nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

ela3225    630

http://wyborcza.pl/magazyn/1,124059,20839126,black-hawk-wyladowal-nowojorsko-smolenski-lacznik-macierewicza.html

 

Już wiadomo dlaczego tak szybko black hawki. W dodatku bez przetargu.

 

http://natemat.pl/192391,mielec-jest-w-connecticut-polscy-dyplomaci-zaniepokojeni-wypowiedzia-o-swietnym-dniu-dla-miejsc-pracy-w-connecticut

 

To też ciekawa wypowiedź. A wszystko razem mówi tylko o tym, że teraz nowa ekipa kręci swoje lody.

 

czerpać wiedze z wyborczej .........szok

Naczelny Gazety Wyborczej, Adam Michnik, oświadczył podczas rozmowy z niemieckim Der Spiegel, że jego rodzice są ofiarami Holocaustu. Prawda na temat matki i ojca Michnika jest jednak zgoła inna.

O tym, że ojciec Adama Michnika – Ozjasz Szechter, jak i jego matka – Helena Michnik, zginęli podczas Holocaustu, poinformował sam szef Wyborczej w rozmowie z niemieckim dziennikarzem. Michnik zaznaczył podczas wywiadu, że jest osobą, której „rodzice padli ofiarą Holocaustu”.

 

Były opozycjonista powiedział o tym podczas rozmowy dotyczącej wypędzenia Niemców z Polski po II WŚ i Ziem Odzyskanych.

Dziennikarz: Powiedziałby pan, że wypędzenie Niemców to było barbarzyństwo?

Adam Michnik: No a co innego?

Dziennikarz: Gdyby tak ktoś powiedział w Niemczech, to byłby skandal.

Adam Michnik: Dlatego ja to muszę powiedzieć, jako Polak, którego rodzice zginęli w Holocauście.

Stwierdzenie to mało ma jednak wspólnego z prawdą. Zarówno bowiem ojciec jak i matka Michnika przeżyli II Wojnę Światową. Natomiast jeszcze przed globalnym konfliktem, w Polsce XX-lecia międzywojennego, byli działaczami komunistycznymi.

Ozjasz Szechter pracował po wojnie w prasie i należał do PZPR. Helena Michnik była z kolei wykładowcą w szkole Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a później nauczycielką historii. Ojciec szefa Wyborczej zmarł w roku 1982, a matka 13 lat wcześniej

 
 
 
 
 
 
Paź 16, 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Co mnie obchodzi kim był Michnik i jego rodzice. Skoro te kontakty to nie prawda niech Macierewicz pozwie Wyborczą. Tylko niestety to prawda.

 

"Park Strategies, firma byłego senatora D'Amato, podpisała z polskim koncernem obronnym Polska Grupa Zbrojeniowa kontrakt konsultingowy na 15 tys. dolarów miesięcznie. Firma D'Amato będzie promować polskie przedsięwzięcia militarne, (...) docierać do dziennikarzy, Kongresu, think tanków i firm amerykańskiej armii, jak również będzie pomagać przy lipcowym szczycie NATO w Warszawie".

 

Michnik pracuje też w Politico? Szkoda mi ciebie. Mózg na tyle zlasowany, że nawet oczywistych faktów boisz się przyjąć.

 

PGZ potwierdziła, że zleciła płatną obsługę firmie D'Amato za zgodą ministra Macierewicza: "W kwietniu 2016 roku (...) Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. nawiązała współpracę z wiodącą w USA firmą zajmującą się komunikacją z organami rządowymi (government relations) - Park Strategies. Zarząd Polskiej Grupy Zbrojeniowej, mając na uwadze bezpieczeństwo Polski, a zwłaszcza kwestie podejmowane podczas warszawskiego Szczytu NATO, postanowił promować interesy Polski i polskiego przemysłu obronnego w czasie tegoż Szczytu. (...) Ponadto Park Strategies zobowiązał się do promocji na rzecz PGZ w instytucjach rządowych USA, jak również w strukturach NATO. Minister Obrony Narodowej, jako sprawujący nadzór nad Spółką w imieniu Skarbu Państwa, został poinformowany przez Zarząd PGZ o nawiązaniu kooperacji z firmą Park Strategies. Pozostałe kwestie zawarte w ww. umowie są objęte tajemnicą handlową".
 

"Oddział Mediów Centrum Operacyjne Ministra Obrony Narodowej" odpowiedział (tuż przed zamknięciem tego numeru): "Panie Redaktorze, Minister Obrony Narodowej został poinformowany przez zarząd PGZ o zawarciu przez nich umowy z firmą Park Strategies. Zarząd Polskiej Grupy Zbrojeniowej mając na uwadze bezpieczeństwo Polski, a zwłaszcza kwestie podejmowane podczas warszawskiego Szczytu NATO postanowił zainwestować w usługi lobbingowe na rzecz Szczytu NATO, który odbył się w lipcu br. Decyzja okazała się słuszna, bo Szczyt zakończył się bardzo dużym sukcesem - znacznego zwiększenia bezpieczeństwa Polski".

 

Za Polską Grupę Zbrojeniową też pewnie podszył się Michnik i jego rodzina i udzielili tej odpowiedzi. Doczytaj sobie dalej o panu D Amato. Zobaczysz z kim jeszcze ma powiązania. Słowa senatora MUrphego o miejscach pracy w USA tez pewnie zmyślili. Szkoda mi ciebie. Pis jedzie na ogłupianiu takich jak ty.

@nie Naprawdę jesteś tak naiwny wierząc w jakąś osobę? Francuzom tez może powiedzieć jakaś osoba, że to Polacy ich źle traktowali. Nie bądź dziecinny. Co do Kwaśniewskiego to coś w tym jest. Francuzi posłuchali wielu krajów Europy zachodniej i naszego regionu i nie sprzedali Rosji tych okrętów. Ale czy tak było jak mówi Kwaśniewski też nie wiemy.

Widać wyraźnie, że jakąś osobę wymyślono jako odpowiedź na konkrety o kontaktach Macierewicza z D Amato i zamówieniu usług przez Polską Grupę Zbrojeniową w firmie D Amato. Ciekawe też są słowa senatora Murpchego o miejscach prac w USA przy budowie black hawków.

Przy zakupie caracali nie wszystko wygląda uczciwie. Ale widać wyraźnie, że black hawk to też zapowiada się wałek. I pewnie skończy się na murzyńskości i robieniu laski. Tak jak kontrakt na f 16 czy inne biznesy z amerykanami.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Co mnie obchodzi kim był Michnik i jego rodzice. Skoro te kontakty to nie prawda niech Macierewicz pozwie Wyborczą. Tylko niestety to prawda.

 

Jeżeli  ty  wierzysz  w  Gadzinę  Wyborczą  to  sorrry  ale  upadłeś  poniżej  dna.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=j_LfBm2xhEU   

 

https://www.youtube.com/watch?v=V8l6B2HOtNI    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

No nie wiem co to za osoba doskonale obeznana, ale pod kwitem z Francji podpisał się prezes AIRBUSA. W zasadzie to chyba byłby czas aby ktoś powiedział jakie to niemożliwe do spełnienia warunki wysuwała strona Polska. Inaczej co jakiś czas będą wrzutki typu.

Z Amato cała chryja wyszła przez Janigera, Chyba na wiosnę na FB chlapnął coś za dużo i dziennikarze złapali trop. Niestety dermatolodzy nie potrafią trzymać języka za zębami, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

No to co zrobili z  ta kasą i na co wydali? Ukradli, przepili , zmarnowali?  Daj odpowiedż to bedzie łatwiej dyskutować

@marekfarmer namysliłeś się juz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4577

Oczywiście dla swojej wygody możesz se wmawiać, że Putin nie wie kto to jest Kaczyński. Jak już pisałem nie raz Kaczyński a wtedy jeszcze Kaczyńscy bardzo krytykowali Tuska za reset i zaproszenie Putina do Gdańska na obchody rocznicy wybuchu wojny. Po w latach 2008 - 2010 próbowała ocieplić relację z Rosją. Niestety zepsuły się one po 2010 roku. A głównym powodem była katastrofa w Smoleńsku. Następne wydarzenia tylko złe stosunki pogłębiały. Rok 2014 to najpierw asf i wizyty polskich polityków na Majdanie włącznie z Kaczyńskim. Gdzie potępiali agresję Rosyjską na Ukrainę. Potem embargo UE i odpowiedź na nie strony rosyjskiej.

Ja rozumiem, że u was wszystko wina Tuska. Ale teraz nic nie stoi na przeszkodzie. Kaczyński może zmienić zdanie co do postępowania Putina. Olać wrak i Smoleńsk, pochwalić agresję na Ukrainę. Jego kumpel Orban pogada z Putinem i Rosja embargo dla Polski zniesie. W końcu należymy do silnej grupy Wyszehradzkiej a tam Węgry i Słowacja to wielcy zwolennicy Rosji. Na pewno się nam pomogą z Ruskimi dogadać. Więc przestań pisać te bzdury. Bo pis krytykował próby rządu po ocieplenia relacji z Rosją. Kaczyński ma stanowisko wobec Rosji jeszcze bardziej krytyczne niż po. A jak pisałem może to embargo dla Polski łatwo znieść. Pytanie dlaczego nie chce?

 

 

Widać, że nawet nie wiesz co to znaczy lewactwo. Propaganda pisowska ci mówi o jakimś lewactwie. A ty powtarzasz nie rozumiejąc znaczenia. Kup se słownik lub encyklopedię. Znajdź znaczenie tego słowa. A potem popatrz na programy wszystkich partii będących w sejmie. Odpowiedź która partia w sejmie ma najbardziej lewacki program wypłynie sama.

Nowoczesna jest akurat przeciwieństwem lewactwa. Bo jest liberalna. A liberalizm to duże przeciwieństwo lewicowości. Ale w sumie ci się nie dziwię. Nie znasz znaczenia słów to i programów wyborczych nie rozumiesz. Klepiesz tylko w koło to co ci pisowska propaganda powtarza.

 

Tym czasem wczoraj w wydarzeniach i faktach pokazywali jak to policja strzela do kibiców w Łodzi i Katowicach. Zakłamana tvp w wiadomościach oczywiście tego nie pokazała.

tylko dlaczego całe środowiska prawicowe narodowe i inni mądrzy profesorowie wykładowcy atakują PO i N

 

pis baranie jest prawicą  a oto cytat twojich pupili N i po ;A kiedy zabierze się za krus .rolnicy mają potężne dotacje robią wałki z uprawa ziemi a płacą ochłapy niech płacą jak wszyscy dość przywilejów

 

jak można być tak tępym zęby ich popierać  sama bekowiska nazwała cie idiotą bo wierzysz w cuda 

Prawdopodobnie jestem idiotą, choć na razie nie trzeba mi było o mojej ułomności przypominać. To w takim razie powiedz mi jeszcze (po wysłuchaniu taśm prawdy) kto najbardziej skorzystałby na śmierci Kulczyka, albo kto odetchnął z ulgą gdy odszedł?

Rodzinę najbliższą wykluczamy, tak żeby nie było całkiem łatwo.

a powiedz mi jak to Sikorski z Schetyną i Bieńkowską nazwali cie idiotą wierzącą  w to co ty chcesz a i tak nic nie robimy tylko kłamiemy ;) ????

 

jak kaczyski Ziobro dudy nagrają też możesz mnie nazywać idiotą   

Prawdopodobnie jestem idiotą, choć na razie nie trzeba mi było o mojej ułomności przypominać. To w takim razie powiedz mi jeszcze (po wysłuchaniu taśm prawdy) kto najbardziej skorzystałby na śmierci Kulczyka, albo kto odetchnął z ulgą gdy odszedł?

Rodzinę najbliższą wykluczamy, tak żeby nie było całkiem łatwo.

a powiedz mi jak to Sikorski z Schetyną i Bieńkowską nazwali cie idiotą wierzącą  w to co ty chcesz a i tak nic nie robimy tylko kłamiemy ;) ????

 

jak kaczyski Ziobro dudy nagrają też możesz mnie nazywać idiotą   

a tu wasze taśmy chwały 

    tu wielka nie nawis ci w czym po przeszkadzały związki 

https://www.youtube.com/watch?v=pPd8YnLR5PM'>https://www.youtube.com/watch?v=pPd8YnLR5PM

https://www.youtube.com/watch?v=pPd8YnLR5PM

PIS TO NIENAJLEPSZA PARTIA ALE LEPSZA OD OŚMIORNICZKI PO  TYLKO PARTIE NARODOWE 

 

CZOŁEM WIELKA POLSKO ................ LEWACTWO RZUCIMY DO MARGINESU 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Twój post powinien być pokazywany dzieciom żeby wiedziały co się dzieje z człowiekiem jak na lekcjac w nosie dłubie.

 

 

Pewnie w gimnazjum ledwie z historii zdawałeś a teraz latasz po wsi z flagą (tfu) onr i wlepką PW. Skąd się tylu debili bierze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Wierzę w to co chcę bo mam wolną wolę, jednak nie znamy się na tyle byś mógł wiedzieć w co wierzę. Być może Bieńkowska po części miała rację, ponieważ w jej części wszechświata i w jej skali wartości za 6tyś będzie pracował tylko idiota. Ale to jest jej świat, jej opinia. 

Życzę Ci abyś dożył czasów sprawiedliwości społecznej w której zostanie zlikwidowany Krus, Zus, GOPS, MOPS i PKS. 

A to "czołem wielka Polsko", to miało coś znaczyć? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@Roman176 patrząc na twój post pisany łamaną polszczyzną z pogwałceniem wielu zasad języka polskiego. To nie powinieneś nazywać nas baranami czy idiotami. Bo twoje tutaj występy dobitnie pokazują, że to ty jesteś baranem lub jak wolisz idiotą.

Mądrzy profesorowie atakują PO i N? Wymień ich nazwiska. Profesor jak każdy człowiek ma poglądy polityczne. Jedni atakują PO i N drudzy PiS a trzeci wszystkie te partie.

Pis baranie może i jest prawicą ale tylko z nazwy. Pis wmawia, że jest prawicą takim baranom jak ty co to dobrze w języku polskim czytać i pisać nie umieją. Bo gdybyś umiał to byś znalazł znaczenie słowa lewactwo. I przeczytał byś sobie czym charakteryzuje się partia lewicowa i jaki ma program. A potem porównał byś z tym co mówi pis. I zobaczył byś, że pis ma obecnie najbardziej lewicowy program w sejmie.

Kto to lub co to jest bekowiska, która nazwała kogoś idiotą?

Nie podniecaj się tymi nagraniami i ośmiorniczkami. Bo Pis w myśl modlitwy Dudy o dojną Polskę. Doi nasz kraj znacznie lepiej. Przykładami można sypać.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/adam-rogacki-ma-dwie-posady-w-panstwowych-spolkach/r7evq23

 

Takich Rogackich jest wielu. Wyciągną znacznie więcej niż PO na ośmiorniczki. Nawet Antoni kręci swoje wałki. 15 tys dolarów miesięcznie od PGZ dla jakiegoś lobbysty zaprzyjaźnionego z Antonim to też dużo więcej niż ośmiorniczki. I to za co? Za doradztwo w szczycie NATO, który i tak by się odbył.

 

CZOŁEM WIELKA POLSKO ................ LEWACTWO RZUCIMY DO MARGINESU 

 
I tutaj mnie rozbawiłeś. Bo tym czołem to nieźle gdzieś chyba przywaliłeś. Sądząc po tych bzdurach pisanych łamaną polszczyzną. 
 
UCHOWAJ NAS BOŻE PRZED TAKĄ "WIELKĄ POLSKĄ" Z TAKIMI "WIELKIMI POLAKAMI" CO TO CZYTAĆ I PISAĆ W JĘZYKU OJCZYSTYM NIE UMIEJĄ
 
Tak można podsumować twoje tutaj pisanie o wielkiej Polsce.
Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Nie  Zakłamuj Historii   Emabrgo  na wieprzowinę  Rosja  nałożyła  w lutym 2014  roku  Sankcje  UE  na Rosje były  nie pamiętam  dokładnie  ale  czerwiec  lipiec

Ja nie zakłamuję historii - ja po prostu pamiętam. Jak byś poszukał w internecie, to z pewnością znajdziesz o ile agenci PIS nie pokasowali tego, co im niewygodne. A zakłamywać historię to teraz tylko jedni zakłamują robiąc bohatera narodowego z Kaczyńskiego, gdzie przydzielają mu zasługi za wstąpienie Polski do NATO, wyrwanie się spod władz komunistycznych itd. Mi to przypomina jedną osobę, która postępuje tak samo i jest również na obecnym rynku politycznym i trzyma wszystko w garści - Wladimira P.

 

PIS TO NIENAJLEPSZA PARTIA ALE LEPSZA OD OŚMIORNICZKI PO  TYLKO PARTIE NARODOWE 

 

CZOŁEM WIELKA POLSKO ................ LEWACTWO RZUCIMY DO MARGINESU 

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka... Poczekaj aż wezmą się za SKOK-i i za męża Szydło, który kręci interesy prowadząc działalność gospodarczą bez wpisu do rejestru i nie składa w sądzie rejestrowym sprawozdań finansowych? Przecież za to właśnie beknął prezes Amber gold. Jakiś dziwny zbieg okoliczności, a 25 milionów samej dotacji już otrzymał z której też się nie rozliczył... No ale cóż - pod latarnią najciemniej i dobrze wiedzą co robić, by nie wpaść w swoje sidła (podporządkować sobie wszystkie media, TK i całe prawo, a następnie tłumić wszystkie niedociągnięcia wyciągając brudy sprzed lat i mimo, że sami nawalają - zwalać winę na innych. W tym to PIS jest mistrzem.

 

PS: To forum schodzi naprawdę na psy. Miał rację kolega @KRISTOFORn, który był moderatorem i rezygnując ze swej funkcji zamknął swoje konto. Jeszcze 2 lata temu za te wielkie litery miał byś bana za niestosowanie się do regulaminu, ale skoro adminowi ten burdel pasuje to co ja mogę za to.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Pewnie o tym piszesz.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jak-maz-pani-premier-Szydlo-zarabia-na-Unii,wid,18379964,wiadomosc.html?ticaid=117ed3

 

W ostatnim dziesięcioleciu szkoła i prowadzące ją stowarzyszenie, w którego zarządzie zasiada Edward Szydło, otrzymały łącznie 25 mln zł dotacji unijnych na organizację rozmaitych szkoleń. Szczegóły finansów stowarzyszenia otoczone są tajemnicą, bo choć od lat prowadzi ono działalność gospodarczą, jego zarząd nie złożył w sądzie rejestrowym ani jednego sprawozdania finansowego. Za takie samo uchybienie Marcinowi P., prezesowi Amber Gold, prokuratura postawiła kilka lat temu zarzut popełnienia przestępstwa (uchylanie się od obowiązku składania rocznych sprawozdań finansowych) - informują autorzy tekstu. Stowarzyszenie nie przedstawia również od lat sprawozdań finansowych ze swojej działalności. 

 

Ten fragment jest ciekawy. Myślę, że następcy dokładnie wyjaśnią przekręty działaczy pisu i ich rodzin.

 

Tajemnicą owiane są szczegóły finansów stowarzyszenia. Choć od lat prowadzi ono działalność gospodarczą, jego zarząd nie złożył w sądzie rejestrowym ani jednego sprawozdania finansowego. Jak to możliwe, że na brak sprawozdań nikt nie zwrócił dotąd uwagi? "Polityka" zapytała o to rzeczniczkę Sądu Okręgowego w Krakowie Beatę Górszczyk. Ta stwierdziła, że stowarzyszenie po prostu "nigdy nie złożyło wniosku o wpis również do rejestru przedsiębiorców". A skoro sąd nie wiedział, że prowadzi ono działalność gospodarczą, nie wzywał go też do składania sprawozdania. 

 

Ciekawe, kiedy Ziobro się za to weźmie? Już nie raz pisałem ośmiorniczki po to pikus przy tym co kręcą w pisie. No i wychodzi przy okazji dwulicowość i fałszywość Beaty Szydło. Tyle razy pluła na unię. A tym czasem ta unia zapewniała jej rodzinie jak widać dostatni żywot. Bo jakie szkoenia mżna robić w nie wielkim Oświęcimiu za 2,5 miliona rocznie. Pewnie większość dotacji dzielili między siebie pan Szydło i jego znajomi. 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jeżeli  to  jest  Prawda  to  na pewno  Reka  sprawiedliwości  Prezesa   tam  sięgnie nie bój  nic  Prezes  nie  pozwala  na  machlojki  i  krętactwa .

Przypomni  sobie  Rewelacje  Lisa  i  co  potem było 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rsRySzp_SNs      

 

https://www.youtube.com/watch?v=a4iO3HdeaMA      

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz. Celowo wkleiłem inny fragment z wypowiedzią rzeczniczki sądu w Krakowie. To nie są jakieś pomówienia jak to co wkleiłeś z Lisem. Ten fakt został potwierdzony przez pracownika sądu. Tak samo jak pracownik PGZ potwierdził, że grupa zbrojeniowa przelewa 15 tys dolarów co miesiąc firmie powiązanego z Macierewiczem D Amato. To nie są jakieś wymysły. Potwierdzają te fakty oficjalnie, oficjalni państwowi urzędnicy. Ty naprawdę tego nie rozumiesz?

Prezes już nad tym wszystkim związanym z kumoterstwem i złodziejstwem nie panuje. Całe hordy pisowców chcą teraz pałaszować frukty jakie przyniósł dostęp do koryta. I co może prezes? Wszystkich z pisu wyrzuci?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Pewnie o tym piszesz.

 

(...)

Ciekawe, kiedy Ziobro się za to weźmie? Już nie raz pisałem ośmiorniczki po to pikus przy tym co kręcą w pisie. No i wychodzi przy okazji dwulicowość i fałszywość Beaty Szydło. Tyle razy pluła na unię. A tym czasem ta unia zapewniała jej rodzinie jak widać dostatni żywot. Bo jakie szkoenia mżna robić w nie wielkim Oświęcimiu za 2,5 miliona rocznie. Pewnie większość dotacji dzielili między siebie pan Szydło i jego znajomi. 

Tak, tylko znam to z innego źródła.

 

Jeżeli  to  jest  Prawda  to  na pewno  Reka  sprawiedliwości  Prezesa   tam  sięgnie nie bój  nic  Prezes  nie  pozwala  na  machlojki  i  krętactwa .

Prezes o tym doskonale wie, to dlaczego milczy? Sprawa nie jest od dziś, 10 lat się toczy, a więc za jakich rządów miał początek? Teraz już wiesz dlaczego nie przeszła ustawa, którą można było zablokować działalność Amber Gold? Ponieważ ani mąż Szydło, ani Skoki by nie mogły robić machlojek, bo by byli wszyscy pod szczegółową kontrolą.

Prezes też już powoli odpuszcza, bo są już jego zapowiedzi o odejściu. Czyżby się czegoś bał? Teraz chce odchodzić, kiedy wszystko idzie po jego myśli a Rydzyk za hojne datki za nasze podatki go wspiera?

Jak zaczynasz się nad tym zastanawiać, to znaczy, że będą z ciebie jeszcze ludzie, bo nie każdemu PIS i Rydzyk wyprali mózgi. Jak o mnie chodzi, to ja nie dam sobie wmówić propagandy, że tak różowo nam się w tym kraju żyje już od następnego dnia po objęciu rządów przez PIS, bo z tego, co widzę, to coraz bardziej ta szarość zaczyna się przyciemniać i oby nie przeszła w czerń. Już to nie raz powtarzałem, że to, iż wmawia nam się nienormalność za rzecz normalną, to wcale nie znaczy, że jest to normalne.

 

PS: Oto zapewnienie Pani minister edukacji: "nie będzie zwolnień nauczycieli po wprowadzeniu reformy edukacji jej autorstwa. – Nie dotyczy to nauczycieli, którzy zostali zatrudnieni na czas określony – mówiła minister Zalewska."

To ja się pytam w takim razie: Będą zwolnienia, czy nie będą? Bo skoro nie będą, to czy mają zamiar zmienić status zatrudnień w Kodeksie Pracy, bo jak na chwilę obecną, to mamy 3 formy umów zatrudnienia:

1. na okres próbny (nie więcej niż na 3 miesiące, więc nauczycieli się na te umowy nie zatrudnia, bo umowa jest albo na 6 miesięcy, albo na rok, 3 lata lub 10 lat - co jest jednoznaczne z pkt. 2.)

2. na czas określony (terminarz powyżej lub jeszcze zatrudniają na tzw. zastępstwo - podczas nieobecności jakiegoś nauczyciela na okres jego nieobecności)

3. na czas nieokreślony

 

Poza tymi umowami są umowy cyilnoprawne, które przez obecny rząd były nazywane "śmieciowymi", z którymi chcieli walczyć, chociaż teraz po wejściu na mównice już im się odmieniło...

Dlaczego zwalniać chcą tylko tych na umowy na czas określony? By młodzi odeszli, bo starzy mają umowy na czas nieokreślony, a takiego nauczyciela  zatrudnionego na czas nieokreślony nie ruszą, bo:

- musieli by wypłacić półroczny ekwiwalent

- musieli by w wypowiedzeniu podać przyczynę zwolnienia, a kumaty nauczyciel pójdzie do sądu pracy i bez żadnej papugi ma sprawę wygraną z wyrokiem nakazującym przywrócenie do pracy lub wypłacenie kolejnego przynajmniej pół rocznego ekwiwalentu z odsetkami

 

Ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz. (...)To nie są jakieś wymysły. Potwierdzają te fakty oficjalnie, oficjalni państwowi urzędnicy. Ty naprawdę tego nie rozumiesz?

Oj tam - Staszek przyjdzie i ci zaraz zaprzeczy, że to nie prawda ;)

Edytowano przez wdaniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4577

PO PIERWSZE JESTEM ŚLĄZAKIEM NIE ŁAMIE ŻADNYCH ZASAD PISOWNI  PO DRUGIE JESTEM DYSLEKTYKIEM ALE GOOGLE POPRAWIA NIE MIESZKAM JAK TY W MIEJSCOWOŚCI 10 LUDZI NA 10 KM TYLKO PO WARSZAWIE NAJ BARDZIEJ ZALUDNIONE MIEJSCE W POLSCE 

TY JEST NAJWIĘCEJ ZAKŁADÓW PRACY I PRZEMYSŁU WIDZIAŁEM CO LUDZIE PO PSL ROBILI TUTAJ A NIE JAK TY SUGERUJESZ SIE TVN I GW

 

 

@Roman176 patrząc na twój post pisany łamaną polszczyzną z pogwałceniem wielu zasad języka polskiego. To nie powinieneś nazywać nas baranami czy idiotami. Bo twoje tutaj występy dobitnie pokazują, że to ty jesteś baranem lub jak wolisz idiotą.

Mądrzy profesorowie atakują PO i N? Wymień ich nazwiska. Profesor jak każdy człowiek ma poglądy polityczne. Jedni atakują PO i N drudzy PiS a trzeci wszystkie te partie.

Pis baranie może i jest prawicą ale tylko z nazwy. Pis wmawia, że jest prawicą takim baranom jak ty co to dobrze w języku polskim czytać i pisać nie umieją. Bo gdybyś umiał to byś znalazł znaczenie słowa lewactwo. I przeczytał byś sobie czym charakteryzuje się partia lewicowa i jaki ma program. A potem porównał byś z tym co mówi pis. I zobaczył byś, że pis ma obecnie najbardziej lewicowy program w sejmie.

Kto to lub co to jest bekowiska, która nazwała kogoś idiotą?

Nie podniecaj się tymi nagraniami i ośmiorniczkami. Bo Pis w myśl modlitwy Dudy o dojną Polskę. Doi nasz kraj znacznie lepiej. Przykładami można sypać.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/adam-rogacki-ma-dwie-posady-w-panstwowych-spolkach/r7evq23

 

Takich Rogackich jest wielu. Wyciągną znacznie więcej niż PO na ośmiorniczki. Nawet Antoni kręci swoje wałki. 15 tys dolarów miesięcznie od PGZ dla jakiegoś lobbysty zaprzyjaźnionego z Antonim to też dużo więcej niż ośmiorniczki. I to za co? Za doradztwo w szczycie NATO, który i tak by się odbył.

 

CZOŁEM WIELKA POLSKO ................ LEWACTWO RZUCIMY DO MARGINESU 

 
I tutaj mnie rozbawiłeś. Bo tym czołem to nieźle gdzieś chyba przywaliłeś. Sądząc po tych bzdurach pisanych łamaną polszczyzną. 
 
UCHOWAJ NAS BOŻE PRZED TAKĄ "WIELKĄ POLSKĄ" Z TAKIMI "WIELKIMI POLAKAMI" CO TO CZYTAĆ I PISAĆ W JĘZYKU OJCZYSTYM NIE UMIEJĄ
 
Tak można podsumować twoje tutaj pisanie o wielkiej Polsce.

 

 

 

@Roman176 patrząc na twój post pisany łamaną polszczyzną z pogwałceniem wielu zasad języka polskiego. To nie powinieneś nazywać nas baranami czy idiotami. Bo twoje tutaj występy dobitnie pokazują, że to ty jesteś baranem lub jak wolisz idiotą.

Mądrzy profesorowie atakują PO i N? Wymień ich nazwiska. Profesor jak każdy człowiek ma poglądy polityczne. Jedni atakują PO i N drudzy PiS a trzeci wszystkie te partie.

Pis baranie może i jest prawicą ale tylko z nazwy. Pis wmawia, że jest prawicą takim baranom jak ty co to dobrze w języku polskim czytać i pisać nie umieją. Bo gdybyś umiał to byś znalazł znaczenie słowa lewactwo. I przeczytał byś sobie czym charakteryzuje się partia lewicowa i jaki ma program. A potem porównał byś z tym co mówi pis. I zobaczył byś, że pis ma obecnie najbardziej lewicowy program w sejmie.

Kto to lub co to jest bekowiska, która nazwała kogoś idiotą?

Nie podniecaj się tymi nagraniami i ośmiorniczkami. Bo Pis w myśl modlitwy Dudy o dojną Polskę. Doi nasz kraj znacznie lepiej. Przykładami można sypać.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/adam-rogacki-ma-dwie-posady-w-panstwowych-spolkach/r7evq23

 

Takich Rogackich jest wielu. Wyciągną znacznie więcej niż PO na ośmiorniczki. Nawet Antoni kręci swoje wałki. 15 tys dolarów miesięcznie od PGZ dla jakiegoś lobbysty zaprzyjaźnionego z Antonim to też dużo więcej niż ośmiorniczki. I to za co? Za doradztwo w szczycie NATO, który i tak by się odbył.

 

CZOŁEM WIELKA POLSKO ................ LEWACTWO RZUCIMY DO MARGINESU 

 
I tutaj mnie rozbawiłeś. Bo tym czołem to nieźle gdzieś chyba przywaliłeś. Sądząc po tych bzdurach pisanych łamaną polszczyzną. 
 
UCHOWAJ NAS BOŻE PRZED TAKĄ "WIELKĄ POLSKĄ" Z TAKIMI "WIELKIMI POLAKAMI" CO TO CZYTAĆ I PISAĆ W JĘZYKU OJCZYSTYM NIE UMIEJĄ
 
Tak można podsumować twoje tutaj pisanie o wielkiej Polsce.

 

 

 

@Roman176 patrząc na twój post pisany łamaną polszczyzną z pogwałceniem wielu zasad języka polskiego. To nie powinieneś nazywać nas baranami czy idiotami. Bo twoje tutaj występy dobitnie pokazują, że to ty jesteś baranem lub jak wolisz idiotą.

Mądrzy profesorowie atakują PO i N? Wymień ich nazwiska. Profesor jak każdy człowiek ma poglądy polityczne. Jedni atakują PO i N drudzy PiS a trzeci wszystkie te partie.

Pis baranie może i jest prawicą ale tylko z nazwy. Pis wmawia, że jest prawicą takim baranom jak ty co to dobrze w języku polskim czytać i pisać nie umieją. Bo gdybyś umiał to byś znalazł znaczenie słowa lewactwo. I przeczytał byś sobie czym charakteryzuje się partia lewicowa i jaki ma program. A potem porównał byś z tym co mówi pis. I zobaczył byś, że pis ma obecnie najbardziej lewicowy program w sejmie.

Kto to lub co to jest bekowiska, która nazwała kogoś idiotą?

Nie podniecaj się tymi nagraniami i ośmiorniczkami. Bo Pis w myśl modlitwy Dudy o dojną Polskę. Doi nasz kraj znacznie lepiej. Przykładami można sypać.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/adam-rogacki-ma-dwie-posady-w-panstwowych-spolkach/r7evq23

 

Takich Rogackich jest wielu. Wyciągną znacznie więcej niż PO na ośmiorniczki. Nawet Antoni kręci swoje wałki. 15 tys dolarów miesięcznie od PGZ dla jakiegoś lobbysty zaprzyjaźnionego z Antonim to też dużo więcej niż ośmiorniczki. I to za co? Za doradztwo w szczycie NATO, który i tak by się odbył.

 

CZOŁEM WIELKA POLSKO ................ LEWACTWO RZUCIMY DO MARGINESU 

 
I tutaj mnie rozbawiłeś. Bo tym czołem to nieźle gdzieś chyba przywaliłeś. Sądząc po tych bzdurach pisanych łamaną polszczyzną. 
 
UCHOWAJ NAS BOŻE PRZED TAKĄ "WIELKĄ POLSKĄ" Z TAKIMI "WIELKIMI POLAKAMI" CO TO CZYTAĆ I PISAĆ W JĘZYKU OJCZYSTYM NIE UMIEJĄ
 
Tak można podsumować twoje tutaj pisanie o wielkiej Polsce.

 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

No to trzeba było od razu zaznaczyć że jesteś dyslektykiem. Uniknąłbyś wielu epitetów. A gdyby ktoś dalej Ci zarzucał błędy to już tylko świadczyło by o nim. 

Musisz jednak pamiętać że dysleksja wiąże się czasem z impulsywnością i ostrością wyrażania poglądów, dlatego spotkasz się ze stanowczą kontrą swoich adwersarzy, proponowałbym jednak nie podnosić wtedy temperatury dyskusji bo zostają tylko emocje.

 

 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Dzisiaj ciekawy dzień :

Macierewiczowi już się do końca we łbie poj.ebało  -  nikt nie powie już że jego zadaniem nie jest zupełne zniszczenie polskiej armii.

 

Widok Kaczyńskiego na konferencji był bardzo budujący - wygląda jakby się już ziemią powinien zacząć nacierać.

 

 

Jest nadzieja!!!

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Dzisiaj ciekawy dzień :

Macierewiczowi już się do końca we łbie poj.ebało  -  nikt nie powie już że jego zadaniem nie jest zupełne zniszczenie polskiej armii.

 

Widok Kaczyńskiego na konferencji był bardzo budujący - wygląda jakby się już ziemią powinien zacząć nacierać.

 

 

Jest nadzieja!!!

 

 

Nadzieja  Na co  że  POpaprańcy  wrócą  czy  Nowośmieszni  zaczną  rządzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4577

Nadzieja  Na co  że  POpaprańcy  wrócą  czy  Nowośmieszni  zaczną  rządzić 

KOLEGO TWOJE UPODOBANIA POCHODZI Z TWOJEGO POCHODZENIA Według danych z roku 2002[2] gmina Koronowo ma obszar 411,7 km², w tym:

użytki rolne: 56%

użytki leśne: 31%

Gmina stanowi 29,52% powierzchni powiatu. CO TY MOŻESZ WYPOWIADAĆ SIĘ O POLSCE O PRZEMYŚLE FIRMACH I ROZWOJU

TWOJA WIEDZ KOCZY SIE NA MEDIACH JAK SIOSTRA MERKER JEŹDZIŁA POCIĄGIEM I MÓWIŁA CI JAK KRAJ SIĘ PIĘKNIE ROZWIJA     

 

DO TWOJEGO POPRZEDNIEGO POSTU,; PO PIERWSZE JESTEM ŚLĄZAKIEM NIE ŁAMIE ŻADNYCH ZASAD PISOWNI  PO DRUGIE JESTEM DYSLEKTYKIEM ALE GOOGLE POPRAWIA NIE MIESZKAM JAK TY W MIEJSCOWOŚCI 10 LUDZI NA 10 KM TYLKO PO WARSZAWIE NAJ BARDZIEJ ZALUDNIONE MIEJSCE W POLSCE

TY JEST NAJWIĘCEJ ZAKŁADÓW PRACY I PRZEMYSŁU WIDZIAŁEM CO LUDZIE PO PSL ROBILI TUTAJ A NIE JAK TY SUGERUJESZ SIE TVN I GW


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Prezes faktycznie słabo ostatnio wygląda. Dziadzisko się straszne zrobiło przez ostatni rok. Albo chory albo rządzenie mu nie służy.

Ostanio ktoś mówił że zainteresowanie Macierewicza helikopterami jest całkiem normalne. Podobno wariaci bardzo lubią "kręcić smigłem" nawet kikanaście razy dziennie :D  

@marekfarmer - co PO PSL zrobiło z tymi pieniedzmi z podwyżek podatków?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

Mąż premier kieruje prywatną szkołą, która skutecznie pozyskuje unijne pieniądze i przynosi dochód. Z jakiegoś powodu starają się wrogowie PiS wmówić sobie samym i wszystkim dookoła, że jest to jakaś „hipokryzja”. „Polityka” nawet nie próbuje postawić zarzutu, że unijne dotacje zostały przez szkołę zdobyte z jakimkolwiek naruszeniem zasad, że bycie mężem premier w jakikolwiek sposób zostało przez szefa szkoły wykorzystane do tego (zresztą aplikacje były składane i procedowane, zanim komukolwiek przyśniło się, że Beata Szydło może zostać premierem). Trzeba opluć, może się przyklei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ty naprawdę nie rozumiesz? Tu nie chodzi oto, że szkoła pozyskała nie legalnie dotacje. Chodzi o to, że nie składa sprawozdań finansowych ani nie została zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorstw. Co potwierdziła rzeczniczka sądu w Krakowie. Szef amber gold dostał za podobne numery zarzuty prokuratorskie.

Zachodzi więc podejrzenie, że pieniądze mogą być źle wykorzystane. Może być tak, że powiedzmy 25 milionów dzielone na 10 lat daje nam po 2,5 miliona rocznie. Z tego szkoła wydaje powiedzmy 2 miliony na materiały szkoleniowe, promocje, administracje a np. 500 tys dla dyrekcji w tym pana Szydło. A może być odwrotnie 500 tys idzie na szkolenia a 2 miliony na pensje dyrekcji. Nikt nie wie jak rozchodzą się pieniądze w tej szkole. Takie zachowania rodzi duże podejrzenia. A samo nie składanie sprawozdań finansowych i nie zarejestrowanie działalności jest przestępstwem. Więc to trochę słabo wygląda jak na męża pani premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj