nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

szarywilk    90

dałem prawie rok czasu na rządzenie - i co osiągnęli przez - rok

- pieniądze które miały pójść na obronność przepite ( na pierwszy rok 500 plus poszło z zapasów polski w ruinie )a drugi rok te 13 miliardów z caracali się przyda  

- obsadzenie wszelkich możliwych stanowisk elektoratem żeby zapewnić sobie wpływy (w sumie to psl pokazał im jak to się robi żeby mieć pewność istnienia w polityce) 

- pełna teczka ustaw - okazała się teczką niekonieczne pełna 

- główne działania to szukanie pieniędzy u wszystkich na utrzymanie obietnic kupujących wyborców 500+ i solidarność - jak na razie podatek bankowy podatek od handlu , woda - podwyżka energii elektrycznej na finansowanie kopalni - na całe szczęście dług wobec torunia spłacony tylko pieniędzmi  - a nie ustawę antyaborcyjną  

- kpl. haos w projektach - z jednej strony doprowadzanie do kpl. nierentowność odnawialnych źródeł energii - i dużej (farmy wiatrowe) i małej (prosument) a z drugiej pompowanie w kasy w elektryczne samochody ?? na prąd z węgla ekologia wg. pis 

- teraz kolejna super mądra reforma podatków która ma za zadanie tylko wirtualną księgowość ( zus nfz  w budżecie ) więc deficyt mniejszy - ale przy okazji uwalamy stawkę podatku 19 procentową dla przedsiębiorców - a co za tym idzie człowiek przedsiębiorczy przeniesie się z podatkami do czech czy innych państw - ,ale przecież bogaty to nasz wróg dlaczego mamy mu pomagać - lepiej zwolnić kolejną wielką firmę z podatku na 20 lat, a taki nasz przedsiębiorca niech płaci. 

- polityka międzynarodowa heh - jeszcze parę takich wyskoków na forum międzynarodowym i nasz prezydent będzie siedział przy stoliku z kimem i orbanem  - bo nikt inny z polakiem gadać nie będzie chciał - ciekaw jestem jak oni liczą na te projekty unijne w planie Morawieckiego jak 90 procent unii tylko czeka jak nam uwalić każdy projekt ??? czy rząd nie zdaje sobie sprawy że tak  bezsensowne działania spowodują izolację i de facto stanie się płatnikiem netto - koniec kokosów ???  - mam wrażenie że jest to celowe wpychanie nas w kierunku rosji ona nas chętnie przyjmie pod swoje skrzydła ..... 

jedyne co się udało to jak to pięknie brzmi - likwidacja - gimnazja przechodzą do historii - no naprawdę to było najgorszę co polaków bolało - nie prywata - nie kolesiostwo - nie załatwianie posad w spółkach skarbu państwa ludziom bez kwalifikacji a tylko z konotacjami  a właśnie gimnazja ????? 

 

Ogólnie to różnica jest taka że po dobrej zmianie nie będą jeść ośmiorniczek bo nie wiedzą jak .......... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

PIS z założenia jest w konflikcie z kim tylko sie da. Rosja zła, Niemcy złe, Francja zła, UE zła. Zły jest też Tusk, PO, PSL, TK, KOD ,GW oraz  sądy, hipermarkety, korporacje, przedsiebiorcy i ludzie zamozni. Dobrzy są UPAdlińcy, USrael, sukienkowy z Torunia, wszelka biedota, nieroby i patole. Wydaje mi się ze u nas sytuacja jest podobna jak na UPAdlinie. Oni wszelkie niepowodzenia tłumaczą inwazją ruskich a my zapaść budzetową i nie daj Boże gospodarczą będziemy tłumaczyć tym że zła UE nie dała kasy

Na wszelki wypadek lepiej być z kimś w konflikcie by było na kogo zwalić wine za niepowodzenia.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ciekawe czy forumowa sfora odszczeka , to co wczesniej naszczekała .

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rzecznik-rzadu-nie-bedzie-podwyzek-cen-wody,nId,2292801    

 

Czy to że tą gazete zwą gównianą , wynika z wiadomości w niej zawartych , czy ze stanu mózgu jesj czytelników , bo sam juz nie wiem ?

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20761462,najwyzsza-podwyzka-cen-wody-w-historii-koszty-wzrosna-az-o.html

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

dałem prawie rok czasu na rządzenie - i co osiągnęli przez - rok

- pieniądze które miały pójść na obronność przepite ( na pierwszy rok 500 plus poszło z zapasów polski w ruinie )a drugi rok te 13 miliardów z caracali się przyda  

- obsadzenie wszelkich możliwych stanowisk elektoratem żeby zapewnić sobie wpływy (w sumie to psl pokazał im jak to się robi żeby mieć pewność istnienia w polityce) 

 

Ty masz  nie równo  pod sufitem  jakie zapasy miała  Po-PSL  jak  co roku  zadłużenie rosło   skok na OFE  i   fundusz rezerwy Demograficznej.  Jakie  zapasy  ????

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fc2vkyogYXI      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Zobaczył prezes że ludzie jednak potrafią wyjść na ulicę to i z podwyżek pozwolił szydłowej zrezygnować . Po prostu boją zaogniać sytuacji społecznej bo wiedzą że ludzie w polsce to nie tylko ci co potrafią godność za 500 zł sprzedać. 

 

Jak tam wykopki na wawelu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Parę dni temu, ktoś  z rządu opowiadał jak to ma być wspaniale w dziale gospodarki wodnej po wprowadzeniu tych stawek za wodę. Mówił wprost że nie ma szans na żadne inwestycje w ochronie przed powodzią czy melioracji bez tych pieniędzy. Powstanie wspaniała spółka Wody Polskie czy jakoś tak. 

A tu premier mówi że nie, czyli kolejna ustawa poszła się grzmocić i znowu kłótnia narodowa a cała para idzie w gwizdek.

To będzie wisieć jak podatek katastralny, aż kiedyś spadnie na głowy, no mistrzostwo świata.

A prosiłem, wybrali to trzeba rządzić a nie głupcować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Antypisowski Separatysta o nazwie " H " nie rozumie co znaczy ideologia lawacka,a może próbuje wyprowadzić z równowagi ludzi którzy nie są skażeni jak On epidemią "michnikowszczyzny".

 

Okrągłostołowski elektorat wstydzi się patriotyzmu,a ich kandydaci na prezydenta chodzą do programów gdzie flagę wbija się w psią kupę.Właśnie tym się różnimy. W plemieniu PO obchodzi się Święto Zmarłych, Gwiazdkę a 11 listopada "kolorowość -a u nas Wszystkich Świętych, Zaduszki, Boże Narodzenie i Niepodległość.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Zobaczył prezes że ludzie jednak potrafią wyjść na ulicę to i z podwyżek pozwolił szydłowej zrezygnować . Po prostu boją zaogniać sytuacji społecznej bo wiedzą że ludzie w polsce to nie tylko ci co potrafią godność za 500 zł sprzedać. 

 

Jak tam wykopki na wawelu? 

Czyżby kiedyś Słońce Peru tak jasno świeciło , że w jego oślepiającym blasku nikt tych ludzi nie widział , włącznie z hrabią z Ruskiej Budy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

dałem prawie rok czasu na rządzenie - i co osiągnęli przez - rok

- pieniądze które miały pójść na obronność przepite ( na pierwszy rok 500 plus poszło z zapasów polski w ruinie )a drugi rok te 13 miliardów z caracali się przyda  

- obsadzenie wszelkich możliwych stanowisk elektoratem żeby zapewnić sobie wpływy (w sumie to psl pokazał im jak to się robi żeby mieć pewność istnienia w polityce) 

- pełna teczka ustaw - okazała się teczką niekonieczne pełna 

- główne działania to szukanie pieniędzy u wszystkich na utrzymanie obietnic kupujących wyborców 500+ i solidarność - jak na razie podatek bankowy podatek od handlu , woda - podwyżka energii elektrycznej na finansowanie kopalni - na całe szczęście dług wobec torunia spłacony tylko pieniędzmi  - a nie ustawę antyaborcyjną  

- kpl. haos w projektach - z jednej strony doprowadzanie do kpl. nierentowność odnawialnych źródeł energii - i dużej (farmy wiatrowe) i małej (prosument) a z drugiej pompowanie w kasy w elektryczne samochody ?? na prąd z węgla ekologia wg. pis 

- teraz kolejna super mądra reforma podatków która ma za zadanie tylko wirtualną księgowość ( zus nfz  w budżecie ) więc deficyt mniejszy - ale przy okazji uwalamy stawkę podatku 19 procentową dla przedsiębiorców - a co za tym idzie człowiek przedsiębiorczy przeniesie się z podatkami do czech czy innych państw - ,ale przecież bogaty to nasz wróg dlaczego mamy mu pomagać - lepiej zwolnić kolejną wielką firmę z podatku na 20 lat, a taki nasz przedsiębiorca niech płaci. 

- polityka międzynarodowa heh - jeszcze parę takich wyskoków na forum międzynarodowym i nasz prezydent będzie siedział przy stoliku z kimem i orbanem  - bo nikt inny z polakiem gadać nie będzie chciał - ciekaw jestem jak oni liczą na te projekty unijne w planie Morawieckiego jak 90 procent unii tylko czeka jak nam uwalić każdy projekt ??? czy rząd nie zdaje sobie sprawy że tak  bezsensowne działania spowodują izolację i de facto stanie się płatnikiem netto - koniec kokosów ???  - mam wrażenie że jest to celowe wpychanie nas w kierunku rosji ona nas chętnie przyjmie pod swoje skrzydła ..... 

jedyne co się udało to jak to pięknie brzmi - likwidacja - gimnazja przechodzą do historii - no naprawdę to było najgorszę co polaków bolało - nie prywata - nie kolesiostwo - nie załatwianie posad w spółkach skarbu państwa ludziom bez kwalifikacji a tylko z konotacjami  a właśnie gimnazja ????? 

 

Ogólnie to różnica jest taka że po dobrej zmianie nie będą jeść ośmiorniczek bo nie wiedzą jak .......... 

 

Puenta:

Separatyści dostaną siedemdziesiąt procent zaliczki,szkoda,powinno być jak dawniej,separatystom należy się szczaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zobaczył prezes że ludzie jednak potrafią wyjść na ulicę to i z podwyżek pozwolił szydłowej zrezygnować . Po prostu boją zaogniać sytuacji społecznej bo wiedzą że ludzie w polsce to nie tylko ci co potrafią godność za 500 zł sprzedać. 

 

Jak tam wykopki na wawelu? 

 

Ta jasne dali 500bo bali sięże ludzie na ulicę wyjdą przestań palić to świństwo bo Ci nie służy ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Staszek to jest prawda jak byś nie pisał. Pis myślał, że za 500 plus ludzie na wiele im pozwolą. Pierwsze próby sprawdzenia tego były z korytem plus. Niestety naród się wkur... na tak drastyczne podwyżki. Dwu a nawet trzy krotne. Potem przyszła sprawa Misiewiczów i październikowe protesty. na których pis nieźle się sparzył.

 

Ciekawe czy forumowa sfora odszczeka , to co wczesniej naszczekała .

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-rzecznik-rzadu-nie-bedzie-podwyzek-cen-wody,nId,2292801    

 

Czy to że tą gazete zwą gównianą , wynika z wiadomości w niej zawartych , czy ze stanu mózgu jesj czytelników , bo sam juz nie wiem ?

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,20761462,najwyzsza-podwyzka-cen-wody-w-historii-koszty-wzrosna-az-o.html

 

Czytając to myślałem, że może będę musiał odszczekać tekst o tym jak to kontrolowana przez ministra Macierewicza PGZ płaci firmie znajomego Macierewicza, lobbysty D Amato 15 tys dolarów miesięcznie za jakieś doradztwo. Lub może to, że mąż Szydło złożył w końcu te sprawozdania i zarejestrował działalność uchylając się od zarzutów popełnienia przestępstwa. A tu taki kapiszon. Pis się przestraszył tym całym zamieszaniem o którym pisałem wcześniej. Dlatego podwyżka cen wody mogła by nieźle namieszać i znowu wkur... wyborców. Dlatego nie zgodzono się na to. A szczekać to raczej powinien Szyszko bo to on mówił o tych opłatach czy Wodzie Polskiej, która miała by zarządzać polskimi wodami. Napisz do niego niech ci szczeka. Bo to media i my za nim powtarzaliśmy.

 

Ty masz  nie równo  pod sufitem  jakie zapasy miała  Po-PSL  jak  co roku  zadłużenie rosło   skok na OFE  i   fundusz rezerwy Demograficznej.  Jakie  zapasy  ????

 

 

Jest bardzo realne, że pis stojąc przed widmem zbyt dużego deficytu i bardzo wielu kosztownych obietnic sięgnie po resztę pieniędzy z ofe. Już niektórzy z rządu mówią, żeby przełożyć obniżenie wieku emerytalnego na 2018. Podatek bankowy tez nie przynosi tyle ile zakładano. Podatku od sklepów nie ma. Więc resztka ofe będzie łakomym kąskiem.

 

Antypisowski Separatysta o nazwie " H " nie rozumie co znaczy ideologia lawacka,a może próbuje wyprowadzić z równowagi ludzi którzy nie są skażeni jak On epidemią "michnikowszczyzny".

 

Okrągłostołowski elektorat wstydzi się patriotyzmu,a ich kandydaci na prezydenta chodzą do programów gdzie flagę wbija się w psią kupę.Właśnie tym się różnimy. W plemieniu PO obchodzi się Święto Zmarłych, Gwiazdkę a 11 listopada "kolorowość -a u nas Wszystkich Świętych, Zaduszki, Boże Narodzenie i Niepodległość.

 

Już nawet się boisz wymienić mojego nicka. Bo wiesz, że to oznaczało będzie dla ciebie kolejne upokorzenie i ośmieszenie z mojej strony. Wiem co to jest ideologia lewacka. Ale jak ktoś pisze, że lewacka jest po czy nowoczesna to niech popatrzy na program pisu. Który w sferze społecznej i gospodarczej jest najbardziej lewicowy w sejmie. Ja już nawet się nie dziwię, że Miler czy Ogórek tak za pisem są. Bo to lewica jest. Chociaż wam to trudno przełknąć.Z tymi świętami to już całkiem się ośmieszyłeś. Ale taka to już wasza taktyka jako gorliwych i bogobojnych katolików. Podzielić naród na was i nas, skłócić. A potem iść do kościoła i komunię przyjąć oczywiście bez spowiedzi. Bo wy nigdy nie grzeszycie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Alamo - a którego dnia zapalasz znicze na grobach bliskich? Jeżeli robisz to 1 listopada to niczym nie różnisz się od tych na których plujesz, jeżeli 2 listopada no to szacunek. W okresie Świąt Bożego Narodzenia jest też taki zwyczaj jak gwiazdka, to obdarowywanie się podarunkami, prezentami szczególnie wyczekiwane przez dzieci.11 listopada faktycznie przy całym patosie, chwilowej zadumie i pewnym memento powinien być radosny i kolorowy, Na nieszczęście to listopad a nie lipiec więc i aura nie sprzyja. Jednak kiedy sobie pomyślę iż zgodnie z nową świecką tradycją pewnie znowu będą burdy i łomot, to przestaje być tak radośnie, patriotycznie i kolorowo. W tym roku ONR boi się prowokacji ze strony KOD, mało tego min Błaszczak boi się tego i już ostrzega że wojowniczo nastawione osoby w futrach reprezentujące KOD mogą osaczyć patriotyczna demonstrację i spacyfikować jej uczestników np damską torebką. Przypominam że taka torebka to ulubiona i jakże śmiercionośna broń tej formacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Ta jasne dali 500bo bali sięże ludzie na ulicę wyjdą przestań palić to świństwo bo Ci nie służy ;):P

Palić, to powinien chyba przestać Antek, bo chciał zabłysnąć, a sam się znowu skompromitował... http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/wielka-sensacja-macierewicza-to-nagranie-znane-od-6-lat-i-przez-ca%c5%82y-ten-czas-by%c5%82o-dost%c4%99pne-na-youtubie/ar-AAj7Xqx?li=BBr5MK7&ocid=SK216DHP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Wrzask by był dopiero gdyby Putin od razu powiedział że była brzoza, obrót na plecy i uderzenie w ziemię. Wtedy krzyczano by że to wersja oficjalna, dlaczego tak szybko ustalona i że MAK nic nie zrobił tylko uprawomocnił wersję Putina. Na szczęście wersje się na tyle różnią że nie można im tego zarzucić. Choć jak widać jednak można. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Fakt, spadło do 34% i pewnie ten trend sie utrzyma


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Patek.

Sam jestem ciekawy co będzie. Może Donald go tam wsadził by całej pomocy z UE nie przepili. a może  UPAdlińscy fachowcy sa gorsi od naszego słabego fachowca. Jedno jest pewne - ten naród przez 25 lat nie może wyjść z dołka i osiagnać jako takiej stabilizacji. W historii zawsze byli zarządzani przez obcych i tak pewnie zostanie. Jak głupimnarodem trzeba być by walcząc o zbliżenie z EU zrobić majdan a potem w ramach zbliżania do UE i NATO władza otwarcie propaguje faszyzm


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Ty masz  nie równo  pod sufitem  jakie zapasy miała  Po-PSL  jak  co roku  zadłużenie rosło   skok na OFE  i   fundusz rezerwy Demograficznej.  Jakie  zapasy  ????

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fc2vkyogYXI      

Rozumiem że w końcu prezes sobie przypomniał że ma konto i z niego idzie 500+ - czy może z pieniędzy które były w kasie państwa bo przez rok nie poprawili ani o gram ściągalności podatków - gospodarka też jakoś się nie rozwinęła, a 15 miliardów się znalazło ( szczegół że połowa to prezent - aukcja częstotliwości telefonicznych) taka jest prawda - PIS nie zarobił przez rok nic :) z wyjątkiem kilkuset milionów z podatku bankowego - a wydał już dziesiątki miliardów których nie zarobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Kolega marekfarmer rzuca masę haseł i wklejek ale ma problem z rzeczowa dyskusją. Nie mogę sie doprosić odpowiedzi jak PO i PSL przetraciło te masę pieniedzy z podwyzki podatków VAT , akcyzy itp co kilka stron temu im zarzucił.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Patek.

 

Coś ty .Patkiem by się brzydził , ma polski rodowód , a to dzisiaj takie niemodne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Z tym zegarkiem jest wogóle ciekawy temat. Generalnie opozycja w czasie rządów PO miała z tego tytułu używanie i znalazła poklask szerokiej opinii publicznej. Zastanawia mnie jak wielkie są w Polsce pokłady zazdrości, frustracji, zawiści i jak wielka jest rzesza nierobów i gołodupców tymi przymiotami obdarzonych.

Na zdrowy rozum to minister powinien tyle zarabiac by zegarek za kilka dych mógł sobie kupić raz do roku jak ma potrzebę. Ale nie - u nas minister musi zarabiać jak podrzedny menadzer w firmie prywatnej bo przcież swołocz by go zagryzła jakby dostawał miesięcznie 30 czy 40 koła. Jak ma za drogi krawat to źle, jak ma dodatkowa działalnośc to źle, jak zaradny i zamożny to źle. Trzeba go zrównać do poziomu tłuszczy. Niech wyglada jak dziad, niech bieduje bo wtedy jest swój. Eeehhh Piłsudski miał racje-  "naród wspaniały tylko ludzie k**wy"  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj