Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11757 odpowiedzi na ten temat

#8041 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 01 sierpień 2016 - 15:08

Nie jestem zorientowany w tym co wygłaszał Papież , w związku z tym zapytam czy , zajął się męczeństwem sędziego Rzeplińskiego , walczącego w jedynej słusznej sprawie za marne 23 tyś zł, notabene otrzymywane z rąk PiS-owskiego rządu, który reprezentuje prześladujące go totalitarne państwo ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:35
  •  

#8042 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisany 01 sierpień 2016 - 15:38

Niepotrzebnie oni są chorzy nieuleczalnie tylko Pan Bóg może im pomóc zabierając ich do DDomu Ojca B)

Nie jestem zorientowany w tym co wygłaszał Papież , w związku z tym zapytam czy , zajął się męczeństwem sędziego Rzeplińskiego , walczącego w jedynej słusznej sprawie za marne 23 tyś zł, notabene otrzymywane z rąk PiS-owskiego rządu, który reprezentuje prześladujące go totalitarne państwo ?

Papież przyjechał spotkać się z młodymi ludzmi ale co niektórzy uważają że celem jegoi wizyty było przegonienie księży i Prezesa oraz beatyfikacja Petru i tego pana co alimentów nie płaci w imię miłości blizniego ;) :P :P

gdzie był pan jarek , czyżby bał się wyjść z domu bo ochrona była zajęta ?   :D  :D  :D

przecież dla pisuaru Papież to obywatel obcego państwa  i on mówił do wszystkich tylko nie do nich

bo to przecież  ingerencja w nasze sprawy  a tu suweren rządzi i tyle  ;)

Ochrona była zajęta takimi fanatykami jjak Ty B)  a Prezes w trosce o Twoje bezpieczeństwo pozostał w domu B)

#8043 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 01 sierpień 2016 - 16:17

Do AnnaHejniak. Widzisz,to taka specyfika tego forum. Pamiętaj że, co Cię nie zabije to na pewno Cię wzmocni. Rób swoje. 

Ciekawe co opowiadał Macierewicz na spotkaniu z papieżem. Bo Waszczykowski rano stwierdził że musieli oświecić Ojca świętego ,który do dziś żył w nieświadomości albo był okłamywany co do katastrofy smoleńskiej. Albowiem (tu słowa godne szefa dyplomacji) " katastrofa wcale nie przebiegła tak jak przebiegła".

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#8044 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 01 sierpień 2016 - 17:49

Polityk za kierownica juz gdy wlancza migacze wie,ze skreci innaczej.Obiecuje wszystkim ludziom skrzydla i . . . zaklada im- wedzidla.Prowadzi nas na dno ,mowiac,ze nie boi sie isc z narodem nawet na najglebsza wode.Pragnie isc z ludem na duza wodeczke.Najgorasza sprawa gdy narobi smrodu sam ojciec narodu.

Edytowany przez AnnaHejniak, 01 sierpień 2016 - 17:52.

#8045 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 01 sierpień 2016 - 21:27

Włącza  Jak smieli! .http://wiadomosci.wp...l?ticaid=11778e

Głupek.....http://wiadomosci.wp...17783&_ticrsn=3

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8046 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 01 sierpień 2016 - 21:35

najsmieszniejsze jest to ze ja ktory omijam kosciol szerokim lukiem-odkad wybudowali obwodnice to latwe-najpilniej sledzilem pielgrzymke.

kilka wrazen po sdm-

najwieksze wrazenie zrobily puste lawki dla ksiezy w niedziele, setki miejsc w kolo oltarza i dojmujaca pustka. kamera tylko sie przeslizgnela po tym.

po mszy jeden z dziennikarzy zapytal zakonnika o wrazenia po kazaniu-ten zobaczyl logo tvn i odmowil komentarza na to dziennikarz pyta czy tylko sluchal slow papieza czy je uslyszal i najwymowniejsza byla mina tego zakonnika, ciekawe po co przyjechal -na wycieczke bo na pewno nic nie zrozumial ..

najlepsza byla orkiestra deta szkoly zawodowej salezjanow z oswiecimia[kazdy stary fachowiec z moich stron ja skonczyl] grali przeboje odpowiednie dla pozegnania papieza-co prawda slon mi na ucho nadepnal ale queen rozpoznalem a wczesniej amerykanskie standardy :P .

duda podpisal nowa ustawe o tk, znowu-po wakacja oczywiscie- bedzie "wojna"

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#8047 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 01 sierpień 2016 - 22:03

"We are the champions"  jakoś głupio brzmiało gdy Papierz odlatywał. Dodatkowo Mercury to był Fredek - pedek wiec granie go przy Papierzu to hańba i zdrada!

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#8048 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 02 sierpień 2016 - 08:56

Bo Waszczykowski rano stwierdził że musieli oświecić Ojca świętego ,który do dziś żył w nieświadomości albo był okłamywany co do katastrofy smoleńskiej. Albowiem (tu słowa godne szefa dyplomacji) " katastrofa wcale nie przebiegła tak jak przebiegła".

Oświecili go niczym Duch Święty Allacha. Katastrofa nie przebiegała, bo jak mogła biegać? :D Prawdą jest to, że PISiory same dały d*py a teraz szukają dziury w całym. Ich wywody przypominają mi pewien kawał:

- Czy to prawda, że Iwan Iwanowicz dostał w Moskwie rower?
- Prawda, tylko nie Iwan Iwanowicz, tylko Piotr Piotrowicz, nie w Moskwie, ale w Lenningradzie i nie dostał tylko mu ukradli.

najwieksze wrazenie zrobily puste lawki dla ksiezy w niedziele, setki miejsc w kolo oltarza i dojmujaca pustka. kamera tylko sie przeslizgnela po tym.

to nie były ławki dla księży, tylko parlamentarzystów - przy takich spotkaniach zazwyczaj w prezbiterium siedzą głowy, ale nie Kościoła, lecz Państwa. Księża siedzą za nimi - o co mam cały czas pretensje podobnie jak o to, że wpuszczają polityków na ambonę podczas Mszy św., ci wygłaszają swoje bzdury, a kamera przedstawia prócz ich głosu - ich popiersie i napis pod amboną "Oto słowo Boże".

na to dziennikarz pyta czy tylko sluchal slow papieza czy je uslyszal i najwymowniejsza byla mina tego zakonnika, ciekawe po co przyjechal -na wycieczke bo na pewno nic nie zrozumial ..

Widać, że dziennikarz słuchał nie tylko słów Papieża, ale również i ewangelię :) Zakonnik doskonale zrozumiał przekaz dziennikarza, bo nawet jak nie słuchał ewangelii, to ją zna i przypomniały mu się owe słowa :P

"We are the champions"  jakoś głupio brzmiało gdy Papierz odlatywał.

No co ty? W końcu Polska jest championem, a papież z głową opuszczoną w dół wsiadł do samolotu i odleciał

#8049 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 09:39

Zapmniałeś jeszcze dodać że mówił o pracy która pozwala na godne życie ale jakoś to pominołeś nie odnosił się on do polski księży tylko księży ogólnie jakbyś zapomniał podobnie do ludzi

Nie musiałeś się przedstawiać wszyscy wiemy kim tu jesteś

Praca w przypadku Kościoła Katolickiego w Polsce ?? Manipulowanie ludzkimi umysłami i sumieniami nazywasz pracą ?? Nie ośmieszaj się. Odnosił się do ogółu kleru, to fakt. Ale to Polscy biskupi jeżdżą luksusowymi samochodami w Papież Volkswagenem Golfem albo Fordem Focusem, więc do kogo się to tyczyło ??

Jak byś czytał w całości moje posty, to byś wiedział o czym piszę. Skoro 50zł. straciło na wartości, to dlaczego rolnicy dalej mają ceny za swoje produkty sprzed "x" lat i u rolnika te ceny nie straciły na wartości, a w sklepach wciąż wszystko drożeje? Ja nie jestem głupi, tylko widzę co się dzieje. A jak ktoś jest nie dosyć, że ślepy, to i głupi, bo daje sobie robić pranie mózgu przez PIS-iorów i o. Tadeusza, to jego problem.

Tak, oczywiście. Założę się, że już nie będzie prędko zaproszony do Polski, a wszystko przez jego przesłania sprzeczne z przesłaniami PIS. Jak u nas był Benedykt XVI w maju 2006r., to była niby wizyta śladami JP II. Po tej wizycie długo była cisza o Benedykcie, aż po niespełna 2 latach w którychś mediach (nie podam w których i kto powiedział) usłyszałem: "bo myśmy się spodziewali, że jak będzie w Oświęcimiu, to Nas przeprosi..." - ja się pytam: "Za co?". Ale cóż, jest w Polsce pewna grupa ludzi, którzy jak słyszą "Niemiec", to dla niech jest to to samo, co "hitlerowiec".

EDIT:

Do kolegi Kaszlak79:

By przypomnieć Tobie o co biegało, to dołączam wcześniejszą korespondencję, bo widzę, że już się sam gubisz w tym, co piszesz:

Co do roku 2012 - niby za rządzenia PO był ten skok, ale na pewno PIS załatwił nam podwyżkę, bo twoim zdaniem na pewno inaczej być nie mogło.

Rok temu za cenę paliwa i ceny w skupach winna była Kopacz, przed Kopacz winny był Tusk, a teraz nagle giełda się zrobiła winna? Jak minister rolnictwa pod ścianę był podstawiony, to i w skupach na krótko, ale zawsze się poprawiało. Nie mniej jednak nie prawdaż, że to trochę niesprawiedliwe, iż pieniądz traci na wartości w momencie, gdy idziemy na zakupy, ale jak sprzedajemy swoje produkty, to ciągle ten pieniądz (psi grosz) dla nas ma mieć dużą wartość?

Ani PO ani PiS niczemu nie winne. Ceny paliw i płodów rolnych dyktują rynki międzynarodowe a nie "minister pod ścianę podstawiony", co zresztą sam udowodniłeś pisząc że nawet jeśli się tak działo, to skok był chwilowy. Powtórzę to, co już pisałem, w 2012 jak pszenica szła po 1000zł albo w 2013 jak była jeszcze po 800zł to też sądziłeś że sprzedajesz za "psi grosz" to co wyprodukowałeś ?? Bo piszesz że ciągle mało Ci płacą na skupach, a Ja Ci przedstawiłem że po 2004 roku płacą przeciętnie więcej niż przed akcesją. No ale Tobie żeby się usprawiedliwić wystarczy frustracja że twoje 50 zł coraz mniej warte...

#8050 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 02 sierpień 2016 - 10:28

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Zmarł kardynał Franciszek Macharski były metropolita krakowski.Człowiek zasłużony,pełen pokory,skromności.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8051 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 02 sierpień 2016 - 10:52

Ani PO ani PiS niczemu nie winne. Ceny paliw i płodów rolnych dyktują rynki międzynarodowe a nie "minister pod ścianę podstawiony"

To po jakiego importują zamiast swojemu dać zarobić? Dlaczego w Niemczech potrafią do płodów rolnych i do żywca dopłacać? A teraz nawet ODR - podlegają ministrowi rolnictwa, a nie jak do tej pory wojewodzie, bo Duda już podpisał.

Powtórzę to, co już pisałem, w 2012 jak pszenica szła po 1000zł albo w 2013 jak była jeszcze po 800zł to też sądziłeś że sprzedajesz za "psi grosz" to co wyprodukowałeś ?? Bo piszesz że ciągle mało Ci płacą na skupach, a Ja Ci przedstawiłem że po 2004 roku płacą przeciętnie więcej niż przed akcesją. No ale Tobie żeby się usprawiedliwić wystarczy frustracja że twoje 50 zł coraz mniej warte...

Z tego, co widzę, to ty żyjesz tylko chwilą. Pszenicy sieję tylko 40 arów, bo nie mam pól na pszenicę. Większość uprawy to żyto, bo to na 6-stej klasie jeszcze w miarę dobrze rośnie. W zeszłym roku sprzedawałem żyto po 450zł. Jak się wczoraj dowiadywałem, to u nas jest po 460zl. Plon w granicach 4,5 tony z ha. Ja rozumiem, że jak ktoś ma 600hektarów, to może obstawiać, że jak po odliczeniu kosztów uprawy, siewu, nawozów i oprysków łącznie z koszeniem zarobi 50zł na każdym hektarze, to będzie gospodarstwo rentowne. Ty się uczepiłeś znowu jednego - już ci napisałem, byś czytał ze zrozumieniem. A pamiętasz chociaż czego dotyczyło te 50zł, o które się rzucasz i dlaczego to porównanie dałem? Odpowiedz sobie na to pytanie, a wtedy dopiero dyskutuj.

#8052 Share palacyk

palacyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 11:59

Szkoda że Polacy ciąge się tak kłócą w polityce. Oglądać to to strata czasu.

#8053 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 12:39

Dlatego jest to temat dla Hardcorów

@palacyk , jak zobaczyłem twój login to przypomniała mi się bajka z mojej młodości , "Pałacyk i latarenka"

Edytowany przez scoffer, 02 sierpień 2016 - 12:41.

#8054 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 14:01

Praca w przypadku Kościoła Katolickiego w Polsce ?? Manipulowanie ludzkimi umysłami i sumieniami nazywasz pracą ?? Nie ośmieszaj się. Odnosił się do ogółu kleru, to fakt. Ale to Polscy biskupi jeżdżą luksusowymi samochodami w Papież Volkswagenem Golfem albo Fordem Focusem, więc do kogo się to tyczyło ??

Ani PO ani PiS niczemu nie winne. Ceny paliw i płodów rolnych dyktują rynki międzynarodowe a nie "minister pod ścianę podstawiony", co zresztą sam udowodniłeś pisząc że nawet jeśli się tak działo, to skok był chwilowy. Powtórzę to, co już pisałem, w 2012 jak pszenica szła po 1000zł albo w 2013 jak była jeszcze po 800zł to też sądziłeś że sprzedajesz za "psi grosz" to co wyprodukowałeś ?? Bo piszesz że ciągle mało Ci płacą na skupach, a Ja Ci przedstawiłem że po 2004 roku płacą przeciętnie więcej niż przed akcesją. No ale Tobie żeby się usprawiedliwić wystarczy frustracja że twoje 50 zł coraz mniej warte...

Taki idiota jak Ty to tylko na wyrobnika się nadaje nie potrafiszefektywnie pracować dobrze że ktoś Ci da na kromkę chleba ;) :P  :P  :P 

#8055 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 14:53

no zobacz i kto to mówi , ten co łapki wyciąga  po kromkę chleba  :D  :D  :D

staszek szanuj się chłopie bo naprawdę twoje zidiocenie jest żałosne ;)  

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#8056 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 15:47

No raczej Twoje dziwi mnie że ktoś taki jak Ty ma potomstwo wogóle ;) czy Jesteś taki głupi w rzeczywistości czy tylko udajesz? B)

#8057 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 17:13

nie no staszek  tobie się wydaje że to straszny sukces że masz 

teraz tylko łapki wyciągniesz i gitara  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#8058 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 17:41

Raz po raz wchodzę na ten temat właściwie nie ma o czym pisać ,temat Andrzej Duda najlepszy prezydent dla rolników ,tylko czy ten człowiek  cokolwiek wie o rolnictwie ,teraz mamy centrum żniw pogoda deszczowa ,ceny pszenicy są rejony że poniżej 500 zł tona ,o czym prezydent mówi w telewizji o szczycie Nato ,dni młodzieży ,jak bardziej skłócić się z Rosją aby zachód i ameryka była zadowolona a że robotnik rolnik jest tą polityką gnębiony to mało ważne

#8059 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 18:54

nie no staszek  tobie się wydaje że to straszny sukces że masz 

teraz tylko łapki wyciągniesz i gitara  ;)

Ja biorę tylko to co każdemu się należy nie to co Ty B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8060 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 02 sierpień 2016 - 19:24

No i wda dobre newsy. Duda oszukał frankowiczów. Żadnych obiecanych przewalutowań nie będzie. Dla mnie to dobra wiadomość. Gorsza dla frnakowiczów i Dudy, który ich oszukał. Druga dobra wiadomość to to,że z tvp wyleciał Kurski. Dobra zmiana w kraju a sondaże spadają. Tak samo jak spada oglądalność tvp. W lipcu fakty obejrzało więcej ludzi niż wiadomości i teleexpress. Ale czemu się dziwić ludzie tej zakłamanej telewizji oglądać nie chcą. To i Kurski poleciał. Bo jak można oglądać kłamców, którzy w teleexpresie podają, że każdy Polak dostanie 6 tys z racji przejęcia środków z ofe. Sondaże pisu w dół, oglądalność tvp w dół i Kurski w dół.