nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jacus    3019

w tvpis nie pokazali ze 200 rolnikow-chodowcow swin poszlo dzisiaj po poludniu odwiedzic prezesa-w radiu slyszalem ale przed nastepnymi wiadomosciami wrocilem do domu i nie znam dalszego ciagu wydarzen.

 

najlepsza odpowiedzia w temacie helikoptera jest rakieta ziemia -powietrze i po sprawie, niewazne  francuski czy hamerykanski- kazdego zalatwi,w budzecie nie ma zapisane zadnych pieniedzy na zakup helikopterow i to jest sedno problemu...

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Bo ciemnota ze wsi zagłosowała i teraz już można ich tylko doić a nie rozwiązywać problemy. 

 

Zresztą czego można się spodziewać po jurgielu. Dziadek do domu starców się nadaje a nie do ministerstwa. Podobnie jak karzeł co 10każdego miesiąca na krzesło włazi. 

 

 

 

A jak wam się antek ruski agent podoba? Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty też już tam sobie miejsce szukaj choć w Twoim przypadku raczej  pod uwagę można brać eutanazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Patrząc na Antoniego to myslę ze on sam nie wie czyim jest agentem. 

Protestu rolników nie ma, bo gdyby  był to napewno TV Trwam i TVPis by o tym mówiła. Jak społeczeństwo o tym nie wie to nie ma problemu.

@staszek , mocno słaby poziom pokazałeś


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Czyli że jak. Do Antoniego przelewy emerytury w rublach będą przychodzić?

A gdybyście dowiedzieli się że przy okazji poszło się walić paliwo rakietowe do zestawów przeciwlotniczych Piorun to bardzo byście się wkurwili czy tylko troszkę?

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ty też już tam sobie miejsce szukaj choć w Twoim przypadku raczej  pod uwagę można brać eutanazje

staszek , już kilka razy ci pisałem - o mnie się nie martw.

 

Martw się raczej o to że te 500 co ci jałmużny dają niedługo może nie starczyć żebyś sobie sandały na zimę kupił. Ale domyślam się że ty należysz do tej grupy która będzie sobie to tłumaczyła że jest ocieplenie klimatu i można oso chodzić. 

 

A wracając do miesięcznicy (tfu) - kto chciałby zabić nic nieznaczącego prezydenta (któremu kończyła się kadencja i nie miał szans na reelekcję) , niewiele znaczącego kraju? No kto?   Czy naprawdę jest tyle ciemniaków którzy w to wierzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Wiarzą ze był wybitnym przywódcą światowym. Przez to że zginął nikt nie pamieta jego prezydentury bo jak to się u nas mówi o zmarłych nie mówi się źle.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja bym prędzej podejrzewał że to właśnie wspomniany brat z macierewiczem zamach zorganizowali. Przeicież to była jedyna szansa żeby karzeł się do władzy dorwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Byłyby jaja gdyby Anodina przy okazji wizyty podkomisji Macierewicza ujawniła przechwycona przed katastrofą rozmowe Kaczyńskich


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Czegoś się ewidentnie obawiają bo któryś ostatnio mówił że nowa komisja w starciu z Anodiną mogła by zostać zmieszana z błotem, dlatego jeszcze nie zdecydowali czy ich tam wyślą.

A  Ulman odnośnie Twojego pomysłu z rakietą ziemia-powietrze, był dobry ale właśnie poszło się walić paliwo do zestawów Piorun w Mesko już się cieszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

lemingi fachowcy od śmigłowców działają cena się nie liczy a kto bogatemu zabroni


1.jpegklasa dyplomacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

opinia niezaleznego eksperta lotniczego

 

Kraje które lataja na blackhawk USA, Kanada, UK, Irlandia, Australia, Japonia, Korea, Szwecja, Norwegia i wiele wiele innych. Kraje które lataja na caraclach, Brazylia, Meksyk, Korea. Ilosc wyprodukowanych blackhawków 5000 ilosc wyprodukowanych caracali 25. z tego 10 zostalo uziemionych przez wykryte wady konstrukcyjne. Po rozbiciu sie jednego. UK i Irlandia wybraly H-92 Superhawk na swoj smiglowiec ratownictwa morskiego, Kraje morskie, USA, Australia, Japonia, Korea, UK i Irlandia, Kanada wybraly sikorskiego jako smiglowiec morski. H-92 Superhawk specjanie wyprodukowany teraz dla kanadyjczykow pod nazwa Sikorsky CH-148 Cyclone - Jest najlepszym smiglowcem ratownictwa Morskiego wszech czasów- prosze zapoznac sie z opiniami na swiecie.
Wiec kraje rozwiniete to frajerzy którzy kupuja blackhawka, a powinni to robic jak sprytna biedota z meksyku czy brazyli kupowac super maszyny za male pieniadze. Tak caracal jest tanszy, przy zakupie, bo w eksploatacji kosztuje na godzine lotu tyle co wielki Sikorsky H-92 Superhawk, to jest 3 razy wiecej od zwyklego blackhawka, Tak bierze wiecej ludzi, ale nigdy nie bedzie latal w pelnym skladzie. Dlatego w pierwszym przetargu gdzie bylo 70 szt sikorski chcial to rozdzielic, wezcie blackhawka jako podstawe i kupcie 20 superhawkow jako wieksze transportowe. Myslmy sie uparmi ze bedziemy miec jeden smiglowiec do wszystkiego. sory ale to tak nie dziala. Offset, mial byc warunkiem przetargu, powtarzam jeszcze raz UMOWA na ofset to byla podstawa wygrania przetargu, jesli tak to dlaczego od kwietnia do pazdziernika przez te 6 miesiecy a tak wlasciwie 7 bo dymisje i wymiany byly w listopadzie, nie podpisano jej . Dlaczego PO jej nie podpisano, mowi sie ze trzeba bylo negocjowac. Zaraz zaraz, ale negocjacie to byly przed przetargiem, co to za przetarg gdzie wygrywa oferta a pozniej sie ja dogaduje.
to powinno byc wiazace na dzien przetargu, ok rozumie opoznienie na formalnosci pare tygodni miesiecy ale nei pol roku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

A czy ja byłem w jakieś spółce? Rozumiesz jakie znaczenie ma słowo was, wy? 

Strategia manipulacji polega między innymi na tym aby nie przyznawać się do czegoś bezpośrednio,być apolitycznym,w przeciwnym razie nas rozszyfrują ,wtedy strategia się nie przyjmie,manipulator będzie rzucał piłkę jednak będzie odbijana,będzie wracała.Każdy wie dobrze z kim Ci po drodze.

 

 

 Przecież napisałem ci jasno, że sprawy z linku to nie pikuś i między innymi przez takie sprawy po przegrała wybory. Rozumiesz co czytasz?

 

Nie,przegrała przez ciąg afer i złodziejstwa,sprawa z linku nie istniała w przestrzeni medialnej, jak Wy zrobiliście to w drugą stronę.Media was dobrze kryły,nie chcesz,nie przyznawaj się.

 

 

 

 

 

Napisałeś wyraźnie, że rządy pisu są mniejszym złem. 

Zapomniałeś dodać dla lemingów. Odwracanie kota ogonem,wróć,przeczytaj tekst powoli.

 

 

 

 A to, że ja nie mam argumentów to oczywiście bzdura. Bo już nie raz cię nimi rozłożyłem na łopatki. 

Sugeruję że powinieneś zacząć normalnie pracować,a nie udawać bezrobotnego,stukając w klawiaturę komputera co godzinę,a nawet co pół godziny,jak zauważyłem gdy ktoś cię zajmie argumentacją,musisz odpalać kompa,bo pada Ci na psychikę.W przeciwieństwie do Ciebie nie marnuję dnia,bo gdybym  porządnie się za ciebie wziął,rozniósł bym Twoją propagandę.

 

 

 

Tak więc pisuarze nie będę dalej się rozpisywał na temat twoich bzdur. I powtórzę ci jeszcze raz, nie obrażaj się na prawdę, nie obrażaj się za to, że ludzie tę prawdę dostrzegają. 

Was nie popierają żadne media w pełni rodzimym kapitałem,więc

 -Jest tys prawda

-prawda

-i propaganda,z naciskiem na tą trzecią..

 

 

 

 

Jak chcesz, żeby media nie czepiały się pisu to niech pis nie daje do tego powodów. 

Kto chce niech protestuje,wolna wola.Ale jest coś jeszcze..,u was jest zaszufladkowana chęć do wszczynania burd,jeden dowód mi wystarczył.Chcieliście do aż do stycznia przedłużyć totalną nawałkę aborcyjną,pytanie w jakim celu chcieliście kłócić społeczeństwo? odpowiedz jest prosta,zbijanie kapitału politycznego,poprawienie słupków sondażowych,wy i wasze media nie dacie normalnie rządzić,robicie wszystko,byle co celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Byłyby jaja gdyby Anodina przy okazji wizyty podkomisji Macierewicza ujawniła przechwycona przed katastrofą rozmowe Kaczyńskich

wcześniej czy później to zrobią 

poczekają jeszcze bo na razie jarek  i antoni   robią dobra robotę  kompromitując się 

prawda wyjdzie i od tego nie uciekną - to co robią tylko to potwierdza  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Mnie dziwi że świat sie jakoś na ursusach nie poznał a rolnicy zamiast je użytkowac nakupili zachodniego badziewia

Świat się nie poznał, ponieważ ursus stanął w miejscu w momencie, kiedy świat szedł do przodu. Gdyby świat nie szedł do przodu a stał w miejscu tak jak ursus, to byśmy dalej cepami młócili, a na bizona były by kartki i kolejki 10-cio letnie, które można było by skrócić do 8 lat pod warunkiem łapówki w dolarach.

I kolejna sprawa - czy na pewno "zachodniego badziewia"? Coś mi się wydaje, że właśnie do tego badziewia przekonali się i polscy rolnicy, bo okazało się, że wcale to nie jest takie badziewie...

 

Od ruskich wystarczysz Ty 

A Kaczyńscy skąd pochodzą? Czyż nie przypadkiem korzenie mają z kresów? Ojciec ich - Rajmund, który był w AK był jednocześnie współpracownikiem SB, za co dostał również i dworek, w którym mieszkali i wychowywali się bliźniacy.

A co do statków powietrznych - jeszcze jeden od ruskich mamy, którym można zrobić lot bliźniaczy i sprawdzić, czy można wylądować 

 

Widocznie naszych rolników zmanipulowała PO do spółki z PSL i nakupili byle czego. Może i helikoptery kupimy od ruskich?

Może i byle czego, ale były przetargi, a nie jak za PIS- helikoptery "nie, bo nie" a bez przetargu wybrana została inna oferta. PO teraz chce komisji śledczej w tej sprawie, na co PIS odpowiedziało, że nie widzi takiej potrzeby, bo komisje śledcze powołuje się, jak nie można czegoś rozwiązać na swoim gruncie, a tą kwestię można rozpatrzeć na miejscu - oczywiście komuś musieli z rodziny nabić kasę...

 

Nie martw się. Antoni przed tym też nas obroni

chyba swoim szyderczym uśmiechem i gadką w felietonie przed Apelem jasnogórskim, bo tylko tam biorą jego słowa na poważnie i mówią, że się do nich ładnie uśmiecha...

 

Protestu rolników nie ma, bo gdyby  był to napewno TV Trwam i TVPis by o tym mówiła. Jak społeczeństwo o tym nie wie to nie ma problemu.

Nic dodać - nic ująć. Za PO-PSL może i TVP było stronnicze, ale przynajmniej pokazywali gdzie kto strajki urządzał i dlaczego. Teraz nie pokazują, a jak już pokażą (bo ich to przerasta i nie da się zakłócić), to obrócą kota ogonem i podają inną przyczynę. W TRWAM np. podali wczoraj, że rolnicy zrobili strajk, bo jakaś firma nie wypłaciła im kasy za żywiec...

A wracając do miesięcznicy (tfu) - kto chciałby zabić nic nieznaczącego prezydenta (któremu kończyła się kadencja i nie miał szans na reelekcję) , niewiele znaczącego kraju? No kto?   Czy naprawdę jest tyle ciemniaków którzy w to wierzą?

Jak to niewiele znaczącego? Przecież to bohater narodowy i nie tylko Polski, lecz i innych krajów - tak przynajmniej przedstawiony jest w filmie "Smoleńsk"

 

Przez to że zginął nikt nie pamieta jego prezydentury bo (...)

... jest to osoba święta i PIS zakończyło już w tej sprawie rozmowy z episkopatem, a sprawa poszła do Watykanu.

 

Ja bym prędzej podejrzewał że to właśnie wspomniany brat z macierewiczem zamach zorganizowali. Przeicież to była jedyna szansa żeby karzeł się do władzy dorwał.

A o czym wczoraj (i nie tylko) pisałem?

 

Byłyby jaja gdyby Anodina przy okazji wizyty podkomisji Macierewicza ujawniła przechwycona przed katastrofą rozmowe Kaczyńskich

Przecieki już są, tylko nikt nie ujawnił całego nagrania, którym też Macierewicz nie jest zainteresowany - ciekawe dlaczego?

Nie,przegrała przez ciąg afer i złodziejstwa,sprawa z linku nie istniała w przestrzeni medialnej, jak Wy zrobiliście to w drugą stronę.Media was dobrze kryły,nie chcesz,nie przyznawaj się.

Bardzo pięknie powiedziane, tylko jak byś nie zauważył, to te zarzuty właśnie pasują jak ulał do PIS-u. A nawet teraz powoli wychodzi i coraz głośniej się o tym mówi, że Polsat i TVP mają również między sobą podPISane umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

znowu pada, nudzi mi sie wiec posluchalem dokladnie przemowienia z drabiny- wedlug slow prezesa to obecny rzad utrudnia dotarcie do prawdziwej prawdy , to chyba poczatek konca broszki i spolki, widac ze prezesa opuszczaja juz sily fizyczne i umyslowe, ciekawe kto  po nim przejmie paleczke. martuska sie nie nadaje,dubieniecki siedzi, morawiecki- jesli taki czlowiek zostal prezesem banku to nie dziwota ze system bankowy sie wali, obstawiam ziobre-to bedzie piekna katastrofa, rewolucja zawsze zjada swoich tworcow wiec bedzie wesolo.

 

 alamo zacznij ogladac tvn -wtedy bedziesz wiedzial co w trawie piszczy . ciagle piszesz ze tego nie wiedziales, o tym nie mowili- a to gowno prawda. ja ogladam,choc z bolem tv trwam i tvpis i jakos [jeszcze] zyje . :P

 

chyba trzeba wyslac list gonczy za p.o. prezydenta-bo od paru tygodni zaginal, gdzies mignal jak szukal sprawnego dlugopisu, ciekawe gdzie ma ten co ustawy podpisuje-wypisal sie czy co :D , kilka waznych spraw a on kamien wegielny wmurowuje.

ciekawa sprawa kilkanascie miesiecy- jeden wywiad w tvp, zadnej konferencji prasowej, zadnego wywiadu prasowego, moze zlotousty jest tylko w wyuczonych frazesach....gdyby ktos zadal trudne pytania to ciekawe jak by sie wypowiadal....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

poczekają jeszcze bo na razie jarek  i antoni   robią dobra robotę  kompromitując się 

prawda wyjdzie i od tego nie uciekną - to co robią tylko to potwierdza  ;)

Uciekną - uciekną. A spierniczą tam gdzie spierniczył Balcerowicz, bo nikt ich tam nie dorwie. Powrócą, jak się uciszy. Chyba że będą mieli prawo zrobione tak pod siebie, że nikt ich tu nie ruszy - podobnie jak miało miejsce podczas zabójstwa księżny Diany, gdzie wszyscy wiedzieli, że było to zabójstwo, kto je zorganizował, ale organizator był nie do ruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja bym prędzej podejrzewał że to właśnie wspomniany brat z macierewiczem zamach zorganizowali. Przeicież to była jedyna szansa żeby karzeł się do władzy dorwał.

 

No takich fanatyków jak Ty nie brakuje więc zagrożenie było jak najbardziej widzimy to po Marszach jaki kapitał jest angażowany by doszło do protestu http://wpolityce.pl/forum/polityka/28-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/298918-prof-nalaskowski-o-protestach-znp-wpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek czy ty musisz nas gwałcić swym ''intelektem ''

przecież to co piszesz to zwykły bełkot bez sensu i składu 

człowieku nie masz szacunku nawet do siebie ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

i, a na bizona były by kartki i kolejki 10-cio letnie, które można było by skrócić do 8 lat pod warunkiem łapówki w dolarach.

 

Czyli w komune po 10 latach czekania w kolejce -Bizon.

Przyznaj się ile kupiłeś nowych kombajnów bez kolejki, skoro w przeciągu 26 lat  obecny dobrobyt skutecznie z owymi kolejkami się rozprawił ?

No opuśćmy troszkę, jaki nowy ciągnik kupiłeś i ile sztuk .

Opuśćmy jeszcze troszkę , czy kupiłeś może nową przyczepę .

No dobra , pochwal się radełkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Staszek zlituj się. Ja wiem, że pisowi pasuje wmawianie tobie i podobnym, że te protesty organizują jakieś wrogie, nieczyste siły. Każdy kto wyjdzie na ulicę, czy w ogóle powie coś nie tak o rządzie staje się natychmiast politykiem. Należy do po nowoczesnej czy kodu. W zależności kogo pis akurat bardziej potępia. A nie przyszło ci do głowy, że ci nauczyciele faktycznie boją się o pracę? Przecież ileś gimnazjów zostanie zlikwidowanych. nawet jeśli na ich miejsce powstaną nowe podstawówki czy zawodówki. Dyrekcja nie będzie miała obowiązku ich tam z powrotem zatrudnić i nie będzie miała obowiązku zatrudnić ich na tych samych zasadach. Gdyby ciebie czekała taka perspektywa tez byś protestował.

 

Strategia manipulacji polega między innymi na tym aby nie przyznawać się do czegoś bezpośrednio,być apolitycznym,w przeciwnym razie nas rozszyfrują ,wtedy strategia się nie przyjmie,manipulator będzie rzucał piłkę jednak będzie odbijana,będzie wracała.Każdy wie dobrze z kim Ci po drodze.

 

 

Nie,przegrała przez ciąg afer i złodziejstwa,sprawa z linku nie istniała w przestrzeni medialnej, jak Wy zrobiliście to w drugą stronę.Media was dobrze kryły,nie chcesz,nie przyznawaj się.

 

Zapomniałeś dodać dla lemingów. Odwracanie kota ogonem,wróć,przeczytaj tekst powoli.

 

Sugeruję że powinieneś zacząć normalnie pracować,a nie udawać bezrobotnego,stukając w klawiaturę komputera co godzinę,a nawet co pół godziny,jak zauważyłem gdy ktoś cię zajmie argumentacją,musisz odpalać kompa,bo pada Ci na psychikę.W przeciwieństwie do Ciebie nie marnuję dnia,bo gdybym  porządnie się za ciebie wziął,rozniósł bym Twoją propagandę.

 

 

Was nie popierają żadne media w pełni rodzimym kapitałem,więc

 -Jest tys prawda

-prawda

-i propaganda,z naciskiem na tą trzecią..

 

Kto chce niech protestuje,wolna wola.Ale jest coś jeszcze..,u was jest zaszufladkowana chęć do wszczynania burd,jeden dowód mi wystarczył.Chcieliście do aż do stycznia przedłużyć totalną nawałkę aborcyjną,pytanie w jakim celu chcieliście kłócić społeczeństwo? odpowiedz jest prosta,zbijanie kapitału politycznego,poprawienie słupków sondażowych,wy i wasze media nie dacie normalnie rządzić,robicie wszystko,byle co celu

 

To, że rozbiłeś mój post na zdania i postanowiłeś po kolei skomentować. Nie oznacza, że zrobiłeś to merytorycznie. Jest to na ogół pisanie o wszystkim i o niczym poparte jak mówiłem insynuacjami i domysłami. Z kim mi po drodze to ty na pewno nie wiesz. Na pewno nie po drodze mi z pisem. Z którym ci bardzo po drodze. Ty na pewno jesteś apolityczny. Skoro Puls Biznesu i nie tylko o tej sprawie pisały/mówiły to sprawa zaistniała w przestrzeni medialnej. Więc nie pisz bzdur. Bo szereg takich doniesień przyczynił się do przegranej po. O moją pracę się nie martw. Pewnie jest i tak lepsza niż twoja. Bo jak to lemingi żyje na przyzwoitym poziomie i ciężko pracować nie muszę. A nawet w pracy mogę na twoje bzdury dla zabawy odpowiadać. W pył tego co piszesz nie rozniesiesz. Z dwóch powodów. Pierwszy to twoje możliwości intelektualne. Drugi to to, że prawdy argumentowanej nigdy nie obalisz kłamstwami nie argumentowanymi lub zakłamanymi. A taka właśnie zakłamaną propagandą karmi was pis.

Co do protestów za po tak samo protestowały różne grupy. I nikt nie posądzał ich o jakieś powiązania, niecne siły itd. Tak samo ludzie wychodzili na ulicę. A co do aborcji to mogę ci jeszcze raz powtórzyć. Najpierw pis chciał wykorzystać to propagandowo. Dla przykrycia innych wtop. Ale się na tym oparzył. Więc nie miejcie pretensji do opozycji, Która wykorzystała sytuację. To jest jak mecz. Słabość jednej strony natychmiast wykorzystuje druga.

Podsumowując powtórzę jeszcze raz nie miej pretensji do ludzi i mediów, które prowadzą krytykę rządu w oparciu o konkretne fakty i jego wpadki. Miej pretensję do rządu, że tej krytyce daje argumenty i powody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Czyli w komune po 10 latach czekania w kolejce -Bizon.

Przyznaj się ile kupiłeś nowych kombajnów bez kolejki, skoro w przeciągu 26 lat  obecny dobrobyt skutecznie z owymi kolejkami się rozprawił ?

No opuśćmy troszkę, jaki nowy ciągnik kupiłeś i ile sztuk .

Opuśćmy jeszcze troszkę , czy kupiłeś może nową przyczepę .

No dobra , pochwal się radełkiem.

Scofi to że tobie nie idzie nie znaczy że każdy ma tak samo. 

 

To ja ci napiszę co ja kupiłem w ciągu ostatnich 15 lat czyli od kiedy zajmuję się rolnictwem , żebyś nie musiał pisać że UE mi "dała" nie wymienię sprzętu który brałem na dofinansowanie z prow:

- 3 ciągniki fabrycznie nowe (zielone i pomarańczowe)

-kombajn (zielony)

-2 kombajny do zbioru porzeczki

-2 przyczepy 14t

To tak z "grubszego" sprzętu i tylko sprzęt do gospodarstwa bo ponadto kilka składów do transportu.

 

scofi nie mierz wszystkich swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Drogi forumowiczu więcej sztuk to ja kupiłem , jak na chleb mówiłeś "beb" a na much "ptepty." , poza oczywiści kombajanami do porzeczki .

I wszystko za gotóweczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj