Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11498 odpowiedzi na ten temat

#6221 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 07:43

No tak, te wpadki rządu opisywane w znikających  artykułach internetowych powinny zainteresować opozycję. Mogliby sie pogrążyć totalnie jakby przegrali kilka spraw w sądach, bo teraz prokuratorzy już z automatu nie bedą umarzać, a sędzia jaki sie trafi nigdy nie wiadomo. Także opozycja musi jednak troche ważyć słowa w odróżnieniu od luźnych gatek na forach internetowych gdzie mozna bezkarnie teorie spiskowe snuć i powtarzać. I działa to w dwie strony bo o każdym polityku mozna jakieś fanaberie w sieci znaleść. Jak wyniki tych sondaży to nie miazga to ciekawe jak to się ma do tych waszych marzeń o przedterminowych wyborach. Czasem Pis by zyskało z Kukizem 2/3 i  szybko by sie skończył spór o trybunał. Lepiej spokojnie czekać na wybory 2019.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 02:12
  •  

#6222 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 08:41

Jest dokładnie tak jak piszesz za każde 100 zł Unia oddaje 80 % a chłop jeszcze tablicę wiesza na stodole że UE go utrzymuje :D :D

A lepiej by było aby nie zabierali i nie trzeba by nic wieszać B)

Czyli jak nasz rząd oddaje 80% to dobrze a jak unia to źle? Rozumiem że się cieszysz z 500+ plus bo to pewnie pierwsze wsparcie jakie dostaniesz skoro z dotacji unijnych nie skorzystałeś. Nie dziwi mnie też twoja frustracja bo jeśli tej złej unii dałeś 100 a nie dostałeś nic to musisz czuć się jak frajer :D

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#6223 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1480 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 09:26

Nie korzystałem ale i nie dałem sobie zabrać taki cwaniaczek ze mnie ;) więc jestem 100 do przodu plus 500 = 600 a u jednych komornik B)

Za nic nie muszę Uni dziękować i tablic zawieszać że mnie utrzymuje w końcu żyjemy w wolnym kraju i każdy żyje jak mu się podoba z kim chce i jak chce B)

#6224 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1480 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 11:27

U bogatych to oni guzik znajdą bo jest ich zbyt mało i są zbyt zaradni. PIS bierze przykład z czarodzieja z Torunia. On co prawda nie wprost ale poprzez radio mówi regularnie do kilku milionów atarych babek by dały po złotówce. Z podatkiem musi być podobnie , musi on dotykać możliwie jak nawiększe masy i podatek od banków , sklepów czy od paliwa to spełnia. Od kilkudziesięciu milionów żywicieli po np 100 Pln i już jest kilka mld Pln. Dlatego bogatym nic nie zabiorą i takie głupie podatki jak np od KGHM zlikwidują. Zamiast tego zciągna po pare Pln od kilkuset tysięcy takich @staszków a oni jeszcze sie z tego ucieszą

A PO mazańcy niby co robili podatek śmieciowy podatetek na promocję zachodniego mięsa płacony przez Polskich hodowców teraz jeszcze wymyślili dla Swoich podatek na niezapłacone należności za faktury mam nadzieję  że to nie przejdzie B)

#6225 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 12:43

Jak to nir dałeś sobie zabrać? Jakim cudem?

Co do podatków to juz nie wiem jak z toba polemizować. Jesli piszę że PIS nas zaczyna doić to się do tego nie odnosisz tylko od razu wrzutki że PO to czy tamto. Usprawiedliwianie działań PIS działaniami PO jest na bardzo niskim poziomie intelektualnym i nie wierzę że lepiej nie potrafisz. Chyba że argumentów nie masz......

#6226 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 12:49

http://niezalezna.pl...mocne-rewelacje  ;)

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#6227 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 13:08

No tak, te wpadki rządu opisywane w znikających  artykułach internetowych powinny zainteresować opozycję. Mogliby sie pogrążyć totalnie jakby przegrali kilka spraw w sądach, bo teraz prokuratorzy już z automatu nie bedą umarzać, a sędzia jaki sie trafi nigdy nie wiadomo. Także opozycja musi jednak troche ważyć słowa w odróżnieniu od luźnych gatek na forach internetowych gdzie mozna bezkarnie teorie spiskowe snuć i powtarzać. I działa to w dwie strony bo o każdym polityku mozna jakieś fanaberie w sieci znaleść. Jak wyniki tych sondaży to nie miazga to ciekawe jak to się ma do tych waszych marzeń o przedterminowych wyborach. Czasem Pis by zyskało z Kukizem 2/3 i  szybko by sie skończył spór o trybunał. Lepiej spokojnie czekać na wybory 2019.

Jest sporo tych prawdziwych. Wystarczy je umiejętnie eksponować. Bo przecież wielu oglądających tvp się nigdy o tym nie dowie.  Wydatki Dudy na nagrody i podróże to 1,5 miliona zł.  To jest fakt. Takie fakty zdarzają się co chwila. Kolesiostwo, prywata w obejmowaniu stanowisk. Audyty zapowiadane na 100 dni rządu, które miały ujawnić nie wiadomo co a w zasadzie nic nie ujawniły. Przykłady można by mnożyć.

Co do prokuratorów to fakt teraz pewnych spraw na pewno nie umarzają. A jeśli się biorą za inne to są przenoszeni. Jak ten, który miał zbadać sprawę nie wydrukowania orzeczenia TK. To też sprawa dla opozycji.

Co do plotek i teorii spiskowych oraz innych oskarżeń bez pokrycia. To nasze tutaj pisanie to ledwie fraszki. Przy tym jakie oskarżenia bez pokrycia rzuca np Antoni Macierewicz. Gdybym cie nawet na tym forum o to oskarżał o co on oskarża innych polityków nie mając dowodów. Pozwał byś mnie bez problemu.

Co do sondaży jak pisałem poparcie pisu utrzymuje się w granicach 34-38 % w zależności od pracowni. Na tle pozycji to dużo. Ale dopiero kilka miesięcy działań rządu. A trudne decyzje wciąż przed rządem. Rosło już raczej nie będzie. Może jedynie tylko spadać. Ja nie wierzę w przedterminowe wybory. Gdyby nawet Kaczyński zdecydował się na manewr jak w 2007 roku. W pisie wypadł by bunt. Ci ludzie władzy i stołków nie oddadzą. A opozycja myślę, że tez nie wierzy teraz w przedterminowe wybory. I sobie odpuszcza krytykę rządu.

#6228 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 09 kwiecień 2016 - 15:23

Jest dokładnie tak jak piszesz za każde 100 zł Unia oddaje 80 % a chłop jeszcze tablicę wiesza na stodole że UE go utrzymuje :D :D

A lepiej by było aby nie zabierali i nie trzeba by nic wieszać B)

Wytłumacz prostym językiem jak unia zabrała pieniądze innym rolnikom, a tobie nie ?

#6229 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1480 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 15:26

Wiesz taka wiedza kosztuje i nie zamierzam się  tu dzielić nie mówię że wszystkim tylko glupim :D :D

#6230 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 15:48

Staszek nic nie kupował, tylko zbieractwo uskuteczniał, deszczówkę łapał spał w szałasie i koniem pole obrabia. Pisze też  pewnie z nieswojego komputera.

Jesli unii nic nie dałeś to znaczy że do 500+ też się złotówką nie dołożyłeś. Staszku, własnie potwierdziłeś to o co cię podejrzewałem- jesteś pasożytem społecznym, pijawką, wrzodem na zdrowym ciele narodu i niczym sie nie różnisz od tych złych kapitalistów co nie płacą podatków w rajach podatkowych. Jak ci nie wstyd! Hańba!!!!!

Edytowany przez Ulman, 09 kwiecień 2016 - 16:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6231 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1480 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 18:36

No tak samo jak Ty i reszta ......

#6232 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 18:53

W jakim sensie tak samo? Co masz na mysli?

#6233 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 21:49

Pewnie jak zwykle nic nie ma na myśli tylko wylał z siebie te kilka słów....

Nie wiem w jakim świecie żyjesz staszek ale domyślam się że jest to smutny świat.  Piszesz że unia ci nie pomogła i ty ic nie dajesz...smutno to napisać ale świadczy to tylko o twojej nieudolności. Ja chwalę UE wszem i wobec. Jak nic 2 mln zaoszczędziłem na sprzęcie i innych inwestycjach odkąd mamy PROW i inne działania - jakby tego nie było to i tak musiałbym to zrobić chcąc się rozwijać więc pieniactwo małych ludzików z piss jest dla mnie co najwyżej ich jękiem nad własną nieudolnością.

#6234 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 07:45

Co ci mądrego Staszek napisze? Żyje w nieświadomości to i nic mądrego nie napisze.

Nie korzystałem ale i nie dałem sobie zabrać taki cwaniaczek ze mnie ;) więc jestem 100 do przodu plus 500 = 600 a u jednych komornik B)

Za nic nie muszę Uni dziękować i tablic zawieszać że mnie utrzymuje w końcu żyjemy w wolnym kraju i każdy żyje jak mu się podoba z kim chce i jak chce B)

Ja bym tego cwaniactwem nie nazwał. Wręcz przeciwnie.  Unia zabiera i tobie i każdemu z nas. Płacimy podatki pośrednie, dochodowy itd. Ale skąd ty o tym masz wiedzieć? Zakupy robią rodzice, albo pomoc społeczna. Pracować pewnie nie pracujesz. Tylko te zasiłki bierzesz. Ale nawet jak je wydajesz to podatki płacisz. A z tych podatków minister finansów za aprobatą rady ministrów co rok odprowadza polską składkę do UE. 

Więc i ty coś tam dorzucasz tym co tablice na płotach wieszają. Ale z własnej nie wiedzy delikatnie rzecz ujmując nawet o tym nie wiesz.

#6235 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1480 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 08:28

Pewnie jak zwykle nic nie ma na myśli tylko wylał z siebie te kilka słów....

Nie wiem w jakim świecie żyjesz staszek ale domyślam się że jest to smutny świat.  Piszesz że unia ci nie pomogła i ty ic nie dajesz...smutno to napisać ale świadczy to tylko o twojej nieudolności. Ja chwalę UE wszem i wobec. Jak nic 2 mln zaoszczędziłem na sprzęcie i innych inwestycjach odkąd mamy PROW i inne działania - jakby tego nie było to i tak musiałbym to zrobić chcąc się rozwijać więc pieniactwo małych ludzików z piss jest dla mnie co najwyżej ich jękiem nad własną nieudolnością.

Pewnie że chwalisz bo tylko dzięki niej istniejesz no jeszcze może co tatuś z kolegami Ci załatwił B) B) Ostatnio wzrosła liczba samobójstw wśród ludzi wysoko wykształconych czy to wina tych małych ludzików z PiS czy tylko słabości może za dużo wiedzieli i nie mogli z tym żyć a co ciekawe każdy z nich posiadał legalnie broń czy to nie zadziwiajce ? Powini ich lepiej badać dobrze że siebie zastrzelili tylko a nie osoby postronne smutne ale prawdziwe oceniasz mnie a mnie nie znasz robię sobie żarty z takich jak Ty co srają w gacie że im się darmowa kasa skończy :D :D

#6236 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 08:31

Jest sporo tych prawdziwych. Wystarczy je umiejętnie eksponować. Bo przecież wielu oglądających tvp się nigdy o tym nie dowie.  Wydatki Dudy na nagrody i podróże to 1,5 miliona zł.  To jest fakt. Takie fakty zdarzają się co chwila. Kolesiostwo, prywata w obejmowaniu stanowisk. Audyty zapowiadane na 100 dni rządu, które miały ujawnić nie wiadomo co a w zasadzie nic nie ujawniły. Przykłady można by mnożyć.
Co do prokuratorów to fakt teraz pewnych spraw na pewno nie umarzają. A jeśli się biorą za inne to są przenoszeni. Jak ten, który miał zbadać sprawę nie wydrukowania orzeczenia TK. To też sprawa dla opozycji.
Co do plotek i teorii spiskowych oraz innych oskarżeń bez pokrycia. To nasze tutaj pisanie to ledwie fraszki. Przy tym jakie oskarżenia bez pokrycia rzuca np Antoni Macierewicz. Gdybym cie nawet na tym forum o to oskarżał o co on oskarża innych polityków nie mając dowodów. Pozwał byś mnie bez problemu.
Co do sondaży jak pisałem poparcie pisu utrzymuje się w granicach 34-38 % w zależności od pracowni. Na tle pozycji to dużo. Ale dopiero kilka miesięcy działań rządu. A trudne decyzje wciąż przed rządem. Rosło już raczej nie będzie. Może jedynie tylko spadać. Ja nie wierzę w przedterminowe wybory. Gdyby nawet Kaczyński zdecydował się na manewr jak w 2007 roku. W pisie wypadł by bunt. Ci ludzie władzy i stołków nie oddadzą. A opozycja myślę, że tez nie wierzy teraz w przedterminowe wybory. I sobie odpuszcza krytykę rządu.

Czyli rząd mamy słaby a opozycje jeszcze słabszą. Platforma straciła od wyborów 10% poparcia, to chyba rekord opozycji jak do tej pory.

#6237 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 09:07

W dziejach Polski bywały wydarzenia wzniosłe,podłe, bohaterskie i nikczemne. Bywali Polacy, którzy dla Ojczyzny oddawali życie, ale byli i tacy, którzy zdradzali i sprzedawali Polskę.Konfederacja Targowicka-symbol zdrady narodowej,tak właśnie dzisiaj działa Platforma Obywatelska,Nowoczesna Targowica,zdrajcy ci latają do Berlina i Brukseli namawiając na sankcje wobec Polaków,osłabienie raitingu i złotego,niszczenia imienia Polski..Nie można ich  lekceważyć. Oni mają pieniądze, media, a ucha nadstawiają im lewacy władający PE,Schulz.To sa naprawdę ludzie z genem zdrady,sługusy obcych interesów.
którzy chcą utrzymać Polskę w stanie podległości i rządzić nią z nadania płatników,(słuchaj i zastanów się chwilę,płenta 8 letnich rządów..Przeciętny Polak tyra dziś w należącej do Niemców firmie na spłatę kredytu w niemieckim banku, kupuje niemieckie produkty w niemieckich marketach,kapitał idzie do Niemiec,a należące do Niemców media szczują go na polską tradycję, religię oraz patriotyzm i robią propagandę politykom posłusznym wobec Niemców)
Tak samo Szczęsny Potocki zamyślał, rojąc o koronie polskiej z nadania moskiewskiego...

#6238 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 09:10

Pewnie że chwalisz bo tylko dzięki niej istniejesz no jeszcze może co tatuś z kolegami Ci załatwił B) B) Ostatnio wzrosła liczba samobójstw wśród ludzi wysoko wykształconych czy to wina tych małych ludzików z PiS czy tylko słabości może za dużo wiedzieli i nie mogli z tym żyć a co ciekawe każdy z nich posiadał legalnie broń czy to nie zadziwiajce ? Powini ich lepiej badać dobrze że siebie zastrzelili tylko a nie osoby postronne smutne ale prawdziwe oceniasz mnie a mnie nie znasz robię sobie żarty z takich jak Ty co srają w gacie że im się darmowa kasa skończy :D :D

staszku kochany ,istniałem przed Unią , daję radę jak Unia jest i pewnie nie będę miał problemów jakby Unia przestała istnieć. Cała różnica polega na tym że Unia dołożyła się do inwestycji które i tak musiałyby być przeprowadzone czyli akurat w moim przypadku mam 2 mln PLN zaoszczędzone które mogę wydać dajmy na to na zakup ziemii od jakiegoś staszka ewentualnie na jeszcze jedno mieszkanie na wynajem żeby zabezpieczyć przyszłość dziecka ;).

A chwalenie się tym że się nie korzysta z dotacji i programów unijnych - to chyba domena takich staszków ,chwalenie się tym że jest się niepiśmiennym i nie umiejącym skorzystać z tego z czego wszyscy korzystają.

A co do tych "wysoko wykształconych" ;) samobójców , dawaj jakieś statystyki bo jak prawde piszesz to pisowską logiką można rozumieć że rądzący wysłali masowego samobójcę w teren ;). A Lepper - czy on też za dużo wiedział?

#6239 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 09:15

Ten człowiek was okłamuje,zaklinając rzeczywistość,pisze to co jest mu wygodne.Ludzie mają INTERNET,zapamiętaj to sobie.Audyty napisał;"nic nie wykazały" tak właśnie działa propaganda.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6240 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 10 kwiecień 2016 - 09:20

Wiesz taka wiedza kosztuje i nie zamierzam się  tu dzielić nie mówię że wszystkim tylko glupim :D :D

Nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytania. Tak jak w innym temacie pisałem: debilstwo i analfabetyzm. Na takich jak ty, nauczyciel mawiał " buszmen, na drzewo banany prostować".