o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu. Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Pięknie ukazałeś zrozumienie tego co działo się na komisji - zamiast potępić działania "sędziego" który jaja sobie robił z komisji, pokrzywdzonych  i społeczeństwa, urągając jednocześnie zawodowi sędziego, Ty masz ubaw z utarczki słownej.

 

Pięknie ukazałeś zrozumienie tego co działo się na komisji - zamiast potępić działania "sędziego" który jaja sobie robił z komisji i społeczeństwa, urągając jednocześnie zawodowi sędziego, Ty masz ubaw z utarczki słownej.

jak rozumieć cepa który robi z siebie durnia ? 

nawet przewodnicząca się śmiała a ten cep dalej pytał z czego  ?

czy to nie jest urągające że taki cep jest posłem ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

Który rząd nie podnosił podatków - za platformy nie było protestów, kumoterstwa większego jak za Po to chyba długo nie będzie, jaką wolność ograniczają - bo chcą aby dwa wrogie protesty były o 100m od siebie. Dla większości to dobre rozwiązanie bo ludzie się nie pozabijają. Ale dla opozycji to łamanie konstytucji, bo przecież ciężej zorganizować ustawkę dla mediów, a bez nich oni nie istnieją.

 

Cóż takiego nagle stało się z gospodarką, co tak rozwalili?

Jestem zwolennikiem zniesienia 500 plus. Ale popieram Pis z tego samego powodu jak Wy PO - czyli wybieram mniejsze zło. Nie może ta banda oszustów ponownie dostać się do koryta. 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak w grudniu 81 roki :P :P

:P :P :P

 

.

 

13 Grudnia 2016 roku  ukonstytuowała się   Propagandowo  Rada Ocalenia SBckiego 

i Wprowadziła 16 Grudnia Stan Strajkowy

Co zresztą  wczoraj  rano Kłopotek  powiedział  i dlatego na Opłatek  nie poszedł

 

Najlepszy  był ten KODomita  co  się na Ulicy  kład  to było dobre

Współczuje  Policjantom

KODomici  krzyczą  wolne  Media  a  dziennikarza TVP blokują  dobre

Widać  że  nie bronią  Mediów  a kogo  innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

jak rozumieć cepa który robi z siebie durnia ? 

nawet przewodnicząca się śmiała a ten cep dalej pytał z czego  ?

czy to nie jest urągające że taki cep jest posłem ? 

To cepem trzeba być żeby nie rozumieć sensu zadawanych pytań. Nie pytał o Katarzynę tylko o carycę z "półświatka". Całość oczywiście z racji robienia jaj przez sędziego wyszła bardzo komicznie i widocznie to do Ciebie dotarło. Szkoda, że tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4577

Mówisz że ci 30-40 latkowie są tam w obronie sbeckich emerytur? Ciekawe?

 

 

Ale ciemnota kupiona za 500 zł jak najbardziej w to uwierzy. 

 

puść Polsat zobaczysz twoich 30 + min 55+ 

http://bip.warszawa.pl/Menu_przedmiotowe/ogloszenia/zgromadzenia_publiczne/default.htm?page=2

patrzcie co dziennikarze odkryli manifestacja zestresowana 13 grudnia 

 

ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości czyli to był pretekst  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Tak w ogóle to Milewski na pytanie o nazwisko carycy mógł odpowiedzieć Romanowna- po mężu. Ale chyba sam zauważył że to już byłoby za grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

Oczywiście, że opozycja szukała pretekstu, byli przygotowani. Jak nie Szczerba to inny pajac by sprowokował.  Zapowiadali kulminację na 10 i 13 grudnia, jednak ostatecznie odpuścili bo bali się o skutki. Teraz się im udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj