Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11412 odpowiedzi na ten temat

#7441 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 23 czerwiec 2016 - 20:44

Nie leżeliśmy, ale co to za system w którym był przymus pracy ?? Zaprzeczysz że nie było przerostu zatrudnienia w gospodarce ?? To raz. Dwa, sam system gospodarczy był taki, że ta praca była nie efektywna lub wręcz marnotrawiona. Sprzedali nas Alianci Zachodni Stalinowi, ale to tylko utwierdza w przekonaniu że nic nie zyskamy na orientacji prowschodniej. Mi głównie chodziło o to, że ta sama praca wykonywana w różnych modelach gospodarki daje różne efekty. Przez to zarabiamy mniej niż w krajach zachodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 23:22
  •  

#7442 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 23 czerwiec 2016 - 21:06

Staszek jaki to ma związek z cytowanym przez ciebie moim postem. Myślisz, że jak polska premier będzie otwierać upadłe zakłady i wymyślać im co mają produkować to robotnik zatrudniony w nich będzie zarabiał więcej.

http://niezalezna.pl...ha-kaczynskiego

Jak to coś zwane niezależną pierze mózgi czytającym ją osobnikom. Specjalnie wybrałem ten przykład. Bo zapomnieli swoim czytelnikom dodać, że za ten wierszyk NBP wypłacił temu pseudo poecie 100 tys zł. Z naszych pieniędzy. Normalnie jak za Stalina. O nim tez wierszyki pisali. Tym ludziom w PiSie już się we łbach do reszty poprzewracało. Mogli te 100 tys dać chorym dzieciom a nie  na jakąś grafomanię.

A cóż to się takiego stało że dzieci są chore ? Wszystkim dają z naszych i marnotrawią od wielu lat i jakoś nikomu do ubiegłego roku to nie przeszkadzało <_<

widać niewiele się dorobiłeś skoro chcesz powrotu do tego co było ? 

nie masz nic do stracenia i liczysz że  inni za sponsorują ci przyszłość ?

chłopie to już przerabialiśmy i nic z tego nie wyszło

państwowe czyli niczyje i można kraść i wyciągać łapy po nie swoje

czemu takim jak wy jest tak źle ?  bo inni wzięli los we własne ręce i  mają dużo lepiej 

nie potraficie pojąc jakim cudem ? nie ? 

staszek skoro taki mądry to proszę bardzo zakładaj firmę , zatrudniaj ludzi i zarabiaj krocie ..ktoś ci broni ? 

nie ...po prostu za tępy jesteś na to bo ty tylko łapkę po nie swoje potrafisz wyciągać 

do czego dojdziemy z takim społeczeństwem ?  ;)

Z tego co pisałeś to ty łapkę wyciągałeś grabiąc unijne czyli z naszej kieszeni więc mi tu z takim tekstem nie wyjeżdżaj B) :P :P   socjalisto :rolleyes:

A po co niby mam zarabiać krocie mi starczy to co mam  a  Ci co chcą mieć miliony niech je zarabiają ale na swój rachunek a nie na nasz

#7443 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 23 czerwiec 2016 - 21:18

możesz zacytować o czym to niby pisałem ? bo nie przypominam sobie  ;)

jakby co to z mojej a nie naszej bo ja produkuje na rynek i mieszczę  się w tych 10 % gospodarstw co mają zysk który wydaje i płace podatki pośrednie

swoje dopłaty wydaje na konkretne cele , nie przejadam tak jak tacy jak  ty   ..więc niczego nie grabie tylko napędzam koniunkturę 

wiem że ci nie potrzeba bo, tobie chodzi tylko o to żeby żyć na koszt innych i  żeby sąsiad nie miał więcej  ;)

Edytowany przez marko-kolo, 23 czerwiec 2016 - 21:23.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#7444 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 23 czerwiec 2016 - 21:55

nareszcie jest szansa dla ferdka kiepskiego i osob z jego wyksztalceniem [ typu staszka ,wojtka,scoffera,kasa czy eli] na powazne panstwowe stanowisko- do rady ipn wybieraja kandydatow, podstawowy wymog-wyksztalcenie podstawowe- to naprawde nie zart. nie napisali tylko czy podstawowka 7 czy 8 klasowa,bo ci z 6 to raczej nie maja szans, oczywiscie specjalnie napisane pod jednego kandydata ktory nie mial czasu ani glowy do nauki......

kolejna ofiara "dobrej zmiany" zwolniono wysokiego urzednika z urzedu rady ministrow- beata kempa, dlugo rozwodzila sie nad nieprawidlowosciami w tym urzedzie, mialy byc zawiadomienia do prokuratury, na razie przyszla dyscyplinarka-a ze to dobra zmiana to nie zwolniono szefa tego urzedu tylko urzednika ktory sporzadzil audyt :lol:  :lol:  :lol: , po prostu kierownik stary wyjadacz, ktory wiele lat tam juz pracuje zakumplowal sie z kempa i zostal juz swoim :P , a biedny urzednik -audytor do posredniaka.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#7445 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 24 czerwiec 2016 - 08:26

Ile klas ukończyła posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus ?

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#7446 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 08:36

możesz zacytować o czym to niby pisałem ? bo nie przypominam sobie  ;)

jakby co to z mojej a nie naszej bo ja produkuje na rynek i mieszczę  się w tych 10 % gospodarstw co mają zysk który wydaje i płace podatki pośrednie

swoje dopłaty wydaje na konkretne cele , nie przejadam tak jak tacy jak  ty   ..więc niczego nie grabie tylko napędzam koniunkturę 

wiem że ci nie potrzeba bo, tobie chodzi tylko o to żeby żyć na koszt innych i  żeby sąsiad nie miał więcej  ;)

Z naszej z naszej z Twoje to możesz sobie w toalecie zrobić co najwyżej :P :P :P konikturę na zachodzie bo na pewno nie w Polsce

Podatki płacisz takie same jak każdy z nas daruj sobie te uwagi socjalisto ;)

Edytowany przez staszek131415, 24 czerwiec 2016 - 08:49.

#7447 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 08:57

często mam wrażenie że ty staszek nie rozumiesz słów których używasz...

#7448 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 08:59

Twojego bełkotu to na pewno ;) B)

#7449 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 09:16

Następny wpis na twoim poziomie ...no ale nic ,wakacje się zaczęły , gimnazjum ma wolne więc i staszka więcej na forum będzie

#7450 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 10:39

Dobrze że głupota nie boli bo byś się z bólu zwijał B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7451 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 10:58

nie podniecacie się brexitem? to dobrze, bo to na razie nic nie zmienia

#7452 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 12:40

Z naszej z naszej z Twoje to możesz sobie w toalecie zrobić co najwyżej :P :P :P konikturę na zachodzie bo na pewno nie w Polsce

Podatki płacisz takie same jak każdy z nas daruj sobie te uwagi socjalisto ;)

staszek jak zwykle dokonuje gwałtu intelektualnego :D  :D  :D 

wyluzuj bo już dawno stałeś się dyżurnym idiotą na tym forum  ;)

#7453 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 13:11

No tak ale dopiero po Tobie B)

#7454 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 13:23

A cóż to się takiego stało że dzieci są chore ? Wszystkim dają z naszych i marnotrawią od wielu lat i jakoś nikomu do ubiegłego roku to nie przeszkadzało <_<

Z tego co pisałeś to ty łapkę wyciągałeś grabiąc unijne czyli z naszej kieszeni więc mi tu z takim tekstem nie wyjeżdżaj B) :P :P   socjalisto :rolleyes:

A po co niby mam zarabiać krocie mi starczy to co mam  a  Ci co chcą mieć miliony niech je zarabiają ale na swój rachunek a nie na nasz

Nie rozumiem tego pierwszego pytania. Jak zwykle palisz głupa po swojemu. Dzieci chorowały, chorują i chorować będą. Podałem pierwszy z brzegu przykład, gdzie można było te 100 tys znacznie mądrzej wykorzystać. Nie pasują ci chore dzieci to można te 100 tys przeznaczyć na stypendium dla jakiegoś zdolnego czy tam zdolnych młodych naukowców, studentów. Niech nawet jednym z kryteriów oprócz osiągnięć naukowych będzie przynależność do PiSu. Ale to i tak lepsze niż dac to jednemu staremu pierdzielowi, który napisał wierszyk o drugim starym pierdzielu.

Ja wiem Staszek, że tobie wystarczy. Bo nie chcesz lub nie potrafisz więcej. Spotykam sporo takich osób. Nawet na tym forum czy w realu. Nic w tym nie ma dziwnego. Ktoś nie chce nie umie. Sęk w tym, że wiele z tych osób skoro im wystarczy t oczekuje że inny tez nie będzie miał więcej. To jest typowo polskie. Ty nie masz, nie może mieć i sąsiad.  Jak za komuny.

@nie Brexit już jedno zmienił. Humory na Kremlu bardzo się poprawiły. Czy Anglia na tym zyska czy straci zobaczymy. Kreml na pewno zyska. Polska na pewno straci.

Edytowany przez hubertuss, 24 czerwiec 2016 - 13:26.

#7455 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 13:33

No to mają rodziców od tego a Ty chcesz leczyć z naszych pieniędzy B) ale jak zdolny to o kasę się nie martwi a jak się wykształci zostanie np lekarzem to za darmo nikomu operacji też nie zrobi nie mówię że te pieniądze zostały dobrze wydane ale tak się u nas dzieje na codzień . A co w tym złego że ktoś chce mieszkać w domu 100 m kwadratowych a nie w Pałacu czy jezdzić autem za 50 tysi a nie za milion, jeść szynkę a nie homary ;) :P :P . A gdzie ja napisałem że sąsiad nie ma mieć niech ma 100 razy więcej nie przeszkadza mi to byle po moje ręki nie wyciągał -_- Masz problemy z czytaniem i rozumieniem czytanego tekstu powinieneś się zapisać na zajęcia wyrównawcze teraz wakacje to nauczyciele mają wolne a że im się nie przelewa podobno to za drobną opłatą możesz skorzystać

#7456 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 13:56

staszek jak nic musi być sotysem/wójtem z pisowskiego nadania w swojej wsi. bo gdzież rządzący by nie wykorzystali takiego "potencjału intelektualnego" ;)

#7457 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 14:50

W` Polsce funkcja sołtysa lub wójta nie jest nadawana lecz jest wynikiem poparcia w wyborach obejmujących wszystkich uprawnionych mieszkanców na terenie jego działania.

W związku z czym mniemam ,że pierdo...sz od rzeczy.

#7458 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 15:07

a gdzie najwięcej pisuarowej ciemnoty jak nie na wioskach ? no i jakich to oni wybierają ? najciemniejszych spośród swoich  :D

u mnie niestety to samo ...ciemnogród rządzi  ;)

#7459 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 15:19

No to mają rodziców od tego a Ty chcesz leczyć z naszych pieniędzy B) ale jak zdolny to o kasę się nie martwi a jak się wykształci zostanie np lekarzem to za darmo nikomu operacji też nie zrobi nie mówię że te pieniądze zostały dobrze wydane ale tak się u nas dzieje na codzień . A co w tym złego że ktoś chce mieszkać w domu 100 m kwadratowych a nie w Pałacu czy jezdzić autem za 50 tysi a nie za milion, jeść szynkę a nie homary ;) :P :P . A gdzie ja napisałem że sąsiad nie ma mieć niech ma 100 razy więcej nie przeszkadza mi to byle po moje ręki nie wyciągał -_- Masz problemy z czytaniem i rozumieniem czytanego tekstu powinieneś się zapisać na zajęcia wyrównawcze teraz wakacje to nauczyciele mają wolne a że im się nie przelewa podobno to za drobną opłatą możesz skorzystać

Miej odwagę po prostu napisać, że te pieniądze zostały źle wydane. A nie okraszasz to jakimś pierdolamentem. Gdyby ktoś napisał taki wierszyk o Tusku a PO dała mu nagrodę to w PiSie by wrzało. Fora były by pełne komentarzy jak to trwonią kasę. Fakt trwonili. Ale PiS jak widać w tym nie ustępuje PO. Pawłowicz wyłudza kasę na benzynę, chociaż auta nie ma. Wywala 50 tys na taksówki, Teraz wydano 100 tys na wierszyk o Kaczyńskim. To jest grzej  jak za PO. Niestety ciężko wam to przyznać. Tak jak ciężko wam przyznać się przed samym sobą, że to żadna dobra zmiana. Po prost uu zmiana przy korycie. Jedyne na co cię stać to napisać, że się tak u nas dzieje na co dzień. Ale ty na tych ludzi głosowałeś.

Napisałem wyraźnie, że nie ma w tym nic dziwnego. Ktoś nie chce, nie umie się dorobić. Jego sprawa. Gorzej, że chce by inni też czasami nie mieli więcej. I takich ludzi jest masa. Niestety w twoich postach nie raz ten ton widać. 

Nie wyjeżdżaj mi z zespołem wyrównawczym. Bo to coś dla ciebie. Zważywszy na to jak komentujesz czyjeś posty pisząc w ogóle nie na temat tego co zacytowałeś. Aż nadto widać komu potrzebne jest douczanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7460 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 24 czerwiec 2016 - 15:56

Jak nie dobra zobacz jak się gospodarka kręci ludzie budują inwestują jak nigdy ;) ;) :P