Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11478 odpowiedzi na ten temat

#8421 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 14:01

Obawiam się że te juany to taka forma prania nadmiaru gotówki przez Chiny i zabezpieczenie wrót do europy zachodniej, na przyszłość. 
Co do Inki, to pamiętać trzeba ale "pieścić się bólem" to chyba nie. Skoro wykonywali wyroki śmierci na komunistach i innych to znali ryzyko i widzieli strach w oczach tych ludzi, taki los też ich dopadł. Wojna domowa to jednak najgorsza z form konfliktu, nigdy nie wiesz czy jeszcze jesteś bohaterem czy już kanalią.

Edytowany przez mirro, 28 sierpień 2016 - 14:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:54
  •  

#8422 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 14:55

ten dzisiejszy pogrzeb to szopka- z calym szacunkiem dla zmarlych-ich ciala znaleziona przeciez juz 2 lata temu, podobnie jak pare dni temu wyslano specjalnie wojskowy samolot po prochy lotnika dywizjonu 303 ktory ozenil sie z angielka i zmarl w 48 a jego grobu podobno szukano 10 lat,

wracaja do tematu -duda to moj rowiesnik , nie wiem czy to smieszne czy straszne jak opowiadal dzisiaj o "zolnierzach wykletych'- on  druch zhp-komunistycznej organizacji indoktrynujacej mlodziez przez caly okres prl, kim musieli byc jego rodzice zeby wysylac dziecko do takiej organizacji, ja trzymalem sie od tego komunistycznego przedszkola z kilometra. rodzicom ani by do glowy nie przyszlo mnie tam zapisac.  

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#8423 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 17:41

Szopka to była, że zaraz na początku partyjny wiec sobie zrobili i się jakimiś pierścieniami odznaczali. Pis nawet pogrzebu nie przepuści by w politykę nie uderzyć. Już raz się w Smoleńsku przejechali w zabawie w politykę na cmentarzach. Ale dalej się w to bawią.. Co tam pamięć zmarłych liczy się polityka. Jak by nie mogli se tych pierścieni gdzie indziej wręczyć. 

#8424 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 18:50

Pogrzebu to nie uszanowal KOD z błaznem Kijowskim na czele

Strona Główna Wiadomości Polityka - Wiadomości Bójka na pogrzebie Inki z udziałem Kijowskiego i działaczy KOD. „Krwawię, boli,...
Bójka na pogrzebie Inki z udziałem Kijowskiego i działaczy KOD. „Krwawię, boli, ale żyję”
Sie 28, 2016
UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
jKWODkzp-681x479.jpgfot. wikimedia / Platforma Obywatelska RP / twitter

Dzisiaj w Bazylice Mariackiej w Gdańsku odbył się pogrzeb zamordowanej przez komunistyczne władze sanitariuszki Danuty Siedzikównej ps. Inka i Feliksa Selmanowicza  ps. Zagończyk. Podczas uroczystości pogrzebowej doszło do bójki pomiędzy jej uczestnikami a działaczami Komitetu Obrony Demokracji.

28 sierpnia mija 70 rocznica zamordowania nastoletniej sanitariuszki Danuty Siedzikównej ps. Inka. Z tej okazji w Bazylice Mariackiej w Gdańsku odbyła się uroczystość pogrzebowa w jej intencji oraz intencji również zamordowanego przez komunistów Feliksa Selmanowicza ps. Zagończyk. W mszy uczestniczyli najważniejsi politycy obecnego obozu władzy, w tym prezydent i premier.

Nic początkowo nie zapowiadało tego co się wydarzyło. Na plac przed Bazyliką przybyli działacze Komitetu Obrony Demokracji, którzy z bliżej nieznanych powodów zaczęli głośno się zachowywać tj. gwizdać i wykrzykiwać antyrządowe hasła.

Część uczestniczących w pogrzebie młodej sanitariuszki oraz pilnująca porządku policja szybko zareagowała ruszając w stronę działaczy Komitetu Obrony Demokracji, którzy w krótkim czasie zostali „wyproszeni” z okolic Bazyliki.

W sieci szybko pojawiły się relacje aktywistów KOD, którzy przekonują, że bez powodu zostali zaatakowani przez „faszystów”, którym pomagała policja. Na dowód opublikowali zdjęcia obrażeń jakich doznali podczas bójki.

Ucierpieć mieli m.in. lider KOD – Mateusz Kijowski, działacz LGBT i członek zarządu KOD Radomir Szumełda.

– Właśnie zostałem poturbowany pod Bazyliką Mariacką przez faszystów z ONR i wyproszony przez Policję. Nie dałem się. Byliśmy w pokoju. Zostaliśmy wyrzuceni z Mateuszem Kijowskim z placu przed Bazyliką Mariacką. Jesteśmy poszkodowani – relacjonował na jednym z portali społecznościowych Szumełda.

– Zostaliśmy poturbowani z Mateuszem Kijowskim i kilkunastoma koderkami i koderami. Były przepychanki, w czasie których nas zwyzywano. Usłyszeliśmy, że jesteśmy komunistami, SB-kami, zdrajcami, czerwonymi świniami i pedałami. Policja wyprosiła nas z Bazyliki twierdząc, że to niby my stwarzaliśmy zagrożeni. Trochę krwawiłem, ale oczywiście nie są to duże obrażenia. – powiedział z kolei w rozmowie z portalem naTemat.

Bez-tytu%C5%82u-4.jpg

Danuta Siedzikówna, ps. Inka była sanitariuszką 4. szwadronu odtworzonej na Białostocczyźnie 5 Wileńskiej Brygady AK, w 1946 w 1 szwadronie Brygady działającym na Pomorzu. 28 sierpnia 1946 w Gdańsku został wykonany na niej wyrok śmierci. Do 2014 roku miejsce jej pochówku nie było znane.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: natemat / twitter

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
orze%C5%82PSD-2-150x150.png
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Wyszukaj artykuł
footernorm-compressor.png
Pikio.pl to portal opiniotwórczy zrzeszający w swej redakcji przedstawicieli niemalże wszystkich liczących się środowisk politycznych w Polsce. Wierzymy w siłę dialogu i gorąco zachęcamy także Państwa do dyskusji w komentarzach.

Wydawca: HGA Sp. z o. o.
Redaktor naczelny: Albert Wójcik
Adres redakcji: al. Komisji Edukacji Narodowej 21 U-8 02-797 Warszawa
Skontaktuj się: redakcja@pikio.pl

Pikio.pl używa plików cookies Więcej informacji

#8425 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 19:02

UPAdlińcom nie dam zarobić ani grosza. Mozna jeszcze klepać medale by PAD i inni mogli sami siebie odznaczać.

Dziś pogrzebi i  wielka celebra na cześć Inki. Szkoda dziewczyny ale strzał wtył głowy wzgledem ćwiartowania cieżarnych i dzieci na Wołyniu nie wydaje mi sie aż tak godnym upamietnienia

Pewnie przed tym strzałem w tył głowy , więziona była w Arłamowie , tym samym w którym katowano L.Wałęsę różnymi specjałami 

"W okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających: spirytus - 2 but., wódka - 289 but., wino - 158 but., winiak i koniak - 59 but., szampan - 238 but., piwo - 1115 but." - to fragment jednego z raportu funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, który znalazł się w książce autorstwa Tomasza Kozłowskiego i Grzegorza Majchrzaka.

#8426 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 20:14

A to informacja godna IPN. A ja już wątpiłem w sens istnienia tej instytucji, a tu masz taka ciekawostka. Zwiększyć budżet dwukrotnie, autorów książki odznaczyć czterokrotnie i dać jeszcze pierścień. 

#8427 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 20:38

A to nie głupi pomysł . Tym bardziej, że w tym przypadku są na to środki finansowe .

Ze`sprzedaży butelek.

Co do sposobu wykonania kary smierci , to idąc tropem myślenia @Ulman , okaże się że Maksymilian Kolbe miał lajtową smierć-zastrzyk.w serce .

Wobec czego , czemu ma status męczennika ?

Edytowany przez scoffer, 28 sierpień 2016 - 20:40.

#8428 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 21:00

Wobec Kolbego nigdy nie orzeczono kary śmierci. W obozie zabijano, bo takie było jego przeznaczenie. Kolbe poszedł za innego więźnia, więc się poświęcił. Gdy żołnierz oddaje życie dokonując aktu poświęcenia zostaje bohaterem, a gdy ksiądz to mamy męczennika, W jakiej firmie służysz tak Cię będą określać.

#8429 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 21:33

przypomnij fiata z 69 r i scoffer przestanie dyskutowac o moralnosci. jak to w zyciu bywa kolbe mial parszywe zycie i smierc, to byl taki owczesny rydzyk tyle ze do kwadratu. czy jednym czynem mozna odkupic winy calego zycia-chyba mozna -jaruzelski juz jest w niebie,  B)

moze ktos pamieta  ile "malpek" [0,2]rocznie zamawiala kancela prezydenta kaczynskiego, przy okazji jakiegos lotu podobno 100 poszlo........

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#8430 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 28 sierpień 2016 - 21:43

"W okresie internowania skonsumował samotnie lub w towarzystwie osób odwiedzających: spirytus - 2 but., wódka - 289 but., wino - 158 but., winiak i koniak - 59 but., szampan - 238 but., piwo - 1115 but." - to fragment jednego z raportu funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, który znalazł się w książce autorstwa Tomasza Kozłowskiego i Grzegorza Majchrzaka.

Swój chłop! Kto nie pije ten donosi. :D

Ja dzis wypiłem 40 piw 7 butelek wódki i kontener spirytusu, Mam 14 promili i nadal pisze :blink:

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8431 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 29 sierpień 2016 - 09:29

Po rządzi w Warszawie 10 lat a złodziejskiej prywatyzacij winny Pis ,czy ta płyta jeszcze się nie zdarła?

Jasne, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Te pryatyzacje miały miejsce jeszcze wcześniej o ile mi wiadomo, naet za rządów Kaczyńskiego w stolicy

\

Za rządów Kaczyńskiego dojechali nawet stocznie do końca. Jeżdżąc w 2008r. zestawami na trasach międzynarodowych, w nocy włączyłem sobie za granicą Radio Maryja (tylko to polskie radio łapie się za granicą) i tam mieli tzw. "rozmowy niedokończone". Redaktor zapytał się zaproszonych gości z zarządu stoczni: "a gdzie wy macie te statki, o których mówicie, bo w stoczni ich nie widać?" - odpowiedź: "bo my je zlecamy Chinom, bo jest taniej...". Jak Rząd mógł do tego dopuścić, by swoim nie dawać pracy, tylko Chińczykom zlecać? I to jeszcze żeby jaki rząd, ale propracowniczy, prorodzinny itd.  

PS: za chwilę ktoś powie z zwolenników PIS, że to nie rząd, tylko zarząd, to uprzedzę ich i jak ktoś tak chce odpowiedzieć, to niech najpierw mi odpowie dlaczego w takim razie PO było odpowiedzialne za dokończenie tego, co PIS zaczął, a mianowicie sprzedaż? A następnie Tuska winili o to, że kupiec nie przyjechał i nie prowadził budowy statków w wyznaczonym terminie?

No właśnie jak Rzepliński kieruje Państewem gonić dziada z tego kraju na wychodzctwo :P :P

Kolejny raz powtórzę: jak ci wyprali mózg, to usiądź przed telewizorem i słuchaj dalej tych bredni, a nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia.

Tak naprawdę mamy pierwszy rząd od 39 roku (prócz krótkotrwałych rządów Olszewskiego) który jest za polską racją stanu.

Andrzej Duda? bardzo dobry prezydent,jeżeli zarzucasz że jest stronniczy,niech ci będzie,zapamiętaj-nie ma,i nie było prezydentów apolitycznych 

Tak, oczywiście. PIS najlepszy, w końcu dba o dobro dla wszystkich obywateli, ustawia nawet prawo tak, by obronić się przed "Czerwonymi" i "Europą". Duda The best, bo w końcu zawsze uśmiechnięty, a szydło przy jego boku aż lśni niczym Madonna. Kolejna osoba z wypranym mózgiem nie widząca, że PIS robi wszystko, by utrzymać stołek i by się bronić przed tym, by nikt ich nie zrzucił. Do tego jednak trzeba mieć media, które mówią prawdę, szkoda tylko że nie całą, a tą, która im pasuje; oraz TK, który w razie orzeczenia wyroku nie takiego, jaki by chcieli - wyrzucają poszczególnych sędziów, gdyż taką władzę ma mieć prezydent (teoretycznie już ma, lecz przez wzgląd na aferę siedzi cicho).

Pewnie przed tym strzałem w tył głowy , więziona była w Arłamowie , tym samym w którym katowano L.Wałęsę różnymi specjałami 

A podali w jakim czasie to wypił? To dawka na dzień, na tydzień, czy na miesiąc?

kolbe mial parszywe zycie i smierc, to byl taki owczesny rydzyk tyle ze do kwadratu. czy jednym czynem mozna odkupic winy calego zycia-chyba mozna -jaruzelski juz jest w niebie,  B)

Nie mieszaj Jaruzelskiego, Kolbe i Rydzyka, gdyż te 3 osoby mają się jak kot, pies i lew. Kolbe poszedł na śmierć głodową. Nie jedz przez 2 dni, to będziesz widział jak żołądek będzie ci się skręcał i że to też boli. O zastrzyku, o którym było tu wspomniane, to dostał go w celu dobicia, bo do celi śmierci został wrzucony 29lipca a zastrzyk dostał 14 sierpnia. Ja ci proponuję nie jeść i nie pić 2 dni, a nie 2 tygodnie... A za kogo poszedł do celi śmierci? Za ojca dzieci, którego wybrano wraz z innymi 9-cioma więźniami na śmierć za ucieczkę innego więźnia (jeden ucieka - 10 ginie śmiercią głodową).

Jaruzelski - wiadomo kim był. Niby ateista, który wiary wyrzekł się publicznie, ale podobno nawrócił się niczym łotr na krzyżu. Nie mi go osądzać, bo nie jestem sędzią.

Rydzyk - wprawdzie uznawany przez jego wyznawców (bo inaczej nie mogę powiedzieć) za męczennika, kolejnego mesjasza itd. (starczy posłuchać jak dewotki dzwonią i się użalają, a zarazem płaczą dziękując Bogu, że się dodzwoniły, że mogły go widzieć w Częstochowie itd. Nie mówiąc już o zachowaniu ludzi przy wręczaniu kopert, jak przed nim padają na kolana, całują w rękę itd., a ten bierze kopertę i najlepiej jak by powiedział "wypad", a świadczą o tym jego gesty.

#8432 Share rewers66110

rewers66110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Bydło (chów, hodowla i rozród oraz choroby), Sport, Polityka, Motoryzacja, Rolnictwo (co nieco ogarniam :P)

Napisany 29 sierpień 2016 - 09:52

Ludziom nie przemówisz,gdyż każda władza ma swoją tube propagandową i niech mają za to im płacą (PIS ma Rydzyka i jego ludzi ) Za PO propagandą była odpowiedzialna Gazeta Gówniana (cała Agora), Newsweek, TVN. A teraz szKODniki płaczą bo oni nie mają władzy a tymi ludźmi steruje Alimenciarz (za pośrednictwem Merkel, Sorosa, Michnika i judaszy donosicieli) z PO i N.PO, PSL (niby partia rolnicza)), Niech robią co chcą lecz Pan Bóg na Sądzie Ostatecznym ich rozliczy :)

#8433 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 10:07

Ludziom nie przemówisz,gdyż każda władza ma swoją tube propagandową i niech mają za to im płacą (PIS ma Rydzyka i jego ludzi ) Za PO propagandą była odpowiedzialna Gazeta Gówniana (cała Agora), Newsweek, TVN.

Tak, ale takiej, jak to nazwałeś: "tuby propagandowej", jak PIS, to w historii Polski od czasów wyzwolenia od czerwonych jeszcze nikt nie miał. Wszystko, co jest robione, to jest robione dla dobra narodu. Trybunał rozwalili i sobie podporządkowali - dla dobra narodu. TVP sobie podporządkowali - dla dobra narodu. TVN też zaczyna już tańczyć, jak im PIS zagra. Rolnikom wstrzymano dopłaty - również dla dobra narodu i oczywiście rolników, którzy czekali na dopłaty, by zatankować sprzęt, kupić materiał siewny i nawozy itd., ale to dla dobra narodu. Jak zaczęły się strajki, w Internecie zamieszczano filmiki z przepychankami rolników z policją, które zresztą do 2 dni znikały z sieci, to zaraz minister rolnictwa poleciał do Rydzyka i miał 3 godzinną audycję na ten temat jak to dobrze w rolnictwie, teraz wspierają małe gospodarstwa, mały dostanie na sprzęt, na rozbudowę, większy oczywiście też, ale musi poczekać tak do września tego roku. Wrzesień za parę dni mamy. Ja nie jestem duży, ale nic prócz kredytów rzędu 9% w skali roku mi nie oferują. Niby 9%, ale jak sobie człek potrafi liczyć, to sobie policzy, że jak weźmie 10tyś, to musi oddać prawie 15tyś.

#8434 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1479 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 10:52

Co Ty bredzisz komu dopłaty wstrzymano chyba Tobie bo każdy w terminie dostał B)

Co do kredytów to lepiej żebyś ich nie brał bo tak Cię n a spłatę nie stać przy Twoim toku rozumowania

#8435 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 11:12

Staszek, kiedy w terminie otrzymałeś? W terminie dostali ci, co za PO mieli wypłacone zaliczki, bo to system dalej wypłacał, a więc możesz podziękować tylko poprzedniemu rządowi. Jak otrzymałeś w terminie, to należysz do przedziału między 40 a 60% rolników (w zależności od województwa), którzy dostali. W woj. opolskim było to 60%, w niektórych (jak mi powiedziano w ARiMR) zaledwie 40%. Jak pytałem się o przyczynę, to w ARiMR otrzymałem odpowiedź, że pieniądze zabrała Warszawa, zabrała też wszystkie wnioski, tak że oni nie wiedzą co się dzieje. Warszawa jak im da znać, że dany rolnik ma mieć wypłacone pieniądze, to powiatówki wciskają Enter, że jest w porządku, a Warszawa dalej wypłaca. Zapytała się też mnie, czy dodałem jakieś działki, albo działkę podzieliłem - no dodałem, a więc dla tych w "Warszawie już jest to podejrzane" - cyt. Pani, która siedzi w Opolu we wnioskach. I nie bredź mi tu o Bogu Jarosławie, jego synu Zbawicielu Andrzeju, niewiaście Beacie oraz ostatniemu prorokowi zapowiadającemu nadejście mesjasza - Tadeuszowi. Jak masz wyprany mózg i nie widzisz co się dzieje, to żyj w swojej grze komputerowej. Ja nie mam zamiaru ani żyć w tym zakłamaniu ani siedzieć cicho, bo ktoś niebo maluje na różowo i próbuje wmawiać, że czarne jest białe.

#8436 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 16:43

Oj tam nie czepiaj sie naszego Staszka. Byłoby nudno  gdyby przestał wstawiać głupawe usmieszki, bronić PISu w tematach które spierniczyli ewidentnie, a przy braku argumentów skomentuje twój sposób rozumowania  :blink: Ma chłop swoje zdanie i się z nim zgadza :D

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8437 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1479 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 18:42

http://www.farmer.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/prezes-arimr-od-pazdziernika-zaliczki-na-poczet-doplat-bezposrednich,66477.html b

#8438 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 19:15

Staszek, kiedy w terminie otrzymałeś? W terminie dostali ci, co za PO mieli wypłacone zaliczki, bo to system dalej wypłacał, a więc możesz podziękować tylko poprzedniemu rządowi. Jak otrzymałeś w terminie, to należysz do przedziału między 40 a 60% rolników (w zależności od województwa), którzy dostali. W woj. opolskim było to 60%, w niektórych (jak mi powiedziano w ARiMR) zaledwie 40%. Jak pytałem się o przyczynę, to w ARiMR otrzymałem odpowiedź, że pieniądze zabrała Warszawa, zabrała też wszystkie wnioski, tak że oni nie wiedzą co się dzieje. Warszawa jak im da znać, że dany rolnik ma mieć wypłacone pieniądze, to powiatówki wciskają Enter, że jest w porządku, a Warszawa dalej wypłaca. Zapytała się też mnie, czy dodałem jakieś działki, albo działkę podzieliłem - no dodałem, a więc dla tych w "Warszawie już jest to podejrzane" - cyt. Pani, która siedzi w Opolu we wnioskach. I nie bredź mi tu o Bogu Jarosławie, jego synu Zbawicielu Andrzeju, niewiaście Beacie oraz ostatniemu prorokowi zapowiadającemu nadejście mesjasza - Tadeuszowi. Jak masz wyprany mózg i nie widzisz co się dzieje, to żyj w swojej grze komputerowej. Ja nie mam zamiaru ani żyć w tym zakłamaniu ani siedzieć cicho, bo ktoś niebo maluje na różowo i próbuje wmawiać, że czarne jest białe.

A kto nie stworzył systemu do naliczania dopłat?,hipokryzja niektórych nie zna granic.

#8439 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 20:12

w sumie 8 lat rządów PO to ciągłe spóżnianie się dopłat tylko 3 razy miałem w grudniu  a tak to musiałem czekać do stycznia i lutego a raz chamy dopiero w marcu mi dali. Złodzieje

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8440 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 29 sierpień 2016 - 20:14

Kolega wdaniel to chyba jedyny mądry tutaj, który trzeźwo widzi i obseruje rzeczyistość. Pis ma propagandową TVP, którą człowiek o innych poglądach nie da rady obejrzeć bo nie ytrzyma tych bzdur . Ma prezydenta i premiera, którzy łamia prawo na każdym kroku. Zniszczył TK, dla tych, którzy mają wyprane mózgi, TK to jedyna instytucja, która stoi na straży praorządności ustaw. Bez niego PIS może bezkarnie łamać prawo. Następny będzie SN. A wy dalej wierzcie w złego rzeplińskiego. Dalej sprawa z KO)D, PIS łatwo wam wmówił, że KOD jest zły. A co mają mówić o nowym ruchu opozycyjnym>?Że bardzo dobrze, że prostestują? PIS wyprał wam mózgi coniektórym i nienawidzicie Kijowskiego, niewiadomo za co tak naprawdę. Prowokacja niby Kodu w czasie pogrzebu Inki. A co nie m9gli tam pójść? neofaszyści z ONRU mogli i RN też mgł, tak? a KOD Nie? PIs dał 500 zł, dał chleb, teraz czekają nas igrzyska, czekają nas pokazowe procesy, ściganie Tuska i innych i zniszczenie opozycji. PIS ma już bojówkę złożoną z ONR, która w razie czego rozprai się z KODEM.PIS będzie grzebał w ordynacji wyborczej.Kolejna sprawa to Smoleńsk i wyczytywanie nazwisk. Zawładniają wszystkie uroczystości pod Smoleńsk. W którym zamachu nie było i kaczyński to dobrze wie, natomiast wykorzystuje ciemnotę Polakjów i mówi to co lud chce usłyszeć.