nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marko-kolo    709

wszystkie Ryśki to fajne chłopaki  ;)

co ten ''swetru '' wam uczynił ?

wysłał na śmierć 95 osób ? a może to on jest ojcem  tej genialnej kampanij wyborczej pana jarka ?  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

No  Rysiek  Brał  udział  w  Tworzeniu  OFE

 

A tak  po za tym  to  Super  że  jest  w Sejmie  bo   jest  się  z kogo  pośmiać

Bronek  odszedł  przyszedł Rysiek

:lol: :lol: :lol:

:D :D

B) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=e7SN3aTPhzI   

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

A pradziad Kaczyńskiego po mieczu był oficerem carskiej armii,ojciec Rajmund między innymi prowadził  wykłady z termodynamiki na tzw. Sorbonie przy Politechnice Warszawskiej, głównie jako skrócone studia dla wyższych członków PZPR.W 1977 wyjeżdżał służbowo do Mińska. :P To też  znalazłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

No  Rysiek  Brał  udział  w  Tworzeniu  OFE

 

A tak  po za tym  to  Super  że  jest  w Sejmie  bo   jest  się  z kogo  pośmiać

Bronek  odszedł  przyszedł Rysiek

:lol: :lol: :lol:

:D :D

B)

 

 

 

Oj bido , bido...ryśkowi to ty buty mógłbyś czyścić co najwyżej. Srebrna , FOZZ , SKOK - otym też pewnie nie czytałeś i nie słyszałeś. A jak towarzysz piotrowicz ci się u boku kaczyńskiego podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

No  Rysiek  Brał  udział  w  Tworzeniu  OFE

 

   

 

toć nie dawno tak wychwalałeś OFE 

czyżbyś przeczył swoim poglądom

oj nie ładnie tak błądzić ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

przyszły nowe wytyczne markowi....tudzież wielce "wiarygodna" prasa którą czytuje/kopiuje zmienła zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A pradziad Kaczyńskiego po mieczu był oficerem carskiej armii,ojciec Rajmund między innymi prowadził  wykłady z termodynamiki na tzw. Sorbonie przy Politechnice Warszawskiej, głównie jako skrócone studia dla wyższych członków PZPR.W 1977 wyjeżdżał służbowo do Mińska. :P To też  znalazłeś?

Tak Znalazłem że   Teściowie  Bronka  byli

funkcjonariuszami Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego i działaczami PZPR

Znalazłem Również  że  Ryśka  Ojciec  jeździł do  Dubnej  w ZSRR

I nawet  sam  Rysiek  uczęszczał  tam  do  szkoły

 

toć nie dawno tak wychwalałeś OFE 

czyżbyś przeczył swoim poglądom

oj nie ładnie tak błądzić ;)  

 

Przytocz  mi  gdzie  wychwalałem OFE ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ale nie rządzą ci o których piszesz marek. Rządzi prokurator czasów pzpr piotrowicz, rządzi kaczyński- srebrna,fozz,skoki ojciec rajumnd, rządzi ziobro - blida, i wielu innych.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

Tak Znalazłem że   Teściowie  Bronka  byli

funkcjonariuszami Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego i działaczami PZPR

Znalazłem Również  że  Ryśka  Ojciec  jeździł do  Dubnej  w ZSRR

I nawet  sam  Rysiek  uczęszczał  tam  do  szkoły

 

Tylko ze kolega Zbigniew pytał o Rajmunda i jego osiągniecia a nie o Bronka. Mógłbyś skomentować łaskawie fakty z życia i karierę Rajmunda K?

No i tesciowie to nie rodzina a ojciec  i owszem :P

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A mógłby mi ktoś  odpowiedzieć na pytanie  Ile  trwa Ciąża  u Nowoczesnej Kobiety ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 a kto negował przekazanie 150 mld z  OFE i nazywał to złodziejstwem  ?

 a kto nie znał myśli najjaśniejszego słońca narodu  o wielkim przekręcie ? 

 może przypomnisz nam jeszcze , jakie to rządy dokonały tego przekrętu - czy może robiłeś wtedy w pieluchy i będziesz musiał poszukać ? 

 

Ja pamiętam że  PO-PSL  ukradło  Polskim  Emerytom  153mld złoty   

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jak dorosniesz do tych spraw to śię dowiesz :lol:  Jaka jest twoja opinia na temat kariery  Rajmunda K?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

marek się uparł i przeciwstawia PO PSL NOWOCZESNĄ a ja ich też nie chwalę tylko nie jestem ortodoksyjnym wyznawcą PIS,twierdzę po prostu,że miało być dużo lepiej a nie jest.Krytykuje nas cały świat(wyjątek Węgry),teraz jeszcze ONZ ale partia przewodnia twierdzi ,że zostali namaszczeni przez Boga i mają patent na prawo i sprawiedliwość.Posłuchajcie wypowiedzi członków PIS klepią wyuczone formułki jota w jotę tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 a kto negował przekazanie 150 mld z  OFE i nazywał to złodziejstwem  ?

 a kto nie znał myśli najjaśniejszego słońca narodu  o wielkim przekręcie ? 

 może przypomnisz nam jeszcze , jakie to rządy dokonały tego przekrętu - czy może robiłeś wtedy w pieluchy i będziesz musiał poszukać ? 

 

Ja pamiętam że  PO-PSL  ukradło  Polskim  Emerytom  153mld złoty   

I to  jest  twoim zdaniem chwalenie  OFE

 

:lol: :lol: :lol:

:D :D

B)

Jak dorosniesz do tych spraw to śię dowiesz :lol:  Jaka jest twoja opinia na temat kariery  Rajmunda K?

Jak Dorośniesz do tych spraw to  się  dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

marekfarmer odpowiedział na miarę swoich intelektualnych możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pusto w głowie to nic nie powie  :D

skoro słońce narodu pan jarek nazywa OFE przekrętem , mało tego zapowiedział sięgnięcie po te środki które zostały 

to jak nazwać przekazanie środków z OFE tam gdzie ich miejsce ? złodziejstwem ? chłopie masz nie tak w głowie czy po prostu nie znasz podstawowych faktów 

czyli pan jarek też złodziej ? czy jak ? komu plujesz w brodę jak nie sobie ?  :D  :D  :D

  

 

oto teraz nagle że to Rysiek wymyślił czytaj Balcerowicz - wielka mi nowina skoro wiadomo jak było 

tylko kto to wprowadził ten przekręt do okradania biednych emerytów ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

marko-kolo -  PiS  Nie  zabrał z OFE  ani  1zł   także  nie bredź

 

Donald Tusk  mówił :

 zlikwiduje Abonament Radiowo Telewizyjny  Zlikwidował ????

Obniży  Liczbę posłów  do 230  Obniżył ??

Zapowiadał  Obniżenia Podatków  Obniżył ???

 

 

Liczą  się  czyny  nie  zapowiedzi

:D :D :D

:lol: :lol:

:P

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Mam dokładnie takiego samego yntelygentnego w swoim sąsiedztwie. Najmadrzejszy w całej wsi i tylko ciągle podśmiechujki z sąsiadów, to powinieneś zrobić tak a tamto tak.... Wszystko wie, na wszystkim się zna  i zawsze ma rację. Tak jak w przypadku Mareczka wystarczy nieco dociekliwości i logiki by facet gubił sie w zeznaniach i zmieniał temat a jak się nieco podrąży to ewidentnie widać że  własne  autonomiczne  myslenie  przekracza u niego próg bólu. Przy swej całej madrości zawsze cos mu przeszkodzi uzyskać więcej jak 6,5 tony pszeniczki. Facet jednak sie nie poddaje i tak jak PIS i Mareczek widzi wine u wszystkich dokoła. Herbicydy oszukane, fungicydy tez a nawozy to juz sie nie mówi. Mszyce kupił kiedys z kwalifikatem a zaprawy nasienne powoduja brak wschodów.  :D

Dogadaliby się z Mareczkiem na 100%


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

chłopie tusk nie rządzi i kogo obchodzi co mówił - obuć się wreszcie

na razie nie zabrał ale pan jarek to obiecał  - a to on teraz jest u władzy i jest realna szansa że to zrobi 

będziesz wtedy krzyczał że okrada biednych emerytów ? masz w ogóle jakieś pojęcie o OFE ? nie , po prostu klepiesz g---- które znajdujesz i tyle 

masz jakiś pogląd w tej sprawie skoro sam naplułeś sobie na brodę ? nie po prostu pierdu pierdu  bezmózgowca  :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Mam dokładnie takiego samego yntelygentnego w swoim sąsiedztwie. Najmadrzejszy w całej wsi i tylko ciągle podśmiechujki z sąsiadów, to powinieneś zrobić tak a tamto tak.... Wszystko wie, na wszystkim się zna  i zawsze ma rację. Tak jak w przypadku Mareczka wystarczy nieco dociekliwości i logiki by facet gubił sie w zeznaniach i zmieniał temat a jak się nieco podrąży to ewidentnie widać że  własne  autonomiczne  myslenie  przekracza u niego próg bólu. Przy swej całej madrości zawsze cos mu przeszkodzi uzyskać więcej jak 6,5 tony pszeniczki. Facet jednak sie nie poddaje i tak jak PIS i Mareczek widzi wine u wszystkich dokoła. Herbicydy oszukane, fungicydy tez a nawozy to juz sie nie mówi. Mszyce kupił kiedys z kwalifikatem a zaprawy nasienne powoduja brak wschodów.  :D

Dogadaliby się z Mareczkiem na 100%

Najlepsi są tacy "wsiowi" mędrcy. Mi też marekfarmer do tego pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wystarczy spojrzeć na foty w galery a widać że za Gierka się jako tako wiodło ;)

jedyne co się zmieniło na dziś to tylko farba na  URSUSACH i stąd ta wielka ''mądrość ''

nie dziwota bo tacy sami nie potrafią , trza  im wodza co za rączkę poprowadzi  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj