Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11762 odpowiedzi na ten temat

#7561 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 02 lipiec 2016 - 08:19

No oczywiście jak ci nie pasuje to cię nie interesuje. Ale w TK zasady są jakie są. Sędziowie mogą składać zdanie odrębne bez żadnych konsekwencji. Jest ono prezentowane publicznie i nikt nie ma z tym problemu. Zaradkiewicz jest jak zauważyłeś pracownikiem. Może być, że naukowym. Ale na jego stanowisku nie ma upoważnienia do prezentowania swoich poglądów na forum publicznym. On zresztą doskonale o tym wiedział. Mógł je prezentować co najwyżej sędziom na forum zamkniętym, gdy ci poprosili go o opinię. A nie latać po telewizjach. Tego nic nie zmieni. Choć byś nie wiem ile razy udawał, że nie rozumiesz.

Możesz se odróżniać socjał od czego chcesz. Robisz to i tak sam dla siebie, aby sam przed sobą nie przyznać się, że głosowałeś na socjał głoszony przez lewaków z pisu. Socjalny program to na całym świecie program partii lewicowych. Jak byś tu się nie wykręcał, jak byś nie odróżniał to tego nie zmienisz lewaku. Pis ma lewicowy program i tego nie zmienisz. Jak to kiedyś Dorn określił PiS jest lewicą żołądka. A SLD lewicą stref erogennych.

No i na końcu lewicowy nieuku przyjmij do wiadomości, bo już nie wiem ile razy to tu piszę. Nigdy nie głosowałem na PO ani na żadnego z jej kandydatów np. na prezydenta. Nigdy tez nie mam zamiaru. Kiedyś nawet napisałem dlaczego. Ale czy taki nieuk jak ty to zrozumie. Dla was tylko o PO do głów nakładli i wy wkoło to powtarzacie. Nie ważne z kim dyskutujecie to tylko PO.

PS na razie to dla Putina pracuje PiS. Który między innymi w Europarlamencie głosuje tak jak partie anty unijne finansowane przez Kreml. To pisowski rząd walczy z U E co też jest na rękę Putinowi. Więc zastanów się co piszesz.

Ja mam życie poza polityką,Ty go nie masz,dowody?Trzepie bezsensowną dyskusję,marnując życie i wakacje,poświęcając się dla opcji Targowicko-aferalnej.

-miesiąc po miesiacu

tydzień w tydzień

dzien po dniu

- co 2-3 godziny ładuje wpisy :lol: 

wystarczy zbadać kilkadziesiąt stron wstecz,a przekonacie się,do jakiego stanu doprowadza zaawansowana psychoza polityczna 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 09:08
  •  

#7562 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 02 lipiec 2016 - 08:25

Widzę argumentacja ci się skończyła to postanowiłeś o życiu napisać. Tak już wielu kończyło. Po prostu nie masz argumentów na swoje wymysły. Masz racje z tą psychozą klepiesz tu jakieś dyrdymały bez podania merytorycznej argumentacji. A jak widzisz, że przegrywasz to o życiu zaczynasz pisać lub o czym innym. Tak masz rację to jest psychoza próbujesz obronić coś czego się nie da obronić. Oczywiście nie masz na to argumentów.

Staszek problem w tym, że każdy bank podniósł jakieś opłaty. Zarządy banków same przyznały, że ich zyski nie spadły. Więc to my zapłaciliśmy podatek bankowy. Podrożały ubezpieczenia oc. Wprowadza się inne podatki lub planuje wprowadzić czy podnosi już istniejące temu nie zaprzeczysz. Tak jest i tyle.

@Kas poczytaj mój i swój post tak jak zacytowałem i tak jak po mnie pisałeś komentując mój. Zrozumiesz albo i nie, że to ty sam o sobie napisałeś. I to ty sam z siebie głupka zrobiłeś przyrównując się do mućki sąsiada.

Edytowany przez hubertuss, 02 lipiec 2016 - 08:29.

#7563 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 lipiec 2016 - 08:42

Do debili pisze się debilnym językiem bo tylko taki rozumieją .Co ty wiesz o UK ? Podejrzewam że tyle co z miski zjesz :D Proponuję więc mordę w kubeł  w tej sprawie jak nie masz nic do powiedzenia mądrego .Ja od 1995 roku pracuję za granicą bo nie myślę pracować za śmieszne pieniądze  jakie płaci się w Polsce .Mój ojciec jak miałem 15 lat to wyjechał do pracy do USA na 3 lata .Po trzech latach stać go było na dom 450 metrów kwadratowych,nowe maszyny do gospodarstwa,nowy samochód i wiele innych rzeczy .W Polsce zapewne dorobił by się garba .Kumasz czaczę dlaczego ludzie masowo opuszczają Polskę by mieć godne życie na starość i nie obciążać swoich dzieci .Dają też dzieciom lepszy start w życiu .To są powody a nie twoje wypociny .Ty zapewne dasz dzieciom swoim to http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

Niezwykle wzruszyła Nas historia twego żałosnego żywota .

A to , byś był na bieżąco  ;)http://www.bankier.p...y-walut/nbp/GBP

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#7564 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 02 lipiec 2016 - 10:32

Żeby być całkiem na bieżąco, zapomniałeś o tym: http://wyborcza.biz/...th_3,line,.html . Powodów do dumy nie ma, choć przyznam się że 90% moich dochodów zarabiam w euro, czyli według Ciebie powinienem się cieszyć.

#7565 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 02 lipiec 2016 - 11:50

Niezwykle wzruszyła Nas historia twego żałosnego żywota .

A to , byś był na bieżąco  ;)http://www.bankier.p...y-walut/nbp/GBP

Z debilami Organizacja NiedoRozwojów łysych nie rozmawiam bo mi to uwłacza . Idź lepiej poćwiczyć faszystowskie pozdrowienie [...]

bo polakami ani  patriotami to na pewno nie jesteście .Jaki prezes z NKWD takie bojówki 

+ 1 punkt ostrzeżeń za obrażanie innych użytkowników

#7566 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 02 lipiec 2016 - 15:40

http://stooq.pl/n/?f=1071733

Musimy z wiarą iść do przodu i formułować nowe propozycje dla społeczeństwa. One już są. Choćby taka propozycja jak ta, która odnosi się do pytania: co zrobić z tymi pieniędzmi, które pozostały w OFE? Które dzisiaj w gruncie rzeczy tracą na wartości. A które mogą być podstawą nowych, ważnych przedsięwzięć, które będą budowały siłę naszej polityki gospodarczej, ale także będą wspierały miliony polskich gospodarstw domowych. Musimy to zrobić. Takie propozycje są" - powiedział w sobotę Kaczyński na kongresie PiS.(PAP)

Co to się zapowiada. Ciekawe czy to też będzie uznane za kradzież...

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#7567 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 08:35

Widzę argumentacja ci się skończyła to postanowiłeś o życiu napisać. Tak już wielu kończyło. Po prostu nie masz argumentów na swoje wymysły. Masz racje z tą psychozą klepiesz tu jakieś dyrdymały bez podania merytorycznej argumentacji. A jak widzisz, że przegrywasz to o życiu zaczynasz pisać lub o czym innym. Tak masz rację to jest psychoza próbujesz obronić coś czego się nie da obronić. Oczywiście nie masz na to argumentów.

Staszek problem w tym, że każdy bank podniósł jakieś opłaty. Zarządy banków same przyznały, że ich zyski nie spadły. Więc to my zapłaciliśmy podatek bankowy. Podrożały ubezpieczenia oc. Wprowadza się inne podatki lub planuje wprowadzić czy podnosi już istniejące temu nie zaprzeczysz. Tak jest i tyle.

@Kas poczytaj mój i swój post tak jak zacytowałem i tak jak po mnie pisałeś komentując mój. Zrozumiesz albo i nie, że to ty sam o sobie napisałeś. I to ty sam z siebie głupka zrobiłeś przyrównując się do mućki sąsiada.

Obawiam się że jesteś w blędzie.Nie zamierzam marnować sobie czasu na komentowanie informacji pokroju Goebbelsowskiej propagandy,pobieranych z paszkwilandzkich stron.Tak między wierszami,tylko głupek zna na wszystko odpowiedz,niebywale trafiona charakterystyka Twojej osoby.

Jednym z wielu symboli waszych rządów było nieróbstwo i ciemiężenie społeczeństwa,takim symbolem z wielu,była bezkarność komornicza.Przez 8 lat nie potrafiliście zrobić nic.Za waszych rządów czuli się jak ryba w wodzie,wykańczając psychicznie niewinnych ludzi.

#7568 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 10:19

Obawiasz się. Ale nie potrafisz tego udowodnić. Jak przychodzi do konkretów to u ciebie zmiana tematów. Albo wiem ale nie powiem, nie mam czasu, czy lecą epitety. Masz rację tylko głupek pisze o wszystkim i o niczym nie potrafiąc odnieść się do konkretów.

Udowodnij mi jaką to ja propagandę czytam, jakie to paszkwilandzkie strony odwiedzam. Jak zwykle guzik wiesz o tym co chcesz napisać. Udajesz, że znasz na wszystko odpowiedzi czyli jak sam piszesz jesteś głupkiem. A przynajmniej takiego z siebie tu robisz bo zmyślasz.

Teraz zmieniasz temat na komorników. Tylko co to da. Nadużycia były za po będą za pisu. Za jakich moich rządów? Ja w żadnym rządzie udziału nie brałem, żadnych stanowisk nie piastowałem. Nawet z mojej najbliższej rodziny nikt takich nie pełnił. Nie głosowałem też na PO. Nie dalej jak stronę czy dwie temu o tym pisałem. A ty znowu te bzdury piszesz. Przestań więc zmyślać jeśli nie wiesz. I nie udawaj, że wiesz bo w swoim poście siebie scharakteryzowałeś.

#7569 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 11:27

Krassus- zabranie pieniędzy z OFE to nie będzie kradzież tylko od dawna wyczekiwana sprawiedliwość społeczna, albo ludowa ja kto woli. 

Przyznanie że tracą tam na wartości jest warte odnotowania bo świadczy tylko o rozdwojeniu jaźni, albo o przebiegłości. 

Ciekawe tylko ile tych pieniędzy tam jeszcze jest, a ile zostanie po tej wypowiedzi kiedy wyparują na szybko wyciągane przez inwestorów z przedsięwzięć wspólnych  z OFE.

Proces samoleczenia postępuje. Ciekawią mnie tylko te nowe , ważne przedsięwzięcia? Rachunek za ŚDM? 

#7570 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 11:54

sdm-rachuneczek chyba ,milionow zostalo niecale 500 tys zarejestrowanych i co najwazniejsze oplaconych, nawet przedluzyli termin rejestracji bo malo chetnych, a koszty i tak zostaly poniesione przez panstwo-bo kosciol do placenia sie nie pali, nie wiadomo kto zaplaci za sprzatanie, sluzba zdrowia i policja na nasz koszt[az sie boje 200 policjantow z calej polski,2 tyg bedzie u nas nocowac,co to bedzie  :P , klasztory i plebanie nie chca przyjmowac pielgrzymow wiec i mieszkancy tez sie nie pala.

prezes wyraznie powiedzial o co mu chodzi-zerwanie z rzadami prawa- co prawda nie dokonczyl ze z rzadami prawa i sprawiedliwosci ale w pore sie kapnal ze chodzilo mu o po-psl.  najlepsze bylo z brozka- jak ma jakies resztki honoru to napewno to zapamieta i odpowiednim czasie sie zemsci. nawet prezes wie ze nie ma zadnych kwalifikacji do pelnienia funkcji premiera-tylko ladnie sie prezentuje- w swiecie mody panuje przekonanie ze to geje maja najlepszy gust a tu prezes sie wylozyl na calej linii.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7571 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 14:50

wszystko to pierdnie bo po prostu musi 

zaraza musi sama wyginąć 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#7572 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 19:59

I tak oto dowiedzieliśmy się, że Kaczyński da nam prezent za który wielu z nas zapłaci. PiS krytykowało PO za ograbienie OFE. Teraz zrobią to samo.  Kupa forsy się zmarnuje bo na bazie pisowskiej tęsknoty za prl em. PiS będzie lokował ją w budowę jakichś polskich przedsiębiorstw.. Które nie wiem co będą produkować. Wypisz wymaluj prl zakładano zakłady byle by produkcja była. A czy ktoś to kupi nikt się nie przejmuje. Plan Morawieckiego to wypisz wymaluj Gierek XXI wieku. Z tym, że Gierek pożyczał pis ograbi OFE.

#7573 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 21:07

PiS krytykowało PO za to, że OFE całkowicie nie zlikwidowali a tylko część.

http://www.kongres.p...-likwidacji.27/

I z jednej strony elektorat PiS wiesza psy na Tusku, że ograbił ludzi z pieniędzy jednocześnie głosując na ludzi którzy chcą jeszcze bardziej ingerować w OFE i je znacjonalizować.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#7574 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 03 lipiec 2016 - 21:15

Jaki prezent, on tylko chce chronić ten kapitał (zapewne i tak wirtualny) przed sprzeniewierzeniem, Potem ochroną obejmie się to co jeszcze się uchwało, a potem to już tylko uchowaj nas Panie.

Na miejscu prezesów np. Ursusa już bym pytał Bagsika i Gąsiorowskiego którędy najbezpieczniej do Izraela. Bo jak przyjdzie do kolejnego punktu programu PIS czyli odzyskiwaniu majątku narodowego, może to być bardzo popularny kierunek :D

#7575 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 04 lipiec 2016 - 05:52

Kaczyński wyraźnie powiedział, że to będzie dla nas prezent. Zafundowany z naszych pieniędzy. O tym zapomniał dodać. Kilka lat temu za grabież OFE wieszali psy na PO. Teraz zrobią to samo. Bo ta partia od PO niczym się nie różni. Na sobotnim kongresie prawdziwi Polacy i patrioci znowu nie potrafili hymnu państwowego zaśpiewać. Puścili sobie z nagrania.

Co do samego prezentu. Może prezes Ursusa nie musi się bać. Bo to tylko sama nazwa została. Na miejscu fabryk pewnie już dawno stoją apartamentowce. Bardziej chodzi o ratowanie upadłych zakładów. PiS będzie pompował nasze pieniądze do zakładów typu np Autosan. Szydło i Duda w kampanii odwiedzili masę takich zakładów na skraju upadłości. W miejscowościach, gdzie te zakłady już upadły obiecali reaktywację. Tylko nikt nie myśli nad tym, że te zakłady czemuś upadły. Weźmy tego Autosana. Zakład nie umiał sobie poradzić w nowej rzeczywistości. Produkował stare autobusy, których po upadku pks ów nikt nie chce kupować. Zresztą nawet istniejące pks y nie chciały już tego kupować. Tym czasem na rynku kilkanaście lat temu pojawił się prywatny solaris. Który sprzedaje nie tylko w Polsce nowoczesne autobusy i odniósł prawdziwy sukces. I tak oto dochodzimy do wniosku, że w gospodarce jak w przyrodzie. Przetrwają najsilniejsi, najlepiej umiejący przystosować się do otoczenia. Ofermy padną nie zależnie ile Kaczyński wpompuje im naszych pieniędzy.  Zresztą takie rozdawanie kasy będzie rodziło nadużycia. Masa firm ją dostanie i nic z tego nie będzie.

#7576 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 04 lipiec 2016 - 08:14

Tak jak spora część zwolenników PiS-u z sentymentem wspomina PRL, nie zdając sobie sprawy, że tamten ustrój też upadł z przyczyn ekonomicznych...

#7577 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 04 lipiec 2016 - 16:24

Jak popatrzyłem na kongres PIS to doszedłem do wniosku że cała ta partia przypomina PZPR z czasów Gierka z wyjątkiem tego że się modlą. Jest jedyny słuszny kierunek, jedyny słuszny prezes, rada programowa, komisja rewizyjna, sąd koleżeński,Będą uruchamiać stocznie,huty czy jakies inne bliżej nieokreslone zakłady oczywiscie za nasze pieniądze. Nastepnie obsadzą tam dyrektorów z klucza partyjnego czyli jak zwykle miernotę nie znajacą nawet języków obcych i bez kwalifikacji w tej dziedzinie. Będąc socjalistami bedą dobrze żyć ze związkami zawodowymi które w efekcie doprowadzą do upadku jak to było w przypadku FSO czy Ursusa.

Ostatnia uwaga - władza deprawuje i ogłupia. Powinno sie zgłosić do prokuratury  niegospodarność i marnowanie naszych pieniędzy przez PIS. Po co organizować kongres i wybory prezesa gdy jest jeden kandydat i to on o wszystkim decyduje. Głosowanie było jak za dobrych czasów komuny - głosowali jak chcieli a wybrali kogo trzeba. Towarzysz prezes uzyskał 99% głosów za kilku sie wstrzymało a bodajże aż jeden był przeciw.  

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#7578 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 04 lipiec 2016 - 16:33

Ten  jeden, dostał solidną premię i zapewnienie nietykalności bo nie chciał głosować przeciw. Ci co się wstrzymali mieli swoje zdanie ale się z nim nie zgadzali, a że głosujący przeciw był już wyznaczony więc pozostało im się wstrzymać,

#7579 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 04 lipiec 2016 - 16:48

Rezultat sankcji http://www.kresy.pl/...-kontrsankcjach

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7580 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 04 lipiec 2016 - 18:13

sankcji nie popierałem i nie popieram ale nie wierze że rosyjskie rolnictwo tak urosło przez te około 2 lata to jakaś ściema.

Edytowany przez grzen, 04 lipiec 2016 - 18:13.