nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

nie ważne co pisze , ważne że  głupki to łykają 

mało tego,  wkleja to taki ... bo łyknął pomyje które mu smakują 

tym się zajmuje z natury, zakompleksiony komunista  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Ciemnocie łatwo jest wcisnac cokolwiek a PIS jest mistrzem negacji.  Vat 23% żle ale nic nie zrobia, autostrady i stadiony najdroższe ale nikt za to nie beknął, gimnazja złe i powrót do systemu za komuny, helikoptery złe i ro***erducha.

@ scoffer w tym co wkleiłeś jest mowa o  "walce o interesy narodowe" i PIS traktuje to dosłownie jako konfrontację , zwarcie . Nie ma tam pomysłu i umiejetnosci   na "osiaganie celów w interesach narodowych" rozmowami, dyplomacją w sposób wyrafinowany, z polotem finezją, spokojnie ale długofalowo i z rozmysłem. Machanie szabelką i tupanie nózkami świadczy o niemocy i słabości

Jesli wg ciebie dobrze że Caracale przepadły to co teraz? Jaki jest plan B ?  Skoro Antoni co tydzień straszy społeczeństwo Rosja to może trzeba było brać te śmigłowce skoro "wróg u bram"? Ile nam zajmie znalezienie nowego dostawcy oraz ile bedzie musiał dac łapówek bo komu to juz wiadomo.  

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

– To nie jest coś, co zasługiwałoby na taką wrzawę. Każde państwo ma prawo wybierać technicznie, ekonomicznie i politycznie najlepsze uzbrojenie. To są zbyt wielkie pieniądze i zbyt ważne sprawy. To są sprawy bezpieczeństwa. W dojrzałych demokracjach takie decyzje nie są poddawane pod debatę publiczną. Taki jest zwyczaj. Pamietam w dawnym czasach wizytę premiera Jospina, siedziałem wówczas obok Dassault, który proponował wówczas myśliwce. Każdy ma prawo sprzedać a my mamy prawo wyboru.

– Robienie z tego sprawy politycznej chyba jest nie na miejscu. Prezydent jest odchodzącym prezydentem, nie ma szans w wyborach, ale w związku z tym, że startuje, nie mógł wrócić ze złą wiadomością do kraju. Ja bym nie dramatyzował.

Jacek Saryusz-Wolski, europosł PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Przynajmniej ubezpieczenia rolne  mamy tańsze  i na lepszych warunkach super pomysł z tą dopłatą 65 procent :)

 


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie ważne co pisze , ważne że  głupki to łykają 

mało tego,  wkleja to taki ... bo łyknął pomyje które mu smakują 

tym się zajmuje z natury, zakompleksiony komunista  :D

 

Zaliczki dopłat dla wszystkich w pierwszej kolejności dla obszarów zagrożonych ASF co poprzednicy w ubiegłym roku robili nie wspomnę brawo Pnie Jurgiel B) B) o pomocy dla poszkodowanych przez klęski nie wspomnę :rolleyes:

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

@Alamo ja nikogo tu nie chcę do niczego przekonać. Ja tylko pokazuje obłudę pisu. Nawet nie liczę, że dasz się przekonać. Jesteś po obróbce propagandowej dokonanej przez tę partię i nic cię już nie przekona. Tobie pozostaje tylko w koło powtarzać o Newsweeku, Wyborczej, których w ogóle nie czytam. O raz innych tytułach, z którymi w ogóle nie mam styczności. A jeśli nie to to będziesz mi wmawiał, ze nalezę do kod lub po. Nie obchodzi mnie ile osób oglądało Fakty. Ja oglądam i Fakty i Wiadomości czasami jeszcze kawałek Wydarzeń. I potrafię skomentować każde wydarzenie polityczne podając konkretne fakty. Tobie w koło pozostaje jak piszesz ten sam jazgot. Zero konkretów. Nawet ostatnio z tymi e mailami ci nie wyszło. Bo szybko napisałem jaka jest prawda. Pokazałem jak tvp info okłamuje takich jak ty. Pokazując wam wybiórcze teksty i wmawiając, że działo się nie wiadomo co. A tym czasem te teksty bronią sędziów TK.

Pis pierze wam mózgi okłamując w koło. A wy się wkurzacie i oburzacie, że ktoś inny podaje prawdę. Ty już nawet jesteś tak wyprany, że nie masz odwagi tej prawdy słuchać i o niej dyskutować. 

 

Gdy chyliła się ku upadkowi Twoja platformersko-libertyńska ideologia,wiele faktów układało się w jedną całość,nie jest to mój osobisty wymysł żeby cię sprowokować,jak wymysłem jest Twoja prowokacja.To są fakty dokonane.Twoja ideologia z najwyższego szczebla będąc u władzy określała takich jak Ty murzynami,każdy wie o co chodzi,będziesz zaprzeczał ażeby wyjść z twarzą,jednak nie da się.Prywatne nagrania Twojej ideologii są faktem,mieli was za durni.Inna nie rzadko za złodziei,a jeszcze inny buchnął śmiechem,klnąc że teraz paliwo może być po 7 zł.Tak byliście traktowani (nie bez przyczyny nazwali was lemingozą)Dysputa z Tobą jest zbyt małostkowa.Jeszcze jedno, nie ma mediów w pełni Polskim kapitałem które was popierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

Warunki  aby  otrzymać  900 pln są  mniejsze  jak do tych  380 pln. PSL zrobił  kiełbase  wyborczą   a nie  Pomoc  klęskową.

Minister  Jurgiel zrobił  porządek  i  900pln  dostaną  ci którzy  na to zasługują   czyli  tam  gdzie  stary  przekroczyły  70%  na 1ha  niema wymaganego  30%  strat  w gospodarstwie  które  wiele gospodarstw  nie mogło spełnić  za czasów  PO-PSL.  Teraz dostaną  tylko ci  co  są  naprawdę  poszkodowani  przez   grad  czy  suszę a nie cwaniacy.

Dopłaty  do  Paliwa  wprowadziło  PiS.  PO z PSL przez  8 lat  rządzenia   podniosło tylko o 10gr

Dopłaty  do Ubezpieczeń   Upraw   tak samo  zasługa  PiS    poprzednio Wprowadzili zwrot 50% kosztów  przez 8 lat  PO-PSL nie zrobili  nic  w tej kwestii. PiS  doszedł  ponownie do  władzy i  zwrot  wzrósł  do  65%.

Za czasów Sawickiego  tak samo  zboże  wjeżdżało  do  Polski  bez  Kontroli  ze wschodu.

 

Za czasów  PIS   Polska dostała na PROW 2007-13  13,4 mld Euro.

Za czasów  Aktywnego w europie PO-PSL  Polska dostała  8,7mld Euro

Ale  co  to   jest   4,7 mld Euro  tyle  co  nic

Właśnie 70% strat z ha. Ile takich ha będzie? Pozostałe bez komentarza.

Co do otwarcia rynku chińskiego, jedyne co śpioch potrafi otworzyć, to flacha, co widać po jego facjacie, i obalić ją razem z izdebskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@Alamo inaczej twojego tekstu nie mogę potraktować jak tylko jako wołanie głosu rozpaczy. Jak zwykle zero konkretów masa epitetów  Bardzo w stylu pisu. Tvp manipuluje takimi jak ty pokazując np fragmenty e maili niby kompromitujące sędziów TK. Gdy wyszedł na jaw e mail o tym, że sędziowie chcieli by Andrzej Rzepliński porozmawiał z Kopacz. Na temat tego, że opinia publiczna źle odbierze majstrowanie przed wyborami przy TK i aby tego nie robili. Oraz tekst o tym jak sędziowie chcieli zorganizować kampanię informacyjną w mediach. Tvp szybciutko się z tego wycofała. Bo zobaczyła, że tym broni sędziów TK. Na drugi dzień o sprawie było już cicho. Jednak na świecie zostały takie zmanipulowane osoby jak ty. Które w te dyrdymały z tvp uwierzyły. Ja cię tu jeszcze ośmieszyłem pokazując konkretne fakty. To tobie jedynie zostało odgryźć się jak zrobiłeś wyżej. To jest bez konkretów z masą epitetów.

Tobie i podobnym tobie obrońcom pisu na tym forum brakuje konkretów i merytorycznych argumentów. A jeśli już coś wrzucacie to przeważnie jest to kłamliwa propaganda nie mającego nic wspólnego z prawdą. Co nie raz wam udowadniałem. Ograniczacie się jedynie do pyskówki i tekstów w takim stylu jak wyżej napisałeś. O wszystkim i o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

@Alamo inaczej twojego tekstu nie mogę potraktować jak tylko jako wołanie głosu rozpaczy. Jak zwykle zero konkretów masa epitetów  Bardzo w stylu pisu. Tvp manipuluje takimi jak ty pokazując np fragmenty e maili niby kompromitujące sędziów TK. Gdy wyszedł na jaw e mail o tym, że sędziowie chcieli by Andrzej Rzepliński porozmawiał z Kopacz. Na temat tego, że opinia publiczna źle odbierze majstrowanie przed wyborami przy TK i aby tego nie robili. Oraz tekst o tym jak sędziowie chcieli zorganizować kampanię informacyjną w mediach. Tvp szybciutko się z tego wycofała. Bo zobaczyła, że tym broni sędziów TK. Na drugi dzień o sprawie było już cicho. Jednak na świecie zostały takie zmanipulowane osoby jak ty. Które w te dyrdymały z tvp uwierzyły. Ja cię tu jeszcze ośmieszyłem pokazując konkretne fakty. To tobie jedynie zostało odgryźć się jak zrobiłeś wyżej. To jest bez konkretów z masą epitetów.

Tobie i podobnym tobie obrońcom pisu na tym forum brakuje konkretów i merytorycznych argumentów. A jeśli już coś wrzucacie to przeważnie jest to kłamliwa propaganda nie mającego nic wspólnego z prawdą. Co nie raz wam udowadniałem. Ograniczacie się jedynie do pyskówki i tekstów w takim stylu jak wyżej napisałeś. O wszystkim i o niczym.

 

A TK miał być nie zawisły ,to czemu wtedy nie ocenił tej ustawy w trybie pilnym jak to robi teraz ,kontakty z politykami PO ,gdzie był KOD, cały czas chodzi o to żeby było tak jak było,układ po Magdalence.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Gdy chyliła się ku upadkowi Twoja platformersko-libertyńska ideologia,wiele faktów układało się w jedną całość,nie jest to mój osobisty wymysł żeby cię sprowokować,jak wymysłem jest Twoja prowokacja.To są fakty dokonane.Twoja ideologia z najwyższego szczebla będąc u władzy określała takich jak Ty murzynami,każdy wie o co chodzi,będziesz zaprzeczał ażeby wyjść z twarzą,jednak nie da się.Prywatne nagrania Twojej ideologii są faktem,mieli was za durni.Inna nie rzadko za złodziei,a jeszcze inny buchnął śmiechem,klnąc że teraz paliwo może być po 7 zł.Tak byliście traktowani (nie bez przyczyny nazwali was lemingozą)Dysputa z Tobą jest zbyt małostkowa.Jeszcze jedno, nie ma mediów w pełni Polskim kapitałem które was popierają.

Wszystkie media które były coś warte już ktoś kupił.

Przyjmując ze masz racje i ogarnia nas wszechwładny układ, złodziejstwo i cynizm to co proponujesz? Jakie jest wyjscie z tej matni i co należy zrobić?

Jakbyś mógł to podaj konkrety.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie 70% strat z ha. Ile takich ha będzie? Pozostałe bez komentarza.

Co do otwarcia rynku chińskiego, jedyne co śpioch potrafi otworzyć, to flacha, co widać po jego facjacie, i obalić ją razem z izdebskim.

 

No chyba o tochodzi by pomocnajbardziej poszkodowanym a nie dawać cwaniakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

To trzeba podnieśc z 70 do 90% albo nawet 100% strat. Tak samo powinno być z socjalem.Dawać tylko tym co naprawde potrzebuja a nie wszystkim jak 500+. :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może na maszyny też dawać tym con ie mają a reszta niech się kula starym sprzętem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Na maszyny nie powinni dawać nikomu a w szczególnosci tym co nie maja. Jak nie potrafili na nie sami zarobić to znaczy ze d*py a nie gospodarze.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak w końcu nikomu czy jednak tym co nie mają ;):P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

A TK miał być nie zawisły ,to czemu wtedy nie ocenił tej ustawy w trybie pilnym jak to robi teraz ,kontakty z politykami PO ,gdzie był KOD, cały czas chodzi o to żeby było tak jak było,układ po Magdalence.

 

 

Przypomnij sobie jak to było. Pis zaskarżył do TK ustawę po o wyborze dwóch sędziów na zapas.Jednak gdy się zorientował, że może wygrać wybory skargę wycofał. Czyżby nagle ustawa po spodobała się pisowi? Czy może byli na tyle perfidni, że już wtedy wiedzieli, że po dojściu do władzy wywalą tych wybranych na zapas i tych wybranych prawidłowo? Z e maili publikowanych ostatnio przez tvp widać wyraźnie, że sędziowie kombinowali jak wpłynąć na rządzące po i opinię publiczną by za bardzo przy TK nie majstrować. Dlatego tvp po jednym dniu zamilkła na ten temat.

A w Magdalence to był Lech Kaczyński. Jarosław powinien wiedzieć najlepiej z kim on tam układy zawierał. Mało tego po tym układaniu się w Magdalence Kaczyńscy wypłynęli na szerokie wody polityki i biznesu u boku Lecha Wałęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Najlepiej  nie dawać nikomu. Jeśli natomiast byłaby pomoc to powinien być istotny wkład własny , powiedzmy 2/3 wartosci. Byłoby wtedy "cos za coś" czyli trzeba sie postarac , zapracować i zastanowić bo wkłada sie srodki własne. Dawanie bez warunków i wymagań rodzi zawsze patologie. Gdyby 500+ było ulga podatkowa to by ja uzyskać trzeba  pracować i to na legalu a nie jak teraz ze nie trzeba nawet ruszyć palcem. Jak jest coś dawane bez żadnych warunków to demoralizuje, ogłupia i rozleniwia a dodatkowo sie tego nie szanuje.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Dawanie sprzętu to złudzenie że jak jest czym to się obrobi i zarobi. Niestety wielu już boleśnie sprawdziło na własnej d..pie że to trochę nie tak. 

Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić tych co produkują rośliny wysokobiałkowe. A jest związane z canollą, która chyba nie poprawi sytuacji na cenowej na tym rynku po ratyfikowaniu umów o wolnym handlu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Te wszystkie programy na maszyny itp to sprawiły że bogatsi mają więcej, a Ci co nie mieli kasy, to do nich powinno trafić te tzw wsparcie, nadal nie mają maszyn. Oczywiście nie mówie że było tak w każdym przypadku. I jeszcze jedno czytałem te forum jakieś 20/ 30 stron w tył to ktoś napisał że zaraz po 89 nie było partii które są dziś w sejmie. Popatrzcie kto był w Magdalence, w okrągłym stole i zerknijcie na listę posłów. Po za tym przykład Unia Wolności i Porozumienie Centrum

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak myślisz kto daje na te maszyny? Najbiedniejsi głowę to Ty masz pustą i za ciasnej nigdy miał nie będziesz :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj