nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Krassus    97

Jak za rządów PO wklejałem wskaźniki PKB to wtedy ja czytałem, że są nic nie warte bo do garnka ich włożyć się nie da.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

Kilka  tygodni  Temu  pisaliście  jak to  PKB  nic  nieznaczący  wskaźnik  a  teraz  co  innego  dobre  dobre

 

Wklej całą wypowiedź odnośnie pkb, to zobaczymy czego się tyczyło, bo z tego, co czytam, to ty nie wiesz co to jest pkb albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. To tak jak w tym kawale:

- Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają za darmo mercedesy?

- Tak, to prawda, tyle że nie w Moskwie, a w Leningradzie, nie na Placu Czerwonym, tylko na Newskim Prospekcie, nie mercedesy, tylko rowery, i nie rozdają, tylko kradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja tam nigdy nie pisałem, że pkb nic nie znaczy. Jeśli gdzieś tak napisałem. To proszę zacytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ja nie pamiętam  kto  dokładnie  nie chce  mi  się  dzisiaj tego  szukać  ale  było  to  przy dyskusji  o tym jak  PO -'PSL  zadłużyło  Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Ty tylko o jednym. A o tym, jak PIS rujnuje polską gospodarkę, brak inwestycji, przychody prócz tych od Merker (PROW-ów nie liczę) to też nie ma, a na jaki % Merker dała, to też się nie dowiesz. Za to rozchodów jest pełno, gospodarka zwalnia zamiast przyspieszać (w końcu kryzys w Europie się skończył) i wszyscy się cieszą jak małe dzieci, bo Macierewicz się też pięknie śmieje (szkoda tylko, że ten uśmiech jest fałszywy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

No i prywatne wojsko macierewicza będzie mogło być użyte przeciwko obywatelom Polski. 

 

Mam dziwne wrażenie że właśnie na naszych oczach powstaje gestapo. 

 

A nie pomyślałeś, że ludzie będą pobierać wcześniejsze emerytury i pracować?

 

Jakby kogoś zastanawiało skąd ten niższy wzrost gospodarczy. Prosta odpowiedź, wina opozycji.

 

 

 

A powiedział ci ktoś jaka bogata jest Finlandia? Po co przyrównujesz ich do nas? Gdyby pis był odpowiedzialny to obniżył by wiek emerytalny i dał te 500 i na razie spokój z kosztownymi podarkami. Ewentualnie spełnili by jeszcze te obietnice, które mało kosztują jak np odwołanie obowiązku szkolnego dla 6 latków.  Ale oni postanowili szastać p

Prócz umiarkowanego islamu,istnieje jego radykalny odłam,którego zresocjalizować nigdy nikomu się nie udało.Podobnie jest z środowiskiem lewicowo-liberalnym,można stwierdzić że jest tu pewna grupa hipokrytów radykalnych,kółko adoracyjne,tak naprawdę ta lewicowo-liberalna międzynarodówka nie jest i nie powinna być żadnym autorytetem w dziedzinie polityki,zanim ich środowisko nie odpowie za niekończący się ciąg afer i złodziejstwa,albowiem to środowisko o którym Ci pyszałkowie marzą by wróciło,zostawiło Państwo Teoretyczne.Z takimi fanatykami skompromitowanej władzy nie ma najmniejszego sensu prowadzić dysputy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Będziecie dłużej 5 lat fentami robić to się odkujecie, o ile nie będą się psuć i nie staniecie się parobkami germańskiego. Dlamnie za Pisu lepiej się żyje. Jeszcze nigdy nie miałem tyle odłożone na koncie. Jeszcze tamtegorocznych dopłat nie wydałem a już tego roczne są i onw. Dlamnie dobra zmiana trwa nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Ty tylko o jednym. A o tym, jak PIS rujnuje polską gospodarkę, brak inwestycji, przychody prócz tych od Merker (PROW-ów nie liczę) to też nie ma, a na jaki % Merker dała, to też się nie dowiesz

Wyczytałeś to z gazety Wybiórczej.

Zobacz jak niszczyliście Kraj.

727.

Były szef WSI doradza Komorowskiemu »Tu

 

728.

Jedną z ostatnich ustaw (uchwalono 15.IX.2011) przed wybrami jest ustawa poważnie ograniczająca naszą wolność osobistą. Czy wiecie Państwo, że wasze dane mogą być przekazane do Rosji, Chin, Kuby, Białorusi i Wietnamu? Zależy to od widzimisię służb. »Tu

729.

Aleksander Sosna (wiceprezydent Białegostoku) doradca Komorowskiego, obrońcą stalinowskich pomników. (A może odwrotnie – obrońca pomników stalinowskich doradza Komorowskiemu) »Tu O doradzaniu »Tu

 

730.

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał dziś (27.IX – 12 dni przed wyborami) nowelizację, która pozwala na wprowadzenie stanu wojennego, wyjątkowego lub stanu klęski żywiołowej w razie zewnętrznego zagrożenia w cyberprzestrzeni. »Tu Więcej o zagrożeniach zw. z ustawą »Tu

731

Hanna Zdanowska PO (prezydent Łodzi), nie waha się wydać 400 tys. zł za imprezę z okazji zamknięcia dworca Łódź Fabryczna, mimo że miasto oszczędzało ostatnio na oświetleniu ulic, ograniczyło liczbę kursów tramwajów i autobusów, a teraz planuje likwidację dwóch filii MOPS i zwolnienie 100 osób w urzędach pracy. »Tu

 

732.

Na dwa tygodnie przed wyborami rząd Tuska robi przetarg na 43 tysiące telefonów komórkowych, w tym ponad 2100 luksusowych dla urzędników. »Tu

733.

Gigantyczny przekręt. Już wiadomo po co zawłaszczano miejskie spółki. (pkt.100). 4 wiaty przystankowe po 1.85 mln każda. »Tu

734.

Wiele imprez zostało odwołanych bo ktoś się dowiedział że temat nie po myśli PO. Tym razem Łazienki Królewskie w których odbywały się spotkania z Komorowskim, nagle przypomniały sobie że „nie organizują spotkań z politykami” »Tu

735.

Sanepid ukarze piekarza za wizytę Kaczyńskiego. Po to było przejmowanie wszytskich ważnych i mniej ważnych instytucji przez PO (pkt.100) »Tu (Jeśli ktoś ma wątpliwości to 1.Tusk wizytował wytwórnię serów na Podlasiu, także bez fartucha i 2. przypomnijcie sobie jak wyglądają ubikacje w PKP)

736.

Podatek od darmowej porady prawnej? Z ministrem Rostowskim jest to możliwe! »Tu Na zdrowy rozum, prawnik w tej sytuacji powinien wykazać stratę 1f642.png

737.

Dot.439. Rząd odda Unii 5 mld zł. Komisja Europejska podjęła już decyzję i nie zgodzi się na przesunięcie 1,2 mld euro unijnych środków z kolei na drogi – Rząd będzie musiał te pieniądze oddać. Decyzja Komisji Europejskiej już zapadła, ale zostanie ogłoszona dopiero po wyborach w Polsce. Nie tyle powtarzam informację co wskazuję jak manipuluje się opinią publiczną. »Tu Czego jeszcze dowiemy się po wyborach?

738.

Miliony biednych dzieci straciło pomoc finansową. PO mogło podnieść minimalne zarobki (od których te zasiłki przysługują) 2 razy »Tu (Sprytne sformułowany artykuł z którego nie wynika że PIS tego zrobić nie mógł)

739.

Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski otrzymał Korynt, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski odebrał Rogocz, natomiast Złote Krzyże Zasługi przyznano Adamczykowi, Kuszowi i Puszkarzowi. („kumple z boiska Tuska?”) Upadek odznaczeń. »Tu

740.

Skarb państwa narażono na ogromne straty! E-myto nie dla autostrady Kulczyka, przez co cały system jest niewydajny. »Tu

741.

Grad sprzedał resztę mennicy państwowej. Jest to tego typu jedyny w świecie przypadek. »Tu

 

742.

Rząd ogłosił przetarg na nowe dokumenty, który stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Bondaryk (szef ABW) donosi do Tuska i Komorowskiego. »Tu

743.

Specjalna grupa funkcjonariuszy ABW (do 2006 r. nazywana Wydziałem V) dokonała w drugiej połowie lipca 2010 r. niejawnego przeszukania mieszkania Piotra Nisztora, dziennikarza „Rzeczpospolitej” Powodem tego złamania prawa były niewygodne pytania zadane Komorowskiemu zw.z raportem WSI! »Tu

744.

Żeby zwiększyć liczbę sześciolatków posyłanych do szkół, zakazano w przedszkolach nauki czytania. To absurdalne efekty reformy edukacyjnej minister Katarzyny Hall. Mimo tego zakazu wychowawcy uczą maluchy pisania i czytania. Potajemnie. »Tu

745.

Liczba Polaków, którzy z powodów finansowych byli zmuszeni zrezygnować z wizyty u lekarza w 2009 r. wynosiła 13 proc.; obecnie aż 36 proc. Najwięcej osób odwołuje leczenie u okulisty lub dentysty (18 proc.), niewiele mniej rezygnuje z zakupu leków. »Tu Podziękujmy minister Kudryckiej za reformy i komercjalizację, a pozostałym ministrom za ich wspaniałe rządy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Dlamnie za Pisu lepiej się żyje. Jeszcze nigdy nie miałem tyle odłożone na koncie.  

To co ty 2ha obrabiasz że 500+ ci taką dużą różnice uczyniło?

 

@Alamo, - jak juz nikt naszej Ojczyzny nie niszczy to czemu nadal tak kijowo jest?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Kiedyś już prosiłem żebyś filtrował głupiznę którą wklejasz w hurtowych ilościach. Teraz wkleiłeś aferę z doradcą Komorowskiego panem Sosną. 

No to powiedz mi co ma wspólnego przyklejanie do pomnika napisu Bóg Honor Ojczyzna z aferą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Prócz umiarkowanego islamu,istnieje jego radykalny odłam,którego zresocjalizować nigdy nikomu się nie udało.Podobnie jest z środowiskiem lewicowo-liberalnym,można stwierdzić że jest tu pewna grupa hipokrytów radykalnych,kółko adoracyjne,tak naprawdę ta lewicowo-liberalna międzynarodówka nie jest i nie powinna być żadnym autorytetem w dziedzinie polityki,zanim ich środowisko nie odpowie za niekończący się ciąg afer i złodziejstwa,albowiem to środowisko o którym Ci pyszałkowie marzą by wróciło,zostawiło Państwo Teoretyczne.Z takimi fanatykami skompromitowanej władzy nie ma najmniejszego sensu prowadzić dysputy.

 

Parafrazując pierwszą linijkę twego postu. Istnieje głupota, której w pewnym wieku już wyplenić się nie da. Jak ktoś mając dwadzieścia, czy trzydzieści lat jest głupi. To już umrze głupi. Ty jak zwykle nic z sensem tylko ten bełkot od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wiesz, sporo wody to upłynie do momentu aż nastaną następni po pisie, więc nie wybiegaj myślami tak daleko. 

Bo takie sceny:

https://youtu.be/RGuwUBnu20g?t=20

dzięki polityce prorodzinnej będą się zdarzać coraz rzadziej, przecież ludzie od tak sobie nie poniewierają własnej godności. Bardzo często jest to wymuszone złą sytuacją materialną która w skrajnych przypadkach doprowadza nawet do głodu.

 

Przyczyną złej sytuacji materialnej naszych obywateli jest polityka rządów, chyba że ktoś będzie mi próbował wmówić iż Finowie są bogatsi gdyż są mądrzejsi, zaradniejsi, może piękniejsi?? :D

 

EDIT: mirro ja to bym nawet rzekł Mielec to było bogate miasto gdzie się dużo robiło..

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Zatem zrozumiałe są wysiłki opozycji, aby uzyskać jak największą przychylność poprzez krytykę. Od tego zależy być albo nie być.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Jest takie magiczne słowo,PROMOCJA. Na jego dźwięk niektórym wgrywa się natychmiast program wyzwalający potrzebę bycia w danym miejscu albo łapania towaru w locie.

A gdyby te głodne mieleckie dzieci dostały obiadek w szkole to przyszły by do tego KFC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jestem daleki od opinii, że ci ludzie robią to z głodu. Ale jak ktoś wierzy jego sprawa. Co do polityki prorodzinnej. Zobaczymy jaki rachunek będzie za rok lub dwa. Bo PKB spada wg Kaczyńskiego przez przedsiębiorców, którzy na złość nie chcą inwestować. 

 

Nasze niedoczekanie, niestety niedoczekanie, to skurwe..yństwo ZUS nigdy się nie rozpadnie i dalej będzie mnie okradać z grubych pieniędzy ;[ ale już nie długo, mnie nie długo innych może tak ale nie mnie. Gdyby więcej osób postąpiło w ten sposób to może i by się rozpadło  :rolleyes: 

 

Nie wiem co planujesz. Ale każdy płatnik zus u mniej to gwóźdź do trumny dobrej zmiany Także trzymam kciuki i powodzenia życzę. Państwo do zus będzie musiało dokładać coraz więcej. Do tego obniżony wiek emerytalny spowoduje dalsze zmniejszenie ilości składek. Do tego 500 plus, partyzanci, reforma edukacyjna i parę innych kosztownych obietnic. PKB spada, trzeba będzie podnieść podatki bo ktoś będzie musiał ten rachunek zapłacić. Więc następni po pisie mogą pojawić się szybciej niż ci się wydaje. Bo co jak co ale pis dał najwięcej po 89 roku ludziom. A wynik wyborczy i sondaże nie rzucają na kolana. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630
GPC: władze Świnoujścia opóźniają strategiczną inwestycję
gazoportswinoujscie.jpg
17 listopada 2016 08:55

Jak donosi Gazeta Polska Codziennie, wywodzące się z SLD władze Świnoujścia opóźniają strategiczną inwestycję budowy polskiego terminalu w tym mieście. Przedsięwzięcie nie jest na rękę Niemcom.

Terminal będzie obsługiwał 1,5 miliona kontenerów rocznie, sama zaś inwestycja kosztuje 2 mld złotych. Inwestycja ma znaczenie strategiczne, gdyż zwiększy import i eksport towarów drogą morską.

„Obecne władze miasta z SLD robią wszystko, aby inwestycję opóźnić” - czytamy w dzisiejszej GPC.

Taka inwestycja godzi w interesy Niemców, a w Świnoujściu mamy klasyczny przykład kondominium rosyjsko-niemieckiego - mówi Stanisław Możejko, były prezydent Świnoujścia i  opozycjonista antykomunistyczny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wszystko to znaczy co? Bo na razie to widzę jakaś desperacka próba dorobienia dowodów do teorii Szydło. Która chcąc prostować bzdurę Kaczyńskiego o przedsiębiorcach, którzy nie chcą inwestować robiąc na złość pisowi. Sama wymyśliła nową bzdurę, że to samorządy robią na złość pisowi i też nie chcą inwestować. Oni naprawdę wyborców pisu mają za durni i robią z nich durni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Po jakiego grzyba budować terminal kiedy rząd usilnie chce zbudować Via Baltica? Właśnie takim działaniem podważa sens rozbudowy portów. Wszystko pojedzie z południa europy (z tamtych portów) samochodami prosto na północ.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Inwestycje pańswowe najczęściej sa bezsensowne i generują straty bo: 

wymysla je najczęsciej polityk a nie biznesmen.

polityk w Polsce to najczęściej gołodupiec który nic nie osiągnął i dlatego jest kim jest

inwestycje są planowane centralnie

nikt nie ponosi za to odpowiedzialności - w najgorszym wypadku go nie wybiorą.

tworząc inwestycje stwarzają sobie, rodzinie lub kolegom miejsca pracy 

wiekszość inwestycji motywowana jest politycznie zamiast logicznie.

 

W wolnorynkowym, kapitalistcznym ustroju taki terminal powstałby, gdyby był na tym biznes. Rynek zadziałałby elastycznie i z rozmysłem bo inwestor ryzykowałby swoje pieniadze. Polityk dysponuje nie swoim i dlatego to nie wychodzi.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tylko terminal ma działaś jako straszak na Rosję. Gaz z Rosji jest najtańszy a terminale mają sprawić, żeby Rosjanie ot tak nie chcieli nam podnosić ceny. To jedynie straszak i ewentualnie zapasowy sposób dostawy gazu.

 

https://web.facebook.com/JakubSawulskiBlog/posts/1121930177917545

 

- powrót do niższego wieku emerytalnego oznacza że mniej osób będzie pracowało na nasze wspólne bogactwo. W ciągu najbliższych 25 lat liczba osób w wieku produkcyjnym zmniejszy się o 4,9 mln osób (gdyby pozostawić proces podnoszenia wieku to ten spadek wyniósłby 2,4 mln). Wszyscy, także emeryci, będziemy z tego powodu biedniejsi

- przy tak niskim wieku emerytalnym oraz obecnej strukturze demograficznej nie mamy żadnych szans na dogonienie w rozwoju państw zachodnich. I nie zmieni tego nawet najlepszy Plan Morawieckiego

 

15056434_1122678617842701_30397587885129

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Doczytałem, ale gazowy to jest przykład, że prywatny biznes wszystkiego sam nie pobuduje.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj