Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11836 odpowiedzi na ten temat

#8161 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 16:48

To nie debile, Ulman tylko wolontariusze.Tak powiedziała pani która po ich zatrzymaniu wypowiadała się w mediach, Powiedziała też, że usprawiedliwia ich wysoki poziom emocji związany i tu nie wiem czy z Bierutem czy z nagrobkiem. No kurna nie wytrzymali i już

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 23:34
  •  

#8162 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 16:57

Wiem bo słuchałem posłanki Gosiewskiej i nie dziwie się że wyszła za Śp Przemysława Gosiewskiego. bo poziom intelektualny zbliżony. Argumentacja i logika godna Monthy Pytona

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8163 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 17:05

Jedno jest pewne  - nie mozna bemyslnie niszczyć własnosci czyjaby ona nie była. Nie maże się sprayem po płotach , murach, przystankach a tymbardziej po grobach. Ktokolwiek to podważa jest debilem

Wcale nie jest to pewne. Co powiesz o napisach - Pawiak pomścimy

Co do Bieruta proponuję brać przykład z Ukrainców i przenieść truchło Bieruta pod mur kremlowski , gdzie będzie sobie spokojnie dogniwał w obecności swojego krajana Feliksa Dzierżynskiego zwanego podobnie jak on , czerwonym katem . 

Miejsce adekwatne do zainteresowań i życiorysu .

Tylko czy będą tam go chcieli , skoro 60 lat temu pojechał tam w futerku, a wrócił w kuferku

http://www.tvn24.pl/...ony,539576.html

Edytowany przez scoffer, 11 sierpień 2016 - 17:06.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#8164 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 17:35

Jest pewne bo to są podstawy jakiegokolwiek ładu. Od dziecka się uczy małolaty mówić -  dziekuję , proszę dzień dobry, a także  nie smiecić , nie niszczyć, szanować zieleń oraz dobro wspólne czy własność  innych.  Ja bym Bieruta zostawił w spokoju skoro przez 60 lat wszystkim to "wisiało kalafiorem" a póki co ciesz się ze nie piszesz cyrylicą.

A według ciebie co należałoby zrobić z grobami Gomułki, Gierka czy Jaruzelskiego? Można tam coś namazać czy już nie?

#8165 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 18:12

A co kiedyś mogą zrobić z grobami członków PiSu w tym Kaczyńskiego? Naprawdę nie powinno się tego robić nie zależnie kto pod spodem leży. Bo ktoś kiedyś może zrobić podobnie tym co dzisiaj to pochwalają. Grób to grób temu co pod nim leży bez różnicy. A żyjący jeśli nie szacunek dla zmarłego, bo nie każdy zasługuje może. Powinni mieć szacunek do nie swojego mienia. Ale to jest działanie pisu. Najpierw popierają tak prostackie i prymitywne działania a potem płaczą, że są ofiarami przemysłu pogardy.

#8166 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 19:37

Jaruzelski jaki był, taki był. Swój honor miał. Publicznie wyrzekł się wiary, a następnie na łożu śmierci niczym "dobry" (chociaż osobiście uznaję, że Kościół przesadnie tak go nazywa i powinien raczej nazywać go "nawróconym") łotr na krzyżu powraca na łono Kościoła, ma robiony pogrzeb z pompą i paradą oraz chowany jest na zaszczytnym miejscu...

Mam też swoje zdanie na ten temat, ale szanuję zdanie tych, którzy są w hierarchii państwowej, co nie znaczy, że się z nimi zgadzam. A historia pokarze czy słusznie go tam pochowali, czy też nie. Podobnie jak mam swoje zdanie na temat pochówki Lecha, ale też szanuję zdanie tych (tego) co je podjął, choć znam procedury lotnicze i dobrze wiem, że Lechu sam przyczynił się do swojej śmierci, bo to Prezydent, a nie kapitan, decyduje co piloci mają robić i jak powie, że mają lądować, to się nie mają prawa sprzeciwić. Lech już pokazał też kto rządzi na samolocie, bo wcześniej jeden z pilotów nie posłuchał jego zdania i poleciał na inne lotnisko, za co przypłacił zwolnieniem z pracy - i tu mamy mowę też o presji.

Ta jasne znasz procedury lotu na wrotach od stodoły chyba :P :P :P :P B)

Jest pewne bo to są podstawy jakiegokolwiek ładu. Od dziecka się uczy małolaty mówić -  dziekuję , proszę dzień dobry, a także  nie smiecić , nie niszczyć, szanować zieleń oraz dobro wspólne czy własność  innych.  Ja bym Bieruta zostawił w spokoju skoro przez 60 lat wszystkim to "wisiało kalafiorem" a póki co ciesz się ze nie piszesz cyrylicą.

A według ciebie co należałoby zrobić z grobami Gomułki, Gierka czy Jaruzelskiego? Można tam coś namazać czy już nie?

Chłopie w jakim świecie Ty żyjesz chyba w PRL dziś funkcjonuje zasada Róbta co chceta dzieci w zerówce rodziców nie słuchają a co dopiero małolaty ;) B) bo dziś jest bezstresowe wychowamie nauczyciel to może co najwyżej poprosić by dziecko poszło do pedagoga ale z reguły tego nie robi bo rodzic jeszcze z ryjem wpadnie

Jaruzelski jaki był, taki był. Swój honor miał. Publicznie wyrzekł się wiary, a następnie na łożu śmierci niczym "dobry" (chociaż osobiście uznaję, że Kościół przesadnie tak go nazywa i powinien raczej nazywać go "nawróconym") łotr na krzyżu powraca na łono Kościoła, ma robiony pogrzeb z pompą i paradą oraz chowany jest na zaszczytnym miejscu...

Mam też swoje zdanie na ten temat, ale szanuję zdanie tych, którzy są w hierarchii państwowej, co nie znaczy, że się z nimi zgadzam. A historia pokarze czy słusznie go tam pochowali, czy też nie. Podobnie jak mam swoje zdanie na temat pochówki Lecha, ale też szanuję zdanie tych (tego) co je podjął, choć znam procedury lotnicze i dobrze wiem, że Lechu sam przyczynił się do swojej śmierci, bo to Prezydent, a nie kapitan, decyduje co piloci mają robić i jak powie, że mają lądować, to się nie mają prawa sprzeciwić. Lech już pokazał też kto rządzi na samolocie, bo wcześniej jeden z pilotów nie posłuchał jego zdania i poleciał na inne lotnisko, za co przypłacił zwolnieniem z pracy - i tu mamy mowę też o presji.

Jaki honor to był  Płatny ZDrajca  Pachołek Rosji :P B)

#8167 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 20:13

Grób to grób temu co pod nim leży bez różnicy.

Jeśli nie wierzy w Boga , jesli ma w duie 10 przykazań i jeśli ufa że po śmierci nikt o nim złego słowa nie powie a grób otoczony będzie szacunkiem to owszem .

W każdym innym przypadku , zastanowi się za życia - czy to co robię ma sens.

Dlatego , warto uzmysłowic każdemu materiałowi na przyszłą kanalię , że nawet po śmierci istnieje kara .

Nietykalni nie istnieją.

Ciekawe kto płaci za miejsce pochowku tych o których piszemy , bo jeśli państwo polskie miało gdzieś ludzi którzy o nie walczyli i częso kibice ratują spontanicznymi akcjami te groby , to czemu cham jeden z drugim ma mieć spokój w majestacie prawa .

http://www.tvn24.pl/...oby,368208.html

#8168 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 21:08

Nie wydaje ci sie że jesteś amatorem teologiem anarchistą? Nie tobie oceniać kto jak wierzy ani czy był dobry czy zły Będziesz może wymierzał sprawiedliwość osobiście? Wielu PZPRowców juz nie zyje wiec bedziesz mógł sie realizowac malujac im grobowce. Do tego masz na cmętarzach pochowanego niejednego mordercę co taż go trzeba potepić. Bedziesz mógł latać ze sprayem do końca życia a później w imię nowej swieckiej tradycji ktoś odleje sie na twój grób.  :(

@staszek mój ty niezastapiony adwersarzu! Nie wiem jak ty wychowujesz swoje dzieci i czy je wogóle masz ale ja od swoich własnie takich podstaw wymagam

#8169 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 11 sierpień 2016 - 23:20

jakoś krzyż z puszek po piwie i sikanie do zniczy na krakowskim przedmieściu ci nie przeszkadzały

co się tak podniecacie grobami, (jak jakieś mohery:), przecież tam tylko kilka kości leży, jesteście zacofani, jaruzelski i bierut byliby zawiedzeni waszą postawą, tyle lat nauki poszło na cmentarz yyyyy .....to znaczy na marne

#8170 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 05:30

A to na Krakowskim przedmieściu mamy już jakiś cmentarz? Jakąś mogiłę, a może choć kurhan? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8171 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 06:51

Nie wydaje ci sie że jesteś amatorem teologiem anarchistą? Nie tobie oceniać kto jak wierzy ani czy był dobry czy zły Będziesz może wymierzał sprawiedliwość osobiście? Wielu PZPRowców juz nie zyje wiec bedziesz mógł sie realizowac malujac im grobowce. Do tego masz na cmętarzach pochowanego niejednego mordercę co taż go trzeba potepić. Bedziesz mógł latać ze sprayem do końca życia a później w imię nowej swieckiej tradycji ktoś odleje sie na twój grób.  :(

@staszek mój ty niezastapiony adwersarzu! Nie wiem jak ty wychowujesz swoje dzieci i czy je wogóle masz ale ja od swoich własnie takich podstaw wymagam

Więc na jakiej podstawie oceniasz Ukrainców ?

Skoro banderowcy byli chuiami , bo mordowali Polaków , to Bierut i jego koledzy byli przechuiami , bo mordowali również Polaków , 

Tyle że banderowcy mieli idee wolnej Ukrainy , natomiast Bierut , starał się by Polska nigdy wolna nie była.

Staram się tak żyć by na mój grób nikt nie lał , w zwiazku z tym nie zarzucaj mi że kogoś zamordowałem .

Skoro ja mam malować grobowce , rozumiem że ty bedziesz je czyścił.

Proponuję grobowiec Bandery , umarł i to co robił w/g ciebie starciło znaczenie , a po smierci należy mu się szacunek.

Nie nam oceniać czy był zły czy dobry.

Edytowany przez scoffer, 12 sierpień 2016 - 06:53.

#8172 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 12 sierpień 2016 - 08:12

Nie musi mieć żadnych powodów do zatrzymania, skontrolowania, wylegitymowania pieszego, rowerzysty czy auta. Powód badania trzeźwości? Odpowiednio umundurowany policjant może cię w każdej chwili zatrzymać jadącego samochodem czy rowerem. I czy to wylegitymować, czy sprawdzić stan twojej trzeźwości. Nie musi mieć żadnych powodów. Policjant może cię zatrzymać na chodniku idącego pieszo i poprosić o wylegitymowanie się. masz rację są na te okoliczności odpowiednie procedury ale policjant nie musi mieć żadnych powodów.

Powodem skierowania na badanie krwi jest albo to, że wykazał  jakieś spożycie test alkomatem. Albo zatrzymany nie chce takiemu się poddać. Żaden policjant nie skieruje cię na badanie krwi ot tak.

Podaj mi podstawę prawną tego, że może ot tak?

Ta jasne znasz procedury lotu na wrotach od stodoły chyba :P :P :P :P B)

Staszek, zastanawiam się, czy ty żyjesz tylko w cyber świecie i gospodarstwo prowadzisz tylko na symulatorach, czy po prostu masz tak mózg wyprany, że nie widzisz realnego świata poza PISiorami? Otwórz okno, oddychnij świeżym powietrzem, następnie ubierz się ciepło, bo mamy 12stopni i wyjdź do ludzi

#8173 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 08:46

Więc na jakiej podstawie oceniasz Ukrainców ?

Skoro banderowcy byli chuiami , bo mordowali Polaków , to Bierut i jego koledzy byli przechuiami , bo mordowali również Polaków , 

Tyle że banderowcy mieli idee wolnej Ukrainy , natomiast Bierut , starał się by Polska nigdy wolna nie była.

Staram się tak żyć by na mój grób nikt nie lał , w zwiazku z tym nie zarzucaj mi że kogoś zamordowałem .

Skoro ja mam malować grobowce , rozumiem że ty bedziesz je czyścił.

Proponuję grobowiec Bandery , umarł i to co robił w/g ciebie starciło znaczenie , a po smierci należy mu się szacunek.

Nie nam oceniać czy był zły czy dobry.

Jak juz ci wcześniej pisałem - ciesz się że nie piszesz cyrylicą. Ile osób zamordował Bierut bo nie mogę znaleźć by porównać z upaińcami. 

Zapewne nikogo nie zamordowałeś ale zdziczenie obyczajów zacznie się od profanowania grobu Bieruta a za kilka lat bedą niszczyć groby bo nie spodoba im sie nazwisko na grobowcu . 

Bandera umarł, historia już go oceniła a jego działalność ma i będzie miała znaczenie. Natomiast nigdy i pod zadnym pozorem nie sprofanowałbym jego grobu w jakikolwiek sposób. Szacunek dla grobowców i  zwłok zmarłych byc musi i kropka.

#8174 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 09:31

Podaj mi podstawę prawną tego, że może ot tak?

Staszek, zastanawiam się, czy ty żyjesz tylko w cyber świecie i gospodarstwo prowadzisz tylko na symulatorach, czy po prostu masz tak mózg wyprany, że nie widzisz realnego świata poza PISiorami? Otwórz okno, oddychnij świeżym powietrzem, następnie ubierz się ciepło, bo mamy 12stopni i wyjdź do ludzi

Tobie świerze powietrze się przyda bo brednie piszesz

#8175 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 12 sierpień 2016 - 10:58

Podaj przykład tych bredni?

#8176 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 12:16

Przeczytaj spokojnie swoje posty a sam będziesz wiedział

#8177 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 13:17

Staszek, nie krepuj się! Też chętnie się dowiem co jest brednią w jego postach

#8178 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 15:45

. Szacunek dla grobowców i  zwłok zmarłych byc musi i kropka.

Zachodnie cywilizacje zdają się myśleć inaczej .

Bierzmy z nich wzór , może część z nas odetchnie z ulgą ?

http://wiadomosci.on...-z-ziemia/cmgp2

#8179 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1492 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 19:33

Staszek, nie krepuj się! Też chętnie się dowiem co jest brednią w jego postach

To samo co w Twoich powinieneś wiedzieć B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8180 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 22:40

Zachodnie cywilizacje zdają się myśleć inaczej .

Bierzmy z nich wzór , może część z nas odetchnie z ulgą ?

http://wiadomosci.on...-z-ziemia/cmgp2

Z niemców  będziesz brał przykład? Wstydz się! Wziął byś przykład nawet z ruskich by uzasadnić PISowskie bzdury. Jak to się ma do naszej wuary?

@staszek ale żeś merytorycznie pojechał....... Mozesz swą szlachetną mysl rozwinąć?