nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Ten program to patologia. By nie podnosić pensji pozwala się odejść z pracy beneficjentom 500+ i zatrudnia za te same pieniądze tych co 500+ nie dostają.

 

Patologia to ludzie tacy jak Ty co plują na demokratycznie wybraną władzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

poza tym jaki Ty masz  honor że protestujesz przeciwko władzy wybranej w wolnych wyborach jesteś dziad i tyle :P :P

Pisowiec popierający Piotrowicza mówi mi o honorze? Ten świat idzie w złą stronę ;).

 

 

Zamknij się w swojej norce i czekaj na dzień kiedy następne zasiłki ci listonosz przyniesie - tylko nie zdziw się że już niedługo może zabraknąć na rozdawnictwo.

 

 

Ale ciekawie się zapowiadaa bo strajkować będą :nauczyciele, górnicy, przedsiębiorcy, kobiety, rodzice, ubecy, esbecy, ci którym niesłusznie odbierane będą emerytury, zieloni,czerwoni,tęczowi. Wychodzi na to że strajkować będzie większość , oprócz czarnych , "łysych" i rolników.

 

Czarnych można zrozumieć - kasa się zgadza.

"Łysych" też można zrozumieć - to najczęściej "partyjoci" bez kszty rozumu

Rolników też właściwie idzie zrozumieć - czarni trzymają większość w strachu przed piekłęm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Patologia  to  może  jest  u ciebie

 

Przeczytaj sobie 

http://kobieta.wp.pl/odzyskane-zycie-za-500-plus-tajemnice-ktore-skrywaja-kobiety-6067353791779457a

 

Jak swiat światem byli tacy co lali i dreczyli swoje baby. To że pomoże to kilkunastu czy kilkudziesięciu osobom to dobrze ale to powinna załatwiać pomoc społeczna.  500+ powoduje że opłaca się nie pracować i jest to patologia.Jak była mowa o imigrantach  - dostaja socjal i mogą nic nie robic to wszyscy zgodnie twierdzilismy że to patologia. Gdy to samo się dzieje na skutek działań PIS to jest to szlachetne działanie :blink: . Efekt masowy jest min taki http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/polki-rezygnuja-z-pracy-zastepuja-je-ukrainki-to-efekt-programu-500-

 

Patologia to ludzie tacy jak Ty co plują na demokratycznie wybraną władzę

Jak władza durna to trzeba krytykować. A ty czasem nie krytykowałeś (plułeś) na poprzednią demokratycznie wybrana władzą? Jesli tak to i ty jestes patologia. :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jak się kasa z uni na dopłaty skończy to z milion rolników będzie chętnych do pracy na etacie bo teraz się mocno nudzą cała zimę wypisując swoje przemyslenia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pisowiec popierający Piotrowicza mówi mi o honorze? Ten świat idzie w złą stronę ;).

 

 

Zamknij się w swojej norce i czekaj na dzień kiedy następne zasiłki ci listonosz przyniesie - tylko nie zdziw się że już niedługo może zabraknąć na rozdawnictwo.

 

 

Ale ciekawie się zapowiadaa bo strajkować będą :nauczyciele, górnicy, przedsiębiorcy, kobiety, rodzice, ubecy, esbecy, ci którym niesłusznie odbierane będą emerytury, zieloni,czerwoni,tęczowi. Wychodzi na to że strajkować będzie większość , oprócz czarnych , "łysych" i rolników.

 

Czarnych można zrozumieć - kasa się zgadza.

"Łysych" też można zrozumieć - to najczęściej "partyjoci" bez kszty rozumu

Rolników też właściwie idzie zrozumieć - czarni trzymają większość w strachu przed piekłęm ;)

 

Ja nikogo nie popieram ale Ty piszesz że masz honor? :PTy nawet nie wiesz co to znaczy żyjesz dniem dzisiejszym poco Ci majątek wart miliony ? :rolleyes: cHCESZ KOGOŚ POUCZAĆ JAK MA ŻYĆ I NA CO WYDAWAĆ PIENIĄDZE :P  :P 

sTRAJKOWAĆ TO BĘDZIE HOŁOTA  PRL :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

A ty lub twoi rodzice to w PRLu nie zyli?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

@staszek

Ja , pouczać? Nidgy w życiu. 

 

Piszesz że ja chcę ale na chwilę obecną to rządzący chcą mnie pouczać w niemal wszystkich aspektach życia. W czym mądrzejszy jest byle poseł ode mnie że wie jak mi będzie się żyło lepiej?

 

To jest tak jak dzwonili kiedyś do mnie z banku i oferowali usługi doradcze w zakresie lokowania kapitału - miałem tylko jedno pytanie. Jakim autem jeździ ten co będzie mi doradzać? W żadnym przypadku nie zdarzyło się auto warte chociaż połowę mojego w tamtym czasie - więc jak może mi doradzać ktoś kto nie potrafi zarządzać swoim majątkiem.

 

 

 

Hołota PRL to siedzi teraz w ławach rządowych.

 

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest Twoje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak swiat światem byli tacy co lali i dreczyli swoje baby. To że pomoże to kilkunastu czy kilkudziesięciu osobom to dobrze ale to powinna załatwiać pomoc społeczna.  500+ powoduje że opłaca się nie pracować i jest to patologia.Jak była mowa o imigrantach  - dostaja socjal i mogą nic nie robic to wszyscy zgodnie twierdzilismy że to patologia. Gdy to samo się dzieje na skutek działań PIS to jest to szlachetne działanie :blink: . Efekt masowy jest min taki http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/polki-rezygnuja-z-pracy-zastepuja-je-ukrainki-to-efekt-programu-500-

 

Jak władza durna to trzeba krytykować. A ty czasem nie krytykowałeś (plułeś) na poprzednią demokratycznie wybrana władzą? Jesli tak to i ty jestes patologia. :D

 

Ale  jak widać  Pomoc  społeczna  nie radzi  sobie  w takich  przypadkach

A  500+  dało  szanse  wielu  rodziną  na godne  życie

Wielu  jest  ludzi  którzy  wstydzą  się  iść  do  MOPsu  po pomoc 

A  teraz  mogli  razem  z innymi  udać  się  po 500+ 

Patologia  to  jest  jak  ci  którzy  mają  kasę   idą  właśnie  po 500+  to  jest  patologia

A to  że  Kobiety  rezygnują  z Pracy  za marne  grosze   i chcą  zająć  się  opiekom  na dziećmi  to  tylko  chwalić 

Bo na  ich  miejsce   są  inni  którzy  szukają  pracy

Tym samym  zmniejszy  się  ilość  dzieci  w przedszkolach  i  będzie tam  miejsce  dla dzieci  tych  którzy  chcą  pracować   Kobieta  która  zarabia  3-4 tyś na pewno  nie zrezygnuje  z pracy  dla  500+  tylko te  które  muszą  harować  za  marne  grosze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Pisowiec popierający Piotrowicza mówi mi o honorze? Ten świat idzie w złą stronę ;).

 

 

Zamknij się w swojej norce i czekaj na dzień kiedy następne zasiłki ci listonosz przyniesie - tylko nie zdziw się że już niedługo może zabraknąć na rozdawnictwo.

 

 

Ale ciekawie się zapowiadaa bo strajkować będą :nauczyciele, górnicy, przedsiębiorcy, kobiety, rodzice, ubecy, esbecy, ci którym niesłusznie odbierane będą emerytury, zieloni,czerwoni,tęczowi. Wychodzi na to że strajkować będzie większość , oprócz czarnych , "łysych" i rolników.

 

Czarnych można zrozumieć - kasa się zgadza.

"Łysych" też można zrozumieć - to najczęściej "partyjoci" bez kszty rozumu

Rolników też właściwie idzie zrozumieć - czarni trzymają większość w strachu przed piekłęm ;)

 

Pajacu z forum dla rolników - jacy wszyscy. Poczekaj do tego 13 dnia miesiąca i wtedy napisz czy na ulicach Warszawy pomieściło się te kilkanaście milinów ludzi.

Strajkować będą lewacy i ich pupile. Obrażeni POmiotkowie ze skorumpowanym ZSLem. Szkoda tylko że Pis jest po drugiej stronie bo niczym specjalnym od pozostałych się nie różni.

 

Dlaczego nie wyszliście na ulicę kilka lat wcześniej jak wchodziła ustawa 1066?

Co zrobiliście gdy dowiedzieliście się prawdy co tak naprawdę również o was myśli POPSL?

 

Kościół jest taki zły? Może Ciebie boli ale większość narodu polskiego jakoś może z tym żyć a nawet chce.

Zebrała się grupa cwaniaków co niby wielkie autorytety i chcą wmawiać reszcie co mają robić. Tak dokładnie to samo co robi pis bo jesteście siebie warci. 

11 listopada Polacy pokazali co myślą o ojczyźnie. Porównaj sobie statystyki liczby uczestników w stosunku do tej schadzki kodu to zobaczysz jacy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jakoś żyło się pod zaborami, okupacją,komuną. Wtedy też niezadowolenie ze stanu rzeczy wyrażano tylko np w postaci powstań. Krew została przelana, bohaterowie opłakani. Teraz wypadało by żyć normalnie. Wyjście i demonstrowanie na ulicy jest o wiele lepsze niż zarzynanie się w imię idei, Boga czy nienawiści rasowej. 

Tu jeszcze można dyskutować, potem zaczynają przemawiać karabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale o czym chcesz dyskutować na ulicy w mrozie? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Niech KOD demonstruje bo ma do tego prawo ,ale jak nadal będzie robił to pod hasłem "wypowiedzenia posłuszeństwa rządowi" to mimo ze nie jestem zwolennikiem PIS daje mu pełne prawo do wsadzenia ich do pierdla. Nie maja już czego sie czepić bo za każdym razem gdy wychodzili na ulice pod konkretnym pretekstem to byla ich garstka, tak że teraz że beda protestować ogólnie przeciw PIS.

No ale dobrze ,nawet jeśli obalą ten rząd to co?  Przecież nie wiem jak by sie dwoili i troili to nie wygrają kolejnych wyborów wiec co im da obalenie władzy? Chyba ze zrobią przewrót i władzę wezmą sobie sami a to juz pachnie dyktaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Pewnie  że  niech  strajkują  ale  tak  aby  nie  blokować  ulic    bo przecież  PO-PSL  Rolników  do  warszawy nie wpuściło  taka  to była  Demokracja

A w powietrzu  powinny  być  helikoptery   pożarnicze  z  wodą  aby  w razie  co  ostudzić   zapędy  ewentualnych  Rebeliantów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Ale  jak widać  Pomoc  społeczna  nie radzi  sobie  w takich  przypadkach

A  500+  dało  szanse  wielu  rodziną  na godne  życie

Wielu  jest  ludzi  którzy  wstydzą  się  iść  do  MOPsu  po pomoc 

A  teraz  mogli  razem  z innymi  udać  się  po 500+ 

Patologia  to  jest  jak  ci  którzy  mają  kasę   idą  właśnie  po 500+  to  jest  patologia

A to  że  Kobiety  rezygnują  z Pracy  za marne  grosze   i chcą  zająć  się  opiekom  na dziećmi  to  tylko  chwalić 

Bo na  ich  miejsce   są  inni  którzy  szukają  pracy

Tym samym  zmniejszy  się  ilość  dzieci  w przedszkolach  i  będzie tam  miejsce  dla dzieci  tych  którzy  chcą  pracować   Kobieta  która  zarabia  3-4 tyś na pewno  nie zrezygnuje  z pracy  dla  500+  tylko te  które  muszą  harować  za  marne  grosze

 

 

Jak pomoc społeczna nie daje rady to trzeba tą instytucje naprawić.

Ci co maja kase własnie są głównymi fundatorami 500+ i ida po swoje. Nieroby natomiast biarąc 500+ siegaja po cudze i jak pisałem jest to patologia.Po wtóre patologia jest stworzenie systemu w którym nie opłaca sie pracować.. Po trzecie - jeśli pochwalasz kobiety rezygnujace z pracy , to tez jest patologia.

Po czwarte - jesli jedni rezygnuja z pracy a na ich miejsce przychodzą inni to nie ma to zadnego wpływu na bezrobocie bo sie bilansuje. Gdy kiedys odchodzili z pracy, dostawali zasiłek i to wszystko. Teraz gdy panienka której nie chce sie pracować zwalnia sie, dostaje zasiłek mimo że ma już źródło utrzymania w postaci 500+. W zwiazku z tym państwo a co za tym idzie podatnicy muszą na to łozyć.Tak wiec jest zwiększony socjal co wcale nie koresponduje z deklaracjami prawicowości a jest wręcz przejawem lewactwa. Patologia bym tego nie nazwał ale problemami z tożsamoscią i zidioceniem - napewno 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

za co ta kasa  ? to ma być sprawiedliwość społeczna ? 

 

 

Marek Kuchciński rozdał prawie pięć milionów złotych na nagrody dla pracowników Kancelarii Sejmu - ustalił "Super Express". Dodatkowe pieniądze mieli otrzymać głównie pracownicy obsługi i straży marszałkowskiej.

W sumie od początku kadencji w Sejmie wypłacono 1378 nagród. Średnio każdy nagrodzony otrzymał 3600 złotych. kancelaria Sejmu informuje, że nagrody były wypłacane przede wszystkim pracownikom obsługi i straży marszałkowskiej.

Biuro sejmowe tłumaczy, że nagrody "zostały wypłacone za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej, w tym wniesienie znacznego wkładu pracy w wykonanie szczególnie istotnych zadań dla Kancelarii Sejmu".

"Super Express" przypomina też, że wielu pracowników Kancelarii Sejmu otrzymuje miesięczne premie w wysokości 800 złotych. Więcej w dzisiejszym wydaniu gazety.


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Sprawiedliwość społeczna PIS - zabrać im i dać nam :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

taka była radość jak Nowak zegarka nie wpisał  ;)

a tu SZYSZKO zapomniał o majątku za kilkaset tysięcy i co ? 

co tam pisuary to mają być te standardy ?

 

 

http://natemat.pl/185149,minister-szyszko-znowu-pod-lupa-cba-tym-razem-nie-wpisal-do-oswiadczenia-majatkowego-kolekcji-poroza

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak pomoc społeczna nie daje rady to trzeba tą instytucje naprawić.

Ci co maja kase własnie są głównymi fundatorami 500+ i ida po swoje. Nieroby natomiast biarąc 500+ siegaja po cudze i jak pisałem jest to patologia.Po wtóre patologia jest stworzenie systemu w którym nie opłaca sie pracować.. Po trzecie - jeśli pochwalasz kobiety rezygnujace z pracy , to tez jest patologia.

Po czwarte - jesli jedni rezygnuja z pracy a na ich miejsce przychodzą inni to nie ma to zadnego wpływu na bezrobocie bo sie bilansuje. Gdy kiedys odchodzili z pracy, dostawali zasiłek i to wszystko. Teraz gdy panienka której nie chce sie pracować zwalnia sie, dostaje zasiłek mimo że ma już źródło utrzymania w postaci 500+. W zwiazku z tym państwo a co za tym idzie podatnicy muszą na to łozyć.Tak wiec jest zwiększony socjal co wcale nie koresponduje z deklaracjami prawicowości a jest wręcz przejawem lewactwa. Patologia bym tego nie nazwał ale problemami z tożsamoscią i zidioceniem - napewno

 

Prawda  jest  taka  że 500+  pomaga  wielu  rodziną  wyjść  z niebytu

I na szczęście  twoje zdanie na ten temat jest  tyle  warte  co zeszłoroczny  śnieg

:D :D :D

:D :D

:D

 

 

ps.

Popracuj  nad ortografią 

Czepicie  się  innych  a sami  same  byki  walicie

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

gdzie tu widzisz błędy ? 

 

 

popatrz lepiej na to ;  :D

 

 

A co  nie są  dowodem ?????

 

A może  warszawiacy  nie życzą  sobie   manifestacji   Komitetu  obrony darmozjadów  a i  tak  strajkóją

Albo    śmiecących  nauczycieli  gimbazy

 

 

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

 

Prawda  jest  taka  że 500+  pomaga  wielu  rodziną  wyjść  z niebytu

I na szczęście  twoje zdanie na ten temat jest  tyle  warte  co zeszłoroczny  śnieg

:D :D :D

:D :D

:D

 

 

ps.

Popracuj  nad ortografią 

Czepicie  się  innych  a sami  same  byki  walicie

 

Jak się nie wie co odpowiedzieć to opinia jest wtedy nic nie warta? Wypisz wymaluj minione czasy. :P

Jeśli jesteśmy już przy ortografii. Powinno być - .........pomaga wielu rodzinom ....... Natomiast z rodziną to możesz np. pojechać na wakacje. :D  :D  :D

Co oznacza  "wyjść z niebytu"?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ostatnio jakiś ksiądz w tv mówił że te miesięcznice przypominają pewnego rodzaju obrzęd pogański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj