Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11842 odpowiedzi na ten temat

#9221 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 październik 2016 - 07:01

https://video-waw1-1...ad0&oe=57FF52C1

warto obejrzeć bo niektórych pamięć zawodzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 09:46
  •  

#9222 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2016 - 08:01

Nie mam czasu odpowiadać na peowską propagandę,(peowiak może to wykożystać,ale nie dbam o to)więc będzie zwięzle :)

Was nie popierają żadne media,w pełni Polskim kapitałem,i tu dla przeciętnego wyborcy powinien włączyć się sygnał,mając na uwadze streszczoną historię ich rządzenia,czyje interesy ta grupa wspiera.

No tak ty jako wzięty pisuar wolisz by cię nawet te media okłamywały. Ważne, że Polskie. Co z tego, że tvp jest z polskim kapitałem. Skoro zakłamuje rzeczywistość. Dla mnie nie ważny jest kapitał. Liczy się wiarygodność. Dlatego oglądam np Wydarzenia, Fakty i Wiadomości i na tej podstawie wyrabiam swoje zdanie na temat rzeczywistości. Ty oglądasz polskie media, które cię okłamują a potem wypisujesz tu bzdury.

Więc wiele czasu mi nie zajęło by ci odpowiedzieć. Najwyżej minutę.

#9223 Share Roxer

Roxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 13 październik 2016 - 08:30

Zachęcam do podpisania petycji przeciwko CETA:

https://dzialaj.akcj...tm_source=akcja

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#9224 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 13 październik 2016 - 08:39

No tak ty jako wzięty pisuar wolisz by cię nawet te media okłamywały. Ważne, że Polskie. Co z tego, że tvp jest z polskim kapitałem. Skoro zakłamuje rzeczywistość. Dla mnie nie ważny jest kapitał. Liczy się wiarygodność. Dlatego oglądam np Wydarzenia, Fakty i Wiadomości i na tej podstawie wyrabiam swoje zdanie na temat rzeczywistości. Ty oglądasz polskie media, które cię okłamują a potem wypisujesz tu bzdury.

Więc wiele czasu mi nie zajęło by ci odpowiedzieć. Najwyżej minutę.

To wskaż prozę wiarygodne zrudła :P ;) ;)   jak obie na podstawie tych mediów swoje zdanie wyrabiasz to nie jest ono Twoje B)

#9225 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 13 październik 2016 - 11:03

Staszku to troszkę nie tak. Człowiek wyrabia sobie zdanie , sąd na dany temat korzystając z dostępnych informacji oraz wiedzy jaką posiada (nie mylić z wykształceniem  odebranym). Zbiera te informacje i jeżeli jest to więcej źródeł , tym lepiej. Na tym etapie powinno go grzmocić czy jest to źródło wiarygodne i kto ustalał kategorię wiarygodności. Jeżeli jest podatny na manipulację i socjotechniki to i ta za chwilę określi źródła które mu pasują, albo są zgodne z jego wizją świata.

Potem jest ważny etap czyli dyskusja. I tu, w tym momencie jest szansa aby spotkał się z różnymi innymi informacjami i nawet jeśli w początkowym procesie nie miał wiedzy na dany temat, to może ją poszerzyć korzystając z tej wnoszonej przez innych dyskutujących. Jest tylko jeden warunek ( i to dotycz wszystkich uczestników), zwroty typu g.. wno wiesz nie pływają pozytywnie na możliwość perswazji swym oponentom.  

#9226 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 13 październik 2016 - 11:52

Bardzo mądrze to opisałeś B)

#9227 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 13 październik 2016 - 12:05

To wskaż prozę wiarygodne zrudła :P ;) ;)   jak obie na podstawie tych mediów swoje zdanie wyrabiasz to nie jest ono Twoje B)

Żródeł jest wiele ale swoje zdanie powstaje poprzez samodzielny proces myslowy

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#9228 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 13 październik 2016 - 13:13

https://video-waw1-1...ad0&oe=57FF52C1

warto obejrzeć bo niektórych pamięć zawodzi

co niby mam ogladnac jak tam nic nie ma ???

alamo jako pisomatol nawet nie wiesz co to bylo POW-peowiak to byl czlonek tej organizacji-https://pl.wikipedia...izacja_Wojskowa

duda sie odnalazl-byl na meczu, na szczescie w 94 min opuscil loze i sie udalo.

broszka bedzie budowac domy za pol darmo-jedne nawet niedaleko mnie, wiec jak bedzie cos widac z krzakow za pare lat to dam cynk, co wy na to ze budowa bedzie finansowana ze sprzedazy panstwowej ziemi-to przeciez wyprzedaz polskiego majatku narodowego, gdzie wasz kwik pisowcy

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#9229 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 13 październik 2016 - 13:37

Generalnie jestem za tym aby powstawały lokale komunalne, ale komunalne bo rzeczywiście są potrzebne z wielu względów. Jestem natomiast troszkę wku..wiony pomysłem by państwo, czyli my wszyscy, występowali w roli banku dającego kredyt hipoteczny bez zobowiązań do jego spłaty. 

A kolejna kwestia to możliwość wykupu po 30 latach, i tu pytanie czy znowu nie opchną całego bloku z mieszkańcami jakiejś ekipie i drugie jak wyobrażają sobie przeniesienie własności lokalu bez gruntu na jakim stoi?

#9230 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 13 październik 2016 - 13:49

Żródeł jest wiele ale swoje zdanie powstaje poprzez samodzielny proces myslowy

Niby tak ale nie w Twoim przypadku ;) zobaczmy chociażby dzisiejszy dzień zatrzymano kilka osób podejrzanych o poważne przetępstw w otoczeniu PO no ale wasz proces myślowy wmawia Wam że to odwracanie uwagi np od Trybunału Konstytucyjneg a może nawet aborcji :rolleyes: :P :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9231 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 13 październik 2016 - 14:02

http://www.ppr.pl/wiadomosci/protest-rolnikow-w-warszawie

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#9232 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1006 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 13 październik 2016 - 14:51

https://www.youtube....h?v=K6uQ6N-qXuw

https://www.youtube....h?v=BnZJckm7DOs

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#9233 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 13 październik 2016 - 15:28

Nie wiem co miałeś na myśli wklejając te taśmy ale zrobiłeś dobrze. Z tych taśm wynika że Kulczyk, pomimo że lubił chlapać ozorem i puszyć się w towarzystwie, był bardzo dobrym strategiem. Tu Ulman na pewno się zgodzi z moją tezą, że wykorzystując osłabienie i wewnętrzny roz..piździel nadarzała się okazja wy.chać naszych sąsiadów. Wynająć magazyny, obrócić towarem a z zysku dać na Barbórkę naszym górnikom żeby znowu nie palili opon w Warszawie. Z tego co słychać na taśmach chciał w ten ryzykowny interes wciągnąć niemiecki bank, czyli w razie czego odciąć nitki naszego finansowania i krzyknąć to nie nasza ręka. Tani prąd z istniejących elektrowni bez konieczność budowy na łeb l szyję naszych atomówek.

Chyba spodziewał się, albo liczył że dostanie ochronę naszych służb w tym interesie. I teraz najlepsze, skoro nie powiadomili o korupcji w PSE to znaczy że Sikorski nie potraktował go poważnie albo służby prowadzą inną grę. 

#9234 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.

Napisany 13 październik 2016 - 15:52

Dotychczas dla KOD-u każdy pretekst był dobry by protestować , ale teraz w sprawie CETA  dziwnie cicho .

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#9235 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 październik 2016 - 16:07

Przecież Soros nie zapłaci KODofilom za parady przeciw CETA .

Na umowie CETA tacy hochsztaplerzy jak żyd Soros zarobią miliony .

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#9236 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1006 postów

Napisany 13 październik 2016 - 16:12

https://www.youtube....h?v=7hupH2v2HMM

https://www.youtube....h?v=oPQbAf6HF8I

Edytowany przez marekfarmer, 13 październik 2016 - 16:14.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#9237 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 13 październik 2016 - 16:29

To komu teraz płaci Sorros aby Polska ratyfikowała tę umowę? Przecież komuś musi płacić inaczej nie byłby sobą! 

#9238 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 13 październik 2016 - 16:36

No jak komu płaci rządowi i posłom pisu. Przecież oni za tym głosowali a rząd popiera.

Staszku jak pisał ci kiedyś marko kolo nie gwałć nas swoją inteligencją. To co tu wypisujesz jest naprawdę uwłaczające dla twojej osoby. Otóż zdanie wyrobione w tym przypadku na podstawie tych trzech programów informacyjnych zawsze będzie moje. Nie zależnie jakie tam padną informacje to zdanie na ich temat zawsze będzie moje.

Który z nas napisał, że zatrzymanie jakichś tam osób podejrzanych o poważne przestępstw jak piszesz. Naszym zdaniem jest z powodu odwrócenia uwagi od TK czy aborcji? Nie dość, że próbujesz błysnąć inteligencją ośmieszając się. To jeszcze widzisz coś czego nie ma i próbujesz z tym dyskutować. Nie wiem o jakie poważne przestępstw ci chodzi? Ale jeśli o najbogatszą urzędniczkę w kraju. Jak nazwały ją media. To jeśli jest winna powinna iść siedzieć koniec i kropka. Pytanie jest tez takie czy ona tam nie pracowała dłużej niż rządzi po?

Mieszkanie plus to nic innego jak odgrzanie starego pomysłu na TBS. Z tym, że za budowę teraz ma płacić państwo z naszych pieniędzy. A wtedy płaciły samorządy. Jakieś tam mieszkania pewnie powstaną. Jednak furory to nie zrobi. 20 zł za metr daje za 50 m2 1000 tys zł. Do tego woda, ścieki prąd, gaz, śmieci. To wyjdzie 1200 - 1300. A więc cena wolno rynkowa praktycznie. Jeśli z wykupem to gdzieś koło 1500. A więc praktycznie taka sama cena jak by ktoś kupił mieszkanie o tej powierzchni na kredyt na 30 lat. To dużo szumu o nic. A biednych i tak nie będzie na to stać. Nie wspominam już o tym, że małe miasta tez nie będzie na to stać. Bo rząd niby chce powołać państwowego dewelopera, który to zbuduje. Ale  nikt nie mówi skąd kasę wezmą.

Po co KOD ma protestować przeciw CETA? Być może oni CETA popierają podobnie jak pis. Nie przyszło wam to do głowy do waszych ciasnych główek? Tak się z tego KODu śmiejecie. Jeśli wam CETA nie pasuje wyprowadźcie na ulicę po 100 tys ludzi i protestujcie. Może rząd was się przestraszy i posłucha. Tak jak protestujących nie dawno kobiet się przestraszył i posłuchał.

Edytowany przez hubertuss, 13 październik 2016 - 16:37.

#9239 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1006 postów

Napisany 13 październik 2016 - 16:39

https://www.youtube....h?v=V1Qw6q5ahN4

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9240 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.

Napisany 13 październik 2016 - 16:56

hubertuss Właśnie oto chodzi że Komitet Obrony Demokracji  nie protestuje w obronie demokracji . Tylko w obronie interesów grup które KOD stworzyły .

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .