nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5575

Ale Ulman dzieciaku samoocena piszę się inaczej :)(pomagam chorym to podpowiem odmiana dzieciaku :)

O Nieomylny! 

Racz nam ciemnym odpowiedziec jak pisać się powinno "samoocena". W swej wspaniałomyślności wiedzy nam nie szczędź !!!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ależ marko nie jestem, jak dzieciaku :), podobno prawdziwy chłop płacze. No ,ale to ciebie i Ulmana nie dotyczy. Bo jak eunucha??? :) Jak Ulman nie wiesz?? Po tylu lekcjach nieuku nie wiesz??? Wstyd Idź poucz się dzieciaku :) ,,Inteligencja" spod baru :)

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

mareczek, nigdy nie myslałem że ucieszę się na twoją obecność na forum ale dziś kolega @Wozak o mało nie zgwałcił mnie intelektualnie więc mimo dzielących nas różnic cieszę się niezmiernie. :D

Jak to było z tym lotem z Londynu? Antoni twierdzi ze wszystko było ok tylko negocjacje kto ma czym lecieć trwały godzine. Oni juz we własnym gronie nie mogą sie dogadać czy po prostu nie było prezesa i nie było komu zadecydować?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Hubertuss no i mają rację, że tak mówią. Wybory wygrane to w imieniu Polaków sprawuje  władzę. Zaklinasz rzeczywistość jak marko. On tez by chciał wmówić wszystkim, że ta wygrana to nie wygrana. Wyborców poszło powyżej 50% uprawnionych. Wybory są ważne. Wola Narodu jasna. O czym tu pisać? Boli Was, że przegraliście. I to jest problem platfusów :)

 

Nie mają racji Bo to nie cały suweren dał im władzę tylko jego cześć. Więc powinni mówić, że sprawują władzę i spełniają wolę części suwerena to znaczy ich wyborców. Mówienie przez pis, że to suweren czyli cały naród ich wybrał i wolę suwerena czyli całego narodu sprawują to po prostu nadużycie.

 

Ciekawe czemu nikt nie podważa obecności w UE , skoro ci co w referendum unijnym byli na nie , oraz ci co z rożnych względów nie brali w nim udziału, stanowili większość obywateli RP mających prawo do glosowania ?

Co gorsze , przeciwna akcesji większość ,musi respektować warunki stawiane im przez mniejszość , niekiedy bardzo idiotyczne .

 

Tak jak wyżej. Ta sama zasada. Po referendum nikt z euro entuzjastów czy tam zwolenników wstąpienia do UE nie mówił, że suweren czy cały naród czy lud tak chciał. Tylko, że według obowiązujących zasad wygrali zwolennicy wejścia do UE. A sami zwolennicy wejścia a suweren to duża różnica.

 

Teraz mamy następny kabaret jak to cześć delegacji rządowej z Wielkiej Brytanii chciała lecieć samolotem na stojąco. Jak w mpk. Całe szczęście, że pilot był cywilem i pogonił hołotę. Bo była by następna tragedia. Widać jakich mamy ludzi w rządzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Kałmuk jak widzę się pojawił :),i udaje, że muzyki słucha. Azjata z takim brakiem rozumu jak ty co najwyżej może na obrazki popatrzeć. Jeśli coś zrozumie :) No Kałmuk opowiedz co widziałeś na tym filmie? :) wysil ten pustą przestrzeń Kałmuku? Na to chyba cię stać azjato? :)No to opowiedz coś śmiesznego jak ty to potrafisz. Możesz o tym gorącym uczcuciu między Kałmukami, bo jednego tam nie było , a twoją rodziną. :) Rodziny chyba się nie wyprzesz Kałmuku? :)


 


Nie Hubertuss władze mają całą . jeli tego nie rozumiesz to zgłoś się do SN i ci wytłumaczą jak działa prawo wyborcze. Naród w wyborach przez głosowanie uprawnionych obywateli oddał głos na Pis. Czy ci się to podoba czy nie. I mają całą władzę. I bardzo dobrze. Dosyć już tych oszustów, złodziei, bandytów od palatfusów i peselu. I tyle. I nie pisz ty bzdur o nadużyciach bo takiego złodziejstwa jakie było za tej bandy lewaków i liberałów to teraz nie ma.

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Oczywiście, że mają władzę. Ale ty nie potrafisz zrozumieć, że nie od całego narodu. Bo cały naród na nich nie głosował. Wygrali wybory. Ale cały naród nie popiera tego co robią. Więc nie mogą mówić, że spełniają wolę suwerena. Bo to nie prawda. Kiedy to pojmiesz? Nawet w Rosji na Putina nie głosuje cały suweren. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

To ty nie rozumiesz, że zgodnie z prawem wyborczym mają władzę. A znasz kogoś kto ma 100% głosów wyborców? Przestań duby smolone pleść. Takie rzeczy tylko w ZSRR bo nawet w PRL było 99 % :) Wasza frustracja na punkcie przegranych wyborów osiagnęła to , że sami wierzycie, że wygraliście :) Ale to się leczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

Teraz mamy następny kabaret jak to cześć delegacji rządowej z Wielkiej Brytanii chciała lecieć samolotem na stojąco. Jak w mpk. Całe szczęście, że pilot był cywilem i pogonił hołotę. Bo była by następna tragedia. Widać jakich mamy ludzi w rządzie. 

 Ja już sam nie wiem co o tym myśleć . Piszesz że rząd , ze następna tragedia , że w jednym samolocie najważniejsi ludzie .

A nie tak dawno ,ze to marionetki , sterowane przez J.Kaczyńskiego , ktorego podobno tam nie było .

Więc w koncu jak to jest , byli w Londynie rządzacy , czy też ich tam nie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Napisałem delegacja rządowa. W takiej delegacji mogą być rożni ludzie. Poleciała sekretarz Kaczyńskiego pani Szydło. I iluś jej podwładnych.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Widać jaki punkt spojrzenia. Chciałby nowej katastrofy, ofiar. Wróżenie z fusów. Przegrana wyborów odcisnęła piętno na całej formacji platfusów. Zaklinanie rzeczywistości trwa w najlepsze :) Doprowadziła do obłędu platfusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 widać dzisiaj pismaki mają wirusa bo niczego nie kumają  :D

 w smoleńsku też go nie było a sterował przez telefon tuż przed 

 

 katastrofy to chcieli ci co tam byli no ale kapitan wykonał zadanie 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wiem może i jesteś platfusem bo to co tutaj wypisujesz może świadczyć o obłędzie. Ja tam niczego nie chciałem. Ale widać chcieli ci co się do samolotu pchali. Gdzie już miejsc dla nich nie było. Może chcieli ci co im na to pozwolili. Teraz już nie da się zwalić na Tuska. Bo wszędzie jest pis. I to pis organizował ten lot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Napisałem delegacja rządowa. W takiej delegacji mogą być rożni ludzie. Poleciała sekretarz Kaczyńskiego pani Szydło. I iluś jej podwładnych.

Dobrze ze trasa inna i nie brali przykładu z dawnych reprezentantów PO , nie wiem też czy były okrzyki -Niech żyje Królowa

Jana Rokitę wyprowadzono w kajdankach z samolotu na lotnisku w Monachium. 

 

Jacek Protasiewicz według niemieckiego "Bilda" przybył na lotnisko we Frankfurcie pijany, po czym wdał się w awanturę z celnikami. Miał między innymi krzyczeć "Heil Hitler"

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wszystko to prawda ale jaki to ma związek z zespołem ''samobójców smoleńskich'' ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Protasiewicz czy Rokita raczej nie doprowadzili by do wypadku samolotu. Ale nadmiar pisowców na pokładzie plus wojskowy pilot gdyby był. Mógł by stworzyć mieszankę niebezpieczną. Dlatego dobrze, jak pisałem, że pilot był cywilny i ich pogonił. Bo pilot wojskowy musiał by lecieć nawet z nadmiarem. tak jak w Smoleńsku musiał lądować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 Ja już sam nie wiem co o tym myśleć . Piszesz że rząd , ze następna tragedia , że w jednym samolocie najważniejsi ludzie .

A nie tak dawno ,ze to marionetki , sterowane przez J.Kaczyńskiego , ktorego podobno tam nie było .

Więc w koncu jak to jest , byli w Londynie rządzacy , czy też ich tam nie było ?

Rżadzący to za duzo powiedziane - niech będzie że byli tam pełniący funkcje w rzadzie. 

Ja bym nie dramatyzował że coś im groziło. Bałagan jest na porządku dziennym i nie jest groźny Zamachu też  nie mogło być bo przecież Antoni był na pokładzie a sam by siebie nie wysadził ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Jak widać platfusy niczego się nie nauczyły. No, ale jak miały jak do tego trzeba coś umieć :) No oprócz Sieg Heil Protasiewicza faszysty od platfusów :) To u nich naturalne  w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ulman kałmuku jak się pisze rządzący? Naucz się czegoś rogacizno kałmucka :) Znowu błąd. I to jest merytoryczna wypowiedz kałmuka, który pisać nie umie. Czytanie to zupełna fanaberia :) Ale ciul drewniany... :) Ulman kałmuku, a podpisać się umiesz? :) Czy trzy krzyżyki stawiasz? Ha ha ha, nikt tak jak ty nie potrafisz mnie rozbawić analfabeto kałmucki :) No jeszcze ten niewydarzony hubertuss.... :) 

Edytowano przez Wozak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj