Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11413 odpowiedzi na ten temat

#581 Share Rafik87

Rafik87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 12 maj 2015 - 13:09

Tylko nie Bredzisław!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 01:11
  •  

#582 Share franczewski90

franczewski90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 maj 2015 - 13:48

Czo On będzie taki super to nie wiem, śmiem w to wątpić.

#583 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 12 maj 2015 - 14:37

Macierewicz.png

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#584 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1228 postów

Napisany 12 maj 2015 - 15:34

grego ja place na kwartal 1012

#585 Share Renesis16xT

Renesis16xT

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 12 maj 2015 - 16:50

Jaki jest stosunek Dudy (czy raczej Jarka) do KRUSu?

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

#586 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 12 maj 2015 - 18:52

dzisiaj zajeżdżam na pole ,ponad ha dziki zniszczyły pastwiska ,gdzie mam wypasać byly protesty ,obiecanki a najprostrzego problemu nie mogą rozwiązać

#587 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 12 maj 2015 - 20:44

Bronisław Komorowski skupia w sobie całe zło. Po pierwsze nie potrafi się zachować. Stawanie na krześle w Japońskim parlamencie jest ostatnim przykładem. Nie wymagamy tu wyższej kultury, ale tego czego wymaga się od każdego ucznia liceum, jakiegoś elementarnego obycia. Po drugie, urzędujący prezydent sprowokował powstanie pojęcia “walnąć Bronka”. Cytowanie słów “Jana Pawła Trzeciego” czy “wychodzenie z NATO, jestem po rozmowie z premierem” to śmieszne przykłady. Obrażanie Obamy i sugerowanie by lepiej pilnował żonę, czy nazywanie Palaków sprawcami holokaustu Żydów, są już mniej śmieszne, bo wyrządzają realną szkodę Polsce.

Teraz kwestie poważniejsze – zagadywanie problemów chwytami stylistycznymi. Symboliczna jest wypowiedz: “nie ma Polski A, B, C i D, jest jedna Polska”. Fakty i statystyki mówią co innego. Jest Polska A i B. Ale co tam fakty, liczy się rymiarstwo. Wszystko to podlane jest niejasnymi związkami z wywiadem wojskowym i przemówieniami w stylu wiejskiego proboszcza – pompatycznie, gdzie banał goni banał.

Dopóki jest “Komorowki i reszta”, ciemny lud to kupi. Podczas bezpośredniej debaty Komorowskiego z Dudą, bardzo szybko wyjdzie, jak ........ prosty jest obecnie urzędujący prezydent. Trzeba jednak powiedzieć, że lud też jest prymitywny, więc niekoniecznie musi to być wada.

Dla zwolenników pis i po (w szczególności), zamiast wypisywać bzdury wystarczy poczytać roczniki statystyczne zawierające dane mikro i makroekonomiczne w czasie rządów pis i po. Są dostępne dla każdego, wystarczy tylko umieć czytać. Po owocach ich poznacie.

#588 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 12 maj 2015 - 21:34

Ale jak? Że jak PiS doszedł do władzy to już pierwszego dnia wskaźniki poszybowały w górę?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#589 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 12 maj 2015 - 22:19

moze nie pierwszego ale to byl najlepszy czas dla swiatowej gospodarki wiec i polsce skapnelo pare % pkb.

ja na szczescie jestem z polski a wiec glosuje na komorowskiego, choc w mojej wsi duda wygral w I turze ale to tylko malopolski wyjatek ze bogaci glosuja przeciw swoim interesom.

w starym krakowie duda dostal najwyzej 25 % , w szpitalu specjalistycznym wygral [jak zwykle pis] bezapelacyjnie, w aresztach i wiezieniach jak zawsze marnie -na monte gora bronek :D , to dziwne ze psychicznie chorzy i wiezniowe doskonale rozumieja swoje interesy tylko rolnicy nie wiedza na kogo glosowac i 52 % poparlo dude, moze temu jest tak zle na wsi.

ela -moze komorowski jako stary mysliwy przyjedzie i wystrzela dziki-tak na powaznie obracam sie w srodowisku mysliwych i wiem ze to nie takie proste, mnostwo biurokracji, mieso tanie, nie ma komu po nocach czatowac, dziki sie mnoza na potege dzieki zmianom klimatu i kukurzydzy, to drogie hobby -sam ich kasuje na parenascie stow. a gdzie ziarno, nawoz,opryski,dzierzawa ziemi na poletka, ludzie niszcza ambony, kradna zanete, w naszym kole za ostatni rok odstrzelili 63 szt  w podmiejskim rejonie gdzie lasow jest moze 5%. pare lat temu jezdzili w polske na polowania na dziki.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#590 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 12 maj 2015 - 22:29

Tak. Napełnili balony helem (żeby nikt nie widział to zrobili sztuczna mglę), przywiązali do wskaźników i wypuścili w powietrze. Stary jak to ruszyło, jak poszło w niebo to aż o. Rydzyk się przeżegnał, a Obama zadzwonił do Władimira bo myślał, że ruskie pochlali i zamiast nacisnąć guzik od spłuczki to nacisnęli guzik od atomówki.

taki właśnie jest poziom, zero czytania, zero faktów, tylko domysły, fantasmagorie, pomówienia, kłamstwa

jak choćby najnowsza wypowiedź Komorowskiego:

Prezydent, wzorem Andrzeja Dudy, spotkał się z wyborcami, spacerując kilka godzin w otoczeniu sztabu wyborczego i Roberta Korzeniowskiego. Nie uniknął trudnych pytań. Młody chłopak zapytał Komorowskiego, jak ma znaleźć pracę i za co żyć, kiedy jego siostra dopiero po trzech latach znalazła pracę, dzięki której zarabia 2 tys. złotych:

- Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt. Mieć pracę. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę - odpowiedział.

UK UNEMPLOYMENT RATE w ciągu trzech lat spadł z 8,30 na 5,60 i cały czas jest w trendzie spadkowym

czy pokaz wyżyn intelektu:

Dziennkarz zadaje pytanie Prezydentowi Komorowskiemu:

- Kto jest naszym najważniejszym sojusznikiem w Unii Europejskiej ?

- Ale w Unii ? , spytał Prezydent

- Tak , odpowiedział dziennikarz.

- To cały Świat zachodni , to są Stany Zjednoczone i Unia Europejska, ale oprócz tego ważnymi krajami są nasi sąsiedzi.

pozostaje mi tylko powtórzyć:

Podczas bezpośredniej debaty Komorowskiego z Dudą, bardzo szybko wyjdzie, jak ........ prosty jest obecnie urzędujący prezydent. Trzeba jednak powiedzieć, że lud też jest prymitywny, więc niekoniecznie musi to być wada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#591 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 12 maj 2015 - 22:32

ale że co rolnicy powinni głosować na Komorowskiego bo nam raj otworzył czy zrobił coś co by rolnikom pomogło??? Chłopie jakbyś mi to w oczy powiedział czy komuś ze słabymi nerwami to byś dostał w pysk. Z twojej wypowiedzi mogę tylko ZASUGEROWAĆ że oglądasz za dużoooo TV zaczerpnij troche wiedzy z niezaleznych stron internetowych oraz innych źródeł, ja np. od czasu do czasu po wiadomościach i faktach włączam yt i oglądam co kto powiedział a nie to co redaktor wyszarpnął z całej wypowiedzi dodał kilka słów i już bajka idzie w inna strone. 

O tak @nie z niecierpliwością czekam na ta debatę :D Ależ będą jajca. Co do twojego postu nie wiem o co kaman z tymi balonami :D

Edytowany przez BomV, 12 maj 2015 - 22:36.

#592 Share RaFaL47

RaFaL47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 13 maj 2015 - 00:40

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Nie jestem za PiS-em ale Komorowski to jakiś żart. Nie pamiętam żeby wygłosił jakieś przemówienie którego by nie przeczytał (nawet podziękowania) żenada. Figurant który jest kierowany zakulisowo i tyle. Co do dzików to w ramach ćwiczeń wpuścić wojsko i niech się cwiczo (nie pamiętam gdzie ale tak zrobiono w Rosji albo Białorusi). Ludziom jak nie pasuje dziczyzna to na mielonke dla kotów.
jacus@ co Bronek poprawił dla rolnictwa za swojej kadencji a raczej PO. Sprzedadzą kopalnie, lasy, Ciebie z twoim polem wprowadzono euro, a Ty na swoim będzie parobkiem u Niemca czy kogo tam. Jeszcze tylko niech wprowadzo euro i nie mamy suwerenności gospodarczej jak dojdzie do manipulacji waluto.

#593 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 13 maj 2015 - 04:22

Panowie stwierdziłam, że tematy polityczne to istne kabarety, za którymi zresztą nie przepadam również....Dzięki Wam uśmiech sam pojawia się na twarzy i ubaw po pachy :lol: bo lepiej się śmiać z tego niż płakać. Lubię czytać Wasze posty... ;)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#594 Share Bamber310

Bamber310

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 13 maj 2015 - 07:48

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Kwaśniewski usłyszał wóda, a to Andrzej Duda

#595 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 13 maj 2015 - 08:18

Przed wyborami w Polsce dzwoni Merkel do Putina.

- To co wasz Prezydent ,nasz premier?

I było by to śmieszne gdyby nie było prawdą .

#596 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 13 maj 2015 - 08:30

Bawi mnie jak rośnie nam kolejny super "duda" obrońca i znawca Polskiej wsi  

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

#597 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 13 maj 2015 - 09:41

moze nie pierwszego ale to byl najlepszy czas dla swiatowej gospodarki wiec i polsce skapnelo pare % pkb.

ja na szczescie jestem z polski a wiec glosuje na komorowskiego, choc w mojej wsi duda wygral w I turze ale to tylko malopolski wyjatek ze bogaci glosuja przeciw swoim interesom.

w starym krakowie duda dostal najwyzej 25 % , w szpitalu specjalistycznym wygral [jak zwykle pis] bezapelacyjnie, w aresztach i wiezieniach jak zawsze marnie -na monte gora bronek :D , to dziwne ze psychicznie chorzy i wiezniowe doskonale rozumieja swoje interesy tylko rolnicy nie wiedza na kogo glosowac i 52 % poparlo dude, moze temu jest tak zle na wsi.

ela -moze komorowski jako stary mysliwy przyjedzie i wystrzela dziki-tak na powaznie obracam sie w srodowisku mysliwych i wiem ze to nie takie proste, mnostwo biurokracji, mieso tanie, nie ma komu po nocach czatowac, dziki sie mnoza na potege dzieki zmianom klimatu i kukurzydzy, to drogie hobby -sam ich kasuje na parenascie stow. a gdzie ziarno, nawoz,opryski,dzierzawa ziemi na poletka, ludzie niszcza ambony, kradna zanete, w naszym kole za ostatni rok odstrzelili 63 szt  w podmiejskim rejonie gdzie lasow jest moze 5%. pare lat temu jezdzili w polske na polowania na dziki.

Sory że będę taki mocny ale chyba ok krakowa to z kobierzyna jesteś dokładnie ze szpitala skoro piszesz że jesteś z Polski ( nie koniecznie musisz być prawdziwym Polakiem, w ogóle Polakiem ) i będziesz na komorowskiego głosował wg mnie tylko elyta żydowsko-komuchowska bedzie glosować na komarenkę z bulu połączonego...

Nie pisz kto jest Polakiem a kto nie jest jak nie wiesz co to znaczy być Polakiem !!! To że nie zagłosuje na komarenkę nie znaczy że nie jestem Polakiem być może w ogóle nie pójdę do wyborów, albo pójdę żeby skończyć z tą farsą PsełdoObywatelską. Śmieszy mnie to że jak się pojawia Duda to od razu jak z rękawa wyciągają nam jarka albo rydzyka to już się zdewaluowało konkrety a nie strachy na lachy jak w średniowieczu każdy ma swój rozum i zgodnie z nim niech wybierze ... 

A i tez jestem z okolic Krakowa 

Edytowany przez aster453, 14 maj 2015 - 07:02.

#598 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 13 maj 2015 - 13:28

Bo najlepiej jest straszyć, ludzie poziomu jacka tylko to umieją a nie potrafia  pokazać konkretnych argumentów, proszę nie pisać że okolice Krakowa, ja też jestem z okolic i moja dziewczyna też i obydwoje byliśmy za Dudą i w drugiej turze też ja nie zamierzam się łączyć kolejne 5 lat w bulu i nadzieji, sporo jeżdżę teraz z towarem po targach i widzę że w ludzi wstąpił nowy duch do tej pory nie wierzyli że da się złodziei od koryta odepchnąć a teraz ludzie widać że idą w drugą turę nawet ci co głosowali na Kukiza ida na dudę. W każdym razie jak będą parlamentarne głosuje na Kukiza, facet z jajami moze w końcu zrobi porządek w tym bagnie. A dwa mówicie, Pis jak będzie będzie wojna Polsko-Ruska, ogarnijcie się ludzie , lata ich rządów 2005-2007 mieliśmy największy handel z Rosja po czasach Komunistycznych

#599 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 13 maj 2015 - 14:13

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Za poprzednich rządów PiS nie było jeszcze katastrofy smoleńskiej a w PiS jest jedna osoba która ma fioła na tym punkcie.Wojny nie będzie bo Jarek jest za krótki na takie coś.W drugiej turze głosuje na Dude.A na jesieni oczywiście Kukiz bo dawno w polskiej polityce nie było chłopa z jajami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#600 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 13 maj 2015 - 22:02

chlopow z jajami bylo pelno, tylko ze sie okazalo ze jajami nie da sie rzadzic trzeba troche rozumu, sprytu, przekupstwa, szantazu itp. i dopiero wtedy mozna sprawnie rzadzic w naszym [i nie tylko] kraju . zreszta jesli duda wygra wybory- co jest bardzo prawdopodobne- sami sie przekonacie jak bedzie pieknie i wspaniale, jak od razu nam sie poprawi-juz to widze , za stary jestem i za duzo pamietam zeby wierzyc w cuda, tak samo bedzie jesli wygra komorowski -ja nie mam i co do niego zadnych zludzen, jak nie moze byc lepiej to przynajmniej bedzie smieszniej  :D  :D  :D

koledzy "krakowiacy" jak macie na blachach KRA to mozemy pogadac bo jakos z ludzmi z za kordonu to nie moge znalesc wspolnego jezyka. B)

buk, humor ,seks ,rokendrol.