nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6400

Tu pasuje jak nic rozmowa gen Maczka z płk Skibińskim. 

„Tylko krowa nigdy nie zmienia swoich poglądów”. Na to generał, patrząc Skibińskiemu w oczy, odparł: „A świnia zawsze”. 

Jak Skibiński wyszedł na zmianie poglądów i zaufaniu komunistom- tragicznie. Podobnie jak Rozwadowski na zaufaniu Piłsudzkiemu.

To sobie pohejtowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Zaraz PISiaki napiszą że pisał prawdę ale pewnie ruski wywiad grozi mu śmiercią lub kalectwem i się wycofuje, :blink: 

Tak czy inaczej Antonii Smoleński musi jego wypociny przeanalizować bo takie rzeczy łyka jak małpa kit. Jeszcze nie raz będą z różnych stron pojawiać sie takie "podpuchy" bo  rządzącym zależy by temat się nie wyczerpał.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A to tylko świadczy o wartości całej książki Rotha. Jak na podstawie podpuchy BND można napisać nie tylko artykuł ale całą książkę. Zawrzeć w niej pracę śledczą i wnioski. Ciekawe jak długo rżeli ze śmiechu analitycy BND po lekturze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker stwierdził, że odszedł człowiek, który dla wielu był bohaterem,

Donald Trump nazwał Fidela Castro brutalnym dyktatorem, który przez prawie sześć dekad gnębił własny naród. – Dziedzictwo Castro to rozstrzeliwania ludzi, kradzieże, niewyobrażalne cierpienie, bieda i zaprzeczenie podstawowych praw człowieka – ocenił.

dobra zmiana w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A co nie tak Juncker napisał? Na Kubie Castro ma dalej bardzo wielu zwolenników którzy uważają go za bohatera.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Kiedyś Castro powiedział że wszyscy rewolucjoniści powinni wziąć z niego przykład i pójść za nim - po czy wziął się i umarł. Czekamy na kroki kolegów rewolucjonistów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

To by wychodziło że Fidel woła już i Kaczyńskiego. Mamy wszyscy nadzieję że nie będzie musiał długo czekać na "prawdziwego rewolucjonisty" z krainy nad Wisłą. 

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ten pan powinien być przymusowo leczony za te herezje co głosi ;) B)  gdyby on był przy władzy to większość ludzi by jeszcze w jaskiniach siedziała :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

staszek nic nie bój - twoi wybrańcy powoli ale z uporem prowadzą nas właśnie w stronę "jaskiń".

 

A w kwestii tematu - co powiecie o zachowaniu maliniaka w ciągu kilku ostatnich dni? On miał jakieś badania robione? Bo zachowuje się jak osoba upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Śniegu w górach brakuje i chłopina nie może pośmigać na stoku, to jeździ byle gdzie i pier**li od rzeczy. Badania? A to coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No ten pan powinien być przymusowo leczony za te herezje co głosi ;) B)  gdyby on był przy władzy to większość ludzi by jeszcze w jaskiniach siedziała :P :P

 

Powinien  być  leczony  ale  na szczęście  jego  nikt  do  władzy  nie   wybierze  do  Parlamentu  UE  Dostał  szanse  którą zmarnował  miał  rozwalić  UE  a jak na razie  nic  w tym  kierunku  nie  zrobił  tylko  sepleni  jakieś  bzdury

I  przynosi  Wstyd  Polsce  i  Polakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Prezydent robi swoje czyli godnie reprezentuje urząd tu w kraju a także Polskę na arenie międzynarodowej. Taka jest moja wersja i będę się jej trzymał wysoki sądzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer przecież to żenada. Już nawet twórcy tych durnot nie potrafią się z tymi cieniami merytorycznie zmierzyć. Tylko głupie miny robią Kolejna rzecz na poziomie przeciętnego wyborcy pisu. Weź lepiej jakąś książkę poczytaj czy idź z kolegami na piwo. Zamiast te durnoty oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Nie  Durnoty  tylko  szczera  prawda   to  jest.

A książki  Czytam  Ostatnio  Przeczytałem 

Niebezpieczne  Związki  Andrzeja  Leppera  Kto  naprawdę  go  zabił ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

staszek nic nie bój - twoi wybrańcy powoli ale z uporem prowadzą nas właśnie w stronę "jaskiń".

 

A w kwestii tematu - co powiecie o zachowaniu maliniaka w ciągu kilku ostatnich dni? On miał jakieś badania robione? Bo zachowuje się jak osoba upośledzona.

 

Nie wiem czy mial robione ale Tobie by sie przydało zrobić czytając Twoje posty widać że masz problemy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jaka prawda, że se koles głupie miny robi? Jak to prawda? Na jaki temat. Gdyby ktoś kto robi te durne filmiki miał mózg to by próbował te cienie merytorycznie ośmieszyć. Ale, że nie ma mózgu to jest w stanie zareagować co najwyżej na poziomie małpy. Która też merytorycznie nic nie powie. A swoje reakcje i nastroje jest co najwyżej w stanie przy pomocy min i gestykulacji okazywać. Nie wklejaj więc tu tych filmów na poziomie małp robionych. Bo one nie świadczą źle o tych cieniach. A jedynie o durniach, którzy je produkują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Szkoda że piss chce żebyśmy się bardziej z rosyjską stroną łączyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

No ten pan powinien być przymusowo leczony za te herezje co głosi ;) B)  gdyby on był przy władzy to większość ludzi by jeszcze w jaskiniach siedziała :P :P

Ostatnio nie byłeś w stanie podać żadnych argumentów więc może teraz się wysilisz? Jestem nawet w stanie zrozumieć że komunistyczno socjalistyczny umysł wyborcy PIS nie jest w stanie sie zgodzić z JKM ale nadal licze że jakieś argumenty za swoim zdaniem masz . Dasz radę merytorycznie obalić teorię zawarte w tym artykule czy nadajesz sie co najwyżej do obalenia flaszki?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj