nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5533

To wskaż prozę wiarygodne zrudła :P;) ;)   jak obie na podstawie tych mediów swoje zdanie wyrabiasz to nie jest ono Twoje B)

Żródeł jest wiele ale swoje zdanie powstaje poprzez samodzielny proces myslowy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

 

co niby mam ogladnac jak tam nic nie ma ???

alamo jako pisomatol nawet nie wiesz co to bylo POW-peowiak to byl czlonek tej organizacji-https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Organizacja_Wojskowa

 

duda sie odnalazl-byl na meczu, na szczescie w 94 min opuscil loze i sie udalo.

 

broszka bedzie budowac domy za pol darmo-jedne nawet niedaleko mnie, wiec jak bedzie cos widac z krzakow za pare lat to dam cynk, co wy na to ze budowa bedzie finansowana ze sprzedazy panstwowej ziemi-to przeciez wyprzedaz polskiego majatku narodowego, gdzie wasz kwik pisowcy


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Generalnie jestem za tym aby powstawały lokale komunalne, ale komunalne bo rzeczywiście są potrzebne z wielu względów. Jestem natomiast troszkę wku..wiony pomysłem by państwo, czyli my wszyscy, występowali w roli banku dającego kredyt hipoteczny bez zobowiązań do jego spłaty. 

A kolejna kwestia to możliwość wykupu po 30 latach, i tu pytanie czy znowu nie opchną całego bloku z mieszkańcami jakiejś ekipie i drugie jak wyobrażają sobie przeniesienie własności lokalu bez gruntu na jakim stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żródeł jest wiele ale swoje zdanie powstaje poprzez samodzielny proces myslowy

 

Niby tak ale nie w Twoim przypadku ;) zobaczmy chociażby dzisiejszy dzień zatrzymano kilka osób podejrzanych o poważne przetępstw w otoczeniu PO no ale wasz proces myślowy wmawia Wam że to odwracanie uwagi np od Trybunału Konstytucyjneg a może nawet aborcji :rolleyes: :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

http://www.agrofoto.pl/wiadomosci/protest-rolnikow-w-warszawie


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Nie wiem co miałeś na myśli wklejając te taśmy ale zrobiłeś dobrze. Z tych taśm wynika że Kulczyk, pomimo że lubił chlapać ozorem i puszyć się w towarzystwie, był bardzo dobrym strategiem. Tu Ulman na pewno się zgodzi z moją tezą, że wykorzystując osłabienie i wewnętrzny roz..piździel nadarzała się okazja wy.chać naszych sąsiadów. Wynająć magazyny, obrócić towarem a z zysku dać na Barbórkę naszym górnikom żeby znowu nie palili opon w Warszawie. Z tego co słychać na taśmach chciał w ten ryzykowny interes wciągnąć niemiecki bank, czyli w razie czego odciąć nitki naszego finansowania i krzyknąć to nie nasza ręka. Tani prąd z istniejących elektrowni bez konieczność budowy na łeb l szyję naszych atomówek.

Chyba spodziewał się, albo liczył że dostanie ochronę naszych służb w tym interesie. I teraz najlepsze, skoro nie powiadomili o korupcji w PSE to znaczy że Sikorski nie potraktował go poważnie albo służby prowadzą inną grę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas dla KOD-u każdy pretekst był dobry by protestować , ale teraz w sprawie CETA  dziwnie cicho .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Przecież Soros nie zapłaci KODofilom za parady przeciw CETA .

Na umowie CETA tacy hochsztaplerzy jak żyd Soros zarobią miliony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

To komu teraz płaci Sorros aby Polska ratyfikowała tę umowę? Przecież komuś musi płacić inaczej nie byłby sobą! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No jak komu płaci rządowi i posłom pisu. Przecież oni za tym głosowali a rząd popiera.

Staszku jak pisał ci kiedyś marko kolo nie gwałć nas swoją inteligencją. To co tu wypisujesz jest naprawdę uwłaczające dla twojej osoby. Otóż zdanie wyrobione w tym przypadku na podstawie tych trzech programów informacyjnych zawsze będzie moje. Nie zależnie jakie tam padną informacje to zdanie na ich temat zawsze będzie moje.

Który z nas napisał, że zatrzymanie jakichś tam osób podejrzanych o poważne przestępstw jak piszesz. Naszym zdaniem jest z powodu odwrócenia uwagi od TK czy aborcji? Nie dość, że próbujesz błysnąć inteligencją ośmieszając się. To jeszcze widzisz coś czego nie ma i próbujesz z tym dyskutować. Nie wiem o jakie poważne przestępstw ci chodzi? Ale jeśli o najbogatszą urzędniczkę w kraju. Jak nazwały ją media. To jeśli jest winna powinna iść siedzieć koniec i kropka. Pytanie jest tez takie czy ona tam nie pracowała dłużej niż rządzi po?

Mieszkanie plus to nic innego jak odgrzanie starego pomysłu na TBS. Z tym, że za budowę teraz ma płacić państwo z naszych pieniędzy. A wtedy płaciły samorządy. Jakieś tam mieszkania pewnie powstaną. Jednak furory to nie zrobi. 20 zł za metr daje za 50 m2 1000 tys zł. Do tego woda, ścieki prąd, gaz, śmieci. To wyjdzie 1200 - 1300. A więc cena wolno rynkowa praktycznie. Jeśli z wykupem to gdzieś koło 1500. A więc praktycznie taka sama cena jak by ktoś kupił mieszkanie o tej powierzchni na kredyt na 30 lat. To dużo szumu o nic. A biednych i tak nie będzie na to stać. Nie wspominam już o tym, że małe miasta tez nie będzie na to stać. Bo rząd niby chce powołać państwowego dewelopera, który to zbuduje. Ale  nikt nie mówi skąd kasę wezmą.

Po co KOD ma protestować przeciw CETA? Być może oni CETA popierają podobnie jak pis. Nie przyszło wam to do głowy do waszych ciasnych główek? Tak się z tego KODu śmiejecie. Jeśli wam CETA nie pasuje wyprowadźcie na ulicę po 100 tys ludzi i protestujcie. Może rząd was się przestraszy i posłucha. Tak jak protestujących nie dawno kobiet się przestraszył i posłuchał.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

hubertuss Właśnie oto chodzi że Komitet Obrony Demokracji  nie protestuje w obronie demokracji . Tylko w obronie interesów grup które KOD stworzyły .

 

 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Z tego co pamiętam to tylko po głosowała w tej sprawie za jak pis. Ktoś stronę czy dwie temu wrzucił statystykę głosowania. Nowoczesna Kukiz i PSL głosowały przeciw. Nie słyszałem by KOD się w tej sprawie wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Przypuśćmy że liberalno-lewicowa ideologia wygrywa wybory,i co?Nic,na start 7 tysięcy imigrantów,w śród nich grupki potencjalnych bombardierów,przetarg na helikoptery w cenie samolotów sfinalizowany,dopłaty dla rolników z opóżnieniem,wyprzedaż ziemi rolnej trwa,kapitał zachodni nie opodatkowany,dalsza stagnacja przemysłu ciężkiego na rzecz Niemiec,wiek emerytalny wysoki,brak wielu programów społecznych,w dalszym ciągu ucieczka za granice,TW pod parasolem,teczki prawdy w szafach,mafia reprywatyzacyjna u szczytu potęgi.To, że najbardziej fanatyczni wyznawcy lemingradu jadą absurdalnym sznytem, wprost negując oczywiste fakty, wynika z instynktownej potrzeby redukowania myślenia,bo tu zawalił ich się cały porządek Świata,Świata który okazał się inny niżby leming sobie życzył.

 


No jak komu płaci rządowi i posłom pisu. Przecież oni za tym głosowali a rząd popiera.

 

Trzeba być wyjątkowo beszczelnym lemingiem aby wmawiać że Soros w jakiś sposób finansuje środowiska konserwatywne,w całym Świecie internetu huczy o waszych liberalno-lewicowych,KODowskich powiązaniach,to dzięki wam osiągnie cel na jednolite społeczeństwo,jak legalizacja masowej migracji czy min legalizacja narkotyków.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Trzeba być wyjątkowo bezczelnym i do tego głupim, aby dyskutować z czymś czego nawet się nie rozumie. Ty nie rozumiesz co czytasz i dajesz temu bez przerwy dowody. Przypominam jaki przebieg miała dyskusja.

Dotychczas dla KOD-u każdy pretekst był dobry by protestować , ale teraz w sprawie CETA  dziwnie cicho .

Przecież Soros nie zapłaci KODofilom za parady przeciw CETA .

Na umowie CETA tacy hochsztaplerzy jak żyd Soros zarobią miliony .

To komu teraz płaci Sorros aby Polska ratyfikowała tę umowę? Przecież komuś musi płacić inaczej nie byłby sobą! 

Więc na podstawie tego co wcześniej widziałem. Napisałem, że Sorros płaci pewnie pisowi skoro tę umowę popiera. 

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=27&NrGlosowania=27

Czyżbyś o takich KOD owskich powiązaniach pisał? Pis nie protestuje przeciwko CETA podobnie jak KOD. Podsumowując kolejna kompromitacja z twojej strony. Nie rozumiesz co czytasz a próbujesz z tym dyskutować. Ktoś rzucił hasło, że Sorros nie płaci KOD owi za protesty przeciw CETA. To ja rzuciłem, że pewnie płaci też pisowi, że tą umowę tak jak KOD popiera.

Nawiązując do reszty ogólników z twojego postu. To jak zwykle paplanina o wszystkim i o niczym.

- 7 tysięcy imigrantów? Kopacz podpisała porozumienie i nikt ich nie widział i nikt ich nie słyszał.

- helikoptery w cenie samolotów? Jeszcze nie wiemy w jakiej te helikoptery pisu będą cenie. Bo są bez uzbrojenia i bez offsetu, no i nie wiadomo czy jakieś kary dla airbusa będą. Poczekamy zobaczymy.

- opóźnienie wypłaty dopłat dla rolników i tak miało miejsce chociaż rządził pis. 

- większość atrakcyjnych działek i tak została już sprzedana lub wydzierżawiona na bardzo długi czas lata temu.

- kapitał zachodni i tak jest nie opodatkowany. Zarządy banków przyznały, że ich zyski nie spadły. Podatek zapłaciło społeczeństwo. Podatek od sklepów nie ma szans bo jest bublem prawnym. Więc jaki to kapitał zachodni opodatkowano?

- stagnacja przemysłu na rzecz Niemiec? A wczoraj Szydło cieszyła się z fabryki Mercedesa.

- wiek emerytalny wysoki? Teraz będzie niski z jeszcze niższą emeryturą.

- programy społeczne? Na razie tylko 500 plus działa. Czy przyrost naturalny się poprawi wątpliwe. Czy dzieci będą korzystały? Nie wszystkie. Bo sam rząd się latem chwali, że rośnie liczba np sprowadzanych z zachodu starych samochodów. Znowu Niemcy skorzystają.

- mafia reprywatyzacyjna działała tak samo za rządów Kaczyńskich. Czy w państwie czy w Warszawie. Nikt się tym nie przejmował.  Tak zwana najbogatsza urzędniczka w Polsce pracowała w ministerstwie sprawiedliwości 24 lata. A więc także pod kierownictwem Lecha Kaczyńskiego. gdy był ministrem. W sprawie reprywatyzacji dużo na sumieniu mają wszyscy rządzący Polską po 89 roku. 

Tak więc sam widzisz, że te twoje teksty to propaganda dla naiwnych. Punkt po punkcie pokazałem ci, że to bzdury są. Którymi karmi was pisowska propaganda. A wy macie pretensje do ludzi myślących, że się z tymi bzdurami nie zgadzają. Obaliłem te twoje teksty punkt po punkcie. Może z 20 % by się tam znalazło dobrego co pis zrobił Reszta to bzdury dla głupich. Jak np to, że zachodni kapitał został opodatkowany.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj