Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11512 odpowiedzi na ten temat

#8721 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 11:42

A czym ścinał te krzaki na wys. 2.5 metra od ziemi ?

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:42
  •  

#8722 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 11:49

Powinieneś do nich dołączyć

A ja niby do czego miałbym tam być potrzebny? 

Tam jest jeszcze trochę miejsca dla innych zwolenników teorii zamachu. Może właśnie dla ciebie staszku ;) , przecież nic złego się nie stanie. 

#8723 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 11:58

. Samolot przed uderzeniem w brzozę ciął krzaki i inne mniejsze drzewa. W minimalnym najniższym punkcie ścinał krzaki na wysokości 2,5 m od ziemi. Na jego drodze nie było nic tak grubego jak ta brzoza. Dlatego leciał. Ale te krzaki uszkadzały go nieznacznie. W necie są dostępne zdjęcia tych drzew i krzaków przyciętych przed uderzeniem w brzozę. Potwierdza to wielu ludzi w tym rodziny ofiar, które były na miejscu. Gdy samolot uderzył w brzozę już się zaczynał wzbijać. Gdyby nie brzoza samolot by odleciał. Oczywiste jest więc, że te mniejsze drzewa czy krzaki mogły oderwać od samolotu jakieś mniejsze elementy. Tym bardziej, że miał już wysunięte podwozie i klapy. Zresztą napisałem wyraźnie mniejsze drzewa i krzaki. A nie krzaki. 

Podejrzany jest tez zając który w owym czasie wykonywał stójkę wypatrując samicy skłonnej uchylić mu szpary , lub dzik pędzący na spotkanie ulubionej lochy.

Przecież to była wiosna , a wtedy każdemu ...... jak sosna.

A sosna to przecież drzewo.

Edytowany przez scoffer, 16 wrzesień 2016 - 11:59.

#8724 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1486 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 12:03

Widzisz gdybyś nie był stronniczy to byś tych bzdur nie wypisywał dużo ludzi doszło do wielkich pieniędzy dzięki tym którzy byli wówczas u władzy i teraz boją się że prawda ujży światło dzienne i oni najwięcej hałasu dziś robią próbując ośmieszyć obecną władzę to sposób stosowany od dawna

Tam jest jeszcze trochę miejsca dla innych zwolenników teorii zamachu. Może właśnie dla ciebie staszku ;) , przecież nic złego się nie stanie. 

Ja wiem, że nic innego ci nie zostało tylko obracać to w żart. Teoria zamachu i wybuchów wali się. W zasadzie to sami twórcy ją obalają podając tyle faktów wzajemnie wykluczających się. Udowadnianie obecności Błasika i fałszerstwa to teraz temat zastępczy. By nie mówić o wybuchu, którego nie da się udowodnić trzeba podrzucić społeczeństwu inny wątek.

Staszku ja wiem, że człowiek wyprany propagandowo przez pis nie dopuszcza do siebie innych faktów. Wmówiono ci, że były wybuchy, których liczba się zmieniała. I ty tylko tyle wiesz. Ja się mogę puknąć w głowę nie ma sprawy. Ale ty musisz się dobrze rozpędzić i z barana porządnie w ścianę wyrżnąć może ci ten mózg zaskoczy. Bo na razie to sam brednie piszesz. Samolot przed uderzeniem w brzozę ciął krzaki i inne mniejsze drzewa. W minimalnym najniższym punkcie ścinał krzaki na wysokości 2,5 m od ziemi. Na jego drodze nie było nic tak grubego jak ta brzoza. Dlatego leciał. Ale te krzaki uszkadzały go nieznacznie. W necie są dostępne zdjęcia tych drzew i krzaków przyciętych przed uderzeniem w brzozę. Potwierdza to wielu ludzi w tym rodziny ofiar, które były na miejscu. Gdy samolot uderzył w brzozę już się zaczynał wzbijać. Gdyby nie brzoza samolot by odleciał. Oczywiste jest więc, że te mniejsze drzewa czy krzaki mogły oderwać od samolotu jakieś mniejsze elementy. Tym bardziej, że miał już wysunięte podwozie i klapy. Zresztą napisałem wyraźnie mniejsze drzewa i krzaki. A nie krzaki. 

Podsumowując teoria zamachu się wali. Jest obalana przez samych jej twórców, którzy swoimi wywodami potwierdzają to co ustaliła komisja rządowa co pokazałem w wcześniejszym poście. Niestety widać też wyraźnie, że udzie którym zamach wbijano do głów latami nie mogą się z tym pogodzić. 

Proszę zacytuj post gdzie twierdzę że były wybuchy bo chyba Ty tylko tak uważasz więc nie manipuluj faktami jak Twoi pracodawcy ;) ;) ;) :P

#8725 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 13:33

Ja tak nie uważam. Wybuchy to bzdura. Ale uważa tak szef partii którą ty popierasz. W sumie to ci się nawet nie dziwię, że w to nie wierzysz lub przynajmniej się nie przyznajesz. Tak naprawdę w te wybuchy nie wielu wierzy, tak samo jak w inne formy zamachu. Tu chodzi o ferment. Ma być zamieszanie i temu to wszystko służy.  masz rację pis robi dzisiaj najwięcej hałasu. Nikt nie próbuje ich ośmieszać. Oni sami się ośmieszają. Misiewicz inne przykłady kolesiostwa i kumoterstwa. Całkiem możliwe, że wczorajsze występy cyrkowców od Macierewicza miały przykryć medialnie odwołanie Jackiewicza. panowie w pise o koryto się żrą i Dawid Jackiewicz został zakablowany do prezesa, że niby swoich pcha. Teraz przyjdzie na jego miejsce inny co będzie za tych od Jackiewicza swoich wsadzał. Prezesie będący po kilka miesięcy na stołkach, co chwila kompromitacja, błędne decyzje. Ta władza kompromituje się sama. 

Długo czekać przykład z dzisiaj. Transportowcy napisali list do premier. Aby wzorem pomocy dla Polaków w Anglii pomogła im w problemach z bezpiecznym dotarciem do Cales. Zapytany o to Waszczykowski odpowiedział, aby nie zajmować się sprawami błahymi. Po dwóch godzinach zrobił konferencję prasową, że jednak będą się tym zajmować. Tak kompromituje się co chwila jakiś minister tego rządu.

Edytowany przez hubertuss, 16 wrzesień 2016 - 13:41.

#8726 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 16 wrzesień 2016 - 14:04

Podsumowując nic nowego nie pokazano. Prace rządowej komisji były nagrywane aby wszystko było widać co i jak. Nowaczyk sam przyznał, że przed brzozą 30 i 60 metrów znaleziono tylko dwa kawałki. Co wyklucza wcześniejszy wybuch. O którym zresztą nie było już ani słowa. Widać wyraźnie, że ta komisja plus ekshumacje to paliwo wyborcze dla zmobilizowania elektoratu. 

Tym czasem pisowscy samorządowcy wydają publiczne pieniądze na zakup biletów dla młodzieży szkolnej. Na film science fiction o Smoleńsku.

Ekshumacje, to typowe paliwo i dowód na to, że nic nie robiąc chcą coś robić. Wybuch już jest przeszłością, więc teraz chcą udowadniać nieudolność w ciałach ofiar. Szacunek dla tych rodzin ofiar, które nie wyrażają zgody na ekshumacje. Jeden mąż ofiary stwierdził, że nie wyraża zgody, bo nie widzi związku w jaki sposób ekshumacja żony mogła by pomóc w rozwiązaniu śledztwa. Niestety mohery kupują każdy kit, co Rydzyk powie. Skoro tak, to dlaczego robią aferę, że przez prawie 6 lat modlili się nad grobem, gdzie leży ktoś inny? Powinni wiedzieć, że dla zmarłego już jest nie ważne, czy leży na cmentarzu w rodzinnej wiosce, czy może na cmentarzu wojskowym, lub pałacu. Nie ważne dla niego, czy jego szczątki pochłonęło morze, czy są gdzieś w górach przysypane lawiną, albo głęboko pod ziemią. Ważna dla nich jest pamięć modlitewna - i o tym powinni przypominać.

Co do filmu - wybieram się dzisiaj obejrzeć tą komedię. Zobaczę co wymyślił reżyser, a następnie będę mógł się wypowiadać na jego temat, bo jak nie widzę, to wolę się nie wypowiadać. Zaciekawił mnie tylko patronat prezydenta, oraz recenzja Jarka po premierze, że jest to cała prawda. Skoro prawda, to po co Macierewicz i jego ekipa?

By uwiarygodnić teorię nic nie stania się, proponuję jeszcze przed odlotem wpuścić 3 niezależne od siebie grupy do przeszukania samolotu na obecność materiałów pirotechnicznych. Oczywiście te grupy mają o siebie wzajemnie nie wiedzieć ;)  

Widzisz gdybyś nie był stronniczy to byś tych bzdur nie wypisywał dużo ludzi doszło do wielkich pieniędzy dzięki tym którzy byli wówczas u władzy i teraz boją się że prawda ujży światło dzienne i oni najwięcej hałasu dziś robią próbując ośmieszyć obecną władzę to sposób stosowany od dawna

Kto się boi? Kto kasę zarobił?

Powiem ci kto się boi: PIS. Dlaczego? - bo ich teoria zaczyna się walić i szukają dziury w całym. A te ekshumacje to chyba po to, by terrorystę wśród swoich znaleźć?

Staszek, masz ty rozum? To skorzystaj z niego. Masz wolną wolę? - to wyciągaj wnioski z tego, co się wokół dzieje, a nie jak dziecko 3-letnie wierzysz we wszystko, co ci Rydzyk z ambony i Kaczyński w niezależnych mediach powie

Aby wzorem pomocy dla Polaków w Anglii pomogła im w problemach z bezpiecznym dotarciem do Cales. Zapytany o to Waszczykowski odpowiedział, aby nie zajmować się sprawami błahymi.

Ładne mi to błahe sprawy. Swego czasu jeździłem na prom Dunkierka - Calais. Jak jeszcze po stronie Francuskiej znaleźli jakiegoś uchodźca, to szło się wytłumaczyć, ale jak po stornie Angielskiej, to kierowca szedł do paki. Teraz jest już tak, że nawet żaba jak znajdzie uchodźca, to kierowca odpowiada za przemyt. I gdzie tu błaha sprawa?

A prawda jest taka, że już w latach 2007 jak jeździłem, to ostatni parking był w Belgii, a stamtąd na strzała na prom lub pociąg. Zatrzymałeś się nawet na chwilę przed sklepem, to weszli wycinając dziurę w dachu, albo (ja tak miałem) jeden przecinał linkę celną, wpuszczał pod plandeką uchodźców, a następnie sklejał ją na "superglue". Zorientowałem się, jak mi się coś zaczęło ruszać na naczepie i zgłosiłem to żabom przy odprawie. Jak bym wjechał na prom, to bym był ugotowany.

#8727 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 15:15

Komisja juz wie ze dowodów na zamach nie ma. Muszą siac ferment by cos sie działo ale podaja informacje czesto sprzeczne lub wykluczajace sie. Kilka dni temu winni byli kontrolerzy źle naprowadzajacy samolot a teraz zmiana na rozpad samolotu w powietrzu i awarie generetora i silnika. Na siłę muszą znaleźć jakieś niescisłości bo wyjda na głupków którzy marnuja nasze pieniadze.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8728 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 15:26

straszne awarie wykryli na 2 s przed uderzeniem w ziemię  :D

sporo czasu  mieli na odejście na drugi krąg tylko samolot się nagle  popsuł  ;)

toć to zamach na 100% 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#8729 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1486 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 18:38

Ekshumacje, to typowe paliwo i dowód na to, że nic nie robiąc chcą coś robić. Wybuch już jest przeszłością, więc teraz chcą udowadniać nieudolność w ciałach ofiar. Szacunek dla tych rodzin ofiar, które nie wyrażają zgody na ekshumacje. Jeden mąż ofiary stwierdził, że nie wyraża zgody, bo nie widzi związku w jaki sposób ekshumacja żony mogła by pomóc w rozwiązaniu śledztwa. Niestety mohery kupują każdy kit, co Rydzyk powie. Skoro tak, to dlaczego robią aferę, że przez prawie 6 lat modlili się nad grobem, gdzie leży ktoś inny? Powinni wiedzieć, że dla zmarłego już jest nie ważne, czy leży na cmentarzu w rodzinnej wiosce, czy może na cmentarzu wojskowym, lub pałacu. Nie ważne dla niego, czy jego szczątki pochłonęło morze, czy są gdzieś w górach przysypane lawiną, albo głęboko pod ziemią. Ważna dla nich jest pamięć modlitewna - i o tym powinni przypominać.

Co do filmu - wybieram się dzisiaj obejrzeć tą komedię. Zobaczę co wymyślił reżyser, a następnie będę mógł się wypowiadać na jego temat, bo jak nie widzę, to wolę się nie wypowiadać. Zaciekawił mnie tylko patronat prezydenta, oraz recenzja Jarka po premierze, że jest to cała prawda. Skoro prawda, to po co Macierewicz i jego ekipa?

By uwiarygodnić teorię nic nie stania się, proponuję jeszcze przed odlotem wpuścić 3 niezależne od siebie grupy do przeszukania samolotu na obecność materiałów pirotechnicznych. Oczywiście te grupy mają o siebie wzajemnie nie wiedzieć ;)  

Kto się boi? Kto kasę zarobił?

Powiem ci kto się boi: PIS. Dlaczego? - bo ich teoria zaczyna się walić i szukają dziury w całym. A te ekshumacje to chyba po to, by terrorystę wśród swoich znaleźć?

Staszek, masz ty rozum? To skorzystaj z niego. Masz wolną wolę? - to wyciągaj wnioski z tego, co się wokół dzieje, a nie jak dziecko 3-letnie wierzysz we wszystko, co ci Rydzyk z ambony i Kaczyński w niezależnych mediach powie

Ładne mi to błahe sprawy. Swego czasu jeździłem na prom Dunkierka - Calais. Jak jeszcze po stronie Francuskiej znaleźli jakiegoś uchodźca, to szło się wytłumaczyć, ale jak po stornie Angielskiej, to kierowca szedł do paki. Teraz jest już tak, że nawet żaba jak znajdzie uchodźca, to kierowca odpowiada za przemyt. I gdzie tu błaha sprawa?

A prawda jest taka, że już w latach 2007 jak jeździłem, to ostatni parking był w Belgii, a stamtąd na strzała na prom lub pociąg. Zatrzymałeś się nawet na chwilę przed sklepem, to weszli wycinając dziurę w dachu, albo (ja tak miałem) jeden przecinał linkę celną, wpuszczał pod plandeką uchodźców, a następnie sklejał ją na "superglue". Zorientowałem się, jak mi się coś zaczęło ruszać na naczepie i zgłosiłem to żabom przy odprawie. Jak bym wjechał na prom, to bym był ugotowany.

Kto się boi to widać po tych kabaretach co KOD urządza z błogosławieństwem reszty sfory

Chyba raczej rozumu to mało posiadasz bo łykasz jak pelikan tę propagandę

Zobacz co Szulc wygaduje by Polskę na kolana rzucić Tusk już by im tyłki lizał ale nie PiS im nikt nie podskoczy już część widzi że trzeba się z takim partnerem jak Polska liczyć B)

#8730 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 19:07

Z jakim partnerem? Co ty mówisz czlowieku. Polska ośmiesza się na każdym kroku. Mial być sojusz Wielką brytanią a tu klops i brexit. Miał być sojusz z Węgrami, a tak naprawdę to orban ma nas gdzieś i przy pierwszej okazji nas sprzeda. Instytucje UE na każdym kroku wyliczaja nam łamanie prawa itd. No ale tacy jak ty dalej będą mówić, że Polska wstała z kolan

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8731 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1486 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 19:30

Gdzie oni byli ostatnie 8 lat jak prawa były łamane na każdym kroku? Dziś żadne prawa nie są łamane i każdy dobrze o tym wie bezrobocie spada gospodarka się rozwija

#8732 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 19:35

staszek coś masz nieaktualne dane z tym rozwojem  :D  :D  :D

jakie to prawa były łamane na każdym kroku ? potrafisz coś podać konkretnie ? czy tylko takie pierdu , pierdu w swoim stylu ?  

#8733 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 19:36

Dokładnie Staszku jakie to prawa były łamane przez 8 lat? Bo za pisu zostało złamane prawo podstawowe czyli konstytucja. Już ważniejszych praw do łamania nie ma.

Staszek łyka propagandę jak pelikan. A propaganda pisu jeszcze nie dawno bełkotała coś o zmianie traktatów europejskich z naszymi potężnymi sojusznikami na spółkę. Niestety dwie potęgi tj Czechy i Słowacja nie chcą zmieniać traktatów. W związku z tym na spotkaniu/szczycie w Bratysławie w ogóle o tym nie mówiono. Tak naprawdę największym sojusznikiem pisu w unii była Wielka Brytania. Ale te głupki z pisu cieszyli się z brexitu. Bo w ich ciasnych główkach nie mogło pomieścić się jakie będą tego następstwa dla Polski. Cieszyli się jak dzieci, że unia dostanie prztyczka w nos od anglików. Orban to większy sojusznik Putina niż Kaczyńskiego. Ale o czadzonym przez pis wmawia się, że są jacyś sojusznicy. Żeby nie wyszło, że zostaliśmy sami. Tak naprawdę cała ta grupa Wyszehradzka to zlepek państw o rożnych interesach zrobiony jedynie na potrzeby propagandy.

Edytowany przez hubertuss, 16 wrzesień 2016 - 19:38.

#8734 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1486 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 19:50

Odpowiedz Ty na moje pytanie gdzie pisałem że był zamach ?

Jaka konstytucja w którym miejscu została złamana ?

http://www.polskiera...srednio-421256-

http://biznes.onet.p...cownikow/74j2mc

#8735 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 20:01

http://forsal.pl/art...rka-hamuje.html

#8736 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 20:11

Staszek bezrobocie spadało a pensje a co za tym idzie średnia płaca rosły i za rządów po. Żadna w tym zasługa pisu. 

Konstytucję złamał prezydent nie odbierając ślubowania od trzech legalnie wybranych w poprzedniej kadencji sędziów TK.

Nie wiem czy pisałeś o zamachu czy nie. Nie zamierzam wszystkiego czytać. Bo nawet nie napisałem, że tak pisałeś gdzie kolwiek. Napisałem jedynie, że ci wybuchy, zamach wmawiano przez tyle lat. I albo w to wierzysz albo wstydzisz się przyznać. Ty nawet się nie przyznasz, że w to nie wierzysz. Tak samo jak wielu innych wyborców pisu. W zamach i wybuch wierzy Kaczyński, którego tu z takim zapałem bronisz nie mając żadnych argumentów. 

#8737 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 20:15

Chciałeś kowboju pokazać jak to jest zle , tylko nie zauważyłeś ze to link z maja . 

Wobec czego podaje aktualny z września i z tyego samego portalu .

http://forsal.pl/art...-bez-zmian.html

#8738 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1486 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 20:43

Masz rozum to go używaj :P :P :P :P

#8739 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 20:45

Spotkanie przywódców 27 państw członkowskich UE, bez Wielkiej Brytanii, miało zapoczątkować proces refleksji nad stanem Unii. Wspólne stanowisko w tej sprawie przedstawiła Grupa Wyszehradzka, w której Polska sprawuje obecnie przewodnictwo.

Mam satysfakcję, że właśnie pod polską prezydencją udało się nam przedstawić jako Grupa Wyszehradzka spójny i dobry dokument, w którym określiliśmy to, co w naszej ocenie jest w tej chwili potrzebne do tego, aby UE mogła wyjść wzmocniona z kryzysu, który ją dotknął - powiedziała Szydło na konferencji.

Merkel oceniła, że propozycja "elastycznej solidarności" Grupy Wyszehradzkiej odnosząca się do odpowiedzi na kryzys migracyjny jest "interesująca".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8740 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 21:10

grupa wyszehradzka jest jak yeti-kazdy go zna ale nikt nie widzial.   my mamy obsesje anty-rosyjska a inni na kolanach do moskwy po pieniadze ida, tak naprawde kazdy kraj ma inne interesy i nigdy to nie bedzie spojna grupa.

caly komentarz do katastrofy smolenskiej to ostatnie slowa glownego winnego wypadku-k**wa mac- kiedys sam kropkowalem ale niedawno zauwazylem ze automat sam usuwa.

Edytowany przez jacus, 16 wrzesień 2016 - 21:11.

buk, humor ,seks ,rokendrol.