Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11453 odpowiedzi na ten temat

#8441 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 05:52

w sumie 8 lat rządów PO to ciągłe spóżnianie się dopłat tylko 3 razy miałem w grudniu  a tak to musiałem czekać do stycznia i lutego a raz chamy dopiero w marcu mi dali. Złodzieje

Pierwszy rok rządów pisu i wypłacali kwiecień,maj, czerwiec. W grudniu, styczniu czy lutym dostali bardzo, bardzo nie liczni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 19:21
  •  

#8442 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 30 sierpień 2016 - 06:51

czekają nas pokazowe procesy, ściganie Tuska i innych i zniszczenie opozycji.

Tego się raczej nie doczekamy, chyba że będą mieli 100% w TK i w SN oraz opanują zagraniczne media. Wałęsa nie rozliczył komuny, więc oni tym bardziej nikogo nie rozliczą prócz głupiego gadania czego to nie zrobią. Dlaczego? Ponieważ Tusk ich też nie rozliczył, oraz mają świadomość, że po zakończeniu rządów również mogą być rozliczani. A tak - "my was nie rozliczaliśmy, to wy nas też nie..." Ręka rękę myje. Przypomina mi się piękna scena z Kariery Nikosia Dyzmy. Jak pijani posłowie rozmawiają o tym, że Nikoś publicznie w mediach opowiedział o wałach jakiegoś polityka. Po skończonej rozmowie wszyscy posłowie zgodnie zaczęli ubolewać nad oskarżonym posłem pomimo tego, że był z opozycji - "jak można bez powodu innemu tak zniszczyć życie". Tak właśnie wygląda polska polityka.

Pierwszy rok rządów pisu i wypłacali kwiecień,maj, czerwiec. W grudniu, styczniu czy lutym dostali bardzo, bardzo nie liczni.

No nie żartuj... Przecież kolega Staszek PIS-ał, że wszystko było w terminie. W Radio Maryja też mówili w styczniu, że 87% rolników ma pieniądze na kontach (a może chodziło o kąty a nie konta...), w lutym nagle spadł odsetek do 75%, ale do marca wszyscy mieli mieć na kontach...

Prawda natomiast jest taka, że w grudniu - lutym dostali ci, co im system wypłacił, bo wcześniej mieli zaliczki. Ja w listopadzie dostałem protokół z kontroli, że wszystko mam w porządku, a w grudniu, informację, że przez wzgląd na jakieś nieścisłości termin rozpatrywania przesunięto na 25maj. Szwagier miał przesunięty termin na któryś czerwiec, a zgodnie z protokołem pokontrolnym wszystko było w porządku. Poszedłem do agencji i się dowiedziałem, że 60% rolników takie pisma dostało, a są województwa, w których i więcej... Oraz że jak podzieliłem jakąś działkę lub dodałem, to dla nich jest to podejrzane...

#8443 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 07:45

.Zapomniałeś dodać że w roku wyborczym zmieniły się przepisy prawa przyznawania dopłat,które mieliście przygotować

Frajerski wpis na miarę propagatora KODowego,który przyszedł z zabandażowaną ręką do tłumu,wmawiając potem opinii publicznej że mu tam rękę skaleczono.

Czego się po was spodziewać manipulatorzy,nie ważne jak łgać,byle do celu

#8444 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1478 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 08:00

Tego się raczej nie doczekamy, chyba że będą mieli 100% w TK i w SN oraz opanują zagraniczne media. Wałęsa nie rozliczył komuny, więc oni tym bardziej nikogo nie rozliczą prócz głupiego gadania czego to nie zrobią. Dlaczego? Ponieważ Tusk ich też nie rozliczył, oraz mają świadomość, że po zakończeniu rządów również mogą być rozliczani. A tak - "my was nie rozliczaliśmy, to wy nas też nie..." Ręka rękę myje. Przypomina mi się piękna scena z Kariery Nikosia Dyzmy. Jak pijani posłowie rozmawiają o tym, że Nikoś publicznie w mediach opowiedział o wałach jakiegoś polityka. Po skończonej rozmowie wszyscy posłowie zgodnie zaczęli ubolewać nad oskarżonym posłem pomimo tego, że był z opozycji - "jak można bez powodu innemu tak zniszczyć życie". Tak właśnie wygląda polska polityka.

No nie żartuj... Przecież kolega Staszek PIS-ał, że wszystko było w terminie. W Radio Maryja też mówili w styczniu, że 87% rolników ma pieniądze na kontach (a może chodziło o kąty a nie konta...), w lutym nagle spadł odsetek do 75%, ale do marca wszyscy mieli mieć na kontach...

Prawda natomiast jest taka, że w grudniu - lutym dostali ci, co im system wypłacił, bo wcześniej mieli zaliczki. Ja w listopadzie dostałem protokół z kontroli, że wszystko mam w porządku, a w grudniu, informację, że przez wzgląd na jakieś nieścisłości termin rozpatrywania przesunięto na 25maj. Szwagier miał przesunięty termin na któryś czerwiec, a zgodnie z protokołem pokontrolnym wszystko było w porządku. Poszedłem do agencji i się dowiedziałem, że 60% rolników takie pisma dostało, a są województwa, w których i więcej... Oraz że jak podzieliłem jakąś działkę lub dodałem, to dla nich jest to podejrzane...

Bo to są kolego chore Unijne procedury które nakazują Agencji takie bezsensowne pisma wydawać a za całe zamieszanie odpowiada poprzednia ekipa dobrze o tym wiesdz i zaklinanie rzeczywistości nic tu nie da że system nie będzie gotowy było wiadomo już od dawna

No i widzisz sam że jednak wypłacali w terminie a co niektórzy piszą że nie B)

#8445 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 09:30

.Zapomniałeś dodać że w roku wyborczym zmieniły się przepisy prawa przyznawania dopłat,które mieliście przygotować

Frajerski wpis na miarę propagatora KODowego,który przyszedł z zabandażowaną ręką do tłumu,wmawiając potem opinii publicznej że mu tam rękę skaleczono.

Czego się po was spodziewać manipulatorzy,nie ważne jak łgać,byle do celu

Skoro jak sam piszesz zamieszczasz tu frajerskie wpisy to nie dziwne, że konkretów nie ma. Jak się te przepisy zmieniły, że dopłat ludziom na czas nie wypłacali? Przecież napisałem, że bardzo nie liczni dostali. Ale bardzo duża większość dostała dużo później niż zwykle. Dodaj jeszcze, że te opóźnienia spowodowane zostały między innymi wymianą około 300 szefów powiatowych oddziałów arimr. Na między innymi sprzedawców ze sklepów meblowych. Bo to właśnie tacy zostawali nowymi dyrektorami arimr za rządów pisu. Jak zwykle w twoich wpisach zero konkretów masa epitetów.

Staszek nie którzy odstali w terminie. Ale było ich bardzo malutko. Bardzo dużo ludzi dostało bardzo długo później niż za zwyczaj dostawali. W moim rejonie jest onw. To jednym dali podstawowe drugim onw. A pozostałe po kilku miesiącach. Ludzie jeszcze w maju dostawali. Gdzie wcześniej w maju dawali dopiero po przeprowadzonych kontrolach. A za pisu bez kontroli dopiero w maju.

Z wami jest taki problem, że nigdy argumentów nie macie. Większość waszych teorii da się szybciutko i łatwo obalić.

#8446 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 11:08

Bo to są kolego chore Unijne procedury które nakazują Agencji takie bezsensowne pisma wydawać a za całe zamieszanie odpowiada poprzednia ekipa dobrze o tym wiesdz i zaklinanie rzeczywistości nic tu nie da że system nie będzie gotowy było wiadomo już od dawna

No i widzisz sam że jednak wypłacali w terminie a co niektórzy piszą że nie B)

Tak, oczywiście, a świstak dalej siedzi i zawija je w te sreberka. Cały czas tylko słyszę, że to wina poprzedniego Rządu, skoro tak, to odpowiedz mi na pytanie:

- dlaczego za poprzedniego rządu zaczęli wypłacać zaliczki, co wstrzymał obecny rząd?

- dlaczego w lutym kasę dostali ci, co im poprzedni rząd dał zaliczki, a tym, co obecny rząd wstrzymał nawet zaliczki - kasę dostawali w maju, czerwcu i lipcu, a ci co mieli ONW to nie dostali wszystkiego zgodnie z tym, co był kurs przyjęty?

Za poprzedniego rządu onw miałem wypłacane na przełomie października i listopada, a resztę dostawałem w grudniu - ale co ty tam możesz wiedzieć o onw, skoro dla ciebie ziemia 4-tej klasy to już słaba

Przecież napisałem, że bardzo nie liczni dostali. Ale bardzo duża większość dostała dużo później niż zwykle. Dodaj jeszcze, że te opóźnienia spowodowane zostały między innymi wymianą około 300 szefów powiatowych oddziałów arimr. Na między innymi sprzedawców ze sklepów meblowych. Bo to właśnie tacy zostawali nowymi dyrektorami arimr za rządów pisu. Jak zwykle w twoich wpisach zero konkretów masa epitetów.

Widocznie nie tylko ja piszę o opóźnieniach, skoro jest tu takich rolników mnóstwo, ale kolega Staszek wie lepiej... Kaczyński wezwał kierownictwo ARiMR z całej Polski do warszawy, by o godz. 8,15 powiedzieć im, że już nie pracują, a o godzinie 11 już były stanowiska obsadzone nowymi ludźmi - tak jak pisze kolega Hubertus. W woj. opolskim w pow. opolskim przyszedł też, co nie rozróżnia jęczmienia od pszenicy, w pierwszym dniu wszedł do pokoju, gdzie są kontrolerzy terenowi i zadał pytanie kto kontrolował gospodarstwo ... ( rolnik z rejonu Paczkowa)? Wstał ten, który kontrolował i powiedział, że on. Kontroler dostał najpierw zjeby dlaczego nałożył na tego rolnika sankcje (miał ugory, a pisał, że ma zboże), a następnie nowy kierownik wręczył mu wypowiedzenie.... (tak to już jest, jak ktoś nie rozróżnia perzu i chwastów od zboża).

Ale cóż, za chwilę Staszek powie, że tamci robili przekręty i dlatego ich kaczor wywalił. A ja powiem, że w urzędach państwowych stanowiska kierownicze otrzymuje się przez ogłoszenie konkursu, a nie przez kolesiostwo - jak tu miało miejsce. Konkurs jest najpierw ogłoszony, kandydaci mają wyznaczony czas na zgłoszenia się do konkursu, a następnie jest rozstrzygany. Ale co tam możesz wiedzieć o zasadach, skoro jak by nie to, że trzeba pójść po chleb do sklepu , czy wyjechać w pole, to byś widział niebo tak samo jak świnia.

#8447 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 11:41

Staszek i wielu zwolenników pisu po części wiedzą co i jak. Ale za nic nie przyznają tego. Bo wyszło by, że dali się nabrać na dobrą zmianę. Jeśli chodzi o kolesiostwo, kumoterstwo czy inne patologie ten rząd niczym nie różni się od po. Ale oni nigdy tego nie przyznają.

#8448 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1478 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 12:25

Tak, oczywiście, a świstak dalej siedzi i zawija je w te sreberka. Cały czas tylko słyszę, że to wina poprzedniego Rządu, skoro tak, to odpowiedz mi na pytanie:

- dlaczego za poprzedniego rządu zaczęli wypłacać zaliczki, co wstrzymał obecny rząd?

- dlaczego w lutym kasę dostali ci, co im poprzedni rząd dał zaliczki, a tym, co obecny rząd wstrzymał nawet zaliczki - kasę dostawali w maju, czerwcu i lipcu, a ci co mieli ONW to nie dostali wszystkiego zgodnie z tym, co był kurs przyjęty?

Za poprzedniego rządu onw miałem wypłacane na przełomie października i listopada, a resztę dostawałem w grudniu - ale co ty tam możesz wiedzieć o onw, skoro dla ciebie ziemia 4-tej klasy to już słaba

Widocznie nie tylko ja piszę o opóźnieniach, skoro jest tu takich rolników mnóstwo, ale kolega Staszek wie lepiej... Kaczyński wezwał kierownictwo ARiMR z całej Polski do warszawy, by o godz. 8,15 powiedzieć im, że już nie pracują, a o godzinie 11 już były stanowiska obsadzone nowymi ludźmi - tak jak pisze kolega Hubertus. W woj. opolskim w pow. opolskim przyszedł też, co nie rozróżnia jęczmienia od pszenicy, w pierwszym dniu wszedł do pokoju, gdzie są kontrolerzy terenowi i zadał pytanie kto kontrolował gospodarstwo ... ( rolnik z rejonu Paczkowa)? Wstał ten, który kontrolował i powiedział, że on. Kontroler dostał najpierw zjeby dlaczego nałożył na tego rolnika sankcje (miał ugory, a pisał, że ma zboże), a następnie nowy kierownik wręczył mu wypowiedzenie.... (tak to już jest, jak ktoś nie rozróżnia perzu i chwastów od zboża).

Ale cóż, za chwilę Staszek powie, że tamci robili przekręty i dlatego ich kaczor wywalił. A ja powiem, że w urzędach państwowych stanowiska kierownicze otrzymuje się przez ogłoszenie konkursu, a nie przez kolesiostwo - jak tu miało miejsce. Konkurs jest najpierw ogłoszony, kandydaci mają wyznaczony czas na zgłoszenia się do konkursu, a następnie jest rozstrzygany. Ale co tam możesz wiedzieć o zasadach, skoro jak by nie to, że trzeba pójść po chleb do sklepu , czy wyjechać w pole, to byś widział niebo tak samo jak świnia.

Zaliczki to zaczęli wypłacać po to by wygrać wybory wiadomo tonący brzytwy się chwyta a nowi przestalli bo termin wypłat się skończył i nie można było wypłacać dłużej co do wymiany kierowników biur to nie wszędzie z meblowych zatrudniali np u mnie jest osobą co prascowała na podobnym stanowisku 30 lat więc nie uogólniajmy

#8449 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 12:50

U ciebie jest, co pracowała 30 lat i z pewnością był ogłoszony konkurs, do konkursu się nikt nie zgłosił tylko ta jedna osoba, więc ją wybrano ;)

Wiesz jak działa PIS? Powiem ci, ale nie z obserwacji z zewnątrz, lecz z samego środka na przykładzie wyborów przewodniczącego PIS woj. opolskiego:

Przyjechała delegatura z Wa-wy, było zebranie wszystkich PIS-owców z powiatów i delegatura przeczytała nazwisko jednej osoby. Z Kędzierzyna się odezwali, że oni mają swojego kandydata. Delegaci stwierdzili, że Pan Jarosław nie dał im takiego nazwiska, więc nie biorą go pod uwagę. W związku z powyższym, że brak innych kandydatów: kto jest za?, kto jest przeciw, kto się wstrzymał? Jednogłośnie (głos Jarosława) uznajemy, że nowym przewodniczącym jest ...  - brawa!.

#8450 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 13:06

Zamieńmy role,to pis przegrywa wybory po 8 latach, a wasza platforma (,czy jaka tam partia wam pasuje) wygrywa,nie zmieniają na swoich? pewnie że zmieniają,i nie bądzcie śmieszni jeden z drugim,nie wiem dlaczego nie jest wam to logiczne,chyba wy wolicie żeby ktoś kija w szprychy wkładał,jak robi to warszawski ratusz.Dziś, gdy przegraliście i zostaliście "wysadzeni z siodła", usiłujecie z całą Polską zrobić to, co swego czasu z SDP - stworzyć własną, choćby miała to być tylko malutka enklawa, i otoczyć ją zasiekami oraz rowami, aby nie wdarła się do niej zaraza "nie-naszości". 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8451 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 13:10

@Alamo jakie przegraliście? Wbij se do głowy, że nie każdy krytykujący pis głosował na po czy w niej był. Ja wiem, ze pisowska propaganda wkłada ci i podobnym do głowy, że każdy krytyk pisu to z po lub z kodu. Co tam w danej chwili lepiej pasuje. Ale tak nie jest. Jest cała masa ludzi w tym kraju, którzy nie widzą na dzień dzisiejszy sensownej partii. Prawie 50 % nie chodzi do wyborów. Bo widzi, że ci z pisu to tacy sami oszuści jak ci z po. Przyjmij to w końcu do wiadomości.

Właśnie to jest problemem polityki w Polsce. Że tak naprawdę wcześniej w po czy teraz w pisie. Rządzi jedna osoba. Regiony mają g do gadania. kandydat jest przywożony w teczce i czy się podoba czy nie ma być. Tak samo jest z kandydatami na posłów itd. Ludzie w regionach mają g do gadki. Na szczęście naród powoli mądrzeje i desantu nie chce. Przykładem pani Anders zawieziona przez pis w teczce do Łomży i Suwałk ledwo wygrała. Choć to bastion pisu.

Tak samo jest z obsadzaniem stanowisk. Pis krytykował po za kolesiostwo. Teraz z zapałem uprawia to samo. Wierny mierny bierny ale nasz. Koronny przykład stadnina w Janowie. 

Edytowany przez hubertuss, 30 sierpień 2016 - 13:13.

#8452 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 13:42

Zamieńmy role,to pis przegrywa wybory po 8 latach, a wasza platforma (,czy jaka tam partia wam pasuje) wygrywa,nie zmieniają na swoich?

Zmiana ludzi jest rzeczą jasną, lecz kto się zmienia? Posłowie i inni ministrowie odpowiedzialni za dane resorty. Oni mają za zadanie podporządkowanie sobie kierowników, a jak ci nie chcą słuchać - wręcza się wypowiedzenie i robi konkurs na stanowisko. Czy tak zrobili? No wybacz, ale stolarz, czy mechanik samochodowy to kandydat na kierownika agencji? Z SLD się śmiali, że wybierają ludzi na ministrów, którzy nie mających pojęcia o tematyce danego resortu, a tu nie dosyć, że ministrowie nie mają pojęcia, to i mianowali kierowników, którzy nie mają pojęcia o tym, co robią. Tu nie chodzi tylko o ARiMR, ale i stadninę koni i inne, które dobrze prosperowały, a niestety padły...

#8453 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 19:06

PO to zorganizowana grupa przestepcza warszawska ,gdańska ,łudzka,wmieszni sędziowie adwokaci elita,jeszcze ktoś ośmiela się mówić o demokracji teraz,nie jestem miłośnikiem Pisu ale to co działo się przez ostatnie 8 lat to porażka Polski,i nie jestem zmanipulowany przez nikogo ,wiedzę czerpię z internetu ,o tych wszystkich przekrętach wiedza w sieci była dostępna od lat media oglupiające milczały

#8454 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1478 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 19:08

PO -pslista i demagog http://www.farmer.pl/fakty/klopotek-o-przychodach-rolnikow-i-jesieni-w-sejmie-bedzie-goraco,66539.html

#8455 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 19:33

daniel masz rację o Tyuski itd, natomiast mamy już sprawy Arabskiego i HGW

#8456 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 20:46

http://janmak.salon2...je-polski-rosna

#8457 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 21:53

w uk też już zaczynają się ukazywać pozytywne teksty nt. polski i polaków, dobra zmiana się rozkręca; jeszcze trzeba wykorzystać kontakty p. anders w usa i będzie git

chińczyki trzymają się mocno

#8458 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 21:59

piekne zdjecie-  po kazdym spotkaniu takie robia, ale gdy merkel wrocila do niemiec to nie byla tak entuzjastycznie nastawiona do tych rozmow.

ela- wiedze czerpiesz z internetu a ile lat masz to cudo???, bo sadzac z daty rejestracji na af to dawno nie bylo, widac nie czytasz prasy ani nie ogladasz telewizji bo kazdy przekret politykow jest szeroko opisany po wielokroc- przekrety na gruntach warszawskich gw opisywala od wielu lat, tvn szeroko relacjonowal sprawe smierci jolanty brzeskiej, o agencie bolku to juz w 92 w mediach przetoczyla sie szeroka dyskusja-tylko czlowiek ograniczony mentalnie i intelektualnie, typu gimbusa moze pisac ze o niczym nie mowiono......

zreszta wiara w to pisza w internecie-macie taki temat ktory znacie od podszewki, cos na czyms zjedliscie zeby- i teraz sprawdzcie co pisza inni na ten temat-steki glupot i bzdur-w temacie o zetorach ja tepie ostro takich glupkow podobnie jak i tutaj....

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#8459 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 06:49

PO to zorganizowana grupa przestepcza warszawska ,gdańska ,łudzka,wmieszni sędziowie adwokaci elita,jeszcze ktoś ośmiela się mówić o demokracji teraz,nie jestem miłośnikiem Pisu ale to co działo się przez ostatnie 8 lat to porażka Polski,i nie jestem zmanipulowany przez nikogo ,wiedzę czerpię z internetu ,o tych wszystkich przekrętach wiedza w sieci była dostępna od lat media oglupiające milczały

Niue piszę, że PO jest święte i nie zauważyłem, by ktoś tu tak napisał (być może dlatego, że nie mam czasu analizować każdą wypowiedź). W mediach cały czas szumiało od przekrętów, które się działy i jakoś było to zauważalne łącznie z aferą Ambergold, gdzie politycy PO mimo immunitetów byli przesłuchiwani przez prokuraturę. Piszesz, że wiedzę czerpiesz z Internetu - w porządku, tylko po pierwsze, jak zauważyłeś (czy łaś, bo nick na co innego wskazuje, a twoje wpisy też na co innego) przez całe 8 lat nie było cenzury na to, co się działo, a teraz? Filmiki z protestów i strajków, które są w Polsce od czasów rządów PISiorów (polskie P-ISis) utrzymują się maksymalnie 2 dni, po czym w niewyjaśnionych okolicznościach przepadają. Po drugie:

wiara w to pisza w internecie-macie taki temat ktory znacie od podszewki, cos na czyms zjedliscie zeby- i teraz sprawdzcie co pisza inni na ten temat-steki glupot i bzdur-w temacie o zetorach ja tepie ostro takich glupkow podobnie jak i tutaj....

każdy pisze różne bajki, że się zna, a tak naprawdę nie wie o czym pisze.

To tak samo, jak każdy mówi, że potrafi zagrabiać, a jak weźmie grabie i pójdzie na łąkę, to je zaraz złamie, bo grabie to nie brony - jak ktoś kiedyś zagrabiał łąki, to wie o czym piszę, bo jak ktoś zna tylko sprzęt, to powie, że piszę głupoty - wielcy znawcy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8460 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 07:16

Jak nie bylo cenzury , gorzej bo cenzura szła w parze z propagandą ,właśnie strajki rolników ,strzelanie do górników ,zamykanie kibiców za ;Tusk matole twoj rząd obalą kibole; ,