nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5531

"Zło dobrem zwycieżaj" Proboszcz i Tadeusz z Torunia ci nie mówili?

Zapewne jesteś sfrustrowanym gołodupcem bo ja złośliwie pryzmy komuś pod oknami bym nie robił nie mówiąc o przezucaniu jej codziennie by uprzykrzyć życie by przypadkiem kilkadziesiąt ha pszenicy w łanie mi sie nie zapaliło. Różne złe przypadki po ludziach chodzą......

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

"Zło dobrem zwycieżaj" Proboszcz i Tadeusz z Torunia ci nie mówili?

Zapewne jesteś sfrustrowanym gołodupcem bo ja złośliwie pryzmy komuś pod oknami bym nie robił nie mówiąc o przezucaniu jej codziennie by uprzykrzyć życie by przypadkiem kilkadziesiąt ha pszenicy w łanie mi sie nie zapaliło. Różne złe przypadki po ludziach chodzą......

 

Czytanie Ze zrozumieniem  nie jest  Twoją  najmocniejszą  Stroną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No raczej gdybym tak mieszkał i sąsiad by mi gnój pod oknami składował to nie ważne czy ze wsi czy z miasta - nie pozwoliłbym na to. Są środki prawne które szybko oduczyłyby składowania gnoju w pobliżu budynków mieszkalnych. 

 

Tak 30 metrów i możesz sąsiadowi naskoczyć cwaniaku :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No i w końcu  napisałeś  coś  mądrego  że  aż  miło  poczytać. 

Ale  niestety  Realia  są   inne    Jest  wielu  Donosicieli  ( Wyborcy PO- Nowośmieszna)  którym  wszystko  przeszkadza  że  gnój śmierdzi  że  muchy latają   a to  że  hałas  od  dmuchawy  idzie i nie mogę  wypocząć. Nawet na Kursie  Chemizacyjnym   panowie z PIORIN  opowiadali  jak  to  ludzie  dzwonią  do   nich  bo ktoś  pryska   chwastoxem  i  śmierdzi.  Ręce  opadają  Wieś  jest  od  produkcji  żywności  i ma prawo  tam śmierdzieć  obornikiem  a Miastowi  niech  siedzą  w mieście  i  niech  wdychają  spaliny.  Całe  szczęście  że  w mojej okolicy  tacy POpaprańcy  nie  mieszkają.

 

Jakie środki  Prawne  jeżeli  pryzma jest bodajże  25 czy 30 nie pamiętam dokładnie  od  twoich  okien  to możesz skakać  na jednej nodze  i  nic  nie zrobisz  a takowy sąsiad  powinien jeszcze  codziennie  ten  gnój  podwalać  żeby  ładnie  fermetował  bo  donosicieli   (kapusi)  trzeba tępić.

 

Skoro w twojej okolicy tacy ludzie nie mieszkają to po co się tak nakręcasz? Typowy prawdziwy Polak i katolik. Mściwy i zawistny od poniedziałku do soboty a w niedzielę pierwszy przed ołtarzem bo niby w Boga wierzy. Nawet jak sam takiej krzywdy nie zaznaje to i tak ma w głowie gotowy plan zemsty. Taka jest niestety większość pisuarów. Nawet jak ich nie dotyczy to będą na nie i przeciw. Bo jak jemu nie potrzebne to innym też ma być nie potrzebne. Jeśli  kapusie w twojej okolicy nie mieszkają to pomysł o czymś pozytywnym. A nie jak obornik przerzucać by sąsiadowi bardziej śmierdział.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@marekfarmer musiałeś do tego politykę dodać. A przecież @B3Agro napisał wyraźnie u niego pisuary donoszą. A tak na poważnie to ten proceder nie ma barw politycznych. Inna sprawa, że rolnicy czasami tez przeginają. Jak znam życie i ludzi to tym od pisu z reguły wszystko bardziej przeszkadza.

Staszek u mnie w okolicy tez księdza się zaprasza. Sam do ciebie nie idzie. Sąsiad u którego był prowadzi księdza do następnego. Ten następny wychodzi na ulicę jeśli mieszka w swoim domu lub na klatkę schodową jeśli mieszka w bloku. Czy to na wsi czy to w mieście. Ksiądz sam się nie pcha. Wyjście po niego jest traktowane jako zaproszenie. A jeśli nikt nie wychodzi. Znaczy, że nie chce nie ma go nie może itd. Ksiądz idzie do następnego z listy

 

Widzisz swoje wnioski wysuwasz na  podstawie tego co jest u ciebie stąd ten specyficzny sposób postrzegania świata B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wiesz ostatnio znajomy z zupełnie innego regionu Polski mówił mi, że u nich idą ministranci i się pytają. Ksiądz też sam się do mieszkania czy domu nie pcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Skoro w twojej okolicy tacy ludzie nie mieszkają to po co się tak nakręcasz? Typowy prawdziwy Polak i katolik. Mściwy i zawistny od poniedziałku do soboty a w niedzielę pierwszy przed ołtarzem bo niby w Boga wierzy. Nawet jak sam takiej krzywdy nie zaznaje to i tak ma w głowie gotowy plan zemsty. Taka jest niestety większość pisuarów. Nawet jak ich nie dotyczy to będą na nie i przeciw. Bo jak jemu nie potrzebne to innym też ma być nie potrzebne. Jeśli  kapusie w twojej okolicy nie mieszkają to pomysł o czymś pozytywnym. A nie jak obornik przerzucać by sąsiadowi bardziej śmierdział.

 

Ja się  nie nakręcam  Tylko stwierdzam  Fakty  bo  jeżeli  sąsiad  donosi  na sąsiada  że  mu  obornik śmierdzi  to  ten drugi  sąsiad  ma prawo i  obowiązek  zgodnie z przepisami  Takową  Pryzmę  30m od okien Sąsiada  Konfidenta POpapranego   usypać  i  codziennie  podwalać  zgodnie z Prawem

 

 

Czytaliście  już   Gadzinę  Wyborczą 

http://dorzeczy.pl/id,12830/Gazeta-Wyborcza-przeprasza-Macierewicza.html

 

"Spółka Agora S.A. - wydawca dziennika "Gazeta Wyborcza" przeprasza Pana Antoniego Macierewicza i wyraża ubolewanie za dopuszczenie do publikacji nieprawdziwej i szkalującej jego dobre imię informacji, że Pan Antoni Macierewicz "wsadził do państwowych spółek swojego bratanka, kolegów z komisji ds. WSI i dawnych znajomych", zawartej w artykule "Drużyna Macierewicza - ile cię trzeba cenić", zamieszczonym w ww. gazecie z dnia 29 lipca 2008 roku. Wydawca "Gazety Wyborczej" Agora S.A."

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Po raz kolejny potwierdzasz tylko, że jesteś mściwy i zawistny. Jak na pisiora przystało. Bo ja gdybym miał pryzmę zgodnie z prawem usypaną. To nawet gdyby sąsiad doniósł. To bym wpuścił policję na podwórko. Pokazał, że wszystko mam ok. I olał sprawę. A typowy pisior wierzący w Boga postąpi w myśl zasady oko za oko ząb za ząb. Tym się od siebie różnimy. Tak się właśnie nakręcają wojny i konflikty między sąsiadami trwające latami. Bo przecież naród bogobojny i katolicki. A wystarczy mając wszystko zgodnie z prawem olać takiego głupka donosiciela. I po którejś wizycie nawet policja będzie go olewać. A z czasem on sam widząc, że nic nie wskóra nas olej. I może nie będziemy się lubić. Ale i nie będziemy sobie na wzajem nerówów psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 pisuar to zakamuflowany bolszewizm , co wyraźnie widać w tym temacie 

 taki mamy naród a przynajmniej jego część

 '' proletariat ''   chce  igrzysk i tyle ;)  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś popełnił przestępstwo nie daje prawa do popełniania tego przestępstwa innym. Po zrobiła źle wybierając dwóch sędziów na zapas. Do tego się przyznała. A pis zrobił źle wybierając trzech sędziów na miejsce trzech wybranych legalnie przez po. Duda złamał konstytucję i nie przyjął przysięgi od trzech legalnie wybranych przez po sędziów. Rzepliński zachował się fair i przyjął do składu TK dwóch wybranych legalnie przez pis sędziów. Zamiast tych "zapasowych" wybranych nie legalnie przez po. Natomiast nie przyjął w skład TK trzech nie legalnie wybranych przez pis sędziów. Ponieważ są wybrani legalnie trzej sędziowie od których Duda nie przyjął przysięgi.

Możesz sobie wmawiać, że ustawa antyaborcyjna powodująca te czarne marze to ustawa obywatelska. To gadka dla naiwnych. Ważne jest, że pis tego się przestraszył. I prędko tematu nie dotknie.

 

 

Będziesz kupował ziemię za rok? Ile kupisz? Hektar, dwa? Siła nabywcza twojego gospodarstwa jest i tak mizerna pod tym względem w porównaniu do gospodarstw mających dziś setki ha. I tak z nimi przegrasz. Bo za późno wziąłeś się za rozwój. Możesz się cieszyć z tej ustawy ale ona i tak wiele nie pomoże takim gospodarstwom. Które i tak przegrały już w zasadzie z tymi dużymi. Zabawne jest też to, że ustawę chwalisz. A zaraz piszesz, że da się ją obejść. Czyli co, kolejny bubel prawny z którego ty się cieszysz. Bo to pis zrobił.

A co do lewactwa. Lewactwem jeśli chodzi o gospodarkę i sprawy społeczne w sejmie jest pis i naprawdę tego nie zmienicie. W zasadzie to można by tu mówić o narodowym socjalizmie. Z jednej strony pis uważa się za partię patriotyczną, z wrogim stosunkiem do wielu nacji np uchodźców, ma konserwatywny światopogląd. Z drugiej strony ma lewicowy program społeczno gospodarczy.

 

 

PIS miał prawo wybrać tych sędziów a po wybrało dodatkowo gdy tamtym nie kończyła się kadencja więc Pis miało prawo wybrać swoich.

 

A o moją siłę nabywczą się nie martw ;) ta ustawa bardzo pomaga mojemu gospodarstwu więc jestem spokojny ;) Co do uchodźców chcesz przyjmij sobie zauważ że to nie uchodźcy wojenni zobacz na mapie gdzie Syria a gdzie SUDAN Polacy ich nie chcą bo to zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego nie możemy być tak naiwni jak Niemcy i Francja która się ogarnia i niszczy nielegalne obozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Po raz kolejny potwierdzasz tylko, że jesteś mściwy i zawistny. Jak na pisiora przystało. Bo ja gdybym miał pryzmę zgodnie z prawem usypaną. To nawet gdyby sąsiad doniósł. To bym wpuścił policję na podwórko. Pokazał, że wszystko mam ok. I olał sprawę. A typowy pisior wierzący w Boga postąpi w myśl zasady oko za oko ząb za ząb. Tym się od siebie różnimy. Tak się właśnie nakręcają wojny i konflikty między sąsiadami trwające latami. Bo przecież naród bogobojny i katolicki. A wystarczy mając wszystko zgodnie z prawem olać takiego głupka donosiciela. I po którejś wizycie nawet policja będzie go olewać. A z czasem on sam widząc, że nic nie wskóra nas olej. I może nie będziemy się lubić. Ale i nie będziemy sobie na wzajem nerówów psuć.

To zachowanie typowych wiejskich małorolnych gołodupców. Z braku zajecia intrygi im w głowie. Miałby co robić na całe dnie w polu toby mu złośliwosci przeszły. Dziwić się że przy takich pokładach zawiści i złośliwości belzebub z Torunia i karzeł z Zoliborza maja duże poparcie na wsi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak to  Hanka   dotuje  Propagandę   co  wy  na to  ?????

http://niezlomni.com/kogo-dotowalo-miasta-prezydentury-hanny-gronkiewicz-waltz-dluga-lista-pelna-znanych-nazwisk-kwoty-robia-wrazenie/

 

Tusk i Klich odwiedzili jedną z warszawskich podstawówek.

Podczas dyskusji z uczniami Tusk zapytał:
– Co to jest tragedia? Czy ktoś mógłby podać przykład?
Dziewczynka z pierwszej ławki podniosła rękę:
– Gdyby mój przyjaciel, który mieszka na wsi, bawił się na polu i został rozjechany przez traktor – to byłaby tragedia.
– Nie. – odpowiada Klich – to byłby wypadek
Zgłasza się kolejne dziecko:
– Gdyby autobus, który odwozi 50 dzieci do szkoły, miał wypadek, w którym zginęliby wszyscy pasażerowie – to byłaby tragedia.
– Też nie – odpowiada tym razem Tusk – to byłaby wielka strata.
Czy ktoś ma inne pomysły?
W klasie cisza. Nikt nie chce się zgłosić.
Nagle odzywa się Jasiu:
– Gdyby samolot, w którym lecieli pan premier i pan minister został trafiony przez pocisk i rozpadł się na kawałki – to byłaby tragedia.
– Brawo! – woła Tusk – Możesz nam powiedzieć dlaczego uważasz, ze to była by tragedia?
Na to Jasiu:
– Dlatego, że to na pewno nie byłaby wielka strata i prawie na pewno nie byłby to wypadek…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakich ? Uprawiam ponad 240ha ziemi. Mam ponad 20ha lasów. Do tego prowadzę działalność gospodarczą (usługi i handel ściśle związane z rolnictwem). Mieszkam w mieście od kilku lat bo jakoś cisza i monotonia wsi mnie męczyły a i dziecko w mieście ma dużo więcej możliwości.

 

Więc w czym rolnikiem bardziej jest ktoś kto mieszka na wsi i ma 10ha i 5 świń? Idąc twoim tokiem rozumowania trzeba by zabronić pracować ludziom ze wsi w mieście.

 

 

A co do chlewni - jeszcze jak mieszkałem na wsi to jeden z moich sąsiadów hodował świnie w , jak ja to nazywałem, "wolnym chowie". Wyobrażasz sobie jak to śmierdziało? Sposób żeby go nauczyć był banalnie prosty - ja i 4 innych sąsiadów , pozwy, 2 wyroki skazujące, wszelkie możliwe inspekcje i problem zniknął.

 

 

ROZUMIEM WASZA STRATEGIA TO WYKOŃCZYĆ I ZRUJNOWAĆ NIE NO SUPER ROLNIK ROLNIKOWI GRATULUJĘ CI CHAMSTWA  PS 

 30M-40 M OD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH TO MOŻESZ NASKOCZYĆ ;):P A PO ZA TYM NAJGORZEJ ŚMIERDZI GNÓJ KURZY  A NIE ŚWIŃSKI WIĘC WIESZ 

Edytowano przez GOSPODARSTWO-ROLNE-KONIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co tam te czarne babki krzyczały ostatnio na marszu że chcą darmowej antykoncepcji i edukacji seksualnej w szołach dwie godziny w tygodniu ? :P zA ROBOTĘ  niech się wezmą bo mówiąże nie mają za co dzieci wychować a nie głupoty im w głowie ;)  :P  :P  :P i jeszcze może ja mamza to płacić z moich pieniędzy niedoczeanie czarna hołota  :D  :D  B)

 

Lukni  w link 

http://niezlomni.com/najgorszy-byl-placz-krow-ktorym-zabiera-sie-cielatko-wstrzasnieta-natalia-przybysz-mowila-o-cierpieniu-zwierzat-a-powiedziala-o-aborcji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

ROZUMIEM WASZA STRATEGIA TO WYKOŃCZYĆ I ZRUJNOWAĆ NIE NO SUPER ROLNIK ROLNIKOWI GRATULUJĘ CI CHAMSTWA  PS 

 30M-40 M OD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH TO MOŻESZ NASKOCZYĆ ;):P A PO ZA TYM NAJGORZEJ ŚMIERDZI GNÓJ KURZY  A NIE ŚWIŃSKI WIĘC WIESZ 

Synku  , przez 10 lat tyle hektarów nie opryskasz co ja od początku miesiąca - ale wiem, wy wiecie lepiej (agronomów na 240ha - śmiech na sali). Jak dla mnie możesz nazywać mnie jak chcesz bo mi to jest absolutnie obojętne.

 

A co do "strategii wykańczania" - nie bądź dureń. Jak ktoś koło ciebie pozwala świniom biegać luzem to jest już przesada, obora na cały podwórku. Wszędzie może się trafić taki BRUDAS.

 

Smród w lecie - na ogród nie wyjdziesz , grilla nie rozpalisz - bo śmierdzi. I tak codziennie - a jak prosisz jak człowieka żeby to jakoś zmienił to mówi żeby spier...dalać.

 

Widzisz jakiś inny sposób niż sąd? Przecież nie pójdę mu mordy obić.

 

Piszecie o 30m. Powiem wam tak - gówn.o prawda. 50m bo żadnym problemem jest udowodnienie że ma się magazyn na żywność (ja akurat mam owoce -konfekcja ,mrożenie,pakowanie i wystarczyło że oklejarkę na czas kontroli przestawiłem). Następną sprawą jest płyta do składowania - "dobry urzędnik" zawsze się dopatrzy problemu (u mojego sąsiada takowej nie było wcale więc bez problemów poszła sprawa).

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Synku  , przez 10 lat tyle hektarów nie opryskasz co ja od początku miesiąca - ale wiem, wy wiecie lepiej (agronomów na 240ha - śmiech na sali). Jak dla mnie możesz nazywać mnie jak chcesz bo mi to jest absolutnie obojętne.

 

A co do "strategii wykańczania" - nie bądź dureń. Jak ktoś koło ciebie pozwala świniom biegać luzem to jest już przesada. Smród w lecie - na ogród nie wyjdziesz , grilla nie rozpalisz - bo śmierdzi. I tak codziennie - a jak prosisz jak człowieka żeby to jakoś zmienił to mówi żeby spier...dalać.

 

Widzisz jakiś inny sposób niż sąd? Przecież nie pójdę mu mordy obić.

 

Przecież  ty  w mieście  mieszkasz to  co  ci  do smrodu  na wsi    grila  w bloku  na balkonie  zrób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Pisałem o czasach gdy jeszcze na wsi mieszkałem. Teraz też czasami lubię weekend spędzić na wsi z rodziną.

 

Jesteś pewien że wszyscy w miastach mieszkają w blokach ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Synku  , przez 10 lat tyle hektarów nie opryskasz co ja od początku miesiąca - ale wiem, wy wiecie lepiej (agronomów na 240ha - śmiech na sali). Jak dla mnie możesz nazywać mnie jak chcesz bo mi to jest absolutnie obojętne.

 

A co do "strategii wykańczania" - nie bądź dureń. Jak ktoś koło ciebie pozwala świniom biegać luzem to jest już przesada, obora na cały podwórku. Wszędzie może się trafić taki BRUDAS.

 

Smród w lecie - na ogród nie wyjdziesz , grilla nie rozpalisz - bo śmierdzi. I tak codziennie - a jak prosisz jak człowieka żeby to jakoś zmienił to mówi żeby spier...dalać.

 

Widzisz jakiś inny sposób niż sąd? Przecież nie pójdę mu mordy obić.

 

Piszecie o 30m. Powiem wam tak - gówn.o prawda. 50m bo żadnym problemem jest udowodnienie że ma się magazyn na żywność (ja akurat mam owoce -konfekcja ,mrożenie,pakowanie i wystarczyło że oklejarkę na czas kontroli przestawiłem). Następną sprawą jest płyta do składowania - "dobry urzędnik" zawsze się dopatrzy problemu (u mojego sąsiada takowej nie było wcale więc bez problemów poszła sprawa).

 

Jakbyś miał pojęcie to byś głupot nie pisał nie ma obowiązku posiadać płytę ten przepis łatwo obejść jak ktoś się d zastraszyć jego sprawa

 

 

No niezłe teksty te babki gadają :P :P  niewiadomo czy śmiać się czy płakać za chwilę o inwitro będą wrzzeszczyć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Czytaj ze zrozumieniem - jasno napisałem "dobry urzędnik". A czy jest wymóg czy nie to nie wiem bo to nie moja działka, ale wiem że to wystarczyło + dokładnie 37 metrów od posesjiw której prowadzona była konfekcja żywności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zachowanie typowych wiejskich małorolnych gołodupców. Z braku zajecia intrygi im w głowie. Miałby co robić na całe dnie w polu toby mu złośliwosci przeszły. Dziwić się że przy takich pokładach zawiści i złośliwości belzebub z Torunia i karzeł z Zoliborza maja duże poparcie na wsi.

 

 

ULMAN prowadzę produkcję roślinną hoduje zwierzęta chodzę na 2 niedługo 3 dodatkowe kursy doradzam rolnikom w wyborze materiału siewnego dodatkowo chodzę do szkoły dziennej do technikum logistycznego myślisz że serio mi się nudzi ?? nie gołodupców gdybym miał zrujnowaną gospodarkę było by mi jej żal ale jak by nie było żadnej możliwości to z żalem bym ją musiał sprzedać, ja widzę perspektywy rozwoju dla swojego gospodarstwa i je stopniowo realizuję nie jestem taki jak ty że zazdroszczę i robię komuś złośliwości w moich rejonach rolnicy trzymają się razem pomagają sobie a w waszych jak widzę chamstwo pogania kolejne chamstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No w tym wypadku może masz rację ale jeśli rolnik miał tam hodowlę predzej to Ty działasz niezgodnie z prawem


Czytaj ze zrozumieniem - jasno napisałem "dobry urzędnik". A czy jest wymóg czy nie to nie wiem bo to nie moja działka, ale wiem że to wystarczyło + dokładnie 37 metrów od posesjiw której prowadzona była konfekcja żywności".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Pamiętam taką przysięgę wojskową na rynku w Zamościu, gdzieś tak w okolicach 2000 roku, kiedy nie szło przeprowadzić próby w dzień. Trzeba było czekać aż towarzystwo z kamienic popije się na amen i przestanie drzeć japy. Z reguły krzyczeli "czołem żołnierze" a młode wojsko szkolone do odpowiedzi bez namysłu odpowiadało "czołem panie pułkowniku". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

hubertuss -   Jeżeli lubisz  jak ci  plują  w twarz  udawać  że  deszcz  Pada  to Spoko  twoja sprawa.

 

 

Ale taki donosiciel, który na mnie by donosił, gdy mam wszystko zgodnie z prawem pluje w twarz sam sobie i z siebie durnia robi. Dla mnie upokorzeniem było by codzienne mieszanie obornika na pryzmie by jakiemuś durniowi dokuczyć. To bym sobie w twarz napluł dopiero zniżając się do poziomu jakiegoś głupka.

 

PIS miał prawo wybrać tych sędziów a po wybrało dodatkowo gdy tamtym nie kończyła się kadencja więc Pis miało prawo wybrać swoich.

 

A o moją siłę nabywczą się nie martw ;) ta ustawa bardzo pomaga mojemu gospodarstwu więc jestem spokojny ;) Co do uchodźców chcesz przyjmij sobie zauważ że to nie uchodźcy wojenni zobacz na mapie gdzie Syria a gdzie SUDAN Polacy ich nie chcą bo to zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego nie możemy być tak naiwni jak Niemcy i Francja która się ogarnia i niszczy nielegalne obozy.

 

Tak pis miał prawo wybrać dwóch sędziów za tych których po wybrała za wcześnie. Rzepliński przyjął ich w skład TK. Ale po za swoich rządów trzech sędziów wybrała legalnie. Bo za rządów po kończyła im się kadencja. Duda złamał konstytucję nie przyjmując od nich ślubowania. A pis wybrał nie legalnie na ich miejsce trzech sędziów. Których Rzepliński nie dopuszcza do obrad TK.

Ta ustawa o ziemi w żaden sposób nie zwiększy siły nabywczej twego gospodarstwa. Nie bądź naiwny. Ziemia rolna nie stanieje bo duzi i tak utrzymają ceny. Szczególnie w rolniczych regionach.

 

 

A co to za autorytet jest. Wypowiedziała się jakaś osoba i tyle. Ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj