Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11437 odpowiedzi na ten temat

#621 Share RaFaL47

RaFaL47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 18 maj 2015 - 15:49

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? A tu mała ciekawostka o pochodzeniu Bronka http://archiwaipn.hv...cz-archiwa-ipn/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 15:11
  •  

#622 Share Lukasz789

Lukasz789

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 19 maj 2015 - 16:54

Wszystcy piszą że prezydent nie ma dużego wpływu na to co się dzieje i że czy wygra Duda czy Komorowski to nie ma dużej różnicy,może i tak ale ja patrze na to z innej strony.

PO za swoich rządów zrobiła mnóstwo złego,kombinowanie z umową ACTA,afera taśmowa,pzyjęcie pakietu klimatycznego przez co elektrownie węglowe będą dużo kosztowneijsze a to nasze główne żródło prądu.

W dodatku narobienie róznorakich utrudnień ze zdawaniem prawa jazdy oraz zabieranie go za byle co i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność.

To wszystko działo się za rządów PO,dlaczego przez te wszystkie lata nic nie robili?

Możemy sobie oddawać nie ważne głosy albo nie chodzić na wybory obniżając frekwencję,możemy też wreszczeć na przemówienaich Komorowskiego i machać dmuchanymi krzesłami a oni bedą mieli to wszystko gdzieś.

Jedynie przegrana Bronka to coś co ich dotknie,na razie nie możemy bardziej im dokopać niż popierająć Dude.

#623 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1228 postów

Napisany 19 maj 2015 - 19:00

Święte słowa ŁUKASZ,dokopać ,bo do sejmu i tak platforma wygra,to nie będą mieć swojego przydupsa na tronie

#624 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 19 maj 2015 - 21:04

na zlosc babci odmroze sobie uszy-logika godna gimbazy. jak na razie to komorowski skopal dude w debacie, on chyba wszedl w skore swojego imiennika "andrju goloty"

rafal moze bys przedstawil teorie na temat pochodzenia zony dudy-ona bedzie o wiele ciekawsza bo prawdziwa. B)

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#625 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1228 postów

Napisany 20 maj 2015 - 09:13

Komorowski tylko wchodził w słowo Dudzie ,taki był nerwowy przydupas i media mówią że lepiej wypadł paranoja .

Pytania  z kartki musiał czytać taki zdolny prezydent 

#626 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 20 maj 2015 - 09:50

Dla mnie w tej debacie nie było żadnych konkretów i nikt nikogo nie skopał ale wszystkie afery w których brał udział Komorowski,kręcenie i mieszanie w zeznaniach w prokuraturze.

Po tym Komorowski według mnie powinien być skończony,obejrzyjcie sobie na YT jego przesłuchanie.

Tutaj jest tylko takie streszczenie:

#627 Share polszu

polszu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:agro....info...

Napisany 20 maj 2015 - 10:20

Kilka moich uwag, taki przyczynek do tej jak i do wszystkich dyskusjii w dziale HydePark-->Polityka. Zwłaszcza dla wszystkich miłośników tzw. "liberalnego POstępu", zindoktrynowanej przez media "gimbazy" jak i rodzin "działaczy koalicyjnych".

1. Dla mnie działacze partii chłopskich co nie odróżniają żyta od jęczmienia, czy też pszenżyta...to jednak nie ludowcy:-)

2. Myślę, że wieś pokazała w pierwszej turze kto jest jej kandydatem.

3. Dla mnie prawdziwą partia chłopską  to był aktualnie nieistniejący PSL Piast....myślę, że wiecie w jakim bloku znajdują się związani z nią ludzie. Jednym z najbardziej znanych jej działaczy był obecny europoseł J. Wojciechowski. Dla mnie człowiek instytucja który dla Polski i polskiej wsi zrobił bardzo dużo. Gdyby obecna władza nie pokrzyżowała (z czystej złośliwości.. ) tego co udało mu się wywalczyć (były wstępne zgody) - mieli byśmy o wiele równiejszy i sprawiedliwszy system dopłat w EU.  ---> tak więc ciesze się z wyniku wyborów, jako pstryczka dla według mnie zepsutego zwłaszcza od góry PSL.

4. Debata powinna się opierać wyłącznie na prawdzie, wkładanie w usta kontrkandydata zmyślonych wziętych z sufitu słów i poglądów powinno być potępione.

"Polonia semper fidelis"

Pozdrawiam

#628 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 20 maj 2015 - 10:38

Nie było żadnego skopania tyłka tak samo jak nie było rzeczowej rozmowy ale same uogólnienia. Oczywiscie pełna mobilizacja mediów w ostatnim czasie żeby uratować ciepłe posady, bo przecież nikt nie zaryzykuje zmiany jeśli przytulne stanowisko i dobre pieniądze rozbestwiaja do granic możliwośći. Medale od Komorowskiego dla szefa tvp, tvn, Lisa są faktami z którymi nie można dyskutować i oczywiście obligują do czegoś. Nawiasem mówiąc powinni teraz chodzić z tymi medalami żeby można było odróżnić kto jest juz całkowicie służalczy. Można wmawiać że większość elektoratu Dudy stwarza tylko atmosfere spisku ale kiedy kondycja kraju jest fatalna ,rozgrabienie finansów i zniszczenie przemysłu sięga granic, czy nie kłamiąc można stwierdzić że władza w kraju jest sprawowana w sposób odpowiedzialny? Prawda jest ze jestesmy w bagnie zadłużenia, bezrobocia i emigracji. Możne PiS to nie jest siła polityczna która jest nową jakośćią ale jeśli mogę rzucić małą kłode pod nogi prywatyzacyjnej machinie sprzedającej wszystko co mamy od górnictwa, stocznie, ziemie rolną a nawet lasy aż wkoncu nie bedzie juz czego i kolejni politycy czmychna do brukseli zostawiając nas na lodzie, to własnie to zrobie i zagłosuje na Dude.

#629 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 20 maj 2015 - 21:15

Czas na dobrą zmianę.

#630 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 20 maj 2015 - 21:34

Obaj obiecują aby wybory wygrać ,a po nich i tak nic sie nie zmieni ,jak dla mnie to  samobójstwo na dwa sposoby ,albo sie powiesić ,albo strzelić sobie w łeb ,tylko wybór pozostaje w moich rekach, a efekt ten sam .W Polsce nie ma nikogo kto by zadbał o interesy społeczeństwa nie tylko rolników  ,wiadomo wszystkim jednocześnie się nie dogodzi ale to co teraz się dzieje to woła o pomstę do nieba .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#631 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 20 maj 2015 - 21:36

zmiennicy juz stoja w pierwszym szeregu-kaczynski,macierewicz[gdziez sie podziewal tyle tygodni] brudzinski,szydlo,blaszczyk.kempa-prawdziwa elita polityczna polski, jakby to ujal pilsudski-wam kanarki szczac prowadzac a nie polityke uprawiac[cytat autentyczny].

piekna rodzina -tylko zeby nie wyszlo tak jak w 2005 z rodzina l. kaczynskiego , pamietacie perypetie m. smutniewskiej-dubienieckiej czy jak sie dzisiaj nazywa, prawdziwe tradycyjna katolicka rodzina -no nie :D  :D  :D  :D  .jak ktos nie kojarzy o co chodzi to niech poszuka albo ja kiedys pokrotce wyjasnie. tez byly piekne spoty wyborcze a potem polska norma obludy i falszu ktorej w kazdej kampani i partii  nie brakuje.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#632 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 20 maj 2015 - 22:40

Obaj obiecują aby wybory wygrać ,a po nich i tak nic sie nie zmieni ,jak dla mnie to  samobójstwo na dwa sposoby ,albo sie powiesić ,albo strzelić sobie w łeb ,tylko wybór pozostaje w moich rekach, a efekt ten sam .W Polsce nie ma nikogo kto by zadbał o interesy społeczeństwa nie tylko rolników  ,wiadomo wszystkim jednocześnie się nie dogodzi ale to co teraz się dzieje to woła o pomstę do nieba .

A co się takiego dzieje pomijając politykę?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#633 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 21 maj 2015 - 07:54

Dzieje się bardzo dużo - nie wszyscy tylko to dostrzegają. Państwo wymaga poważnych i przemyślanych reform. Pomimo podniesienia podatków mamy coraz większy deficyt. Mówienie o PO i stabilnym państwie po prostu jest śmieszne. Wystarczy zobaczyć jakie problemy mają KRUS, ZUS, NFZ. Nie poprawi tego również bezsensowny rozrost administracji. PO to patria anty-obywatelska - straszą tym PiS-em a tak naprawdę to ich trzeba się bać. Kaczor miał fotoradarami zastawić Polskę ( słowa Tuska i jego ludzi) a kto to zrobił to chyba nie trzeba tłumaczyć. Mi ani PIS nie pomagał ani PO - na szczęści nie potrzebuję pomocy od państwa, chwiałbym tylko aby mi tyle nie zabierali. A rolnicy to niby co mają po rządzeniu przez ich wybrańców z PSL - jakie ceny na giełdach rolnych są każdy może sprawdzić. Gdzie ta stabilizacja prawna rynku rolnego? Przydzielanie dopłat - np. cukrowa dla osób posiadających limit ( nie muszą nawet mieć plantacji) i wiele innych. Mamy bardzo drogie władze na które nas po prostu nie stać - jak pracownik zarabia za dużo do swoich zdolności to mądry szef ma tylko jedno wyjście. Nie ufam Dudzie i nie wierzę że on coś zmieni ale zagłosuję na niego przeciwko Komorowskiemu. Nie chcę takiego prezydenta. 8 lat podpisywał wszystko jak leci a teraz mówi że potrzeba zmian? Wypomina Dudzie zmianę poglądów a sam co zrobił i to jeszcze w 3 dni? Gada o pomocy dla młodych - niech lepiej dopłaca do biletów bo te programy są tak samo sensowne jak jego cała kadencja. Nie robił nic a teraz ma wiele zastrzeżeń - tylko do kogo? Przecież to on i jego koledzy rządzą od 8 lat. W Polsce potrzeba zmiany, trzeba w końcu rządu który zadba przede wszystkim o interes Polski ( nie Izraela, USA, czy UE). Jak ktoś zna historię a ona lubi się powtarzać to wie doskonale że Polska wiele razy pomagał innym tylko co w zamian dostała? Pisze tu ktoś o Piłsudskim - tylko on takich niby liberałów to by wysłał w jedno miejsce. Zresztą jacy z nich liberałowie:) Ja daję im czerwoną kartkę - nie chcę takiego prezydenta, na jesieni dam drugą czerwoną i powiem że nie chcę takiego rządu gdzie niekompetencja ministrów aż bije po oczach ( Ewa Kopacz, Joanna Kluzik-Rostkowska, Grzegorz Schetyna, Joanna Mucha, Jarosław Gowin, Sławomir Nowak). Obecnie bardziej niż PiS boję się dalszych rządów PO.

Edytowany przez akmaly, 21 maj 2015 - 07:57.

#634 Share maroon88

maroon88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 21 maj 2015 - 08:41

Nic dodać nic ująć  -a PIS u rolników dodatkowo ma czerwoną kartkę za ubój rytualny i jak dla mnie to ostatnia partia która zrobi coś dobrego dla rolników - a osoby związane z rolnictwem w tej partii które głosowały za ubojem były potem dyscyplinarnie karane przez partię A PO-PSL nic lepszego - tak jak piszesz wybór jest żaden - strzał w łeb albo szubienica Tyle w tym temacie

#635 Share Rafik87

Rafik87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 21 maj 2015 - 09:09

www.youtube.com/watch?v=SfFu2ryCnNA

I wszystko jasne

#636 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 887 postów

Napisany 21 maj 2015 - 10:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Widziałem to już wcześniej, pytanie czy pokazywali to już w tv? Gdyby to było na Dude już dawno było by o tym głośno. Zauważyłem że cała tv stara się Bronka pokazywać w samych superlatywach natomiast Dude starają się pokazać negatywnie. Nie popieram obu partii ani obu kandydatów lecz pójdę zagłosować na Dude po to aby zobaczyć czy on poprawi sytuację Polski. Bronka nie ponieważ miał 5 lat i co zrobił? Nie chcę patrzeć jak kolejne 5 lat pierdzi w stołek.

#637 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 21 maj 2015 - 13:21

szczerze duda lepiej niech zostanie chociaż i tak dużo sie nie zmieni byle by to dziadostwo z psl nigdy wiecej do sejmu nie weszło , już po czy pis nie jest takie złe jak te bydło z psl i im tylko o stołki chodzi nic wiecej

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#638 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 21 maj 2015 - 13:58

I Bronek spierdzielił z debaty  z Kukizem, miała być a widać bul się przestraszył, he he, wszyscy zarzucają że Duda zmienił poglądy ale bronek w ciągu 3 dni zmienił się tak jakby prostytutka w zakonnice się zmieniła, śmiech i żenada, w niedziele koniec z Brędzisławem, ludzie są bardzo cięci na PO i brędka, także będzie dobrze a na jesien prawdziwa rewolucja przy parlamentarnych

Edytowany przez zetorlublin7341, 21 maj 2015 - 14:05.

#639 Share Aquarius

Aquarius

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 21 maj 2015 - 14:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ciekawa dyskusja. Dużo trafnych spostrzeżeń odnośnie rządów obecnie nam panujących. Dziwi mnie tylko dlaczego po takim okresie grabienia czego się da i kogo się da są jeszcze tacy co chcą głosować na pana, który cały czas się kompromituje.Teraz kilka cytatów "Rusza czarna propaganda lisów Olejników tadlów... Po zwycięstwie Dudy rzeki popłyną w odwrotne strony. Gazoport się spali ze wstydu. Fotoradary wykończą kierowców. Dziki zjedzą rolników... Ile jeszcze głupot nagadać przez kilka dni, by za wszelką cenę nie dopuścić do prezydentury Andrzeja Dudy? A my bracia Polacy, musimy dopilnować, żeby im się nie udało. Nareszcie mamy jakieś ambitne zadanie!" "Bronisław Komorowski świetnie się miewał przez ostatnie pięć lat. Wielbił Jaruzelskiego, gloryfikował i wspierał wsi polsko-kagiebowskie ramię Moskwy, ochoczo żyrował wszystkie bezeceństwa oraz służalstwa rządu Tuska i kopacz, wraz z nimi 21 razy podniósł podatki, radykalnie podwyższyl Polakom wiek emerytalny, planował sprzedaż lasów państwowych, wyrzucił do kosa na śmieci kilka milionów podpisów Polaków, którzy domagali się referendów w kluczowych sprawach..." Jest jeszcze wiele tego typu wypowiedzi które ukazują realia, a nie fałsz medialny, propagandę sukcesu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#640 Share LukaszC5

LukaszC5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 21 maj 2015 - 14:15

Mnie najbardziej bawi to tłumaczenie Bronka i PO że w Polsce jest tak źle bo przed nimi rządził PIS :lol:

8 lat rządów PO i w raz nic nie mogli poprawić bo przed nimi PIS wszystko wyniszczył :D