Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11784 odpowiedzi na ten temat

#6741 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 07 maj 2016 - 07:42

Skąd kibice tylko wygwizdali Dudę. A kogo Moodys obchodzi zobaczysz jak złotówka jeszcze bardziej spadnie. I np. paliwo podrożeje. Nie wspominam o tym, że koszt długu, który rząd Szydło tak ochoczo zaciąga szybciej od Gierka wzrośnie. Jak ktoś coś kuma co się dookoła dzieje to go obchodzi. A, że ciebie nie obchodzi nawet zdziwiony nie jestem.

Oj już się boimy B) :P :P drżyj narodzie cena paliw już 4 pln przekroczyła chyba podniosę ceny na zboże bo koszty mi wzrosły zaraz się zaczną zawirowania na rynku jak wstrzymam dostawy :lol: :lol:

http://www.wiocha.pl/1348351,Bo-prezes

http://www.wiocha.pl/1348343,SOWA

czy mozna zrobic kabaret z posiedzen rzadu pis-u- teatr marionetek sam w sobie jest smieszny.

Podobnie jak Ty ;) ;) a dziadka miałeś w Wermachcie :P :P ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 19:22
  •  

#6742 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 07 maj 2016 - 09:19

Wiara w PIS mimo że bezpodstawna,i bez argumentów jakże głęboką jest......... 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#6743 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 07 maj 2016 - 09:56

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#6744 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 07 maj 2016 - 09:58

Wiara w PIS mimo że bezpodstawna,i bez argumentów jakże głęboką jest......... 

A wiara w Petru i w KOD? To trzeba mieć coś nie tak z głową by się z nimi po ulicach prowadzać B)

#6745 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 07 maj 2016 - 10:26

Masz oczywistą rację tylko w twojej logice nie mieści się nic wiecej jak tylko dwubiegunowość - PIS albo PO. Wg. mnie nic ich nie różni i dlatego nieustannie muszą się wzajemnie negować by wykazać że się różnią. 

Jeśli ratingi nie maja znaczenia to czemu wg twej logiki Szałamacha pisze listy do Rzeplińskiego ?

#6746 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 07 maj 2016 - 13:29

Bo to są tylko takie ich zagrywki a w rzeczywistości wszyscy grają do jednej bramki nie muszę Ci tłumaczyć do której wskaż mi jedną opcję która będzie dbała o szarego człowieka no chyba że przed wyborami ;)

#6747 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 07 maj 2016 - 14:07

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#6748 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 07 maj 2016 - 21:11

Donald Tusk:

"Byliśmy i będziemy w Europie - to coś więcej niż polityczna deklaracja i geograficzny opis. W jakimś sensie Europa jest aktem wiary."

Niezwykle szczere wyznanie Tak, UE staje się wiarą, której nie idzie już rozumem uzasadnić.

#6749 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 07 maj 2016 - 21:32

A wiara w Boga? Dlaczego oparcie naszego kraju na chrześcijaństwie jest lepsze niż Polska w UE?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#6750 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 maj 2016 - 07:58

@nie czy wiesz, że Jarosław szkodnikiem cię nazwał? On dzień czy dwa temu mówił o wszystkich, którzy negują polskie członkostwo w UE czy chcą w tej sprawie referendum nazywając ich szkodnikami.

A może nam jeszcze wiarę w Boga uzasadnisz przy pomocy rozumu. Udowodnij, że jest przy pomocy twierdzeń matematycznych, definicji czy jak tam chcesz.

No i może dodaj jeszcze, że to jak dobrze pamiętam cytat Tuska przemawiającego z racji przyznania Papieżowi nagrody Karola Wielkiego. Zaproszono wiele delegacji unijnych państw. Lecz niestety polskiej nie było. Skutek dobrej zmiany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6751 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 08 maj 2016 - 09:23

@nie czy wiesz, że Jarosław szkodnikiem cię nazwał? On dzień czy dwa temu mówił o wszystkich, którzy negują polskie członkostwo w UE czy chcą w tej sprawie referendum nazywając ich szkodnikami.

A może nam jeszcze wiarę w Boga uzasadnisz przy pomocy rozumu. Udowodnij, że jest przy pomocy twierdzeń matematycznych, definicji czy jak tam chcesz.

No i może dodaj jeszcze, że to jak dobrze pamiętam cytat Tuska przemawiającego z racji przyznania Papieżowi nagrody Karola Wielkiego. Zaproszono wiele delegacji unijnych państw. Lecz niestety polskiej nie było. Skutek dobrej zmiany.

Schultz u papieża wam już w głowie całkiem sie poprzewracało toż to czysta propaganda a wy to łykacie

#6752 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 08 maj 2016 - 09:46

Bo to są tylko takie ich zagrywki a w rzeczywistości wszyscy grają do jednej bramki nie muszę Ci tłumaczyć do której wskaż mi jedną opcję która będzie dbała o szarego człowieka no chyba że przed wyborami ;)

Dbanie o szarego człowieka to po prostu socjalizm. Jesli tego oczekujesz to faktycznie zawęża wybór do PO, PIS PSL i może SLD. Ja nie oczekuję że państwo mi da ale też nie chcę być okradany

#6753 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 maj 2016 - 09:58

http://www.naszdzien...-wielkiego.html

Może memu uwierzysz. Nikt tak nie łyka propagandy jak przeciętny wyborca pisu.

#6754 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 08 maj 2016 - 11:53

gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że nie zanegowałem polskiego członkostwa w ue, spodobało ci się przemówienie jarka :)

zobacz jacy głupcy, pojechali na wręczenie jakiejś nagrodu kolesiowi w sukience, który na dodatek wierzy w boga a ty masz problem, że polskiej delegacji tam nie było (tusk chyba jest polakiem)

poważnie mówiąc nie potraficie swoim ciasnym rozumem pojąć, że przynależność do jakiejś organizacji nie polega na lizaniu du....y władzą tej organizacji tylko na takim działaniu żeby ta organizacja rozwijała się dla dobra wszystkich jej członków

#6755 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1491 postów

Napisany 08 maj 2016 - 12:54

Dbanie o szarego człowieka to po prostu socjalizm. Jesli tego oczekujesz to faktycznie zawęża wybór do PO, PIS PSL i może SLD. Ja nie oczekuję że państwo mi da ale też nie chcę być okradany

Wybij sobie to z głowy państwo musi z czegoś żyć dbanie szary człowiek to taki jak Ty czy ja bo chyba nie sądzisz że wielcy tego świata płacą jakiekolwiek podatki? B)

#6756 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 maj 2016 - 14:43

gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś zrozumiał, że nie zanegowałem polskiego członkostwa w ue, spodobało ci się przemówienie jarka :)

zobacz jacy głupcy, pojechali na wręczenie jakiejś nagrodu kolesiowi w sukience, który na dodatek wierzy w boga a ty masz problem, że polskiej delegacji tam nie było (tusk chyba jest polakiem)

poważnie mówiąc nie potraficie swoim ciasnym rozumem pojąć, że przynależność do jakiejś organizacji nie polega na lizaniu du....y władzą tej organizacji tylko na takim działaniu żeby ta organizacja rozwijała się dla dobra wszystkich jej członków

Nie wykręcaj kota ogonem. Tu nie chodzi o faceta w sukience. Tylko o to byś uzasadnił wiarę w Boga skoro twierdzisz, że wiary w ue nie idzie rozumem uzasadnić. To się ciebie pytam czy wiarę w Boga idzie rozumem uzasadnić? Po prostu odpowiedz tak lub nie. Tusk był jako przedstawiciel UE a nie rządu polskiego. Więc udajesz czy naprawdę tego nie rozumiesz?

Za to ty nie potrafisz swoim ciasnym rozumem objąć, że przynależność do jakiejś organizacji nie polega na dyktowaniu i stawianiu warunków przez słabych krajom silnym. Swoją pozycję musimy sobie wypracować. A nie iść z gębą na pączki bo tak nam się należy.  Polska pod rządami PiSu nie działa na rzecz rozwoju ue. Bo nie da się działać na rzecz rozwoju ue będą c sojusznikiem Putina.
 A nie da się ukryć, że nasi sojusznicy jak Węgrzy, Czesi i Słowacy o orędownicy zniesienia sankcji wobec Rosji. A sojusznicy pisu w Europarlamencie to partie wspierane przez Moskwę. I ty chcesz w takim towarzystwie dyktować warunki najsilniejszym krajom ue? Jak możemy im dyktować warunki, czy narzucać nasze interesy skoro zaraz lecimy do nich po kasę. Nie dalej jak dwa miesiące temu izby rolnicze krajów grupy wyszehradzkiej prosiły starą unię o więcej kasy dla ich rolnictwa.

Pojmij swoim ciasnym rozumem, że to działa jak w paczce na podwórku. Szacunek wśród kumpli możesz zbudować. A jak się będziesz niego domagał bo tak. To najwyżej kopniaka dostaniesz.

Podsumowując ty uważasz, że nam wiodąca pozycja w ue się należy bo tak. A ja uważam, że musimy ją sobie zbudować. Stawiając za tym silną gospodarkę, wykształcone i zaradne społeczeństwo i zdolnych polityków. Bo chyba każdy się zgodzi, że, aby narzucać ue swój pogląd i kierunek i współuczestniczyć w podejmowaniu kluczowych decyzji musimy być krajem stojącym na równi z krajami wiodącymi w ue. A nie staniemy na takiej pozycji krzycząc tylko, że nam się należy bo tak.

#6757 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 08 maj 2016 - 15:34

Aktem wiary w pewne wartości, tu mogę się zgodzić. Bo sens istnienia tworu zwanego unią opiera się przede wszystkim na wierze w to że są wspólne dla pewnej grupy(bez względu na państwowość) i ważniejsze niż odwieczne żale czy pretensje. Nie można tu stawiać znaku równości między EU  a Bogiem i wiarą taką czy inną.

Unia to wiara w to że ludzie są jednak mądrzejsi niż pokazuje historia i politycy ich reprezentujący.

#6758 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 maj 2016 - 16:43

Wiara to wiara. Oczywiście wiara w Boga i wiara w ue to co innego. Ale wiara to pojęcie umowne. Przecież nikt nie widział Boga a wierzy wielu. Nikt nie powie na 100 % ani nie jest w stanie udowodnić, że ue za 20 lat nam zaszkodzi czy pomoże. Musimy wierzyć, że pomoże. A w przypadku ue są jednak merytoryczne, namacalne przesłanki, że pomoże. O ile oczywiście nie będzie rozbijana przez państwa członkowskie, które paradoksalnie aspirują do grona jej decydentów.

#6759 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 08 maj 2016 - 17:16

Wybij sobie to z głowy państwo musi z czegoś żyć dbanie szary człowiek to taki jak Ty czy ja bo chyba nie sądzisz że wielcy tego świata płacą jakiekolwiek podatki? B)

1. Niech państwo żyje ze spółek skarbu państwa, ceł , licencji itp.

2. Jakby płacenie podatków było korzystne to nie byłyby odowiązkowei a ludzie płaciliby dobrowolnie.

3. Skoro wielcy nie płacą podatków to czemu tacy biedacy jak ja mają płacić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6760 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 08 maj 2016 - 17:34

hubertuss

Przecież nikt nie widział Boga

Udowodnij,......przy pomocy twierdzeń matematycznych, definicji czy jak tam chcesz.

słuszałem, że gdy pis dojdzie do władzy to będzie wojna z rosją, a teraz gdy pis doszedł do władzy to mówicie, że jest sojusznikiem putina, to może najpierw uzgodnijcie w swojej antypisowskiej sekcie jedną wersję bo się ośmieszacie (wstaw zdjęcie jak kaczyński robi żółwika z putinem)

Węgrzy, Czesi i Słowacy o orędownicy zniesienia sankcji wobec Rosji

zapomniałeś o niemcach, francuzach, holendrach......

Podsumowując ty uważasz, że nam wiodąca pozycja w ue się należy bo tak.

nie insynuuj mi swoich fantasmagorii

Musimy wierzyć, że pomoże.

taka jest właśnie różnica, że wy musicie wierzyć a inni podejmują realne działania