Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11768 odpowiedzi na ten temat

#8281 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 18 sierpień 2016 - 14:29

Ale co Ty masz za problem z tym Janowem?

Ja mam problem? Dzieciaku, problem to mają tacy jak ty i tobie podobni, ślepo wierzący w jarka i sp. Mnie to cieszy, bo pokazuje dobitnie jakich delikatnie ujmując "fachowców" zainstalowano we władzach i spółkach. Przez cały tydzień przed aukcją w tvkura trąbili jaki to będzie sukces, po aukcji ile minut poświęcili temu wydarzeniu? 2? 3? Jaki sukces takie podsumowanie. Tylenda to już przeszedł sam siebie. A ilu tylendów jeszcze wypłynie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 12:44
  •  

#8282 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 15:13

Ile? Całkiem sporo prezesów nieudaczników. Kurski w tvp nawet roku nie przepracuje. Ten geniusz nabrał kredytów by pensje płacić. Poprzedni prezes stadniny w Janowie popracował kilka miesięcy. Gdyby co nie co kumał to by nie pozwolił wieść klaczy dwa dni przed wy źrebieniem grubo ponad 100 km do Warszawy. Więc @ela w tvn prawdę mówią, że przez pis konie padają. Bo [o części to prawda. Przez nieudaczników z pisowskiego nadania pracujących na stołkach po kilka miesięcy skarb państwa ponosi straty. W dodatku po kompromitacji ci ludzie biorą odprawy i wypłyną jak to powiedział Tylenda na innym odcinku.  Przysługuje mu 3 miesięczna odprawa za zorganizowanie tej kompromitującej aukcji i za zachowanie po niej.

Pomału zaczyna się robić kabaretowo jak za pierwszego rządu pisu. Wtedy to pole do popisu miały kabarety i programy satyryczne.

#8283 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 16:33

Przez nieudaczników a raczej cwaniaków ostatnie 8 lat rozkradano Polskę na prawo i lewo zapomniałeś dodać

Ja mam problem? Dzieciaku, problem to mają tacy jak ty i tobie podobni, ślepo wierzący w jarka i sp. Mnie to cieszy, bo pokazuje dobitnie jakich delikatnie ujmując "fachowców" zainstalowano we władzach i spółkach. Przez cały tydzień przed aukcją w tvkura trąbili jaki to będzie sukces, po aukcji ile minut poświęcili temu wydarzeniu? 2? 3? Jaki sukces takie podsumowanie. Tylenda to już przeszedł sam siebie. A ilu tylendów jeszcze wypłynie?

Ty masz szczylu problem aż Ci piana z pyska ciknie bo koryta tacy jak ty nie zobaczą prędko

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#8284 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 16:41

No tak teraz koryto pis obstawia i nikogo nie dopuszcza. A rozkradać będą nie gorzej jak za po. Kumoterstwo i prywata kwitnie w najlepsze.

#8285 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 17:05

Rozumiem że przestaniemy się dalej zadłużać , poprzez zawieszenie spłat zobowiązan.

Taki pomysl zdaje się realizował generał w ciemnych okularach-Jaruzelski .

Dziwne bo zrozumienia u wierzycieli nie dostał i to raczej tych po stronie kapitalizmu.

Tak się składa że w obecnym świecie , jednakowo zadłużona jest kolebka kapitalizmu , czyli USA , jak i kraje tzw socjalistyczne .

Czy ty twierdzisz że to dobrze że zadłuzamy sie by spłacać nasze zobowiązania? Albo tego nie rozumiesz albo sie logiki w burdelu uczyłeś. :blink:   Faktem jest że teraz zaciagamy kredyty by spłacać zadłuzenie ale "per saldo" zadłużenie ciągle rośnie i jest to sytuacja patologiczna dla normalnych ludzi. 

Kolebka kapitalizmu jest zadłuzona bo poszli w strone socjalizmu.

Paradoksalnie do kapitalizmu najblizej jest gospodarce chińskiej co widac po ich wskaźnikach i tym jak stali sie potegą gospodarcza

@staszek- jak tyle nakradli to czemu PIS nawet nikogo nie oskarzył nie mówiąc o skazaniu? Kiedy pokażą te wszystkie afery?

Jak myślisz czy stadnina w Janowie nie zszargała sobie opinii na którą pracowano latami?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8286 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 18:13

Czy ja wiem czy sszrgała popatrz na Volkswagena kombinowli z normami spalania a jakoś ludzie płacą za te buble i kupują czyli zaufania nie stracili podobnie z Janowem ceny były jakie były tak to straty przynosi to co dla idei pracować jakoś Polską Hodowlę trzody Sawicki zlikwidował wartą milirdy złotych i nkomu to nie przeszkadzało a co tam taki Janów na marce dziś kasy nie zrobisz no chyba że produkcję do Chin przeniesieesz

#8287 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 19:21

VW nadal kupują ale musisz przyznać że jednak kosztowało ich to sporo. Co do Janowa to zapewne wielu klientów bedzie miało w pamieci że chciano ich wydymać. Pożyjemy - zobaczymy. 

Jak to jest z tymi aferami za PO? Kiedy PIS ujawni kto i ile ukradł? A może już dostali działke by nie prowadzić dochodzenia i sledztw nie bedzie? 

#8288 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 19:36

Paradoksalnie do kapitalizmu najblizej jest gospodarce chińskiej co widac po ich wskaźnikach i tym jak stali sie potegą gospodarcza

Niestety , poza twoją jedynie słuszną , są i takie opinie

http://mysaver.pl/tw...dlug-koszmarny/

P.s

Nie wiem czy zauważyleś, ale stajesz się niegrzeczny w dyskusji .

To nieeleganckie .

Edytowany przez scoffer, 18 sierpień 2016 - 19:40.

#8289 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 20:40

Jak się wczytasz to zrozumiesz ze artykuł reaktuje o całości zadłużenia na która składa sie zadłuzenie państwa, zadłuzenie przedsiębiorców, hipoteczne i instytucji finansowych. Zadłuzenie przedsiębiorców świadczy o ogromie inwestycji. Do tej pory dyskutowaliśmy o zadłużeniu państwa a ono w Chianch nie jest bardzo duże.

Musisz też wziąć pod uwage że długi te powstały by sfinnsować koleje , autostrady porty czy lotniska których powstały niesamowite ilości.

#8290 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 21:20

Czy ja wiem czy sszrgała popatrz na Volkswagena kombinowli z normami spalania a jakoś ludzie płacą za te buble i kupują czyli zaufania nie stracili podobnie z Janowem ceny były jakie były tak to straty przynosi to co dla idei pracować jakoś Polską Hodowlę trzody Sawicki zlikwidował wartą milirdy złotych i nkomu to nie przeszkadzało a co tam taki Janów na marce dziś kasy nie zrobisz no chyba że produkcję do Chin przeniesieesz

Znowu zmyślasz i piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia. Sprzedaż aut vw w usa spadła w europie też. Dodatkowo koncern poniesie olbrzymie koszta. Tak samo z Janowem. Dużo koni się nie sprzedało. przychód to 1,3 milina euro w porównaniu do 4 z zeszłego roku wygląda blado. Tak samo jak z tym w sprzedaż spadła po tym zamieszaniu. Po zamieszaniu z Emirą nie wiadomo czy nie spadnie bardziej. Może i straty przynosi ta hodowla. Ale jak się utarguje 4 miliony a tylko 1,3 to chyba jest różnica i straty przy większych przychodach z aukcji mniejsze.

W hodowli świń nie byliśmy taką marką na Świecie jak w hodowli arabów. A Sawicki świń nie zakazał hodować. Zresztą problemy z cenami wieprzowiny były od lat. Tak więc Staszek znowu nie trafiłeś.

Edytowany przez hubertuss, 18 sierpień 2016 - 21:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8291 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 21:24

Nie masz racji .

W hodowli arabów , prym wiedzie  Europa zachodnia na czele z Francją , Niemcami i Szwecją..

Gdzie nie spojrzysz -arab.

I niech tak zostanie. 

Edytowany przez scoffer, 18 sierpień 2016 - 21:25.

#8292 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 07:18

Nie każdy muzułmanin to arab.

#8293 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 08:56

W tym napewno sa lepsi od PO - PSL  http://biznes.onet.p...adow-pis/9s66h5

#8294 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 10:10

Przez nieudaczników a raczej cwaniaków ostatnie 8 lat rozkradano Polskę na prawo i lewo zapomniałeś dodać

Ty masz szczylu problem aż Ci piana z pyska ciknie bo koryta tacy jak ty nie zobaczą prędko

To są typowe "argumenty" wkurwionego pisiora. One tylko śmieszą. No to jak stachu był ten sukces  w Janowie czy nie ? Bo jego twórca już złożył dymisję.

#8295 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 12:00

Jak w ubiegłym roku zebrałem 8 ton z ha a w tym roku 2 przy takich samych nakładach to moja wina czy PiS bo już się pogubiłem i n ie wiem B)

#8296 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 12:07

Staszek nie zmieniaj tematu bo jeszcze jakiś czas  temu byłeś jednym z wielu tutaj co to krzyczeli, że po zadłużyła Polskę. A teraz co powiesz na zadłużanie Polski przez pis?

#8297 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 12:11

Twoja staszku.

Istnieje tez mozliwość że ruscy tak sterowali pogodą że przyczynili sie do twojej porażki.

Z aukcja koni jest prawie jak z dziełami sztuki. Gdyby renomowany dom aukcujny wpuscił swoich ludzi by podbijali ceny a potem powiedział że kupcy to frajerzy bo kupili kopie to niezbyt długo pozostałby renomowany.

#8298 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 16:29

Jak w ubiegłym roku zebrałem 8 ton z ha a w tym roku 2 przy takich samych nakładach to moja wina czy PiS bo już się pogubiłem i n ie wiem B)

Jakoś się nie dziwie, że się pogubiłeś? A dymisję złożyłeś?

#8299 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 18:24

Nie dokuczaj kolegom PISowcom  bo  i tak sa zdołowani działaniem swoich idoli. W która strone sie nie obróca to z tyłu zawsze d*pa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8300 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 18:48

Może masz rację, że nie powinno się  kopać leżącego. Ale jeżeli chociaż jeden z nich przejrzy na oczy, to warto. Ponadto, musisz przyznać, dosyć zabawne są ich reakcje i kompletny brak merytorycznych argumentów.