nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

nie    2064

tu jest to dobrze opisane

http://gosc.pl/doc/3281005.Komiczny-rajd-Donalda-Tuska

dziecinada

------------------------------------------------------

Joanna Jędrzejczyk udanie obroniła tytuł mistrzowski UFC w wadze słomkowej. Po trudnych pierwszych rundach, Polka zwyciężyła decyzją sędziów stosunkiem 48-46, 48-45, 48-46.

dobra robota :)

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

kto tam ciebie steruje dzieciaku ?  widać zakompleksienie potworne  :D  :D  :D

co tam dziwnego ? człowiek znany i obyty w towarzystwie  to rozmawia i wita się ze wszystkimi 

a nie stoi jak pajac z zadartą głową i głupim uśmieszkiem 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz133    18

fircyk ciekawe co zrobi jak przestanie byc potrzebny.Walensa obalil komune a Tusk zabral sie za unie - polak potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Bardziej ciekawe co się stanie z marionetkami Jarka w osobach niejakiego Andrzeja i Beaty. Już jedna, o nazwisku Marcinkiewicz wylądowała na śmietniku historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

tusk robil to dla dobra dudy-prezes zobaczy zdjecie usmiechnietego dudy z jego najwiekszym przesladowca i dudus o polnocy bedzie musial ganiac na zoliboz zeby na kolanach przepraszac , zamiast robic sobie slifocie na twitterze znowu kolana sobie powyciera...

 

na 18 mostach i wiaduktach w krakowie w czwartek w nocy zawisly transparenty- beato czekam ! trybunal stanu- szybko je policja zdjela. jeszcze duch w krakowie nie zaginal

 

 w sumie powinnismy przeprosic polske za tych niby krakowian typu dudy i szydlo, terleckiego, ziobre,gowina, i ich przydupasow , ktorzy  obsiadli rzad i kancelarie prezydenta- pewnie nawet nie wiecie jak liczna szarancza z malopolski obsiadla warszawke,

prezydentowa sciagnela kolezanke[podobno jedyna] ze szkoly, duda wzial ministra ktory sie marnowal przy obsludze ksera[ to nie zart] w urzedzie wojewodzkim, inny minister -sam napisal ze w zyciu nic mu nie wyszlo-nawet z gazety wyborczej go wyrzucili- wiec postanowil sie sprawdzic w kancelarii prezydenta.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Czyli sięgają po kadry z głębokiego proletariatu. Człowiek wyciągnięty podziemia urzędu wojewódzkiego będzie za wszelką ceną chciał udowodnić że mu się to należało. Nie będzie to jednak praca konstruktywna. Podobno ten typ określa się jako " głupi i pracowity" i czynią więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ale za to będzie bezgranicznie lojalny i bezmyslnie posłuszny bo nic lepszego mu sie nie trafi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

tak wyglądał protest wyznawców antypisa

Cm8fx3GWYAAPO8a.jpg

a takim foto okrasiła go gw

Cm8fys_XYAAUxkF.jpg

 

 

ale zimno wczoraj musiało być w warszawie :) :) :) , sekta antypisa jest nieuleczalna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Wczoraj Warszawa była pozamykana to ludzie wyjechali taka prawda ale akurat tego w pislamskich gadzinówkach nie napisali .Nie miał kto podać Ci instrukcji :D No cóż pokazujesz że poziomem wiedzy to nie różnisz się od twoich zleceniodawców :D Jarek Cię za to ukarze bo normy nie wyrabiasz .Nawet sam strzeliłeś byka wklejając że była narada NATO 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie rozumiem co pis boli, że sobie ludzie protestują? Dla mnie 5 może się zebrać i protestować. Jak słucham wypowiedzi pisuarów to niczym komunistyczni kacykowie za prl. A to dziennikarze zadawali nie takie pytania, a to kod protestuje. Każdy może zapytać, każdy może protestować. PiS już zapomniał jak to się jest w opozycji. Teraz to dla nich najlepiej, żeby opozycja rząd popierała lub przynajmniej siedziała cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Co ten budyń opierdziela https://www.youtube.com/watch?v=kDQJqJLdNuA To są jakieś jaja z urzędu .Znów za klęcznik robi :D Ale prezydent , pozazdrościć takiego idioty pislamowi  :D  Niestety to bardzo duży powód dla wszystkich normalnych polaków do wstydu 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

akurat w tym przypadku z toba sie nie zgodze-kto jak nie prezydent ma zapraszac na ogolnoswiatowa impreze ??? to najwazniejsze wydarzenie dekady, ktore mozna porownac tylko z euro 2012, jak juz wladowano-wg mnie zupelnie niepotrzebnie- setki milionow zlotych, to jakos to musi wygladac, trawe trzeba pomalowac ale musi byc zielona, jedyne zagrozenie-oprocz oczywiscie terrorystow- to pan bog i pogoda, jak bedzie lalo to tragedia albo zabawa w blocie, sam mieszkam na nadwislanskich madach wiec wiem jak to moze wygladac.

impreze zaplanowano co prawda z wielkim rozmachem, spokojnie wystarczyly by blonia a nie bagnista zwirowna, ale teraz to za pozno na placz, 

w mojej parafii ma byc ok 300 pielgrzymow, u siostry 6, jedna znajoma przyjmie 18, sam co prawda jestem przeciwnikiem tak bezsensownych imprez ale na pewno nie bede ich gonil z "orcykiem" :D  :D  :D ,

 postaram sie zebysmy ich godnie przyjeli bo oni beda goscmi polakow a nie prezesa i spolki.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Mam znajomych koło Alwerni (1 km do Wisły) to wiem jakie bagienka są po deszczu .Komary ich zeżrą nad tą wodą :D  Ja uważam że prezydent nie powinien się w tym temacie wypowiadać tylko klecha .Prezydent ma być podobno wszystkich polaków a nie pislamskich talibów tylko co modlą się pod figurą a diabła mają za skórą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

akurat w tym przypadku z toba sie nie zgodze-kto jak nie prezydent ma zapraszac na ogolnoswiatowa impreze ??? to najwazniejsze wydarzenie dekady, ktore mozna porownac tylko z euro 2012, jak juz wladowano-wg mnie zupelnie niepotrzebnie- setki milionow zlotych, to jakos to musi wygladac, trawe trzeba pomalowac ale musi byc zielona, jedyne zagrozenie-oprocz oczywiscie terrorystow- to pan bog i pogoda, jak bedzie lalo to tragedia albo zabawa w blocie, sam mieszkam na nadwislanskich madach wiec wiem jak to moze wygladac.

impreze zaplanowano co prawda z wielkim rozmachem, spokojnie wystarczyly by blonia a nie bagnista zwirowna, ale teraz to za pozno na placz, 

w mojej parafii ma byc ok 300 pielgrzymow, u siostry 6, jedna znajoma przyjmie 18, sam co prawda jestem przeciwnikiem tak bezsensownych imprez ale na pewno nie bede ich gonil z "orcykiem" :D  :D  :D ,

 postaram sie zebysmy ich godnie przyjeli bo oni beda goscmi polakow a nie prezesa i spolki.......

 

Tylko te imprezę wymyślił Watykan, a nie Polska. Polska ma za nią zapłacić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

- Nigdy nie możemy zapominać o takich wydarzeniach, żeby zbrodnia na Polakach, ale też ogólnie tak okrutna zbrodnia, była pomijana. To było ludobójstwo i chce to podkreślić - powiedział Jarosław Kaczyński podczas przemówienia. - Wielu Polaków poświęciło swoje życie. Pamiętamy o nich i oddajemy im hołd - dodał.
REKLAMA

Kilka dni temu hołd ofiarom rzezi wołyńskiej oddał prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Złożył on wiązankę kwiatów i zapalił znicz przed pomnikiem na Skwerze Wołyńskim.

 

zadowolił was jarek? :)

----------------------------------------------------------

 

ME w Amsterdamie: tego nie było nigdy w historii! Polacy wygrali klasyfikację medalową!

Niewyobrażalny sukces Polaków! Nasi reprezentanci po raz pierwszy w historii wygrali klasyfikację medalową. Pod względem liczby zdobytych krążków to najlepszy występ od 50 lat.

 

jarek może wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie takie rzeczy już Jarek opowiadał.

Niech przeprowadzą ustawe upamietniajacą ludobójstwo UPA i przestana się kłaniać UPAińcom dopóki nie przeproszą. Wszak jak prezes mówił 10 kwietnia 2015 pod pałacem "przebaczenie może być ale po przyznaniu sie do winy i wymierzeniu kary"

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Żeby tylko na miękkim papierze był to może tam jeszcze który skorzysta. Polityków pisu cechuje buta i arogancja. Myślą, że cały Świat ich posłucha tylko dla tego, że oni tak mówią. Nowy traktat będzie polegał na tym, że zachód ma dawać kasę, siedzieć cicho i słuchać co pis mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

- Nigdy nie możemy zapominać o takich wydarzeniach, żeby zbrodnia na Polakach, ale też ogólnie tak okrutna zbrodnia, była pomijana. To było ludobójstwo i chce to podkreślić - powiedział Jarosław Kaczyński podczas przemówienia. - Wielu Polaków poświęciło swoje życie. Pamiętamy o nich i oddajemy im hołd - dodał.

REKLAMA

 

Kilka dni temu hołd ofiarom rzezi wołyńskiej oddał prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Złożył on wiązankę kwiatów i zapalił znicz przed pomnikiem na Skwerze Wołyńskim.

 

zadowolił was jarek? :)

----------------------------------------------------------

 

 

no zawiodłem się na rządzie pis że nie załatwił sprawy rzezi wołyńskiej jak powinien, taką płyte betonową przy jakiej składali kwiatki to ja mogę u siebie w ogrodzie postawić i hold oddawać.mówią o ludobójstwie a dlaczego tego w jakiś sposób nie zalegalizować tak aby nikt nie miał wątpliwości że to była zbrodnia na skalę światową na narodzie polskim

jestem zszokowany.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Że w TVP rezimowej w ogóle była mowa o Wołyniu to aż mnie zadziwiło. Nie wydaje mi się żeby za tm poszły dalsze działania alle trzeba mieć nadzieję. Oby te jedna rzecz zrobili jak należy.

Minister Antonii dzis powiedział ze mimo iż Wołyń jest na reke rosjanom w poróznieniu nas z UPAina to i tak należy to nazwać ludobójstwem. Nie wiem czy był trzeźwy bo oczy zawsze ma metne. Jedyny pożytek to takii że ta wypowiedzia zrobił idiote z Sellina i Terleckiego.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

jarek jasno powiedział co myśli, i jest to poprawne myślenie, a dlaczego w ustawie nie chce ktoś napisać: ludobójstwo- to nie wiem, (może jest jakiś powód)

myślę, że na ukraincach to nie zrobiło by żadnego znaczenia, ale nie wiemy co dzieje się poza kamerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj